Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

hej hej! widzę że humorki już lepsze. To dobrze :) zołza pewnie jestem ale się cieszę że taka wstrętna pogoda bo mi nie żal z mała na spacer nie wychodze. Kurcze zaraz będzie juz ciemno - masakra po tej zmianie czasu! Leneczkowa ponawiam prosbe o haslo bo i naczej nie będę mogla fot wstawic a tu widze juz ze szantaż sie zaczyna :P a i pytalam kiedys w jakim zawodzie pracujesz?? co do pieluch to ja chyba zwiększe ilość bo zużywamy 3 na dobę :P chyba ze kupa to 4. Ale uzywamy pampers premium care wiec dupka ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow teczowa jak to robisz ze tak malo pieluch ci idzie?;) w sumie mi idzie ok 6-7 pieluch na dobe wiec mysle ze tez nie najgorzej;)teraz mam zamiar kupic inne-babydream bo te co malej zakladam teraz na noc zaczely czasem przesiakac bo strasznie duzo sika w nocy :Pa te z rossmana sa nawet miekkie, i fajne grube, i ladnie wchlaniaja wilgoc, bo juz wyprobowalam;) teraz robie tak ze jak chce zmienic pieluchy na jakies inne to najpierw kupuje probke i zakladam taka pieluche na noc, jesli nie przecieknie przynajmniej 2 razy i nie ma czerwonej pupci po nich to znaczy ze sa ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze,dziewczyny sie dzisiaj rozpisaly. co do pieluch.to my zuzywamy 6-7 na dzien.mala duzo pije, a jeszcze nigdy nie zribila kupy w mokra pieluche,taka sprytna.odkad wprowadzilam to drugie mleko kupkuje 2 razy dzinnie. fajnie,ze humorki juz lepsze,no i zrobila 3 raz.fuj musze ja przebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,co ostatnio zauwazylam? Ze jak mala zrobi kupke i wytre jej pupe chusteczkami,nawet tymi sensitiv to czesto ma zaczerwieniona.Jeszce po porodzie polozna poradzila,zeby dziecku przemywac pupke woda.Wiec wsadzam mala do zlewozmywaka,nawet jej sie to podoba.pomaga.wychodzi na to ,ze im mniej chemii,tym lbepibxedvj dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natali27
hej! czytam was juz od jakiegos czasu i postanowilam sie dolaczyc mam nadzieje ze mnie przyjmiecie? mam coreczke Natalke ur 28.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natali witaj, jesli to twoej imie to jestes moja imienniczka;) powiedz nam cos o sobie o swoim dzieciatku, jak porod itp;) moja mala juz spi od godziny a ja musze rozwiesic pranie a tak mi sie nie chceeee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile podpisuje liste obecności i spadam do wyra. przeziębienie mnie dopadło i musze sie do niedzieli wykurować, najgorsze że łukasz też czesto kicha. ledwo widze na oczy. miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Mamusie, ja dziś wcześniej położyłam małą , zeby z Wami popisać a tu pusto :( Witaj natali, jeśli nas czytałaś to wiesz , że każda się "przedstawia" pisząc o sobie, także do roboty :) Kupiłam Lence dziś śliczną czapeczkę na zimę, wysyłam zdjęcie na galerię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnatalki
patusipwa witaj w klubie,ja wlasnie zkonczylam godzinne prasowanie.Jezu kregoslup wysiada. Zielona,moje przeziebienie juz mija,dzisiaj bylo lepiej.Mam nadzieje ,ze u Twoje tez szybko minie. Natali witaj w klubie .Moja corcia to tez Natalka,najstarsza ztowarzystwa z 5.05Napisz cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to od imienia córeczki :-) co do porodu to miałam raczej szybki bo wszystko trwało ok 4 godzin. Do szpitala pojechałam o 18 a o 22 juz mialam moja gwiazdke. Mąz był ze mna i miałam fajna polozna wiec nie narzekam :D Natalka urodzila sie zdrowa i dostala 10 punktow. przez 2 miesiace miala kolki ale to juz przeszlo na szczescie bo psychicznie to wykańcza strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi zasnela o 17 i spi dalej a ja czekam z kapiela na nia :) ostatnio tez tak mi zasnela i czekalam az do 21 bo nie chcialam jej budzic. Jak ja obudze to marudna potem jest wiec siedze i czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natali moja Lenka tez urodziła się 28.07. :) tylko jakieś 21 godzin wcześniej :) Napisz też koniecznie dane do tabelki , bo weekend sie zbliża i aktualizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Ci