Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magducha25

Ślub 2012

Polecane posty

witajcie dziewczyny. my takze mamy plany na 11.08.2012. jak na razie zalatwiona orkiestre sale i kamerzyste(od razu z fotografem). tak wczesnie z tego wzgledu ze orkiestra i kamerzysta maja takie terminy bo sa rozchwytywani. i mamy pewnosc ze bedziemy mieli to co chcemy a nie tych co sie ostali. zwlaszcza zalezalo nam na tym kamerzyscie. a z reszta czekamy. moze samo sie zalatwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dołączę się do Was :) ślub będzie 28.07.2012, na razie mamy zarezerwowana salę, zespół i księdza :) poszukiwania fotografa zaczniemy po nowym roku, kamerzysty nie chcemy bo szkoda nam na to kasy, uważamy że lepiej mieć dwie fajne sesje plenerowe (jedną w Polsce a drugą np podczas podróży poślubnej :) w jakimś egzotic kraju :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🌻 ewelka_rewelka - 🌻 Witaj:) wiem dawno mnie tu nie było- cóż życie;) Po wyczerpujących poszukiwaniach udało nam się (troszkę nieoczekiwanie, bo na targach ślubnych) znaleźć piękną salę weselną na korzystnych warunkach- tak więc teraz już z górki:) a tu filmik;) http://www.youtube.com/watch?v=1RRAqSDKDrE datę mamy tę wymarzoną czyli 1.09.2012:) Obrączki i biżuterię sprowadzimy z Anglii- większa oferta i wychodzi taniej, co do sukni to czekam do następnych targów, może uda się zdobyć jakiś rabat, a jeśli nie to chyba również sprowadzę od przyszłego szwagra z Anglii,i bo u nas szału nie ma na moją figurę , a jak jest to ceny są z kosmosu:( O fotografa i kamerzystę się nie obawiam bo w najgorszym wypadku pomogą nasi zdolni znajomi, został tylko kościół i oprawa muzyczna i zaproszenia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasii
dołańczam my ślubujemy 04 sierpnia 2012r mamy już sale, zespłó i kościół i narazie tyle reszte później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmilka ka
Ja już nie wiem w jakim temacie obiecałam że zorientuje się w temacie fotografii u Pana niemczyka. Ale okazało się ze ma naprawdę interesującą ofertę, niecałe 2000 chyba 1800 w tym dwa plenery, cały dzień w dniu ślubu od przygotowań aż po noc i oczepiny, skórzane albumy ze zdjęciami albo foto książka zdjęcia w pełnej rozdzielczości na płytach DVD i juz więcej nie pamiętam :) Jak ktoś ciekawy to niech sam dzwoni albo pisze www.mniemczyk.pl ja dzwoniłam jednak zawsze to szybciej, fajnie sie rozmawia i jest komunikatywny bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainwestuj w słownik
niestety głópków sie nie sieje!!! bo chyba piszesz o sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkabdg
A ja moje drogie kobitki mam zaplanowany ślub na: 23.06.2012 Sala już zarezerwowana, orkiestra, fotograf i kościół też :) Odliczam dnii do Tego specjalnego dnia :) Trzymam kciuki również za wasze wesele i ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaPestkaMała
A ja mam na 8.09.2012 i też już zarezerwowane wszystko no i z zaliczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam parom
stronę www.slubwesele.com można tam znaleźć sporo przydatnych informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocław-film
jeśli dla Wrocka i okolic szukacie kamerzysty czy tez fotografa-polecamy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum_slubne
Witam serdecznie, Jako administrator forum ślubnego http://www.slub.mojeforum.net pragnę serdecznie zaprosić Panią do rejestracji i udziału w dyskusjach. Forum stawia głównie na tematykę ślubną, ale nie brakuje również na nim tematów związanych że sprawami poślubnymi, czyli ogólnie mówiąc życiowymi. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Mamy tematy o dzieciach, o modzie, o kulinariach, ale również wątki, w których użytkowniczki piszą o swoim życiu codziennym. Bardzo proszę o rozważenie przyjęcia zaproszenia i rejestrację na forum, a także udzielanie się w dyskusjach. Pani doświadczenie w wielu sferach życia może również przyczynić się do rozrostu forum. Ja że swojej strony mogę powiedzieć, że bylibyśmy zaszczyceni, jeżeli zechciałaby Pani dołączyć do naszego grona. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16.06.2012r. Mamy zalatwiona sale, kamerzyste, orkiestre i faceta "drozbe" ktory bedzie ogrywal gosci :) Z fotografa poczatkowo zrezygnowalismy, ale zastanawiam sie jednak czy go nie wziasc... Stanelam w miejscu i nie wiem co dalej... Czy mam czas na wszystko? Narzeczony za granica wiec reszta na mojej glowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub i wesele zaklepane na 28.09.2012. Wszystko opłacone, a ja zakochałam sie w innym facecie, co robić? pomóżcie PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia833
