Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Daria -współczuję ja mam wymioty rano z reguły ale potme do konca dnia mam spokój. Wyjątkiem są dnie kiedy toretycznie powinnam mieć @ wtedy cały dzień nudności, co zjem to chce ze mnie wyjsć itd. Akurat teraz sie zbliża więć moze dlatego tak źle sie czuje. Co do tych badań o ja też je miałam. Edwardsa, patau i downa i te pozostałe jak kość nosowa itd. U mnie wszystko wyszło super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś pisałaś ze to od zeba mi zawsze pomagało płukanie lodowatą wodą zęba ale jak masz ropę to radze leciec do lekarza niech ci coś da bo bedzie coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Mnie mudności męczą prawie non stop, najbardziej wieczorami, wtedy jestem nie do życia, no i spędzam pół nocy nad kibelkiem :( baaaaaaaaardzo bym chciała żeby się to skończyło. Dziś już chyba odpuszczę sobie lekarzy, rano wybiorę się do lekarza rodzinnego żeby sprawdzić czy to czasem nie świnka :( a popołudniu polecę do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA raczej te wymioty bede miala całą ciąże bo tak podobno maja kobiety z nedoczynnością tarczycy :( Jeszcze do tego ciągła kontrola prolaktyny. jak byłam w piątek u endokrynologa o mnie znowu na kolejne badania wysłała żeby wykluczyć po raz enty mikrogruczolaka przysadki mózgowej. No ale wole robić te wszystkie badania niż potem tfu tfu jakby miało sie coś stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Ja z kolei muszę wybrać się do kardiologa, mam pewne problemy z sercem (tętniak przegrody przedsionkowej serca), co teraz w ciąży dość znacznie się nasiliło. No ale póki co jutro lekarz rodzinny i dentysta, w czwartek ginekolog i jak się uda kardiolog. Ja też coś czuję,że te wymioty mi nie miną :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam wizytę u gina w przyszły wtorek 21 Już nie mogę się doczekać :) To już bedzie 17 tydzień :) ale tan czas leci... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Ja mam teraz w czwartek, to będzie prawie 13sty tydzień, a teraz uciekam, bo mąż wraca z pracy, pozdrawiam , życzę miłego wieczoru i dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 20
kasiunia gdzie się podziewasz dziś? zawsze to ty otwierałaś to forum , a ciebie dziś nie ma? jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
witam witam, dzis maz napopoludnie to zrana komputer zajał , samopoczucie dzis juz okej naszczescie , wiec zabieram sie za reszte pozadkow , duzoenergi dzis mam wcozraj caly dzien przelezalam , firanka juz sie pierze ,:) a jak tam wasze samopoczucie u mnie jutroi juz 15 tydzien z Usg wiec juz chyba nmajgorsze za mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam o poranku ;) bomi mamy wizyte w ten sam dzien :) u mnei to bedzie 17t5d :) dzis czuje sie duzo lepiej :) przynajmniej na razie:) zdarzylam zjesc sniadanie i go nie zwrocic wiec jest ok :P lepiej czuje sie po rumianku wiec i Wy mozecie sprobowac :) dzisiaj skoncze myc kuchnie, zrobie cos szybkiego na obiad i bede sie obijac ;) tylko co na ten obiad wymodzic?:| nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
u mnie dzis maz wymysla co naobiad ma na popoludnie to niech gotuje:) , ja strasznie nie lubie gotowac wole sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
panna z de co tam u ciebie słychac nie odzywasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie znosze gotowac ale dzisiaj w domu jestem sama to musze cos wymodzic ;) co by mi małz z glodu nie padl jak wroci z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
noja to mam dobrze przewaznie gotuje tylko dla małej maz zajezdza popracy gdzies sobie zjesc i problem zgłowy , sama wciazy zadko kiedy mam ochote naobiady bo jakiesobrzydzenie do miesa mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dopiero dziś wyciągnełam laptopa, taki ze mnie leniuch:) Rosnie mi brzuszek, na wadze przytyłam 2-3 kilo, czyli jeszcze 4 mam na minusie, ale szybciutko ja nadrobię, jak bede dalej sie tak dobrze czuła:) Od ponad tygodnia nie wymiotowałam jupiii!!!, oby juz tak zostało. Odbija mi sie co prawda masakrycznie, ale to pikus:) CZy wy tez ju z czujecie swoje dzieciaczki?? Ja wieczorami mam takie przewalanki w