Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Sushi na weselu

Polecane posty

Gość gość
Wedlug mnie sushi jest spoko na wesele.. lecz nie zamawialbym zbyt duzo, bo moze byc sporo osob ktore nie maja ochoty/ nigdy nie jadly i nie chca pierwszy raz probowac w takich okolicznosciach, lub po prostu nie lubia... Ale jak juz zamawiasz- to polecam najlepsze - Sushi Wesola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka777
Ja byłam na weselu na którym było sushi i było to sushi zamawiane właśnie z Sushi Wesoła i był przepyszne;) Smaczne i świeże!Goście byli zachwyceni ;) Żałuje, że ja i mój mąż nie wpadliśmy na taki pomysł jak organizowaliśmy przyjęcie weselne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariannaRuk
Ja i mój mąż uwielbiamy sushi więc na naszym weselu nie mogło go zabraknąc!Większość naszych gości po raz pierwszy miała okazje zjeść sushi i byli zachwyceni!Zamawialiśmy z Nanaki Sushi!Polecam!Na prawdę warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Moja siostra wychodziła za mąż dwa miesiące temu i na weselu sushi rozeszło się jak świeże bułeczki. Zamawiali je z Sushi Saska Kępa. Rozpływało się w ustach a ja  już jej zapowiedziałam, że ściągam od niej ten pomysł i w przyszłym roku na moje wesele też od nich zamawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×