Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Co miłego dla was dziewczyny robi wasz mężczyzna?

Polecane posty

Gość do sugar kane
pomarzyc dobra rzecz buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest idealem... właśnie miałam to samo... byliśmy razem 3 lata, zaręczeni... mnie ciągnęło do innych - niegrzecznych chłopców i huśtawki emocjonalnej... Baby są głupie, a ja na czele. :) Boję się, że jak już mi się jakiś trafi, to tak mnie zrani, że już mi się odechce chłopów na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura-kultura
z facetem który przegina też się nie da żyć :) też takiego porzuciłam, ale nie żałuję, bo tamten jajek nie miał za to miał wykwintne maniery kwiatki, płatki róż w łóżku etc. niespodzianki, nawet sam poduszkę dla mnie uszył ;) zwariowane pomysły nieziemski sex ... do czasu aż zmęczyła mnie jego bierność :) ojjj dużo było a teraz mam hmmm...normalnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura-kultura
zapomniałam robił romantyczne kolacje nawet piekł moje ulubione ciasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój jest ideałem............
Mnie nie ciągnie do innych ale już nie czuję do niego tego co kiedyś, kiedyś nie wyobrażałam sobie życia bez niego bo go kochałam, był dla mnie wszystkim a teraz jest mi to obojętne a z drugiej strony przyzwyczaiłam się do tego, że ktoś ciągle był przy mnie, opiekował się mną i jak nagle zostałabym sama to bałabym się że sobie nie poradzę ale z drugiej strony oszukiwać siebie i jego? Mam mętlik w głowie, boję się że jak odejdę to zrozumiem że tak naprawdę to jest facet mojego życia ale z drugiej strony gdyby tak było to nie myślałabym o tym, że lepiej mi będzie bez niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój ex ideał
ideał jakich mało, drugi taki egzemplarz mi się nie zdarzy. Robił mi moje ulubione danie jajecznicę do łóżka i kawkę ( jajecznica zawsze inna), budził mnie w nocy na sex i zawsze odlotowy i pogawędki, kino, kwiatki, perfumy i bielizna zawsze inna, i codziennie kocham Cię, jesteś moją księżniczką, oj jak ja sobie to wspomnę:):) bajka:):) i dupczył przy tym połowę miasta, jak się potem dowiedziałam:(:(. Rozwód z orzeczeniem jego winy to najmilsze co mi po nim pozostało. Uraz do facetów na całe życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera! Ja jestem pewna wierności swojego byłego... nie przeżyłabym, gdyby się okazało, że mnie zdradzał... I jak tu komuś zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie dziewczyny problemy, na prawde:) a jestem ciekaw co wy takiego robicie dla swoich mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój po 8 latach nadal
całuje na przywitanie, robi mi śniadanko do pracy i kolację :), pomaga przy pracach domowych, zajmuje się dziećmi, gdy jestem bardzo zmęczona (on sam wie, że czasem potrzebuje pobyć sama w zupełnej ciszy) zabiera dzieciaki np na wycieczkę rowerową, gotuję gdy wraca wcześniej z pracy, mówi, że jestem śliczna i strasznie go podniecam, prawi mi często komplementy, w łóżku bardzo się stara, mocno mnie przytula i często mówi, że mnie Kocha :) Mimo to często mi coś nie pasuje i się kłócimy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura-kultura
Konsternacja brakuje, ale w innym wydaniu :) Bo facet, który potrafi zadbać o kobietę, a o siebie i swoje potrzeby już nieszczególnie to zły egzemplarz :) Mój mi po fakcie podziękował za postawienie do pionu. Nie jesteśmy przyjaciółmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura-kultura
Co robiłam dla mojego obecnego faceta zanim spostrzegłam, że nie warto? Organizowałam nam czas, szybki romantyczny wyjazd w całości zorganizowany przeze mnie niespodzianki, drobiazgi dobry sex kolacyjki etc. jestem pewna, że mu się podobało, bo była adrenalina a jak on w zamian nic to też mam go gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjeżdża po mnie po pracy i przywozi mi jakieś jedzonko lub słodycze, które lubie najbardziej. Co jakiś czas kwiaty, kino. Dzwoni i pisze SMSy kilka razy dziennie w stylu ''Uwielbiam Cie", A najbardziej mi się podobało, gdy powiedział mi po kilku tygodniach spotykania, że "nigdy nie spotkał kobiety, ktora ma na raz tyle cech, ktore sobie wymarzył" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tru$kawencjaaaaa
mozna sie rozmarzyc czytajac wasze wypowiedzi ale czytajac je widze ze moj zwiazek jest calkiem z innej beczki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wyjscia gdzies to tylko ja wychodze z inicjatywą. tak to sprzata, pierze, naprawi wszystko.. tylko gotować nie umie :D wyprowadza mojego psa czasami, zawiezie gdzie tylko bede chciala... codziennie mi coś kupuje. jakiś drobiazg. dzisiaj dostalam lizaka w ksztalcie serca :D teraz jestem chora to poszedł do apteki i mi herbatke zrobił i przyniósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura-kultura
:) :) chyba przejęłam część cech mojego byłego (zbyt udanego) faceta zrobiłam się grzeczna itp. Ale jeśli trzymać się schematu....następnym razem znowu będę zołzą :) ...bo myślę, że będzie następny raz. Z obecnym facetem żyjemy jak współlokatorzy którzy czasami uprawiają sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abstrachując od tematu.... Oglądalyście dzisiaj na TVNie ten program, w ktorym są przedstawiane sprawy sądowe?? To jest niby na faktach, przedstawienie spraw, które naprawde się odbyły. No i słuchajcie. Jest para- Polacy, niby wszystko super, ekstra, kochają się bardzo. Ona nagle zachodzi w ciąże, więc ślub, zamieszkali razem. Czas porodu- niespodzianka- dzieciak czarnoskóry... Facet wnosi sprawe o rozwód z orzeczeniem winy, posiłkując się dodatkowo wynikami badan o swojej bezpłodności. Ona się zarzeka, że z nikim nie spała- wszyscy sobie myślą "jasne... -panienka ewidentnie się pusciła". Więc sprawa pozornie jasna. Ale miala "dociekliwego" kolegę z 6. roku medycyny, który przeprowadził swoje sledztwo w tej sprawie i co się okazało? UWAGA: Jej 'ukochany' sypiał z jej koleżanka, która miała czarnoskórego chlopaka. Więc było tak: Ta koleżanka spała ze swoim Murzynkiem, potem przychodził mężulek, spał z koleżanka swojej małżonki, leciał do żonki, przespal się z nią i.... Przeniósł plemniki z hmm pochwy swojej kochanki na swojego penisa, następnie wprowadził je do swojej dziewczyny. . Szczęka mi opadła jak to obejrzalam. Niezły Meksyk co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura-kultura
poddaje w wątpliwość :) ale kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka benc
podnoszę temat, bo ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrka
mój facet jest najmliszy dla mnie i codziennie robi dla mnie coś miłego po prostu jest:-)chyba nie ma nic bardziej miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsternacja89 - Ty chyba zartujesz ze takiego faceta zostawilas.... szukasz klopotow w zyciu chyba....szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia55455
Zupelnie tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caluje wychodzac i wracajac do domu jak jestem chora to dba o mnie,robi herbate i wszystko czego ja nie jestem w stanie zrobic zawozi i odbiera-jest moim szoferem;) jak nocuje poza domem to pisze smska na dobranoc wtyka mile karteczki w moje rzeczy-nie zawsze je szybko znajduje;) przynosi kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia554555
nie zrozumiale to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×