Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghfxhfxhfhbfh

ile spia wasze 8 miesieczne dzieci?

Polecane posty

Gość ghfxhfxhfhbfh

jak w temacie, ile spia w dzień a ile w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka

Zasypia wieczorem około 22 i śpi do 8 rano i nad ranem budzi się na mleko :) w dzień ma 2 drzemki w południe śpi około 2 godziny a później około 17-18 jeszcze z godzinkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaS

A u mnie udaje nam się synka położyć koło 23:00 dopiero. W nocy czasami się budzi na mleko i wtedy korzystamy z butelki Yoomi z podgrzewaczem. Nie muszę się martwić o przygotowanie porcji dla małego jak jestem zaspana i jej podgrzewanie. 

A czasami przesypia pięknie 7 godzin. Co do dnia, to tu również różnie, ale dwie drzemki to mus. Po 1,5 godzince po południu i przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
Dnia 11.07.2019 o 14:27, Gość AnkaS napisał:

A u mnie udaje nam się synka położyć koło 23:00 dopiero. W nocy czasami się budzi na mleko i wtedy korzystamy z butelki Yoomi z podgrzewaczem. Nie muszę się martwić o przygotowanie porcji dla małego jak jestem zaspana i jej podgrzewanie. 

A czasami przesypia pięknie 7 godzin. Co do dnia, to tu również różnie, ale dwie drzemki to mus. Po 1,5 godzince po południu i przed.

Też mam Yoomi. Na razie sama butelkę, bez podgrzewacza. Jest świetna, wygodnie mi sie ją myje, a mały pije z niej od początku bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×