Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomaszproblem

Jakie dzis studia by miec prace?

Polecane posty

Gość tomek.xp
Witam, ja studiowałem na politechnice elektrotechnike, pracuje w zawodzie (w kraju) od 3 lat ale zarobki mnie nie powalają... Zastanawiam się nad wyjazdem do UK. Czyli mogę napisać że polskie realia skłaniają mnie coraz bardziej do nauki angielskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postawiłam na studia bardziej "ogólnorozwijające" i wybrałam socjologię. Uczyć należy się przez całe życie, więc teraz zaczynam studia podyplomowe (zarządzanie zasobami ludzkimi) na Uczelni Warszawskiej i myślę że to jeszcze nie koniec. Ale najważniejsze jest to, żeby już w trakcie studiów zdobywać doświadczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po kulturoznawstwie. Skończyłam kilka specjalizacji, które bardziej ukierunkowały mnie na pewne tory, jak zarządzie w kulturze i PR czy komunikacja międzykulturowa. Tok taki studiów jest przy tym bardzo interesujący, przykładem może być oferta WWSH: http://www.wwsh.edu.pl/start.php?id_s=5 Uważam, że takie kierunki nie tylko poszerzają naszą wiedzę i horyzonty, ale także pozwalają na ciekawą i kreatywna pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda-uparta
A wiecie moje drogie, nie jest tak zle teraz, bo udało mi sie znalezc najlepszą alternatywę, która z aktualnych możliwych daje najwięcej. Co wy na to? http://studiamarzen.pl/ pozdrówki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Moim zdaniem najlepiej jest studiować kierunki techniczne, ponieważ jest duże zapotrzebowanie na pracowników po takich studiach. Na pewno przyszłościowy kierunek to budownictwo i architektura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda.....
By mieć pracę w Polsce to trzeba mieć znajomości. Studia niepotrzebne:) Nie trać czasu na naukę i jakieś chore wymagania - do niczego to ci się nie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda.....
''Uważam, że takie kierunki nie tylko poszerzają naszą wiedzę i horyzonty, ale także pozwalają na ciekawą i kreatywna pracę.'' Ale się usmiałam!! Liczą się znajomości. Nic więcej. Nikogo nie interesuje jakie ty tam masz horyzonty a może ich nie masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam HR - najpierw dostałam staż w korporacji, ale zrezygnowałam po 3 miesiącach bo zaproponowali mi też staż (tak, staż po stażu) i zarobki niewiele większe od zasiłku... Ale wyszło mi to na dobre bo po tym stażu dostałam pracę w agencji Most Wanted i teraz zajmuję się szkoleniami jestem bardzo zadowolona. Pracuje w zawodzie i dobrze zarabiam. Polecam każdemu studia z zakresu Zarządzania bo jest po nich praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×