Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Natali ja się broniłam 3 miesiące po porodzie a studia robiłam mając jedno dziecko. Nie jest łatwo, to nie to samo co studia jak się nie ma dzieci. Czasu mniej, większa nerwówka i zmęczenie. Dlatego cieszę się że mam to za sobą. Jeszcze musze odebrać swój dyplom ale nie chce mi się za bardzo jechać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello i znowu jestem pierwsza:) Mężuś spi a my z Lenką szalejemy :) Rano katarek był, ale jakby mniejszy, może to faktycznie przez suche powietrze. My po zakręceniu grzejników mam 25 st. w domu :( Wieczorem jej włączamy nawilżacz-mamy ten lektryczny , ale jak mąż idzie spać to wyłącza. Dzisiaj złożymy tez porcelanowe na kaloryfery, może będzie lepiej. A porcelanowe na allegro kupiliśmy za 4,99 :) więc chyba ze 3 zawiesimy na jednym kaloryferze :) Kiedyś czytałam, żeby dziecku mokrego ręcznika nie wieszać na łóżeczku- tylko nie pamiętam dlaczego, a było to mądre :( Moze sobie przypomnę to Wam napiszę . Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas spokojnie w nocy, mała na wieczór i rano dostała kaszkę, zobaczymy jak bedzie Leneczkowa ja czytałam ze dziecko moze sobie ściągnąć recznik na siebie My tez mamy bardzo goraco i zastanawiam sie nad takim nawilzaczem. Sprawdza sie on? A jak u was pogoda? bo u nas kiepska, leje i wieje. Także znowu uziemieni w domu Ale popołudniu przyjedzie kuzynka z 3mczna córcią więc bedzie wesoło. lecę ogarnąć trochę domek bo idzie się zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u nas nocka spokojna, zaczełam sprzatac jak mały spał ale wszystkiego nie zrobiłam bo jak sie obudził to tylko chwile w lezaczku posiedział i musiałam juz na nim skupic cala uwage:)a teraz spi mi na rekach:) leneczkowa bardzo bym chciała wczesniej podjac studia i wszystkim Wam porody poodbierac:):):)ale mam zobowiazania w firmie której teraz pracuje a do tego chciałam sie postarac o awansik bo lepsze zarobki bede miała ale niestety sie to wiaze z wysokimi wynikami w pracy i tym samym poswieceniem na to wiekszej ilosci czasu a nie chciałabym zaniedbac mojego babelka i mezusia bo oni sa najwazniejsi.a lenka fenomenalnie wyglada w tej czapeczce:) aniu , izka,jagodka zdjecia super dzieciaczki sliczne:) natali gratuluje zasniecia malej w łózeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Marysia nam się wcięła w plany i padliśmy wczoraj w trójkę o 23:30. A dzisiaj po raz pierwszy tak głośno i serdecznie się smiała - oczywiście do babci ba jakżeby inaczej :D oglądałam dziś filmy jak miała 9 dni - jejku jaka to kruszyneczka moja śliczna była! Leneczkowa nasze gwiazdy to chyba ostatnie tu co mleko tylko dostają. Ja juz sie nie moge doczekac tych kaszek i jabluszek ale poki co jak cyca ciagnie to niech ciagnie. zdoiłam w sumie 90 ml mleka - chyba na 2 podziele i dorobie bebilonu tak zeby miała po 120ml. Zobaczymy. ale szarówka na dworze! Aniu a jak sie czuja Twoje skarby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatalki - Natalka - 5.05 - 2620/49 - SN - 7100/65 - Munchen - B meisje8 - Emilka - 15.05 - 3250/50 - SN - 6200/63 - Preston - B Anna19810 - Lena - 25.05 - 3570/55 - SN - 7600/65 -Dolnośląskie -B Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 7200/61 - Kraków - M beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 6500/60 - Olsztyn - P KatkaZiom - Hania - 21.06 - 3700/57 - SN -7550/71 - Złocieniec - P Kołysanka75 - Kacper - 24.06 - 3550/53 - SN - 5630/61 - Kielce - P Balbinnkaa - Emilia - 29.06 - 2950/54 - SN - 5900/62 - Lubuskie - B izka wlkp - Igor - 29.06 - 2600/49 - CC - WLKP - B izka wlkp - Klaudia -29.06 - 2660/52 - CC - WLKP - B niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/57 - CC - 6400/66 - Włocławek - P Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 5940/62 Dolny Śląsk - B Patusiowa- Patrycja 1.07 -3050/54 - SN - 5900/58 Opolskie - B zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5980/60 - GW/lubuskie - B miszka - Gabrysia- 7.07 - 3390/53 - SN - ok. 5000/57,5 - Łódź - P Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 6400/60 - Poznań - B Bąblowa A. - Emilka - 12.07 - 3970/59 - CC - 6660/65 - kuj-pom P tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 5500/62 - wlkp - P/M ?? :):):) QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 6100/62 - Kalisz\wlkp - P doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 6000/62 - Radomsko/Łódzkie - B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 6000/61,5 - Śląskie - M mało aktualizacji w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęczowa my też tylko na mleczku jeszcze i też już bym chciała dawać owocki i kaszki:(ale trzeba poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie wróciłam do domu. Byłam dzisiaj u fryzjera pierwszy raz po porodzie i na zakupach wiec troche sie oderwałam :) maz zajął się Natalką i tak ją uspił ze spi juz 3 godziny. Chyba jej czegoś do mleka dolał :P może pozniej uda mi sie jeszcze cos napisac, narazie uciekam do męża pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wrociłam z pierwszych zajec:) troszke oszukałam bo uciekłam wcześniej no ale dzien zaliczony...jutro od rana znowu....babcia zajmie sie maluchami, oby były grzeczne.....nawet sie ciesze ze poszłam na te studia, nie wypadłam jeszcze z rytmu i prace łatwiej znalezc jak ma sie kolejny fach. Ja narazie w domku z maluchami chce byc, teraz jestem na macierzynskim ale niedługo koniec ( nawet nie wiem ile trwa przy blixniakach) i jeszcze ten plus ze z domu sie na troche wyrwe, chociaz wam powiem ze dzisiaj mi było ciezko maluchy zostawić.... dzwonili z uczelni czemu dyplomu nie odbieram bo leży juz 2 miesiące hah , musze w koncu sie wybrac i oficjalnie zawiesic na ścianie :)) doris-moja przyjaciolka konczyla poloznictwo, mowiła ze jak ktos czuje do tego powołanie to jest super sprawa....ona pracuje na pordówce i mówi ze tak kazdy dzien przynosi cos nowego( nowe życie :) ) i nie ma mowy o nudach, ale trzeba tez miec silne nerwy bo nerwowo czasem bywa-np przy jakis komplikacjach... Mały pije 150 co 3 h mala 180. Na noc zwykle wiecej. Wczoraj była kaszka ryzowa z butli -cała nocke sie kreciły a mały jak zwykle płakał co chwile, gubił smoka stękał....czekam na dzien kiedy przespi normalnie noc....no i kupki zielone po tej kaszce:( wiec nie wiem czy dawać dzisiaj.... leneczkowa- jak załatwisz za 3 dychy to ci nawet mega pake kupie pampersów :) albomała sie zajme 2 czy 3 to chyba juz mała różnica :) my mamy nawilżacz taki z ozonem chyba szaro-niebieski włączam jak jest suche powietrze. Kupiłam ostatnio termometr i on tez mierzy wilgotnosc bo wczesniej nie wiedziałam co i jak...u nas lepiej niz nawilzacz działa otwarcie okna przed spaniem. Ja wietrze pokoje jak maluchy sie kąpią i jak wracają po kilku minutach powietrze zupełnie inne. Od razu lepiej spią. teMPERATURY OSTATNIO BARDZO PILNUJE I MAMY W ZAKRESIE 21-23 stopnie przez cała dobę. Jak były skoki temperatur ( tesiowa robila saune 27stopni) a nad ranem było chlodno to maluchy katar miały ciągle, teraz odpukac jest ok. kurcze watroba mnie boli ciagle po tabsach....nie robilam wyników krwi zanim zaczelam je brac :( cos mi dokucza chyba sie przebadam albo zmienie na inne. Własnie przeczytalam ze po porodzie zaczynają działac pozniej niz zwykle..............super..................... mój męzus spi, obok mały a