brzuchu, ze szok, zreszta jestem zaskoczona, bo w pierwszej ciazy na tym tepaie nawet nie myslałam o ruchach dziecka, a teraz taka niespodzianka. A jesli chodzi i libido, to chyba chłopak bedzie:)) Na 17 stycznia umówiłam się na usg 3d i mysle, ze wszytsko bedzie pieknie widac, tak wiec jeszcze miesiac niepewnosci:) Martolinka, Bomi tez mam termin wizyty na 21 grudnia, ale raczej usg nie bedzie, tylko badanka mam porobić:) Współczuje wymiotów, z tarczyca to raczej prawda, mi w szpitalu badali hormony tarczycy tez pod kątem wymiotów:( Luciola super, ze wyniki sa dobre:) Daria, a może to jakas zwykła infekcja i Ci węzeł chłony lekko wywaliło?? Adka nic na siłe, daj sobie i jemu czas, to ze nie bedziecie miec slubu nie oznacza, że dziecko nie ma ojca. Trzymam kciuki za pozytywne decyzje:) Palusia widze, ze prezenty kupione, a ja w prezentowym lesie:( A co kupiłaś Olkowi?? Miałam dzisiaj odpoczywac, ale kuchnia mnie wzywa:) Musze pomyć szafki i ogólnie chałupke ogarnać. Narazie czekam aż sie dobrze ulezy sniadanko:) A jutro wreszcie idę do fryzjera i bede wygladac jak człowiek, na pewno zrobię kolor i troche podetne. W czwartek moje dziecko wystepuje na jasełkach w teatrze, wiec musze mieć wejście:) Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ale dzisiaj jestem wymeczona:( nic mi sie nie chce, a najchetniej polozylabym sie spac cos pisalyscie o libido..u mnie kiepsko z tym. z poczatku bylo normalnie a teraz w ogole nie mam ochoty hehe ja wizyte mam 20grudnia. wczoraj odebralam wyniki moczu i sa lepsze niz poprzednio ale idealnie to tez nie jest. leukocyty spadly z 15-20 do 3-5 a powinno byc 0-3 i dalej mnostwo bakterii:( pewnie znowu dostane leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka bakterie w moczu to normalka w ciazy :) ja tez mam :) jutro jade na badania krwi i moczu i ciekawe czy jest wszystko w normie. oby :) w brzuchu tez czuje jak mi sie cos wierci ale nie jestem pewna czy to dzidzia czy jelitka nadal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Właśnie wróciłam od dentysty, nie było źle, dostałam normalne znieczulenie, ale jak mnie puści to nie wiem...dentysta odradził wszystkie przeciwbólowe...dodatkowo dowiedziałam się, że mam 6 zębów do leczenia!matko, a zawsze miałam zdrowe zęby poza tym takie zdzierstwo w tym gabinecie, że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkadia a ździerstwo ja przed zajściem robiłam zęba i za głowę się złapałam. U mnie na szczęście z zębami spokój tylko plomby do wymiany 2 ale to może poczekać. inka linka ja w poprzedniej ciąży ciągle z moczem problemy miałam to normalne nie ma się co przejmować jado ja od kilku dni czuję malucha powtarza się to wprawdzie jeszcze rzadko ale to już to. teraz jest 16tc a w poprzedniej jakoś na początku 17tc. Jeśli wierzyć mojej wadze przez miesiąc 1 kg przytyłam. Muszę zacząć się pilnować a święta za pasem więc ciężko będzie. Wiem może to głupie ale ja się strasznie boję utyć. Olkowi kupiłam monopol junior i pamiętnik czarnego noska książkę bardzo fajna, a od mojej mamy ( na święta się nie widzimy i ona mi kasę wysłała by mu coś kupić) playmobil śmieciarka tej firmy są świetne zabawki polecam. mały ma piracki statek latarnie morską wyspę piracka seria cała dość drogie ale warto. Nie kupuje mu zabawek bo zawsze dostaje je od teściów szwagra więc stawiam na gry puzzle bo zima długa a on lubi grać ma pełno tego. kasiunia ja też za mięsem nie przepadam teraz. a mój M też czasem w pracy je, mały w przedszkolu ale ja gotuję bo ja jak ie zjem porządnie to chodzę i dojadam a to najgorsze martolinka i znowu rzygasz bidulo ty Daria ja też w czwartek do gina lecę coraz większy nerw mnie bierze, może zajrzy do małego;) Już się doczekać nie mogę. Jeny jaki to komfort mieć dostęp do USG na każdej wizycie. dziewczyny w przyszłym miesiącu połówkowe już ;) jak to szybko zleciało, muszę się gdzieś umówić może mój gin kogoś zaproponuje Czy wam też tak brzuch się napina przy tym lekko boli ? Ja nie pamiętam czy miałam tak w poprzedniej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
