Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M18Ws

Zakochałem się w koleżance i...

Polecane posty

Gość M18Ws

Nie wiem jak jej to powiedzieć,nie wiem jak to okazać żeby zrozumiała.Ona jest trochę inna ode mnie.Podchodzi mniej chyba poważnie do tego-przynajmniej tak mi się wydaje.Uczucie jednak nie wybiera więc może doradzicie co zrobić by to zrozumiała-jak się zachować co powiedzieć.Tak w prost to..trochę nieśmiały jestem.Nie wiem co można do niej a napisać czy coś...Mam nadzieje,że doradzicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim pierwsza rada - NI CHUJA NIE MOW JEJ ZE SIE W NIEJ ZAKOCHALES BO CIE OLEJE!! Postaraj sie ja zamiast tego powoli zdobywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
No tak SID ale jak? Jak wiem że cos do niej czuje to tak inaczej mi sie to wszystko układa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadaj do niej normalnie, zdobadz jej zaufanie, postaraj sie z nia umowic... Wszystko powoli, wiem ze szaleja w Tobie emocje ale jesli sie za wczesniej ujawisz to co do niej czujesz ona Cie zwyczajnie oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
No wiem i ona mnie zna..a zagadywać próbuje i to już podejrzane tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspertem bron Boze nie jestem ale nauczylem sie juz jednego - kobiety lubia lekka doze tajemniczosci, lubia byc zdobywane. Jesli powiesz jej ze ja kochasz to ona ma Ciebie podanego jak na tacy i moze sie Toba bawic ile wlezie (albo Cie wogole od razu oleje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
A jak ty byś to zrobił?jak ty byś zagadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko spokojnie, bez nerwow, przede wszystkim nie mozesz dac po sobie poznac ze czujesz do niej cos wiecej, daj dzialac jej wyobrazni, niech sie potem w domu godzinami zastanawia czemu do niej zagadujesz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym zagadal... ciezka sprawa, u mnie to wszystko wynika zawsze ze spontanicznosci, z okolicznosci w jakich ja widze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
Ale my gadamy ze sobą przynajmniej tak ja próbuje bo narazie ona niestety wiekszej uwagi na mnie nie zwraca.Był taki czas że ona sie "klieła" do mnie ale to sie skończyło i teraz jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
Jakoś teraz tak nie zwraca na mnie uwagi a ja nie wiem czym zagadać zęby ją przyciągnąć . Myślałem żeby zrezygnować ale gdzieś mam tą głupia nadzieję ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem kiedys w bardzo podobnej sytuacji, przez jakis czas jeszcze staralem sie jakos zwrocic jej uwage ale nie dawalo to skutkow. Wniosek - nie ona jedna na swiecie, mimo ze teraz moze Ci sie wydawac inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim nie mozesz zrobic z siebie idioty ktory lata caly czas za kobieta, miej swoj honor i pamietaj - to ona musi sama zrozumiec ze chce Ciebie blizej poznac, do niczego jej nie przekonasz jesli ona nie bedzie tego chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
no i tak mi się wydaję. He a mi się wydawało że mnie to nie dotyczy... ehh... tylko spać nie mogę ciągle o niej myślę a to raczej nie pomaga "zapomnieć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
to wiem..kiedyś się zachowałem jak idiota i już nigdy więcej.nigdy w życiu! tylko i tak nic z tego nie yjdzie bo nie wiem czy ja zainteresować wiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz moge doradzic, u mnie bylo prosto - skonczylo sie liceum i nie mialem z nia zadnego kontaktu, dopiero wtedy sie z niej calkowicie wyleczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
aha... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
ja chciałbym jednak spróbować.staram się pisać do niej ale..hmm no nie wiem jak zrobić ten zdecydowany krok..a chce mieć pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
że ona we mnie leje..bo nie zrobiłem żadnego konkretnego kroku...nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nie potrafie - albo umiesz walczyc o swoje szczescie albo nie (wtedy mozesz rownie dobrze zamknac sie w domu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyykjh
Sid ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
Sid to powiedz co ja mam powiedzieć??? Oświeć mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
Doradź coś Sid najwyżej mnie mnie bd palcami wytykać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyykjh
niee nic... Wciagnelam sie w czytanie tego co piszesz... Dobrze mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
Teraz nie widujemy bo ona gdzie indziej robi i ja tzn praktykuje..piszemy ze sobą i tak mi się wydaje ze jeśli jakoś to właśnie że bym zagadał byśmy sie umówili tak wiesz :D a nie wiem jak zacząć czy wiesz..tak poważniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M18Ws
Moze powiesz czym można zainteresować co? Tak wiesz..żeby dobrze wszystko zacząć ale w kierunku wiadomym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyykjh
kurcze ciezka sytuacja... ;) Ja kompetnie nie mam pojecia jak zdobyc kobiete,a wlasnie kobieta jestem :D To sztuka ktora facet potrafi lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×