Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MiniMales

Libido ...

Polecane posty

Agrypina zgadzam się jeśli chodzi o tabletki... Więc panowie - jeśli wasze damy biorą pigułkę to rzeczywiście ochota na sex spada niemal do zera... Druga sprawa to monotonia... jeśli wszystko w łóżku jest do przewidzenia - nudzi! Moze trzeba wdrożyć nowe pomysły??? Nie wierze że żonki nie mają żadnych fantazji o których moze wstydzą sie mówic?? Może jeśli zawsze jesteście delikatni wobec zonki - to bądźcie raz brutalami i odwrotnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsbsk..
widzisz , a mogles kochac kogos kto by cie pragnoł a sex z nim by był i był wspaniały , poczyniles jednak zalozenia , ze cos zmieni sie na lepsze choc od poczatku cie pewne sprawy nie satysfakcjonowały , wiec teraz masz i uwierz mi nic nie robisz !! Ja np mam sie gorzej , ty wiedziales co brales i teraz masz do zycia pretensja , ja brałem cos innego niz okazało sie po latach , moja pani była demonem sexu , jakim i ja jestem do dzis , a w pewnym momencie malzenstwa moja pani z demona sexu zmienila sie prawie w kobiete asexualną , po urodzeniu dzieci wszystko sie zaczeło az staneło na marginalnym poziomie , zostałem oszukany wiec usprawiedliwiam swą zdradę jak i posiadanie kochanki - sumienie mam czyste i nic mnie nie trapi i w dupie mam zdanie innych . Z tobą jednak jest kłopot , bo wiedzialeś , teraz ci to nie pasuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfokakola
Ja mam problem nie z facetem swoim, ale sama ze soba. Mam potworna ochote na sex, moglabym to robic na okraglo. Moj facet teraz jest za granica, wiec mnie skreca, ilez mozna sie masturbowac ... juz myslelismy o kochanku. Szczerze , to mnie roznosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelka...
Niektore kobiety juz tak maja ze sa oziemble i nic tego nie zmieni.Znalam takie malzenstwo.Ona dobra gospodyni domowa,dobra matka,on dobry ojciec,odpowiedzialny maz.Rodzina jak z obrazka,dwojka ladnych dzieci,wakacje za granica,piekny dom,dwa dobre samochody nieczego im nie brakowalo tylko.....czulosci i seksu czyli imtynosci a bez tego trudno zyc w zwiaku,szczegolnie facetowi bo oziembla zona ma to w dupie dla niej najwazniejsze zeby kasa byla no i zeby wszyscy dookola mysleli -jacy to oni szczesliwi i jaka cudowna rodzina.Zyli ze soba ponad 20 lat.Dzieci juz byly nastolatkami(pozno mieli dzieci no bo przeciez ciezko o dzieci gdy seksu nie ma).On skonczy 48 lat i sie zakochal w mlodszej o 14 lat dziewczynie.Zostawil wszystko w jednej chwili.Zostawil ten piekny dom i cudowna rodzine.Odszedl do tej drugiej w przeciagu trzech miesiecy od rozpoczecia romansu.Zyje z ta druga kobieta juz piaty rok i widac po nich ze nadal maja sie dobrze i wiele jest miedzy nimi czulosci. Zycie jest krodkie i nie warto sie meczyc w zwiazku w ktorym imtymnosci.Dzieci odchowales,nie sa juz maltkie to teraz idz i poszalej zanim przestanie ci stawac :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelka...
Niektore kobiety juz tak maja ze sa oziemble i nic tego nie zmieni.Znalam takie malzenstwo.Ona dobra gospodyni domowa,dobra matka,on dobry ojciec,odpowiedzialny maz.Rodzina jak z obrazka,dwojka ladnych dzieci,wakacje za granica,piekny dom,dwa dobre samochody nieczego im nie brakowalo tylko.....czulosci i seksu czyli imtynosci a bez tego trudno zyc w zwiaku,szczegolnie facetowi bo oziembla zona ma to w dupie dla niej najwazniejsze zeby kasa byla no i zeby wszyscy dookola mysleli -jacy to oni szczesliwi i jaka cudowna rodzina.Zyli ze soba ponad 20 lat.Dzieci juz byly nastolatkami(pozno mieli dzieci no bo przeciez ciezko o dzieci gdy seksu nie ma).On skonczy 48 lat i sie zakochal w mlodszej o 14 lat