Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

o.n.a523

Jaki internet bez przewodwy najleszy?

Polecane posty

mam problem z internetem bo przeprowadzam sie w inno miejsce a tam troche zadupie jest i duzo drzew i nie ma zasiegu na radiowke. POd tel tez nie bardzo bo ostatnio tam wyrejestrowal go moj bo mu nie potrzebny a zeby np w neti wziac net to tzrba placic za linie dodatkowo 29zl i abonamet ok50zl takze zostal tylko bezprzewodowy. Mam obecnie na probie ere ale kicha straszna iplus tez nie bardzo to juz nie wiem?l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada zawsze sie nada
wszystkie sieci mają hsdpa natomiast orange ma jeszcze CDMA predkosci srednie praktycznie to samo tyle ze hsdpa działa wyłącznie w miastach i rzadko poza. a CDMA to jest 73% kraju. min. tym sie zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada zawsze sie nada
na stronie orange jak chcesz sprawdzic masz maoy zasięgu poszukaj sobie ewentualnie mozna sprawdzic tu http://gourl.org/pelsim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuli nawet jak tam jest kiepski zasieg i dozo drzew to bedzie dzialac? a czy moze orientujesz sie czy jest szybki czy tak jak zlow i muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rantes
playa mam ale bez zachwytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej je chocby tu
z pleya najlepszy ....z orange nie polecam wolny strasznie muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe pan dziobaak
a powiedz mi ile kosztuje net bezprzewodowy bo ja mam od lokalnego dostawcy po kablu ale czesto sa zwiechy i nie ma place 59 zl za 1,5mb a w umowie 2 ktorych nigdy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde i nie wiem co mam teraz zrobic przeciez teraz bez neta to jak bez reki. A na tym odludziu to juz wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej je chocby tu
ja kupilam modem playa za 129 zl w promocji ,zasilenia masz wg potrzeb albo zasilasz sobie za 30 zloty i w tym masz 2 gb albo za 50 i w tym masz 4gb .......ta druga opcja lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w erze 49zl 2GB ale chuj mu w dupe tak go muli mamy go do piatku testowac ale juz po godz wiem ze go nie wieziemy. iplus mialam pożyczony i tez nie byl zachwycajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada zawsze sie nada
zalezy ejszcze dokładnie gdzie najlepiej jak skorzystarz z mapy zasięgu. to wygląda dokładnie tak ze predkosci HSDPA to jest 7.2 Mbit - max 1-1.5 mbit Srednia CDMA to jest 2.4 Mbit - max 1 Mbit Srednia rzeczywistymi sa tak naprawde srednie predkosci wiec ta technologia tak naprawde powinna działać tak jak HSPA w miescie alke to wszystko tak naprawde zalezy od rozlokowania nadajników. radze Ci zebys poprostu poszła do salonu i wzieła takie cos na próbe. chociaz mankamentem jest tu cena, bo cena minimalna tej technologii dla klientów biznesowych jest to 59 netto. dla indywidulanych niestety Ci nie powiem gdyz zajmuje sie obecnie tylko i wyłącznie biznesowymi wiec Ci jej nie potrafie przyblizyc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×