księzniczka w łózeczku cała trójka jak zabita :))))) az miło popatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czśc dziewczyny, a ja dopiero obiad robie. Przerąbany dzień dziś miałam a miało byc tak pięknie: basen, sauna jaccuzi... A było wykręcanie śrub od karnisza i tynk z sufitu odpadł :( znowu wszystko białe... :( pokój, kuchnia przedpokój. Dziewczyny jak będę jeszcze coś o remontach wspominała , to mi napiszcie , że chyba oszalałam ! Mąż do teraz tynkuje i gipsuje dziury w suficie :( Ja też mam nawilżacz z ozonem. Jak się włączy to jest super. Jak wejde do supialni gdzie Lenka śpi po jakiejś godzinie to powietrze jest świetne. Ale na noc go wyłączamy , no i rano znowu sucho. Może jakbym miała drzwi do sypialni byłoby inaczej. Ania jak Adi i Lenka ? Przeszła Adiemu biegunka? Doris dziękujemy za komplement :) Ja pracuje w budżetówce i pensja jest stała niezależnie czy robisz czy nie ;) Są jakieś premie, ale ona bardziej od stanowiska zależą. Niby zwierzchnicy mogą je uciąć , ale jak to robią to i tak o jakieś nie duże pieniądze.Z jednej strony fajnie, ale jak się chce więcej zarobić to nie ma raczej szans. Fajnie , że masz takie priorytety w życiu :) Tęczowa chyba musimy się do tego przyzwyczaić . A jak zaczną same wpadać do naszej sypialni :) Ja też nie mogę sie doczekać innego jedzonka. Dobrze, że tu dziewczyny obcykane, będziemy wszystko wiedziały. Chyba, że nam nie zdradzą :( ale to nie zrobimy aktualizacji i zmienimy im hasło do galerii ;) Ja na 1 raz zdajam 30 czasem 40 :( i dzięki :) Natali, ja tez muszę do fryzjera , moje włosy są straszne :( I do tego zaczęły wypadać. Wiem, że juz pisałyscie o dobrych odżywkach, ale czy mogłybyście jeszcze raz, bo za niedługo będę miała tyle włosów co Lenka. Iza to jest pozytyw studiów, ze wychodzisz z domciu :) Czyli idziesz na wychowawczy ? A może zrób rzadszą kaszkę . Iza znalazłam dzis paragon z apteki i faktycznie 30,22 zł. :) Chyba go Wam zaskanuje ;) Lecę z małą pogadać, bo dzisiaj marudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pisze z telefonu więc wybaczcię błędy.czytam was ale tu nie dam rady odpisać. Chce wam się tylko pochwalić że tatuś był dziś na spacerze z mała 3 godziny ponad! Był u rodziców i dał sobie świetnie radę a ją posprzątałan cały dom i później odpoczełam:) no i mała zjadła dziś pół sloiczka banana ze smakiem.przepraszam że nie odpisuje wam ale zbankrutowała bym jakby przyszedł rachunek telefoniczny.tęsknię za wami;)szlag mnie trafia bez kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! PATUSIOWA uwazaj z tym bananem,moja miała straszne zaparcia.Przestałam jej podawać.Dziwnz rzecz,bo na słoiczkach pisze że można podawać od4m-ca,a wna stronach internetowychże od 7. tak więc lepij uważać. Moja niunia dzisiaj wariuje ,piszczy cały dzień,aż uszy puchną. Dalej charczy jej w nosku i okropnie kicha,ale noc przespała dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka trochę Ci zazdroszczę tej szkoły. To zawsze trochę oddechu od dzieciaczów.Myślę o pójsciu na kurs języka,ale na wiosnę,bo zajęcia są wieczorami,a nie lubię być po ciemku poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa a właśnie o to miałam właśnie zapytać :) A jemu też się podobało? Karmił ją w tym czasie, czy przyszedł do domu na karmienie? Jak bedziesz mogła to napisz. Mamonatalki dobrze, że chociaż nocka była ok. Może nic sie ztego nie rozwinie. A ja właśnie obiad zajadam, mała zasypia sama a za chwilę mam talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jery odpukać!!! Jest 20.15 a moje oba bąble śpią!!! Juuuupiiii ale długi wieczór...:-) i w końcu o normalnej godzinie moge do was napisać a nie jak zwykle po 21ej a chwile