Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Patusiowa współczuje. Wiem co to znaczy, mój mąż niestety tez jest posiadaczem x- boxa. Jak przyjeżdzają znajomi , zawsze mi obiecuje, że nie będzie grał długo a potem jeszcze raz i jeszcze. Kiedyś przez to lenki nie wykąpałam, bo sama sie jeszcze bałam a tu bylo juz późno. Głupio mi było mu przy koledze awanturę robić :( Także wyrazy współczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa mój też sobie sam nie trzyma tego gryzaka jeszcze a już ma 3 miesiące ale jak mu się trzyma to ładnie gryzie i zadowolony jest:)a najlepiej to mu się gryzie mój palec jak mu buzkę czyszcze i nawinę na niego mokry gazik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa trudna sytauacja wiem ze nie można tak oszukiwać ale może wymyśl coś np ze dzwoniła twoja albo jego mama i ze twoj mąz musi do niej szybko pojechać bo np pekła jej rura albo jakaś awaria:)sąsiad sobie pójdzie a ty odpowiedio:):):)męzowi to wytłumaczysz:) kurde no wiadomo ze macie małe dziecko i trzeba odpocząc ludzie to taktu nie mają brrrrrrrr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa mi to tam nie przeszkadza ze gra ale ten sasiad jakis kurna niekumaty czy co??:O jest wieczor, koniec weekendu chyba logiczne ze chcialabym sie polozyc:O ostatnio jak siedzial do tej 22.30 to nawet sie wczesniej wykapalam, ale nie zrozumial aluzji:O a co do kapania to ostatnio byli tacy dobrzy znajomi i jak przyszla pora kapieli to ja wykapalismy nakarmilismy i polozylismy spac a oni posiedzieli jeszcze godzinke i poszli:) wszystko odbywalo sie w jednym pokoju, wiec tylko wylaczylam polowe swiatla, i nie wydaje mi sie ze czuli sie urazeni, a i mala ladnie poszla spac, bo rozmawialismy niezbyt glosno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris akurat to nie wypali bo maz aktualnie nie ma prawka bo mial tymczasowe i waznosc mu sie skonczyla:D jezu dziewczyny glowa mi peeeka:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nas też jak znajomi przychodzą to kąpiemy małego albo w pokju przy nich albo w łaznience potem normalne karmienie i lulu wiadomo ze dziecko jest na pierwszym miejscu mój Michałek zasypia normalnie przy hałasie także nie ma problemu jak się rozmawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa no to szkoda trudno:( lece do łózeczka Kochane dobrej i spokojnej nocki Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa doris:) pieprze to ide im powiedziec zeby poszli do malego pokoju bo mnie boli glowa i chce isc spac. ciekawe czy to ciele(sasiad) zrozumie aluzje i soebie pojdzie:O watpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa w między czasie możesz wejść na galerię i obejrzeć zdjęcia. Wrzuciłamm.in. Leneczkę z ładnie podniesioną główką na tatusiu i też siebie :) z Lenką pokazującą tatcie jęzora. To zdjęcie akurat było robione miesiąc temu, szok jak ona szybkoo rośnie. Już zupełnie ma inna twarzyczkę. Taką mądrą i kumatą. Po mamusi oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas nocka minela fajnie, mala wstala na jedzenie ok4 i poki co jeszcze spi a ja oczywiscie biegne na kafe:P leneczkowa swietne zdjecia, to prawda ze nasze maluchy tak szybko sie zmieniaja. moja Pati byla zupelnie inna jak byla malutka. ostatnio moja mama mi pokazala zdjecie na ktorym mam miesiac-Pati miala wtedy chyba niecale 2 miesiace, i wiecie ze jestesmy identyczne?:) jest bardzo podobna do mnie jak bylam taka jak ona:) wiecie co, czasem sobie mysle ze chcialabym zeby Pati zostala taka mala jak jest, ale znowu z drugiej strony, uwielbiam patrzec jak uczy sie nowych rzeczy, jak sie zmienia. ale nie potrafie sobie wyobrazic jej jak bedzie miala te 5 czy 10 lat:) tez tak macie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Patusiowa Ranny ptaszku ty..:-) też tak mam, często próbuje sobie wyobrazić jak Lenka bedziewygladać jak bedzie miała chociażby 3 latka tak