Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tesco dla ciebie dla rodziny

porzuciłam ambitny plan porzucenia kafe

Polecane posty

Gość a na seks masz teraz ochote?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Marx Brothers
hahahahahah!! tesco.... ambitne plany mialas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TU OD NIE DAWNA JESTEM I TAK MNIE WCIĄGNELO ZE TERAZ CO WIECZOR JESTEM NA KAFE;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Marx Brothers
no jest ambitnym,szkoda tylko ze skonczylo sie na planach :D aczkolwiek dosc dlugo cie nie widzialem !!! BRAVO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kant, nie gadaj głupot. to naprawdę nie ma znaczenia czy tu bywasz czy nie, ważne, żeby nie było to celem samym w sobie. ja dzisiaj odkryłam coś pięknego i moje życie nabrało innych barw, z tej radości weszłam na kafe co by się podzielić radością z innymi, bo nie chce mi się oglądać pysków prawdziwych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Marx Brothers
dostalas prace w tesco?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wez, podziel sie z publicznoscia i tak jestes anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooniada
tesco dla ciebie dla rodziny -pamietasz mnie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooniada
Super! Tak dzisiaj byłam na treningu o 11... Nie wiem czy to dobrze, ale gdy mnie zobaczył podszedł nic nie mówiąc! Przytulił, i tak tulił milcząc chyba z 10 min :) usłyszałam tylko 1 słowo przepraszam i ,że zadzwoni... nie mogłam z siebie słowa wydusić nawet nr kom... sam spisał... i uciekłam... nie wiem co mam teraz zrobić!? widzę Ty również w dobrym nastroju to świetnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czaje Cie, na mejla mi napiszesz a tutaj nie? why? i tak Cie nie znam i nie poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Twoja historia, jakakolwiek by nie byla i tak mi nic nie powie ;) wiec;) smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta nie chce zeby sie okazalo ze ktos kogo znam przeczyta bo pare osob wie ze tu pisze a nie chcialabym zeby wiedzieli pod jakim nickiem :P podaj maila to Ci moge napisac :P Hooniada czyli jednak nie bylo rozczarowania? oj, to bedzie trudniej wyjasnic :P spotkacie sie jeszcze? masz obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooniada
Chyba jest jeszcze przystojniejszy niż był... Nie mam pojęcia czy się spotkamy teraz czekam na jego ruch.. Dziwnie się czuję :) a co u Ciebie? co spowodowało ,że jesteś taka szczęśliwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam, to mam obawy, by tak na ogóle pisać... :P jak podasz mail, to Ci napiszę :) kurczę, jak przystojniejszy, to niezgodne z planem rozczarowania się nim :P nie wiem, ja bym chyba sama wolała przyspieszyć sprawę, zależy czy chcesz to mieć za sobą, czy jeszcze widzisz szansę jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×