do poziomka86: a dłuzo to juz trwa? tzn to zauroczenie? ja też tak miałam jak ty tzn. rok przed slubem (też wszystko juz było zarezerwowane, nie miałam tylko sukni) i rozstailśmy się po 7 latach związku. teraz jestem z innym facetem i za rok wychodzę za mąż. Więc jesli na prwdę się zakochałas, a nie tylko zauroczyłas to nie zwlekaj do ostatniej chwili z rozstaniem bo im poźniej tym będzie jeszcze gorzej,a przygotowania do ślubu cię tylko rozbiją. chyba ze ci przejdzie to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia ślubna 2012
Fotografia Ślubna cała Małopolska i Śląsk oraz woj. Świętkrzyskie www.bednarczykpolska.strefa.pl http://www.bednarczykpolska.strefa.pl KONTAKT: firma ŁMfoto Fotografia Ślubna > kraków katowice rybnik żywiec bielsko tel.kom.602-228-968 GG:2484505 serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi pracami Obecnie trwają zapisy na rok 2012 choć kilka wolnych znajdzie się jeszcze na 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=90.barbate witam , bede chciala sprzedac ta suknie, rozm 36, na 165-170, wymairy 90-60-90 mozn aje zmienic, slub biore w weekend majowy potem suknia jest do odstprzedania, za suknie zaplacilam 6 tys w salonie w madonnie w warszawie, suknia z rachunkami i metkami, oczywiscie cena wywolawcza to 2500 magwys1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chętnie wykonam darmowy reportaż ślubny lub sesję plenerową, lecz pod dwoma warunkami: 1. Para pokrywa koszty dojazdu/noclegu 2. Ślub / plener ślubny MUSI odbyć się poza granicami naszego pięknego kraju - najlepiej w Paryżu, Rzymie, Wenecji ;) Wszystko co w Polsce stety niestety jest płatne. Proszę kontaktować się poprzez formularz na stronie:www.blog.lukaszlukawski.pl pozdrawiam, Łukasz Łukawski : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki sprytny
kolega, chce sobie zrobic wakacje Waszym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bez takich "sprytnych" wypowiedzi. Niby jak wyobrażasz sobie 2-dniowe wakacje, gdzie pierwszy dzień poświęcasz na reportaż, a drugi na plener ślubny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonez09
Po długiej przerwie powróciłam :) Dużo rzeczy się zmieniło. Termin mamy na 28 lipca, a przygotowania powoli, powoli się rozkręcają. Dzisiaj narzeczony kupił już wódeczkę, bo ponoć ma zdrożeć. Niedługo mam zamiar wyruszyć za suknią ślubną... i tylko czekać :-) !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewson;)
Witam! Jestem tu nowa, ale chcialabym podzielic sie z Wami tym, co nam udalo sie juz zalatwic, a czego jeszcze nie. Otoz, sale mamy juz zamowiona (koszt:130 zl/os.), zespol (2000zl), kamerzystka (900zl)- ze zdjeciami wyszloby 1700, wiec zdecydowalismy, ze mojego przyszlego meza kuzynka nam zrobi, bo ma profesjonalny aparat. Wodka tez juz jest (3980zl)- wesele na ok. 140 os. Sukienka kosztowala mnie naprawde tanio, bo niecale 500 zl i to ze sklepu. Przebywam w tej chwili w Anglii i nieopodal mojego miejsca zamieszkania likwidowano sklep z moda slubna. Troszke za pozno sie o tym dowiedzialam, bo nie mialam juz zbytniego wyboru. W sumie to nigdy nie myslalam o takiej sukni, jaka kupilam, ale im dluzej sie jej przygladam, tym bardziej mi sie podoba;).Autokar(600zl). Aha, zapomnialabym- slub dokladnie 4.08.2012. Zaproszenia tez juz kupione, kilka juz wyslalam (190 zl za 100 zaproszen)- zamawialam przez internet. Tak wiec, duzo rzeczy mamy juz zalatwione. Pozostaly tylko obraczki, garnitur dla Lukasza, msza co laska;), i takie tam ostatnie mniejsze lub wieksze wydatki. Najgorsza z tego wszystkiego jest rozlaka, bo musialam wyjechac za granice, zeby zarobic na wymarzone wesele. Niestety, nie mozna miec wszystkiego. Na szczescie juz w maju wracam, mam nadzieje, ze zdazymy z naukami. Takze trzymam za Was, dziewczyny, kciuki. Zeby kazda z Was miala piekne i wesele, ktore bedzie milo wspominac. Ach, i zycze Wam wsparcia ze strony przyszlych mezow w przygotowaniach slubnych, bo to bardzo wazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×