jak teraz Adi. Jaka bedzie jak dorośnie. Jak patrzyłam na malutkiego Adiego to też tak miałam, aż mi sie wierzyć nie chce że on juz ma 3 latka, przy Lence to mi sie taki duży wydaje a przecież to jeszcze mały chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz troche poodpisuje bo wczoraj byłam jakaś taka padnięta i czytałam Was ale nie pisałam. Iza jak tam dzieci? Czemu mały Ci płacze? Porzeczkowa napisz koniecznie po pierwszym dniu rehabilitacji jak tam poszło Wam. Trzymam kciuki Kochana, bądź twarda chociaż wiem że serce się kraje bo będą maluszka męczyć ale to dla jego dobra. Ja jak daje małej jabłko czy marchewkę to też jest inna kupka, taka ciemniejsza, bardziej zbita. Poprostu inaczej jest jak maluch dostaje cały czas mleko i to jest płynne a inaczej jak już bardziej stałe pokarmy o różnej konsystencji i smaku. Ale Lenka śluzu nie miała, więc może spróbuj za jakiś czas znowu podać jabłko i zobaczysz czy znowu jest ten śluz Porzeczkowa ja bardzo często piszę do Was jak karmię małą. Jedną ręką trzymam butle a drugą piszę :-) a że mam laptopa to jest mi łatwiej bo kładę go koło siebie na kanapie i czytam i piszę. Tak w ciągu dnia to mam często włączony i podczytuje Was i częśto skuszę się żeby napisać :-) to już naprawdę jest uzależnienie;-) jakoś trzeba sobie umilać czas w domu, mama też musi mieć coś dla siebie;-) Beti też nie wiem czy pojadę na cmentarze...więc nie jesteś sama:-) Mąż pracuje teraz 7 dni w tygodniu i na 95% we wszystkich świętych też więc jak sobie pomyślę że mam jechać sama z dwójką dzieci w te tłumy to wole jechać w jakiś inny dzień na spokojnie. U nas w mieście jest tak zawsze do d.... organizacja ruchu że w tamtym roku jechaliśmy 20 min. 100 metrów bo taki ścisk był obok cmentarza. Ludzie są durni bo najchętniej staneliby przy samej bramie wjazdowej...a policja stała na następnym skrzyżowaniu gdzie ruch sam się rozładowywał masakra. Beti uśmiałam się do łez z tej opowiastki o sexie przy dzieciach hihi dobre Tęczowa ja podawałam w któryś dzień wagę Leny 8 kg ale zapomniałam potwierdzić:-( dodaj na następny tydz. ok Patusiowa o której sąsiad poszedł po rozum do głowy że wypadałoby się już zmyć? Ja narazie nie przenoszę małej do pokoiku bo jeszcze nie ma. Najpierw Adiego przeniesiemy ale musimy wpierw go skończyć a wiecie jak to jest kasa kasa kasa ;-( Leneczkowa fajnie ci się bedzie mieszkało w odmienionym mieszkanku. Jaka tą komodę kupiliście? jest na str. internet.? Dziewczyny super zdjęcia.....bo dzieciaczki macie super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna a moglam korzystac bo moja niunia spi do teraz:D ale wykorzystalam ten czas na pomalowanie sie zrobienie wlosow itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Kochane ja tylko na chwilkę powiedzieć Wam ze wieczorkiem się do Was odezwę bo mąż zabiera mi zaraz laptopa do pracy:( Miłego dzionka dla Was i Dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa to przynajmniej teraz nie wystraszysz nikogo tak jak ja mogę wystraszyć swoim wyglądem bo nawet się jeszcze nie uczesałam...mało tego...jeszcze w piżamie siedzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna powiem ci ze jak powiedzialam ze maja isc do malego pokoju bo chce sie polozyc to od razu wyszedl:P my w pokoju malej musimy postawic tylko inna komode no ale oczywiscie teraz nie mamy kasy zeby kupic. kurcze ten pokoik taki nieustawny jest:( ogolnie mamy malutkie mieszkanie bo ok 36-38 m2 i z malego pokoju zabrane jest troche miejsca bo powiekszyli lazienke. dzieki temu mozemy miec tam pralke a nie w kuchni, i prysznic. bo sasiedzi maja zabranego troche przedpokoju czyli lazienka powiekszona na dlugosc i maja tylko wanne i kibelek a nawet umywalki nie moga miec, no i pralka w kuchni. ale wiecie co narzekac nie moge bo nie wisi nam nad glowa kredyt, wprawdzie male zadluzenie na mieszkanie jest ale to ok 1000zl wiec tez nie