Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

witajcie wieczorkiem:) moje szkraby w łozeczkach , krecą sie ale moze zasną same.... nie wiem czy mowiłam wam ze do szkoły poszłam???ha ha na głowe mi padło chyba no ale co zrobić....na podyplomowe z fizjoterapii. Powiązane z zawodem a takie czasy ze jak sie chce byc dluzej z maluchami w domku to trzeba być na czasie. Ja bym chciała troszke w domku posiedziec, a wy? planujecie szybki powrót do pracy? wiem ze jakis czas temu pojawil sie ten watek ale nie chce mi sie wertować:) ja sobie obiecałam ze w ten weekend z mezusiem spedze wiecej czasu bo kurcze czasem to nawet nie ma kiedy porozmawiac... :( wychodzi na to ze u nas najdrozsze szczepionki :( wiem ze pneumokoki beda kosztowac 330zł. leneczkowa-moze pojdziesz do apteki i mi zakupisz za 3 dychy? cos ci za to odpale...:) anna-8kg a 7,6 kg nawet gdyby waga dobrze wykazała to i tak trzeba brac pod uwage ciuszki pampersa to czy dziecko najedzone czy nie. wydaje mi sie ze nie powinnas sie zamartwiac tylko kontrolować.. ja urodzilam w 37 tyg i dzidzie miały 2,1 kg i 2,2 jak wrocilismy do domku.... w rozmiarze 50 sie topili, a teraz wieksi niz wiele dzieci w ich wieku....:) ja Bogu dziekuje ze mi sie udało donosic i ze nie są wczesniakami-jak na blixniaki to czas ok :) ale walka o kazdy dzien była do końca :) Leneczkowa moje maluchy jedzą co 3 godziny 150 ml mała 180 czasem bo po 150 płacze. Dzisiaj pierwszy raz kaszka ryżowa ale z butli. Zobaczymy jak bedzie... zielona- badz dzielna dasz rade trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Kochane ja tylko na chwileczkę żebyście o mnie nie zapomniały:) michaś już śpi ale bardzo nie spokojnie bo czesto się budzi i smoka wypluwa i trzeba mu dawać to pewnie przez skok albo i przez ząbki. natali my szczepienie mieliśmy 1.09,13.10 a teraz będziemy mieli 24.11 czyli co 6 tygodni. aniu nie martw się napewno bedzi ok twoja mała super przybrała jak ostatnio 8kg wazyła więc jezeli nawet rzeczywiście tyle spadała(choć to za bardzo nie możliwe tak jak dziewczyny pisza to może byc wina np pampersa)to nawet jak tyle spadłą to i tak ma wagę prawidłową ja gdzieś czytałam ze dzieci 10 miesięczne powinny ważyć ok 9-10kg. izka ja do pracy już wróciłam ale mam taką pracę ze mogę pracować ile chce raz mniej raz więcej bo pracuję na umowę zlecenie i sprzedaję OFE,ubezpieczenia i programy oszczędnościowe a na studia chcialabym iść w przyszłym roku marzy mi się połoznictwo i jak mi nie przejdzie do przyszłego roku to skłądam papiery i będę porody odbierac:):):) Leneczkowa mój je tak 170-200ml co 4 godziny równiutkie w dzien oczywisćie no bo w nocy dłuższą przerwę sobie robi:)dropsy nie tik-taki dobre hehe:) zielona trzymamy kciuki powodzonka jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Leneczkowa - jak nosek małej? Bo u nas ciągle coś furczy ale już dziś to olałam i wykąpałam ją jak człowieka! Ale była radość! Ja za Rota też płacxiłam 300zł więc chyba faktycznie ktoś się pomylił. Mleko mieszam bo skoro pije moje to dla zolodka chyba lepeijh jak mieszanka niż zupelnie cos nowego .Na razie jest ok w kazdym razie:) nie wyglada na nieszczesliwą. A zacieram ręce na mysl o jutrzejszej probie! oj bym sobie gdzies na dluzej wyszła gdyby to się reguła stało :D Aniu - nie przejmuj sie kochana. Mylse ze dziewczyny maja racje - tu moze chodzic o wage pampka i o to czy byla najedzona - dlatego dobrze wazyc na golca no i o tej samej porze. Ale wiadomo jak to bywa z teorią i praktyką. Weekend z mezusiem rozpoczety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania niezła jesteś z tymi studiami. Już tu dziewczyny mgr broniły po porodzie a jeszcze Ty na studia to juz mistrzostwo. Ale jak to bylo- nie masz czasu , znajdz sobie dodatkowe zajęcie. Ja już po podyplomówce i drugiej niechciałoby mi się robić. Już za stara jestem :) na ten stres- ja potem zdawałam egzamin państwowy , więc fajnie nie było. Podziwiam Cię dziewczyno:) Co do szczepionki - na początku grudnia idę po następną. Jak będzie taka sama cena, to wysyłajcie mi recepty , ja pójdę wykupić za np. paczkę pampersów :) albo jakos się dogadamy i odrobicie w naturze ;)Będę Wam Lenkę na weekendy podrzucała :) A Ty Iza na macierzyńskim, czy nie pracowałaś przed ciążą. Bo ja w połowie lutego wracam do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa nadal cos furczy :( Ale katar był rano a potem wieczorem. Zakropiłam płynem fizjologicznym i na brzuszek i ładnie wyleciało. Kapiel tez zrobiłam. Mam nadzieje, że bedzie ok. Nawilżacz włączony. Zobaczymy jutro. Chciałabym , zebysmy na ten basen poszli. Bo jak sie powiedziało "a" trzeba powiedzieć "b". Podobno dobrze jak dzieci chodza co tydzień, bo pamiętaja to, co sie już nauczyły. Zobaczymy w niedzielę rano. Mężus juz przyjechał ? To miłej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja tylko Iza poszła do szkoły, ja to ta obroniona po porodzie ;-) ;-) Tak sie zastanawiam jak bedzie wgladało nasze forum jak cześć z was bedzie wracać do pracy :-( Ja naraze nie wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris a nie mogłabyś już zacząć? Może z drugim porodem do Ciebie byśmy przyszły. I ja bym nie musiała w kolejce do rodzenia leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania o tym samym dzisiaj myślałam :) Ale ja mogę z pracy coś naskrobać. Rano przyjadę , zrobię kawkę i do swojego pokoju służbową pocztę odczytywać i mała prywata na kafe :) Nie będzie tak źle. A wiecie, że juz ponad 2 miesiące piszemy. Pierwszy wpis Tęczowej, Zielonej i mój 30.08.2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I natrzaskałyśmy 90 stron!!!! :-) Mój też wraca, jest już w drodze ze Szczecina juppii Ale bedzie goraca noc Kafemamusiek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mężuś siedzi obok i prasuje ubranka Lenki i pieluchy :) Ale umówiliśmy się na upojną noc jutro :) bo ja dzisiaj padnięta ;) tylko palcami potrafie juz ruszać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie dobrze postaramy to możemy dziś dobrnąćdo setki haha A Lena własnie kupe szczeliła fuuuuuuujjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się poprzytulać no i podoić - eh jak romantycznie. Fantastyczne gra wstępna nie uważacie? a muuuuuuuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jutro nawet palcami nie bedziesz mogła ruszyć...????? Maż cie spali w piecu bo bedzie myślał ze drewno ma w łóżku ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mi napiszcie ile Wasze maluchy wypijaja mleka. Bo na bebilonie pisze ze Marysia na porcje powinna dostać 150 ml ale chciałabym zobaczyć jak to jest u moich szanownych koleżanek. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa zawsze możesz sie dać mężowi wydoić :) Ania, to do roboty :) Ale ja juz się zbieram z pieskiem i do łóżeczka , bo o3 lub 4 pobudka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa ja lubie gadać ale nie do tego stopnia zeby 10 stron monolog prowadzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jak sobie sama do siebie gadasz, to nie jest źle, ale jak sobie sama odpowiadasz to już gorzej :) ok lece, bo padam na pycholka. Buziaczki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnatalki
Wy to macie dobrze!!!Moj to nie za bardzi chetny do pomocy,musze troche pokrzuczec,zeby cos zrobil.Czsem mam go tak dosyc,ze nie moge.Chcialabym czase,zeby gdzies w delegacje pojechal,moze by sie troche zteskil .Czasami wam zazdroszcze.moze to glupie.Teraz tym bardziej,nie mam juz sily na nic,a on przychodzi z pracy i jeszcze sie wsciekach,ze jeszcze mi nie przeszlo.Fajnie by bylo,jakby choc raz powiedzial;Kochanie usiadz,a ja zajme sie mala,czy pozmywam naczynia ,ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnatalki
moja zjada 150-160 ml.reszte dojada sloiczkami,czasem kaszka.wiek dzisiaj skonczine 6 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sto latek dla Natalki w te małe urodzinki ;-) Powiem Ci ze jak wyjezdza mąż na delegacje to tez nie dobrze bo jakby chciał to i tak nie może pomóc. I tak źle i tak nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamnatalki witaj na kafe;) Chyba z godzine czytałam wcześniejsze wpisy...kurczaki szarpiecie jak nie wiem ;P Co do pampersów to ja małą przewijam co 2-3 godzinki nie liczylam ile to wychodzi w ciągu dnia. Dobrze, ze poruszylyscie temat prezentow pod choinke bo cakowicie o tym zapomnialam. kurcze wcisnelam jakis klawisze i nie mam polskich znakow alt mi cos nie dziala heeh. My tez idziemy 16.11 na szczepienie takze zobaczymy ile klusia wazy i spytam sie czy mam jej dawac jakas kaszke juz czy moge cyca do 6 miesiaca tylko dawac. A ja dzisiaj dyplom odebralam. Pani magister pedagogiki hihi. My jeszcze w Slupsku ale juz tesnimy okropnie za Mezem i tatusiem naszym. Jutro po nas przyjezdza i tez na basen idziemy. Tutaj w parku wodnym instruktor kosztuje 50zl za 45. Powiem Wam, ze odzyczailam sie od mieszkania w bloku. Jeszcze mam tutaj takich sasiadow co to chyba dywanow nie maja na podlogach i ciagle cos i leci, spadnie cos stukaja pukaja rozsuwaja szoruja wycieraja turlaja masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sukces mała zasneła pierwszy raz sama w łóżeczku bo tak to zawsze na rączkach trzeba było trzymać :D szkoda tylko że mąż też usnął na kanapie :P Natalka wypija od 90 do 150 ml różnie to u niej jest. Jak wypije 150 to starcza jej to na 3,5 - 4 godz. podziwiam dziewczyny ktore mysla zeby dalej studiowac, ja narazie nie mam takich planow chociaz kto wie moze jeszcze kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×