dziewczynie.Zostawil wszystko w jednej chwili.Zostawil ten piekny dom i cudowna rodzine.Odszedl do tej drugiej w przeciagu trzech miesiecy od rozpoczecia romansu.Zyje z ta druga kobieta juz piaty rok i widac po nich ze nadal maja sie dobrze i wiele jest miedzy nimi czulosci. Zycie jest krodkie i nie warto sie meczyc w zwiazku w ktorym imtymnosci.Dzieci odchowales,nie sa juz maltkie to teraz idz i poszalej zanim przestanie ci stawac :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam wszystkim książę, która nieźle działa na wyobraźnię składa się z trzech tomów oto pierwsza "Pięćdziesiąt twarzy Greya" autor E L James Ps. MiniMales - tak sobie myślę czy ta Twoja żona nie ma za dużo obowiązków, które powodują u niej brak ochoty m.in., na seks? to też może być przyczyną braku chęci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo ... - kochanka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne skuteczne rozwiązanie problemów z libido odkryłam gdy próbując różnych suplementów diety trafiłam na FlibroActiv. problem zniknął jak ból głowy po dobrym proszku, a zastosowanie kuracji o której piszą u nich na stronie spowodowało, że zapomniałam o tym że może istnieć problem z niskim libido.. myślę że nikt tak bardzo jak mój mąż poleci wszystkim kobietom które mają problemy z brakiem ochoty na seks właśnie FlibroActiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak koleżanka wyżej... Również polecam flibroactiv. Złoty środek na każdą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocimietka
chyba bym się nie zdecydował na coś z USA xD Ja mam erekton fast normalnie z naszej apteki xD ziołowy, działa dobrze, u mnie sprawdza się w sytuacjach krytycznych. Mam lekkie problemy ale sądze że to kwestia kilku tygodni i będzie poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kup sobie to z Polskiej apteki i z ręką na sercu napisz czy coś zadziałało ba ja już chyba wszystkie wypróbowałam i nic nie działa, coś mi się wydaje że to wszystko co sprzedają w polskich aptekach to badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie opalanie moge polecic tak jak i nagie kąpiele. Dużo przyjemniej i ślicznie można całe ciało opalić.Tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny84
Stary, jakbym widział siebie... Mam tak samo, z tym że ze swoją jestem już prawie 8 lat, 2 lata po ślubie, wspaniała córeczka 3,5 roku. Z babą męczarnia, jedyne o czym myśli wieczorem to leżeć i oglądać seriale. Jak zdarzy się że napijemy się wina, to ani myśli się przytulić, zero czułości, zero inicjowania zbliżeń. Nie zakłada seksownej bielizny, najwyżej 2 razy do roku nałoży koszulę seksowną ale po seksie zdejmuje i przebiera się w stare zużyte piżamy. W ogóle dotarło do mnie ostatnio że musi nic do mnie nie czuć. Jak wracam z pracy to zapyta co u mnie to odpowiem, to ja dużo gadałem. Ona zawsze kwaśna mina i nieszczęśliwie wygląda, nic sama nie powie. Często o nowościach w życiu jak co u dziecka w przedszkolu itp dowiaduję się od teściów jak usłyszę że o czymś rozmawiają. Ostatnio słyszę wyrzuty że "chodzę obrażony" i ona ma dosyć, że ma dość takiego życia. Kur... a jaki mam chodzić? Zero czułości od żony, seks to muszę ją zmuszać, rozmowy to moja domena, sama nic nie mówi. Sama chce seksu tylko przed owulacją, widzę że ją wtedy aż skręca taką chcicę ma. Stary, próbowałem wszystkiego, groziłem, prosiłem, rozmawiałem, kupowałem kwiaty, starałem się. I wiesz co? Jedno wielkie G. Jedyne wyjście jakie widzę to odczekać ze 2-3 lata żeby córka podrosła i pamiętała mnie i odejść... Złożyć papiery rozwodowe i spadać jak najdalej. Póki co obawiam się że jej odwali i będzie ograniczała moje kontakty z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×