mozna narzekac. ale poki co takie nam wystarczy, wazne ze mala bedzie miala kiedys swoj pokoik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa małe ale własne :-) i to jest ważne. Jak ja słyszę jakie ludzie teraz biorą kredyty na swoje m to włosy mi stają. Moja znajoma wzięła 400tys na budowe i wykończenie domu....a mieli mieszkanie w bloku 4 pokojowe....i mają tylko 1 córkę...więc po co im teraz taki wielki dom i ogromny kredyt. Jeszcze troche i córka wyjedzie na studia, ten znajomy zmarł w zeszłym roku ( miał 38 lat :-( ) i kobita została sama z takim kredyciskiem. Achh także Patusiowa cieszmy się tym co mamy, ja też się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, biedna kobieta:( ja bym chciala miec mieszkanie 3 pokojowe, zeby miec salon, wlasna sypialnie i pokoik malej:) moze kiedys uda nam sie to zrealizowac, jesli nie to nie bede rozpaczac bo tak jak mowisz ciasne ale wlasne i bez obciazen, wiec ciesze sie tym co jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dobudowujemy dwa pokoiki dla dzieci z boku domu bo mieszkamy w domku dwurodzinnym. My na dole a brat męża na piętrze i z boku dorabiamy pokoiki bo mimo dużego metrażu nie pomyślano żeby zrobić wiecej mniejszych pomieszczeń. I w sumie mamy salon sypialnie ( w której narazie śpimy z dziećmi), jadalnie no i kuchnie i łazienkę. Salon według mnie za duży i można było zrobić dwa mniejsze pokoiki i już byśmy mieli pokój dla dzieci :-( a jadalnia też byłaby zbędna bo wystarczyłby stół w kuchni. No ale jest jak jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczyny, u nas nocka też ok, mała obudziła się o 2 potem 5.30 i poleżała do 8, więc nie jest źle. My mamy mieszkanko 3 pokojowe, więc też jest ok. Małej narazie nie przenosimy, bo nie wyobrażam sobie , zeby mała sama spała. Chyba bym się z nią przeniosła. Poza ty jej pokój jest narazie pokoikiem męża, gdzie ma komputery, monitory, itd ( informatyk) i dopiero w przyszłym roku zrobimy remont, pod Lenkę. Ja chciałabym mieszkać w bliźniaku lub mieszkaniu w odrobiną trawy , tak zebym mogła kawkę na dworze wypić , teraz jak przyjdzie wiosna jem śniadanko na balkonie. Balkon mamy długi ok 5 m. ale wąski :( Ale tez nie mam co narzekać, jest mieszkanie bez kredytów. A jaka u Was pogoda , u mnie 6 st, i leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QalutqaQ
hej:* dawno mnie nie bylo bo miałam modem zepsuty a wczesniej byłam w poznaniu:) i dlatego nie pisałam:) u nas jakos do przodu mały ma 3miesiące i 8dni czekam tylko na to żeby zabawki lapał ale narazie nie chce. strasznie bierze paluszki do buzi. głowe trzyma sztywno.smieje sie non stop:) byłam na szczepieniu w piątek małemu strasznie charczy w nosie lekarz przepisal bactrim(na alergie) i wyczytałam ze ma tragiczne skutki uboczne i nie podaje. daje sanosvit calcium. ale wydaje mi się że to jest sapka a nie alergia pokarmowa. mam jeszcze fajny spray do nosa który bardzo dobrze oczyszcza nosek. czekam az mały prześpi noc bo narazie to idzie spac o 20 wstaje ok1,30 i potem co 2.5h. wprowadziłam karmienie mieszane bo jak wychodze to nie daje rady sciągać i je bebilon pepti co weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QalutqaQ
komoda bardzo ładna:) zadroszcze wam własnych mieszkań ja musze wynajmować małe ok 20m2 i wielkoe pieniadze płacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qalut a nie opłaca Wam się wziąć "mały" kredyt na kawalerkę? i zamiast komuś płacić za wynajem to spłacać sobie kredyt? A można wiedzieć ile płacisz za wynajem takiego mieszkanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witaj Qqqa tak w skrócie bede pisać ok? :-) Leneczkowa komoda super, sama cos kombinuje do salonu bo mamy tylko sofy, ławe pożyczona od teściów i stolik z tv a przydałoby sie coś z szafeczkami, szufladami U na tez koło 6st ale na szczescie nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×