Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magducha25

Ślub 2012

Polecane posty

tak liczyliśmy lekką ręką 30 tyś na sale myślimy że wydamy około 18-19 tyś, suknie chyba uszyje chyba że znajdę coś wyjątkowego i za rozsądną cenę Sami uzbieramy około15 -20 tyś ale to max i przy dobrych wiatrach, resztę rodzice :) ale też nie chcemy ich obciążać kosztami naszego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kochana my planujemy na 7lipca cywilny już mamy od roku tak że koszt obrączek nam odpada, jestem z małopolski mogę się ro was dołączyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pewnie że możesz sie dołączyć im nas więcej tym weselej. Na kiedy plamujesz ślub ?? :) i z kąd jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kndcdc
jaki analfabetyzm " z kąd jesteś" nie wierze naucz się pisać poprawnie a potem udzielaj się w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka23
Magducha25 i 26Aneczka26 jestem z Wami!!! również uważam, że jeżeli chce się mieć rzeczywiście fajny zespół i salę należy rezerwować wcześniej żeby mieć to zgrane. Ale przecież każdy robi jak uważa! jeżeli ktoś uważa że to za wcześnie to niech czeka do ostatniej chwili i później lament bo nie taka sala a zespół też mógłby być inny itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że tu już wiele macie pozałatwianych spraw, ja też planuje ślub na 2012ale konkretnej daty jeszcze nie mamy ustalonej i w ogóle jedynie to rok..dziewczyny chętnie z Wami pogadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak tu się nas dużo zrobiło. I to mnie cieszy... My też z nażyczonym "ale fajnie to brzmi" zaczniemy jeździć od stycznia za salą, orkiestrę mam sprawdzoną więc już jestem jej pewna na 100 % tylko musimy ich zarezerwować. Ale to na spokojnie też od stycznia. To co dziewczynki trzymamy się tu razem a wszystkim PESYMISTĄ dziękujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ten "nażyczony" hihihihihi to specjalnie wiem jak się piszę.... ale to długa historia ;) Kiedyśwam zdradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kndcdc no cóż zdarzają mi się błędy nie każdy jest geniuszem :P A teraz trochę na inny temat oglądałam dziś w necie suknie ślubne i w jednej się zakochałam http://www.visualchris.pl/application/files/galeria/big/model%20283.jpg 26Aneczka26 mów o co chodzi z tym "nażyczonym" - ciekawska jestem :) My w niedziele robimy obiad zapoznawczy naszych rodziców moja mama strasznie sie denerwuje, lata po sklepach myje okna śmieszna jest :) nawet wazę kupiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania :***
magducha25 a skąd jesteśśś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania :***
ja jestem z gór wiec na załatwienie czegokolwiek tzn drużby orkiestry kamerzysty potrzebuje minimum 2 lata bo tak zajmują im później się skapniesz tym gorzej ja zamawiałam 2,5 roku przed ślubem chciałam na sierpień nie udało się wolny najbliższy termin był październik więc go wzięłam i ślubowałam jesienią ale było pięknie :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili_84
Polecam zespół Shine Band www.muzycznecentrum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W warszawie też są problemy Nie chce załatwiać wszystkiego na ostatnią chwile. Moi znajomi załatwili ślub i wesele w 6 miesięcy ale za osobe płacili 450 zł (i to była cena promocyjna bo to był luty ) i wesele nie był tego wrte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magducha to widze że mały stresiok będzie. Nasze rodziny też się jeszcze nie znają bardzo się tego boje... Mam nadzieje że wszyscy się polubią. Bo dla mnie zawsze rodzina była bardzo ważna. A sukienka bardzo ładna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa8686