później każda idzie spać :-( Tęczowa Leneczkowa mała nawet dobrze, na szczęście nie ma żadnej biegunki i wymiotów czyli nie załapała nic od Adiego. Daje jej rano i wieczorem kaszkę i dziś zasnęła przy butli więc ja ją od razu myk do łóżeczka ;-) Adi...dziwna sprawa z nim, nie ma typowej już biegunki...wcześniej robił co chwilę praktycznie i samą wodą a dziś zrobił dwa razy ale dalej rzadką. Nie wiem może mu się normuje powoli. Ale Smecta, Lacidofil i Diphergan może swoje zrobiły. Za tydzień pojade na ważenie ale wtedy chyba pampersa zmienię jej przy samej wadze ;-) Tęczowa jak ja ci i innym mauśkom zazdroszczę że karmisz piersią...szczerze mówiąc czasami czuje się taka mniej wartościowa no bo przecież wyżywić własne dziecko to w sumie podstawa obok wychowania macierzyństwa. Dziś była u mnie kuzynka z 3miesięczną córcią ....jeju jaki to jest cudny widok matki karmiącej dzidzię :-) iza ja mam cały dzień okno w kuchni otwarte i jak ktoś do nas wchodzi to pocą się jak myszy bo i tak jest ciepło i suche powietrze jest. Leneczkowa ja używałam szampon dermena a teraz mam odżywkę w sprayu z Pantene i jest dobra. A poza tym nie mam czasu na maseczki do włosów i odżywki do spłukiwania. A ta w sprayu jest wygodna bo bez spłukiwania Patusiowa jak ty się dla nas poświęcasz, musisz nas bardzo kochać :-) Narażasz sie na wysokie rachunki żeby skrobnąć parę słów. Wracaj szybko!!!!! Mamanatalki mnie to wkurza jak widzę że jakies owoce w słoiczku są od 4 mca a w ksiązkach czy gazetach piszą że później. Można czasmi kręćka dostać od tego. Leneczkowa współczuje Ci tego wiecznego remontu. Masakra. Ale jak bedziesz mieć pięknie w domciu na koniec. Prosimy o zdjęcia na galerię odnowionej chatki I proszę nas tu nie szantażować aktualizacjami i zmianami hasła. Mój Adi by Ci powiedział: To nie fair kobieto! ;-) Haha a wczoraj wylewał zawartośc nocnika do wc i trochę nabrudził, mówie do niego i kto to teraz posprząta a on za szczote od kibla i szoruje. Jak skończył to mówi do mnie: ,,POpatrz mamuś czyż to nie wygląda idealnie?? :-) ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa ja teraz jak byłam u rodziców to też miałam baaardzo suche powietrze i mała spać nie mogła bo suchy katarek miała. Na noc odkręcałam kaloryfer ale kładłam na niego miseczki z wodą i nie zamykałam nam drzwi od pokoju, rano już nic jej nie było. Teraz w domku też mamy nawilżacz porcelanowy, ale wiadomo o tej godzinie już się nie pali w piecu dlatego powietrze też jest troche suche. Najpier kupie wilgotnościomierz, żeby zobaczyć ile jest wilgotności a później poszukam jakiegoś nawilżacza alektrycznego. A co do ręczników to wiem tylko, że nie wolno kłaść ani ręczników ani mokrego prania na kaloryfer u dziecka w pokoju bo parują wszystkie szkodliwe substancje z proszku. No i czekamy na zdjęcia po remoncie. Po takich przygodach efekt na pewno będzie super:D Ania u nas pogoda też była paskudna, dlatego musieliśmy zrobić wycieczke autem zamiast wózkiem ;( Tęczowa ja wysyłałam zdjęcia do vobisu do wywołania od urodzenia Hani do dzisiaj. Szok jak się dzieci zmnieniają z dnia na dzień. Izka zazdroszcze Ci rozpoczęcia studiów. Mi się też tęskni za takim beztroskim życiem jakie miałam na studiach ;P A my dzisiaj na basenie byłyśmy. Hania na pczątku marudziła w szatni bo strasznie gorąco tam było. Ale w jaccuzi jej się podobało i chciała lapać buziakiem bąbelki hehe. W ogóle to skumajcie, że tydzień temu jak Hania siedziała z nami na kolanach przy stole to tak delikatnie rączką próbowała coś łapać. A dzisiaj po basenie siedzieliśmy w bufecie Mąż wypił kawe a ona łapie za podstawke i podnosi ją jedną rączką razem z filiżanką! W szoku byliśmy normlanie ile