Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misja24

:( mąż

Polecane posty

Gość misja24

czy to normalne ze zdrowy mezczyzna w wieku 24 lat nie ma ochoty na sex. a jesli juz to bardzoo rzadko. nie kochalismy sie juz prawie 2 tyg. wczoarj wrocilam z pracy z nadzieja ze cos bedzie a zastalam go spiacego, wypil dwa piwko i spal, wzielismy wspolna kapiel ale tez nic. a potem znow zasnal a ja sie meczyalm z myslami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moplik
normalne, w tym wieku juz zaczyna libido u facetow spadac,moze nie u wszystkich ale w wiekszosci tak,twoje zacznie znowu wzrastac z wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu mezowi tam nic nie spada a ma 29lat. Jestesmy ze soba 6lat, w tym 2po slubie. Mimo to seks uprawiamy niemal codziennie. Wg mnie to nie jest normalne niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia...
Może ma kochanicę nałożnicę:P albo już go tak nie pociągasz... albo słaba jesteś w te sprawy.:( aaajjjjjc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale facet to nie maszyna. ma prawo byc zmęczony, nie byc w nastroju, ma prawo czasem po prostu NIE CHCIEC. pogląd ze facet moze zawsze i chce tylko jednego jest mocno przesadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielkiXuj
Ja mam zawsze ochotę - rano przed pracą, w pracy, na obiedzie, po południu, wieczorem i w nocy.... Najważniejsze to ćwiczyć kult wielkiego Xuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa jasne - pewnie że moze byc zmeczony ale raz na 2 tygodnie - a nie odwrotnie ze zmeczony jest cały czas a raz na 2 tyg akyurat nie jest zmeczony - ni epojmuje takich facetów no chyba ze maja szkaradne zony ktore roztyły sie po porodzie i w ten sposob unikaja sexu - ja moglbym kochac sie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielkiXuj
albo puka inną :(( mam nadzieję że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hierofant
Albo ma jakiś ogromny problem o którym nie wiesz i przez to nei ma ochoty na seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyjątkowoZniesmaczony
Jak kobieta ochoty nie ma - jej święte i konstytucyjne prawo. Ale jak facet ośmieli się nie chcieć - to albo roocha na boku, albo ma poważny problem zdrowotny :O Ludzie, puknijcie się w głowę i weźcie się za siebie, bo włosy mi się skręcają, jak czasem czytam podobne bzdury... nie tylko te na głowie :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ?
A kto pisał o problemie zdrowotnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misja24
tak tylko w ciagu tych dwoch tyg byl weekend ktory on mial wolny ja bylam w pracy i tez nic nie bylo, nie ma kochanki bo jest w domu zawsze albo w pracy nigdzie nie łazi komputer tez go nie interesuje, mieszkamy z rodzicami i moim rodzenstwem wiec napewno nie zaspokaja sie sam nie ma mozliwosci. jestesmy rok po slubie. razem 4 lata. nie jestem brzydka wrecz przeciwnie. faceci sie za mna ogladaja. dzieci nie rodzilam. nie wiem o co chodzi. on mi sie nie znudzil wiec jak ja mu moglam, kiedy??? jak jeszcze nie zdarzylismy sie soba nacieszyc. gadalam z nim. ze jak juz jest sex to raz dwa i koniec, zero moich potrzeb:( obiecal poprawe ale nic z tego dalej tak samo. marze o facecie!!! wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jeste saz taka niezaspokojona to chetnie pomogę - co powiesz na namietny sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedros ty oszukancu
jeden:O zal mi ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misja24
gdybym potrzebowałam "takiej" pomocy napisałabym wprost!!! liczylam na jakies madre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My_Curiousity
"mieszkamy z rodzicami i moim rodzenstwem" - tu tkwi twoj problem. Wezcie wakacje / wyjazd we dwoje, kup nowa bielizne i zobaczysz jak sie zmieni. Jak bym mieszkal z rodzicami i rodzenstwem to po pracy bym wogule do domu nie wracal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niestety tez ;/
Do Misja24: Ja jestem ze swoim chlopakiem 5 lat i podobnie jak Ty, podobno jestem bardzo atrakcyjna, duzo osob mi to mowi, wiekszosc to faceci, nie mamy dzieci i tez zadko sie kochamy... Od jakiegos czasu łapie przez to poprostu doły ;/ czuje sie nieatrakcyjna, czuje ze mu sie nie podobam pomimo ze codziennie mi powtarza jaka to jestem sliczna, ale dlaczego do chorery jak jestesmy sami to ani chwile sie mna nie zajmie, czuje ze jak dalej tak bedzie to bedzie mnie odwiedzal w psychiatryku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dog latem live
Rzuć się na niego i go zgwałć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch
Konieczna będzie rozmowa. Albo go coś gryzie (praca itp) albo na coś choruje a nie wie, albo ma inną na boku, albo, albo. A sama nie możesz wykazać trochę inicjatywy? Moja pani wprawdzie rzadko sama zaczyna, ale bardzo to lubię i nawet w słabsze dni mnie to podnieca. No i mniej piwa. Ja po 4 puszkach marzę tylko o spaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady - 24 lata to jeszcze nie czas na spadek libida. Może to stres, a może ma kogoś na boku? Pogadaj z nim tak szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misja24
nie raz probowalam sie do niego dobrac, tak dyskretnie oczywisci, delikatnie. a on jakby nie kumal o co chodzi. najgorsze jest to ze w nicy zdarzy mu sie ze sie tuli (tak przez sen) imu stoi. dotknie mnie tam raz (tez we snie) i nic, spi dalej. ja go tez dptykam wtedy ale to nie dziala. zdaje sobie sprawe ze on ma mniejszy temperament niz ja ale bez przesady. poza tym ktos pisal ze morze wakacje. i wlasnie bylismy na tygodniowym urlopie sami w lipcu i co. bylo raz pod prysznicem tak na szybko w sumie to z zaskonczenia, kapalam sie on dolaczyl i "to zrobil" bo ja bylam tym troche wkurzona. mielismy takie wygodne łózko wielkie a on nic. tylko polozyc sie i spac. ja perdol. coraz bardziej mnie to przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misja24
kochanki napewno nie ma jak juz wczesniej pisalam, on nie jest typem ktory lubi otaczac sie kobietami, jestem jego pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misja24
wiesz dlaczego delikatnie, bo juz nie raz mnie odepchnal, odtracil moja reke jak zaczynalam teraz to juz boje sie startowac i napalac bo boje sie odtracenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takie pytanie czy on nigdy nie mial wiekszych potrzeb??? nie pytam o pierwszy rok bo to inaczej zawsze wyglada ale jak juz mieliscie ugrunotwany stabilny zwiazek ?? bo jak on ma i mial niskie libido to demona sexu z niego nie zorbsz i bedziesz musiala sie pogodzic z tym ze sex bedzie rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlakeJarrell
Przyczyną może być: a) inna kobieta b) zmęczenie c) monotonia w tych kwestiach d) a może ... a tam nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×