My też bierzemy ślub w 2012 r. w lipcu, orkiestre mamy sprawdzoną , dom weselny też. Tylko że wybraliśmy opcję bez cateringu. podobno taniej chociaż więcej nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i to jaki moja mama planuje małe przyjęcie :P Nasi rodzice sie widzieli 2 razy ale to tylko przez chwilke mam nadzieje że sie dogadają -My też sie zastanawiamy nad cateringiem, podobno sporo taniej i więcej jedzenia. Niestety nie znam żadnej firmy - znaczy znam jedną ale podobno strasznie problemowa- ale jedzonko pyszne robią :) byłam na 2 weselach i wszyscy goście zachwyceni musze pomyśleć nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azdajica
moge sie przylaczyc? planujemy na 04.08.12 i jeszcze nic w tym kierunku nie robimy :p ale milo bedzie poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile macie zamiar wydać???ja nie mam za bardzo kasy, rodzice mi nie pomogą bo mama nie żyje przyszły teść też a teściowa i mój ojciec to nie będę ich obarczać, ale bym chciała żeby ten dzień był wyjątkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa panna
Tak się mówi tylko, że dużo czasu, dużo czasu, ale jak chcieliśmy polecony zespół, to już mają np. nasz termin zarezerwowany, więc raczej chodzi tu o wcześniejszą rezerwację rzeczyy typu sala, orkiestra, fotograf i kamerzysta, co by mieć tych, których się chce:) Jestem z okolic stolicy, wiec jeśli macie jakieś namiary na fajne salę, czy zespół, tudzież fotografa, kamerzystę, to będę wdzięczna za propozycje( jeśli sprawdzone:)) Za suknią to zacznę się rozglądać w przyszłym roku, teraz na jesieni widziałam , że dużo przecen jest, więc pewnie najkorzystniej w tym terminie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slubinka
Widzę, że niektórzy naprawdę wcześnie już zaczynają przygotowania. Ja i moja druga połówka mieliśmy trochę z tym trudności bo dość późno się do tego zabraliśmy a najgorsze było to, że nie mieliśmy kompletnie czasu na to aby samodzielnie wszystko wyszukiwać/rezerwować. I powiem Wam dziewczyny tak - jeśli macie trochę grosza, pomyślcie na poważnie o konsultancie ślubnym, wcale nie kosztuje dużo, a efekt jest po prostu porażający. Wcześniej myślałam, że jakoś to będzie i samodzielnie jakoś zorganizujemy ślub i wesele, ale po doświadczeniach wielu koleżanek widziałam, że jest tak wiele rzeczy które mogą pójść nie po naszej myśli. Bądźmy szczerzy organizacja ślubu i wesela to naprawdę skomplikowana sprawa. Jako iż jesteśmy ze stolicy to ostatecznie nasz wybór padł na firmę Indygo ( www.indygo-polska.eu ) i powiem Wam dziewczyny, że konsultantki to nieoceniona pomoc ale przede wszystkim kopalnia pomysłów. Jeśli jesteście zawalone pracą, pomyślcie o tym, zadzwońcie porozmawiajcie i zobaczycie że przy dobrej współpracy z konsultantem ślub, wesele czy inna okazja będzie po prostu idealna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehihihiih
Slubinka Bez reklam prosimy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azdajica pewnie że możesz się przyłączy im nas więcej tym weselej Izabelka www.com tak jak liczyliśmy to będzie około 35 tyś :/ ale my sami planujemy za większość zapłacić. Moja mama powiedziała że na pewno za wódkę zapłaci. Nie chcemy obciążać rodziców kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek pozdrowienia dla wszystkich, którzy planują wesele w 2012. Również i ja należę do tego grona :) Co do wczesnych przygotowań - powiem Wam, że mało mi dęba włosy nie stanęły, kiedy zaczęliśmy wraz z moim Narzeczonym, jak i rodzicami oglądać sale weselne (a było to w sierpniu), i w jednym z lokali, menadżer powiedział nam, że na 2012 ma tylko jeszcze 3 wolne terminy! Wyobrażacie sobie? Masakra. A myśleliśmy początkowo o 2011, a tu załamka. Tak więc do wszystkich oburzonych - WCALE NIE JEST ZA WCZESNIE, no chyba, że chce się mieć byle co i byle jak. Osobiście jestem perfekcjonistką i wszystko muszę mieć dopięte na ost. guzik :) Tak więc wspierajmy się dziewczyny, a będzie nam raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny muszę was opuścić - przenoszę się na temat "Ślub w 2011" a dokładnie 05.03.2010. Szaleństwo PS. nie jestem w ciąży... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×