ona ma w sobie siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja to jak zwykle nie mam czasu na nic, nawet zeby was poczytac, co usiade do kompa to sie okazuje ze ze 2 strony napisalyscie :) my juz dawno po szczepieniach, ostatnie emilka miala w polowie wrzesnia a nastepne jak bedzie miala roczek na szczescie jeszcze troche czasu jest, bo okropnie to przezyla, najgorsze bylo ostatnie bo dostala 3 zastrzyki , najpierw 1 w prawa noge, potem 2 w lewa i 3 znowu w prawa. Strasznie plakala :( Tutaj wszystko jest za darmo i szczepionki i lekarstwa na recepte tez, to jakis plus, mleko mamy tez na recepte wiec to zawsze jakies 11 funtow tygodniowo w kieszeni :) co do pampersow to ja nie licze ile zuzywam, ale przebieram ja co 3- 4 godziny, a w nocy wcale bo mi sie rozbudzala i nie chciala pozniej spac tylko wiercila sie i krecila i zaczynala gadac i spiewac, normalnie masakra, czlowiek ledwo zyje i tylko marzy o snie a tu przedstawienie z efektami dzwiekowymi i nawet przestrzennymi, raz plask mala raczka w buzie, za chwile w ucho itp. :) ja narzaie nie wiem ile emilka wazy, nie bylam ostatnio w przychodni, u nas co tydzien sa wyznaczone godziny kiedy mozna przyjsc i zwazyc dziecko, ale ja na razie nie ide bo ostatnio dostalam zaproszenie do przychodni na weaning party ( sorry ze pisze po angielsku ale nie wiem jak to jest po polsku ani czy nawet to ma jakas nazwe w polsce - chodzi o taki pokaz z udzialem dzieci i rodzicow, gdzie pielegniarki tlumacza i pokazuja jak nalezy wprowadzac nowe stale posilki dzieciom ) ale nie poszlam bo wolalam isc na basen z dzieckiem tym bardziej ze basen mialam za darmo tez zalatwiony z centrum dzieciecego. No i boje sie teraz tam pokazac zeby nie dostac ochrzanu :) moja emilka do 3 miesiac ajadla bardzo niewiele, po 60-90 co 3 godziny, odkad jestesmy na enfamilu regularnie jada po 150 co 4 godziny, a ma juz 5 i pol miesiaca i nic przez ten czas sie nie zmienilo, robie jej co jakis czas wiecej mleka ale ona i tak zjada po 150, czasem 140 teczowa moja tez je tylko mleko jeszcze , bo mam czekac do 6 miesiaca z nowosciami , wszystko przez ten brzuszek.. patusiowa moje gratulacje, teraz czesciej bedziesz mogla wysylac meza na spacery :) anna alez tez twoj synek rezolutny :) ja nie mam nawilzacza, tutaj zawsze wilgotnosc jest okolo 60 % a jak pada to i wiecej do 80 dochodzi nawet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że dzieciaczki się świetnie rozwijaja.Moja niunia od pewnego czasu uwielbia prasówki,ale niestety nie czytac tylko zjadac.Ostatnio nie wiem kiedy,uciumkala część koperty,dobrze,że bez farby drukarskiej.Na cale szcęście nic jej nie było.Trawienie ma dobre he,he.A jak się denerwuje jak jej zabieram gazetę.Kurcze niezła złośnica mi rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja to samo robi :) niewazne gazeta czy reklamowka czy papierek z cukierka, wazne ze szelesci i mozna do buzi wpakowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu ja muszę zaczynać :) Cześć dziewczynki. Nie dziwie Wam sie,pogoda do ..upy pewnie jeszcze z rodzinką pod kołderkami leżycie? U nas 8 st, i pada :( Na 12 jedziemy na basen a potem do znajomych , więc pewnie nadrobie Was wieczorkiem, Ania jak Twój Adi juz teraz rzeczy gada , to co będzie później :) Może tak jak ten Pawełek z Mam talent na "edukację" pieniżki będzie zbierał ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf.za nami ciężka noc,niinia plakala,bo miala zatkany nosek.Walczylam chyba z 2h ,zeby ja ponownie uspic.adam na twarz. Ale tu dzisiaj pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki jak co niedziela no ale nie ma dziwne kazda z rodzinka chce czas spedzic.u nas slabo jest