Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magducha25

Ślub 2012

Polecane posty

Hej:) Wstępny plan jest na sierpień 2012. Wstępnie mamy już restaurację, bo wesela nie będzie i fotografa, a ja mam wypatrzoną sukienkę, tylko przymierzyć ją muszę, żeby wiedzieć co szyć 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencjamuzyczna.EU
Jezeli szukają Państwo zespołu, dj, wodzireja, muzyka klasyczna.Zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.agencjamuzyczna.eu Zdjęcia, film, demo, opinie. Zapraszamy AgencjaMuzyczna.EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonez90
Witam :-) Również planujemy wesele na 2012 rok, a dokładnie na 02.06.2012. Kusi nas termin 2011 ale ze względu na finanse chyba sobie odpuścimy. Z resztą pewnie już praktycznie nie ma wolnych terminów. Zespół mamy upatrzony, ale bierzemy jeszcze dwa pod uwagę. Jestem trochę przerażona bo nie wiem ile pieniędzy zbierać? Chciałabym 10 tys. sobie uzbierać, narzeczony też. Z resztą wszystko się płaci po weselu, więc może nie muszę zbierać aż 10 tyś? Tylko np uzbierać sobie na suknię, zaproszenia, ewentualne zaliczki, kosmetyczka, fryzjer, jakieś ozdoby? Co radzicie? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka.
My już jesteśmy po ślubie, ale powiem Wam dziewczyny w kwestii kosztów tak. Chciałam też na początku odłożyć tylko na wszelkie zaliczki etc., potem rodzice pomogli i my byliśmy w stanie więcej dołożyć bo przyszły zmiany pracy na lepszą etc. Ostatecznie jestem zdania żeby odkładać ile się da od razu na całość kosztów. Potem możecie dojść do momentu, że zaliczki popłacone etc., a po weselu jak podliczycie koszty to się okaże, że ogrom pieniędzy trzeba wyłożyć ;/ Wiem wiem, że potem pieniądze od gości są ale może się okazać, że nagle będziemy zmuszeni do wzięcia kredytu ;/ Ze swojej strony mogę polecić jeśli ktoś może dosłownie odrobinę dołożyć, zwrócić się w kwestii kontroli kosztów do konsultanta ślubnego, myśmy skorzystali z usług takowej firmy - Indygo z wawy i to co nas interesowało to właśnie podsumowanie całkowite wszystkich wydatków, mieliśmy po zakończeniu uroczystości czarno-na-białym ile co kosztowało, do kiedy co trzeba opłacić etc. Rewelacyjna pomoc, za naprawdę stosunkowo niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonez90
Nie no jeśli chodzi o pieniądze to będę odkładała mimo wszystko co miesiąc. Zobaczymy... Ewentualnie weźmie się troszkę kredytu,jakoś to będzie :-) Macie jakieś pomysły na suknię ślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrisa
Hej Dziewczynki :) My również planujemy ślub na 2012. Chodzi za mną 16 czerwca :) Jesteśmy na etapie szukania sali weselnej, ale jak na razie żadna nie spełnia moich oczekiwań, i wcale nie jestem zbyt wymagająca ;) Zrobiliśmy już listę gości i po liftingu jest 90 osób. Pomału liczymy koszta i włos się jeży na głowie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxcnaiksdcfuawqfnc
Ja na maj 2012. Na razie mamy tylko salę na oku http://www.oazarydzyna.pl/kontakt.html, no i kamerzystę :) Rozglądamy się za zespołem :) Jeśli możecie dziewczyny, to napiszcie co myslicie o tej sali?? Cena w granicach 140-145 za osobę. To dużo Waszym Zdaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonez90
Na moje oko sala piękna i nie za wygórowaną cenę ;-) Tylko lepiej dopytajcie bo u mnie sąsiadka się wkopała, bo miesiąc przed okazało się ze to cena bez alkoholu i bez ciasta... Ja raczej skuszę się na bardzo tradycyjne wesele :-) Jeszcze ewentualnie zostaje nam kwestia wybrania miejsca wesela, ale wydaje mi się że wybierzemy lokalo-remizę :) W ubiegłą sobotę byłam na weselu kuzyna i było naprawdę super! Sala taneczna drewniana, zespół grał polki i żal było nie tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala0011
