Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jagna_

Poród Szpital Świętochłowice ul. Chorzowska opinie

Polecane posty

Gość hej to i ja powiem
acha jedynie co należy mieć do dzieci, to wiadomo pieluchy, chusteczki, krem + to co mama potrzebuje, wkładki itp. Zapomniałam dodać że gdy rodziłam (ponad rok temu) mamy dostawały paczki powitalne z próbkami dla dzieciaków i z fajnymi gazetkami M jak Mama itp. Nie za wiele, ale zawsze coś i fajny gest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to i ja powiem
moje dziecko nie miało żadnych powikłań, ja miała poród naturalny i wypisano nas na 3 dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Adzia
Zeby zwiedzić ten szpital to najlepiej tam zadzwonic i sie umówic czy jechac tak " w ciemno" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to i ja powiem
przypomniało mi się jeszcze coś, jezeli są jakieś problemy, obok jest oddział patologii noworodka, bardzo dobrze wyposażony, nie wiem czy któraś z was pamięta ale właśnie tam zawożono czworaczki parę lat temu, właśnie ze względu na najlepsze wyposażenie i profesjonalną opiekę http://www.youtube.com/watch?v=wC95LKU5510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to i ja powiem
ja akurat nie zwiedzałam wcześniej, ale po porodzie widziałam akurat jak jakieś małżeństwo przyszło "z drogi" bez wcześniejszego umówienia, ale nie wiem jak to wygląda gdy jest więcej porodów, może warto zadzwonić i popytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Adzia
Wyczytałam gdzies o tym ich pogotowiu , ze jak sie zaczyna to tam dzwonisz i karetka z tego szpitala po ciebie przyjezdza .. tylko jestem ciekawa czy to dalej funkcjonuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marycha ze wsi
wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bytomka
Cześć .. nie wiecie czy za poród rodzinny w Świętochłowiach pobierają opłate ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcówka
Cześć, to i ja dodam coś na świeżo od siebie, bo rodzę w marcu i właśnie 2 dni temu pojechałam pozwiedzać sobie oddział w Piaśnikach. Wrażenie mam bardzo dobre - a mam porównanie z Siemianowicami (szpital i opieka po porodzie - takie sobie) i Chorzowem (na Strzelców, leżałam tam i nigdy w życiu nie poszłabym tam rodzić!) Przyszłyśmy z koleżanką (też w ciąży) "z drogi", bez żadnego umawiania i nie było problemu. Oddział schludny, przytulny, tak jak pisały wcześniej dziewczyny - sale 3 osobowe, poród rodzinny nieodpłatny, mąż czy tam ktoś z rodziny może być, odwiedziny 13-20, ale pielęgniarka powiedziała, że nie ma problemu jak ktoś przyjdzie poza godzinami byle nie o 7 rano albo 22, no i żeby nie od razu cała rodzina:-) Ogólnie jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem i na pewno będę tam rodzić. A-cha, powiedziano nam też, że nieważne skąd lekarz prowadzący, masz prawo rodzić w każdym wybranym przez siebie szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to jest
A jak to jest z dziećmi odwiedzającymi? W zeszłym roku bylam odwiedzić koleżankę, ktora rodziła w Piaśnikach i mówiła mi, że pielęgniarki wygoniły jej strasze dziecko (lat 4) bo niby mogą przychodzić dzieci tylko od lat 7. Nie wiecie jak jest teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guu
o ile mi wiadomo to jest okres zwiększonej zachorowalności na grypska i inne groźne choróbska i ilość odwiedzających w tym potencjalnie zarażających ludzi jest ograniczana do minimum i DOBRZE dla dobra maluszków i ich mam - a moje prywatne zdanie jest takie że dzieci do lat 7 nie powinno być w szpitalu(chyba że są chore) - bo szpital pełen jest patogenów i po co ciągać takie maluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to jest
Wiesz co... ja rozumiem że z chorym dzieckiem się nie przychodzi na oddział ale co ma do tego wiek? Dziecko w wieku 6 lat jest gorsze od 7 latka?? Interesuje mnie to bo moje dziecko teraz będzie miało 4 lata i nie wiem czy je wpuszczą na oddział. A wiadomo że dla dziecka starszego narodziny siostry czy brata to jest duże przeżycie, nie mówiąc już o rozstaniu z matką. Dlatego ten przepis wydaje mi się nienormalny!!! Czy ktoś rodził w tym szpitalu niedawno i wie coś o tym przepisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Adzia
Ja własnie w tym tygodniu wybieram się "zwiedzic" oddział .. Mam nadzieje, ze dla nikogo nie bedzie problemem to .. (wiadomo jak to niekiedy bywa) . Też bardzo tam chciałabym rodzić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Adzia
Marcówka - A pytałaś może o to Pogotowie ? Ze dzwonisz do nich i oni Cie przywożą od razu na świętochłowice ... było to w 2009 r ale czy nadal jest ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcówka
Witajcie, Adzia - Nie, nie pytałam o to pogotowie na telefon, chociaż na stronie szpitala jest nadal ta informacja, że jeździ, ale o to warto chyba telefonicznie zapytać. Bo niektóre informacje na stronie Szpitala i np. stronie Rodzić po ludzku nie są ścisłe. Np. ja pytałam o znieczulenie zewnątrzoponowe na życzenie pacjentki - na Rodzić po ludzku jest, że można za odpłatą, a w szpitalu powiedziała pielęgniarka, że nie robią bo anestezjolog i tak ma duże obłożenie z cesarkami. Co do dzieci odwiedzających to tam jest informacja, że od 7 roku życia odwiedziny. Też mam mieszane uczucia - z jednej strony to rozsądne, bo młodsze dzieci często przynoszą coś np. z przedszkola, z drugiej strony sama mam 5-letniego syna i chciałabym żeby mógł przyjść do szpitala zobaczyć mamę i dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniówka ;)
Czy mógłby mi ktos powiedziec czy musze w tym szpitalu miec własna koszule do rodzenia czy dostane tzw szpitalna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola32
Musisz mieć swoja piżamkę,podkłady na łóżko krem do maluszka i pieluszki. Ubranka dla dzidziusia tylko na wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...adzia
hej :) byłam "zwiedzic" szpital .. Rewelacja :) jestem bardzo zadowolona i napewno bede tam rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Adzia zagladasz tu jeszcze? Ja tez mam termin na kwiecien, tez jestem z Bytomia i tez mam lekarza w Bytomiu. No i od jakiegos czasu zastanawiam sie nad porodem wlasnie w Swietochlowicach. Widze ze zwiedzalas. Wiesz moze cos na temat porodu rodzinnego? I jak to jest z tym ich pogotowiem? Pozdrawiam cieplo ps. na ktorego dokladnie masz termin? Ja na 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...adzia
Witam :) Ja mam na 13 Kwietnia :) Może sie spotkamy :P Jesli oczywiscie jestes zdecydowana na ten szpital :) pytalismy o poród rodzinny , pozniewaz maz bardzo chce :) Położna powiedziała zeby zabrac dla męza koszulke spodnie dresowe i klapki zeby bylo mu wygodnie :) Jesli chodzi o to pogotowie to powiedziały ze one nawet nie wiedza czy ono funkcjonuje bo na ich dyżurze żadna jeszcze nie przyjechała tym pogotowiem :) Dały liste co mam wziąć i jestem Bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaba
Cześć! Rodziłam w Świętochłowicach 2 lata temu i jestem bardzo zadowolona. Nie było łatwo a mimo to bardzo dobrze wspominam poród. Urodziłam po godz. 20 i nie było żadnego problemu jak rodzice przyszli odwiedzić mnie i maleństwo po 22. Wiadomo, na chwilę i po cichutku:) Teraz mam znów termin na kwiecień i ponownie wybieram się tam rodzić. Wiem, że jest zakaz odwiedzania przez młodsze dzieci ale słyszałam, że u znajomej był niespełna 4-letni syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-ja tez rodzilam w Swietochlowicach i opieke w czasie porodu wspominam dosc dobrze, choc i tak skonczylo sie cc... jak juz ktos wczesniej wpominal to polozne, pielegniarki i lekarze z oddzialu - ok, za to z oddzialu noworodkowego - z tym to roznie bywalo... godz odwiedzin niestety nie obowiazywaly i nikt tego kontrolowal - niestety bo wlasnie mialam przypadek jak post powyzej - z tym ,ze ja lezalam w tym pokoju dobe po porodzie, pierwsza noc z dzieckiem... i gdy w koncu udalo nam sie zasnac to zostalysmy wybudzone przez dziewczyne, jej rodzicow, siostre ktore przez godz relacjonowaly przebieg porodu itp ... odwiedziny odbywaly sie w dowolnych porach, ilosciach osob (u tej dziewczyny rodzina w jeszcze wiekszym skladzie siedziala praktycznie od rana do wieczora), dzieci bez problemu byly rowniez wpuszczane, jak i osoby pod wplywem... Ogolnie plus za opieke podczas porodu, minus za to co dzialo sie potem - ale moze tylko ja mialam takiego pecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej adzia jestem zdecydowana tylko u mnie pojawil sie problem. Okazuje sie ze ciaza juz jest donoszona, ostatnie krwawienie moglo byc krwawieniem w ciazy. Jutro mam sie zglosic u siebie do szpitala do przyjecia i beda wywolywac. A chcialabym rodzic w swietochlowicach tylko kurcze nie wiem jak oni na to wszystko spojrza, nie moge sie tam dodzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej adzia jestem zdecydowana tylko u mnie pojawil sie problem. Okazuje sie ze ciaza juz jest donoszona, ostatnie krwawienie moglo byc krwawieniem w ciazy. Jutro mam sie zglosic u siebie do szpitala do przyjecia i beda wywolywac. A chcialabym rodzic w swietochlowicach tylko kurcze nie wiem jak oni na to wszystko spojrza, nie moge sie tam dodzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...adzia
Oj czyli wychodzi na to ze rodziłabyś na Batorego ... Daj znac jesli cos sie wyjasni ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Adzia
A moze mi ktos napisać jakie badania są wymagane do porodu w Szpitalu ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaba
Hej! Ja mam przygotowane wszystkie wyniki z wszystkich badań do szpitala. Wybiorą sobie co ich interesuje. Na pewno muszę mieć w oryginale oznaczenie grupy krwi. Powinna być ostatnia morfologia i ogólne badanie moczu. Ponadto czytałam gdzieś, że także wyniki z badania cukru powinny być, chorób odzwierzęcych, czystości pochwy i hiv. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7yuhl
ja tam rodziłam i nie miałam żadnych badań bo przyjechałam prosto z drogi, a do ginka chodziłam do Katowic. Miło wspominam ten szpital, podobnie jak poprzedniczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×