mala od wczoraj ma goraczke 38st nie mozemy jej zbic na chwile spada i znow to samo wiec noc byla ciezka teraz tez jest marudna zadnych innych objawow nie ma lekarka powiedziala zeby czekac zbijac goraczke i czekac moze to 3dniowka a moze zabki a moze cholera wie co,najgorsze jest to ze ja juz w piatek do szkocji lece i w sumie teraz lot stanol pod znakiem zapytania no i umartwiam sie zeby tam mi sie nie rozchorowala teraz jestem zla na siebie ze sobie ten wyjazd zaplanowalam no ale kto wiedzial z dziecmi sie niczego nie przewidzi. pozdrawiam was kochane i duzo zdrowka zycze bo teraz okres naprawde nieszczegolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti przy 3dniówce to chyba jakieś krostki wychodzą na 3 dzień co nie? Kurcze z tą jesienią tak właśnie będzie...ciągle jakieś katarki okropne. My dzisiaj prawie wcale nie spałyśmy. Hania od 2 zaczęła się co godzine prawie budzić. Ale to przez suche powietrze. Bo temperatury mieliśmy w domu 21stopni także jak najszybciej trzeba kupić ten nawilżacz. U nas dzisiaj 3 stopnie na dworzu :( Ale Hania pospała sobie na spacerku. Balbinka dzisiaj małej ubrałam ten kombinezonik co mamy takie same. Kocykiem ją tylko przykryłam i cieplutko jej było:) Lece pilnować obiadku. Gorące buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po pierwszym jabłuszku.....ale bylo śmiechu, dzieciaki krzywiły się na maxa......niezapomnana chwila :) leneczkowa- ide na wychowawczy, chciałabym byc z dziecmi jak najdłużej, ale nie wiadomo jak to bedzie.... jedno dziecko łatwiej zostawic babci ale dwójka to juz ciezko. Zresztą do mamy tylko mam zaufanie do męża i do siostry. A kazdy ma swoje obowiązki a z dwojką maluchów ciezko cokolwiek zrobic w domku. Znowu opiekunka odpada przynajmniej narazie...szybciej prywatne przedszkole u nas od 2 lat do takich przyjmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzeczkowa pierwszy slysze ze nie mozna szczepic. widac co lekarz to inna opinia. mnie to nie dotyczy wiec niestety nie wiem jak to jest. teczowa no no gratuluje tak ladnie przespanej nocki;) ciesze sie ze zabawki ci sie podobaja:) i oczywisie gratuluje tego ze MAnia tak pieknie je. zilona ja daje malej tylko sloiczki, marchewke z ryzem, banana jablko kupilam tez ziemniaka z dynia ostatnio ale jeszcze nie jadla. anna, mam addzieje e z LEnka bylo tak jak dziewczyny pisaly, moze jakos zle ja zwazyly?? u nas waza na golaska zawsze. i u nas waga jest tam gdzie bobasa badaja, jest bardzo cieplutko wiec jest ok. Natali my mamy szczepienie po 12 listopada wiec juz niedlugo:) iza moja tez sie tak krzywila na poczatku;) ale teraz juz ladnie wcina. tylko czesto razem z deserkiem lub kaszka w buzi laduja raczki albo sliniak;) beti sasiadki synek tez ma taka goraczke i tez nie wiadomo co mu jest, moze zabki? dziewczyny na razie wiecej nie dam rady napisac, ale obiecuje ze bede na biezaco;) a jeszcze mialam odpisac chyba leneczkowej na temat spacerku. byl z jedzeniem i nawet z kupa;) tatus spisal sie na medal, tylko spowrotem szli w deszcz ale jakos mie to nie martwilo, mala przynajmniej fajnym powietrzem pooddychala;) i nie pamietam ktora z was mowila o bananku, ze powoduje zaparcia. poki co nie widze u malej niepokojacych objawow, wprawdzie kupy dzis nie bylo ale nie martwie sie bo nic ja nie boli, nie jest marudna. na sloiczkach chyba kupki juz beda inne i moze rzadziej? nie wiem ale poki co nic zlego sie nie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i wrzucilam jedno zdjecie na galerie i nagralam jak sie mala smieje na glos;) pierwszy raz sie tak zdarzylo ze az tak sie chichrala, tyle ze jest bez obrazu, sam dzwiek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×