tego spania , moja Lenka śpi łącznie ok. 1,5 godz dziennie, oprócz spaceru :( a to i tak dużo bo wcześniej nic nie spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa super czapa;) ja na razie nie kupuje bo mam jedna polarkowa na zimniejsze dni i fajna ocieplana taka jakby welna na zime, ale nie wiem czy nie bedzie za duza. jak cos to sie kupi;) na razie jeszcze chodzi w bawelnianej tyle ze troche cieplejszej, a nie takiej calkiem cienkiej. dziewczyny a co kupujecie swoim maluchom na swieta? beda mialy wtedy 5-6 miesiecy i kompletnie nie mam pojecia co mojej gwiezdzie kupic:O jeszcze nie bedzie az tak dobrze kumala wiec nie chce wydawac nie wiadomo ile ale chce cos fajnego co ja zainteresuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lleneczkowa Pati kiedys tak spala, ale to byla chora wtedy, i pozniej spala mi od19 do 6-7 rano bez pobudki. teraz koniecznie musi spac w dzien. ma taki system ze ok godzinke spi a godzinke lub 2 sie bawi. chyba ze jestesmy na spacerze wtedy spi zazwyczaj ok 2--3 godzin, czasem wiecej. ale nie ma stalych por spania bo jednak zalezy to od tego kiedy wstanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Patusiowa nie myślałam o tym, ale może jakąś zabawkę edukacyjną , która będzie grała jak sie cos naciśnie.. nie wiem, trzeba będzie pobuszować na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukalam i szukalam, ale albo cholernie drogie i nie na moja kieszen albo mi sie nie podobaly:O z checia kupilabym jej cos bajeranckiego ale kurcze jak mam wydac kupe kasy a ma to pozniej lezec...? na pewno musi byc cos kolorowego wlasnie moze tak jak mowisz grajacego... ide na allegro popatrzec troche;) maz myslal nad bujaczkiem ktory kiedys ogladalam ale w koncu go nie kupilismy bo w sumie nie byl potrzebny a jak bedzie miec pol roku to sie juz nie oplaca bo lada chwila bedzie za maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedzie miała pół roku to leżaczek-bujaczej chyba bez sensu kupować. Ja mam fisher prica, niby jest do ok. 2 lat, ale jak później zmusze małą, zeby na nim siedziała zamiast latać po całym domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez to widzialam, fajne to jest i cena przystepna. nie ukrywam ze tak w 100 zl bym sie chciala zmiescic bo tak jak mowisz poki co nie ma sensu kupowac nie wiadomo czego jak byc moze nie beda sie maluchy tym bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super krówka :) tyle jest świetnych rzeczy, że będziemy miały problem. Lecę obejrzec wczorajsze Top Model , bo mamy nagrane. Później doczytam kafe. Patusiowa jak coś fajnego znajdziesz to wklejaj. Wypadałoby kupić 2 prazenty: drobniejszy na Mikołaja i lepszy na Święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, te rzeczy ktore ogladamy sa tanie a fajne wiec mozna cos naprawde fajnego wybrac i w razie jakby mialo lezec w kacie nie bedziemy zalowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem :) http://allegro.pl/smily-centrum-aktywnosci-3w 1-ogrodek-zabaw-wys13-i1303041228.html patusiowa ja mam podobną prawie taką samą zabawke dla maluchów... moze bawic sie na brzuszku i na plecach wiec fajna ale po 15 min mozna na głowe dostac jak co chwile melodyjka ta sama:) u nas popoludnie spokojne, po mleko sie wybrałam 10 puszek kupiłam bo nie chce mi sie ciagle biegac :) połamałam łozko i dzisiaj spimy na ziemi...nie wiem jak to zrobiłam...smiechu co nie miara mąz wrocil z pracy i pyta co ja tam robiłam ze sie połamało...:) zaczynam szperac na allegro, musze jakąs bielizne sobie kupic bo dosyc mam juz moich pizamek z kaczorem donaldem :) chyba wydoroslałam :) cebion mozna dodawac do mleka, Pani dr mi tak kazała....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas drozsze zabawki sie nie sprawdzily,mala za szybko sie nudzi.Raz tylko zrobilismy drozszy zakup-karuzela do lozeczka i mala interesowala sie moze z 1 m-c.Teraz mamy kosz z drobiazgami; gomowe kaczuszki,grzechotki i pare pluszakow,ktore uwielbia obsliniac.Mysle,ze jest jeszcze za mala na zabawki edukacyjne,no moze jakies klocki,ale nic powaznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×