arkadiaaa widzę,że nie tylko ja mam kłopoty z zębami. Wczoraj przez to trafiłam na pomoc doraźną. I oczywiście z ropniem zęba dentystka nic nie zrobiła bo stwierdziła,że ona nie podejmuje sie niczego u pacjentki w ciązy. Powinna zapisać antybiotyk ale nie wie jaki :/ małe tego.. powiedziała,że muszę się udać do chirurga szczękowego, bo nikt inny mi tego zęba nie usunie:( Rano zadzwoniłam do mojego ginekologa, kazał brać Augumentin 1200 mg na dobę:((( jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Mój lekarz stwierdził,że mam ogromnego pecha w ciązy. Najpierw bóle, plamienia, kłopoty z sercem, później opryszczka a teraz ten ząb. Jutro idę do innego dentysty sprawdzić co on na to powie i czy tak samo będzie mówił o znieczuleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria- to jesteśmy dwie sierotki:) oj ciężka przeprawa przede mną, ale trzeba się za to zabrać i już. Palusia-ja mam napięty brzuch od kilku dni i wygląda na to, że w końcu to jest ten ciążowy a i mam takie dziwne kłucie jakby i pulsowanie, raz z lewej raz z prawej, nie jest to szczególnie uciążliwe, ale na pewno wspomnę przy najblizszej wizycie-23go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
arkadiaaa, ten ból i usunięcie zęba jakoś zniose (chyba), martwi mnie tylko to ,że muszę brać antybiotyk i to w tak dużej dawce. Dopiero mam 12 tydz i 4 dzień, ehhhh, jak pech to pech !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria- zostaje nam wierzyć, że dentyści wiedzą, co robią i spróbować im zaufać.u mnie to już 16 tydzień z kawałkiem, więc trochę mniejszy stres. Ty też się nic nie bój, na pewno da się zrobić tak ,żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
No właśnie się umówiłam na jutro na 16.30 do innego dentysty, bo tamta powiedziała,że w ciąży nie wolno stosować znieczulenia. Jakoś jej w to nie wierzę, bo sama mam jakąś wiedzę na ten temat, w końcu też służba zdrowia jestem, jakby nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
jameczylam sie z 2 zebami w 1 ciazy naszczescie wtejpoki co wszystkookej , zrana mialam tyle energi zjadlam sniadanie < 2 kanapk z herbata>i i jeszcze mi nie przeszlo tak ciezko jakos na zoladku , jakos brzuch mi poblewa na dole ale niewiem jak to opisac czasem zakluje tak jak pisze arkadia raz z1 raz 2 strony i niejest uciazliwe napisz po wizycie copowiedzial o tym lekarz bo ja mam wizyte po swietach chyba ze cos bedzie mni eniepokoic to pojde jeszcze przed zobaczymy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia dzięki za podpowiedź, tez stawiam na jakieś gry, mój tez bardzo lubi. Monopolo Junior widziałam w Smyku, ale tam jest drozszy, poszukam jeszcze w marketach, a rodzina tez pewnie kupi zabawki:) Daria, Arkadia współczuje zębowych i szczękowych problemów. Ale znieczulać w ciazy można, tylko trzeba powiedzieć o ciazy, wtedy lekarz da znieczulenie nie obkurczajace naczyń krwionośnych. Co do antybiotyku... strach zawsze jest, ale trzeba komus zaufać. Jesli zrobił Ci sie stan zapalny to on może być jeszcze wiekszym zagrożnieniem dla dzidzi niż antybiotyk. Ja narazie poprasowałam zaległe sterty, a teraz sprzątanko, ale nie wiem czy powinnam, troche brzuch mnie pobolewa. Od stycznia chce na troche wrócic do pracy, zobaczymy jak to będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Staram się aż tak bardzo nie zamartwiać. Pociesza mnie fakt,że to już ponad 12sty tydzień i biorę antybiotyk,który należy do grupy prawie nieszkodzących leków dla płodu. Co prawda Duomox byłby bezpieczniejszy, ale w moim przypadku bardziej pomoże Augumentin. A z tego co pamiętam z farmakologii ponoć oba mają znikomy negatywny wpływ na płód...Oby tak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nadrobiłam zaległości w czytaniu gdyż leń mnie ogarnął, poza tym pakowanie rzeczy przed przeprowadzką do przyjemnych nie należy :) mam nadzieje, że do świąt się uda. Dziewczyny mam dziś badania prenatalne i tak się jakoś stresuję. Co do bólu brzucha to też mnie pobolewa raz w jednym, raz w drugim boku. Kochane a czy to normalne, że póki co waga nic nie ruszyła a wręcz spada? nie należę do kruszynek ale przecież chyba juz cosik powinno pójść w górę. A czy przy dobrym sprzęcie może już być dziś na tych prenatalkach płeć dziecka widoczna?? Ściskam Was i pewnie za chwilkę coś napiszę jak mi się przypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×