Ja też wychodzę za mąż we wrześniu 2012. Jestem z małej miejscowości. Nie przypuszczałam, że przygotowania do wesela warto rozpocząć z takim wyprzedzeniem - byłam przeciwna żeby tak szybko szukać sali itd. Wiem, można zorganizować cudowne wesele w 3 miesiące, ale to chyba dla tych kto lubi adrenalinę i nerwy. Kiedy rezerwowaliśmy sale to już nie było zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o terminy w weekend, podobnie było z orkiestrą, kilka poleconych zespołów ma zajęte wszystkie weekendy od czerwca-października w roku 2012. Myślę, że jeśli chodzi o przygotowania na rok 2012 to wystarczy zarezerwować salę, zespół weselny, fotografa, kamerzystę, a resztą zająć się pół roku przed weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonez90
Też jestem tego zdania. Ewentualnie dla rozrywki można porozglądać się za żądanym krojem sukni ślubnej,zaproszeniami ale znając życie za dwa lata będzie coś nowego, ładniejszego. Dlatego zgadzam się z Tobą :) My na razie musimy zacząć od tego by rodzina wiedziała o naszych zaręczynach :D A potem bierzemy się do podjęcia poważnych kroków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelkka
To ja jestestem jakimś ewenementem- zaproszenia mam wymarzone na oku, tylko brak kasy może zmieć moje podejście do tej kwestii, a kieckę wymarzoną też juz mam upatrzoną, tylko za dwa lata będę chciała ją uszyć:) A poza tym to czekam na mojego T. , żeby ustalić co nie co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala0011
Polonez90 i co rodzina już wie o zaręczynach? Jak Wam poszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurkuma
My mamy na razie zarezerwowaną salę na 21 lipiec 2012 i zespół. Fotografem będzie moja dobra koleżanka. Kamerzysty nie chcemy. Tak więc całą resztą zajmiemy się w przyszłym roku. Niestety sale trzeba rezerwować szybciej żeby potem się nie zdziwić tak jak my... (chcieliśmy początkowo w 2011 ale terminów już nie było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeweelka
My problemu sali nie mamy- robimy bankiet w restauracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonez90
Rodzina już wie :-) Wszystko super. W sumie moi prędzej czy później się tego spodziewali, u narzeczonego rodzice strasznie podnieceni tym faktem :-) Miło że pytasz. Na razie rozglądamy się za salą ale nie mam kompletnie pojęcia co i jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruszczyk
Jeśli szukacie dobrego fotografa to polecam dziewczynę, która robi rewelacyjne zdjęcia - www.najka.pl Dzięki niej razem z mężem mamy ponad 600 przepięknych zdjęć. Po kilku godzinach biegania po Warszawie otrzymaliśmy tak piękne zdjęcia, że trudno się zdecydować, które umieścić w albumie... Ważne dla nas było przede wszystkim to, że nie wybierała za nas - przedstawiła nam całą swoją pracę i dała wolny wybór. Jeśli ktoś poszukuje zdjęć niestandardowych to szczerze Wam ją polecam!! Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glorioza
hej przyłączam się planujemy ślub 16.06.2012 i juz mamy sale kamerzyste i zespol wstepnie zarezerwowane.od miesiaca szukalam zespolu i lipa nikt nie mial wolnego czerwca 2012 szok.wiec w sumie gdyby nie to ze po 2012 jest 2013 to pewnie zdecydowalibysmy sie na slub z 2013 :) ale ta 13... jakos mi nie pasuje mimo ze nie jestem za bardzo przesadna.pozdrawiam wszystkie pm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa panna
U mnie udało się zarezerwować salę, poszukiwania fotografa wciąż trwają, a za szukanie sukienki to nawet się nie biorę , bo to jeszcze zbyt wcześnie:) Znalazłam za to kilka ciekawych artykułów w sieci( zresztą pewnie same szukając się natykacie na ślubne poradniki), ale jakby ktoś potrzebował to wrzucam wskazówki na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa. ( Dla mnie to chyba najbardziej istotna kwestia zaraz po sali i zespole, a chyba najciężej się szuka:)) http://nt.interia.pl/foto/news/jak-wybrac-fotografa-slubnego,1543408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagnica
ja zamiast zwyklej orkiestry bede miec cyganska orkiestre.... naprawde polecam bo nogi same przy nich tancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonez90
Kurcze, sama bym chciała taką orkiestrę!!! :-) Niestety na moim terenie raczej nie znajdę tego typu zespołu.. Ale zespół, który planuję zarezerwować te nieźle sobie radzi z poleczkami które uwielbiamy więc myślę, że też goście nie będą zawiedzeni :-). My jeszcze nic nie rezerwowaliśmy, ale myślę że do końca tego roku na pewno salę i orkiestrę zaklepiemy. A powiedzcie mi... Bierzecie ślub w swojej parafii? Bo ja bym chciała (tak planowaliśmy) wziąć ślub w parafii mojego narzeczonego, bo moi rodzice pochodzą z jego stron właśnie, kościół jest piękny, a w mojej parafii proboszcz ma swoje schizy i nieraz robi problemy (przykład: nie pozwala fotografować podczas trwania kazania)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta :) Ja - 16.06.2012. Zastanawialiśmy się nad 23 czerwca, bo to jest nasza szczególna data, jednak zbyt dużą wagę przywiązujemy do liczby 23, więc 16 :) Sala już jest wybrana, z resztą jeszcze trochę poczekam. Właśnie jestem na etapie poszukiwań fotografa. I sama się zastanawiam, jak to będzie z Euro? I czy to jakoś wpłynie na organizację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
29.09.2012 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Projekt Ślub
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie oferujemy Wam profesjonalną oprawę fotograficzną i filmową Waszego Ślubu i Wesela. Oferta ustalana jest indywidualnie w zależności od Waszych wymagań a ceny są naprawdę konkurencyjne. Wejdź. Zobacz www.projektslub.com Kontakt do nas jest na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my też planujemy ślub na 2012:D a dokładniej we wrześniu :) z przygotowaniami wstrzymujemy się do przyszłego miesiąca- rozplanowaliśmy sobie w kalendarzu co w danym miesiącu będziemy załatwiać i tak w grudniu kupujemy obrączki:) w styczniu zajmiemy się rezerwacją sali itd. co do sukienki to muszę przyznać mam straszny mętlik jest tyle pięknych fasonów....na całe szczęście czasu jest dość zdążymy ze wszystkim pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, też mi się wydawało, że jest za wcześnie (jestem z Krakowa). Ale jak zaczęliśmy pytać w lokalach, to już są rezerwacje na 2012. Ostatnio będąc na targach ślubnych dowiedziałam się, że nawet auta już rezerwują na ten rok! My z narzeczonym planujemy na sierpień/wrzesień 2012 roku. Już od 2 miesięcy szukamy sali, ale ciągle coś w nich jest nie tak. Chcialabym coś bardzo eleganckiego, ale jednocześnie, żeby goście byli zadowoleni z jedzenia. Poradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati0587
hej ja planuje ślub tez w 2012 roku i spodobala mi sie data 05.05.2012 co o tym myslicie słyszałam, ze w maju nie powinno sie brac slubu ewentualnie jeszcze mysle nad 02.06 ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essences
Dziewczyny, jeśli nie macie jeszcze fotografa, to obejrzyjcie moją stronę www.anetamarcinkiewicz.pl. Niezależnie od tego z jakiego miasta jesteście - mogę dojechać, a jeśli któraś w Was jest z okolic Warszawy to możemy się spotkać, pokażę swoje wydrukowane zdjęcia i ustalimy szczegóły. Życzę udanych przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Wczoraj się ugadaliśmy co do daty :) - 28 lipca 2012r Nic jeszcze nie mam załatwione, nawet nie zamierzam w najbliższym czasie o tym myśleć. Z samego niezmąconego szczęścia chciałam tylko wykrzyczeć ... WYCHODZĘ ZA MĄŻ! :):):) Pozdrawiam gorąco, przyjemnych przygotowań życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×