Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Martolinka- ja noszę tipsy, założyłam jakoś przed ciążę, teraz zdjęłam, bo niby tak mi się paznokcie miały wzmocnić w ciąży, ale guzik z tego, jak widzę, więc przed świętami zakładam nowe:) tylko żel, akryl podobno niezdrowy jest trochę, tak słyszałam, ale nie potrafię wytłumaczyć dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tullla
witam moge dolaczyc? termin mam na 25 czerwiec 2011:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkadiaa do akrylu uzywa sie liquid ktory ponoc jest szkodliwy i ma mocny zapach. gdzies to na necie dzisiaj wyczytalam wiec nie wiem czy jest prawda :) ja nosilam pazurki wczesniej, sciagnelam tuz przed ciaza. W sumie paznokcie mi sie wzmocnily, ale nie na dlugo. Znowu zaczely sie łamac i rozdwajac :( dzis jednak nie zrobilam bo nie mam zelu bezbarwnego a chce sobie machnac ozdoby :D jutro pojade do sklepu wiec w weekend sie upieksze :) mam wyniki badan i w sumie wszystkie parametry krwi ponizej normy :/ wiec nadal mam ta cholerna anemie :| w moczu jakies "liczne fosforany bezpostaciowe" musze w necie o tym poszperac bo nie wiem co to jest. no i odczyn obojetny a nie kwasny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tulla - witamy serdecznie i oczywiście możesz się przyłączyc:) ja swoje wyniki bede miała dopiero jutro ale mam nadzieje że wszystko oki. no jedynie ten niski poziom cukru mnie troche martwi :( dzisiaj poprzychodziły mi prezenty zamówieone na allegro więć już mam wszystkich z głowy. tyle dobrze bo nie cierpię tego wymyślania co komu :P co do pazurków to ja jednak zostane przy swoich. Mimo że musze je krotko obcinać bo sie łamią nie chce mi sei znowu siedzieć 2-3 godziny :P Coś mnie wieczorkiem mdłości męczą :( ale dokończyłąm strojenie mieszkanka :D teraz już mamy typowo świąteczną atmosferę :D jutro jeszcze tylko po karpika pojedziemy i od soboty zabieram się za pichcenie przysmaków. mniammm już mi ślinka cieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wpadłam się przywitać. Zaraz spać lecę, bo jutro wstaję o 5:| Od 20.idę na zwolnienie więc w końcu wypocznę. Oglądałam naszą pocztę, też coś wrzucę na dniach. Martolinka ja też mam odczyn zasadowy, z tego co wiem w ciąży to normalne. Poza tym odczyn moczu zależy od Twojej diety- jeśli jesz sporo produktów kwasowych (produkty mączne, kasze, mięso) masz odczyn bardziej kwasowy, natomiast jeśli zasadowych (mleko, produkty mleczne, owoce warzywa) to zasadowy. Zasadowy mamy np. w przypadku wegetarian. Kiedyś w szkole robiliśmy taki eksperyment: 2tygodnie dieta tylko z produktów kwasowych, po tym badanie moczu następnie 2tyg. zasadowych i badanie moczu i porównanie wyników, były spore różnice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny co tam u was słychac jak dzien sie zapowiada, bo umnie chyba kiespko jakis słaby humorek mam , znow calyd zien sama z mała przytłacza jakos mnie to , dzien jak codzien kawke wypije kapiel i po zakupy pozniej cos ugotowac dla małej i moze sprzatanie , jak pomysle to juz zmeczona jestem , ehh kiedy te swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kasiunia za dużo sprzątasz;) Ja po wczorajszej wizycie rozczarowana bo lek się spóźnił, i przyjmował taśmowo i nawet do dzidziucha nie zajrzał ani skierowania na bad nie dał pewnie zapomniał ale zrobię mocz i morfologię. Wizyta trwała 5 min i skasował 80 zł . No i wzięłam się za mycie okien przetarłam wyglądają czysto a na wiosnę to porządnie wyczyszczę. Choinka wietrzy się na balkonie, dziś w planach ubieranie;) Ja odkurzyłam dywaniki i zapsikałam pianką czyszczącą mało co się nie udusiłam choć otworzyłam okna. Chyb w dużym pokoju dywan odpuszczę wyczyszczę zwykłym vanishem . Ja przy kawce dziś w planach wyjście do pracy ze zwolnieniem i jeszcze na miasto poszukać swetra dla M i może sobie coś kupię choć jakby co znalazłam fajną sukienkę na allegro i jak nic nie znajdę to dziś zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paulusia najgorsze wlasnie jak lekarze biora kase i byle jak alby zaaltwic , tragedia , wazne ze wszystko wpozadecczku , codo sprzatania tojamusze codziennie tak mam kurze odkurzanie itd itp, no ale wyszorowac kuchnie i wc zostalo no i nasz pokoj a choinke na niedziele chyba jak maz bedzie mial wolne jutro poprosze zeby wniosl do domu i tez na balkon wystawie niech sie rozprostuje wyjde z malana sanki moze troche lzej bedzie a raczej szybciej bo poki taki maluszek gdziekolwiek sie doczlapie to troche trwa no i szykuje sie wesele w rodzinie brat z dziewczyna wpadli mimo ze ma 29 lat to pisze o wpadce bo znaja sie 2 miesiace i z 10razy moze sie widzieli , i wiece co smieszne jest to laska ma 27 lat on 29 i nie potrafia sami nic zaltwic jej rodzice chca zeby brali slub na wielkanoc a brat chce w lutym , i co najgorsze nie potrafi znia sie dogadac nawet szok dorosli udzie a gorzej niz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
cześć, też mi się marzy sukienka, albo sukienko-tunika, żeby ponad kolana była, ale jak chodziłam troszkę po sklepach to nic z tych rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
tez wlasnie nic takiegonie znalazlam zeby na swieta miec tylko tuniki albo bluzki i to nic az tak specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki mi sie ta ciemno szara podoba http://allegro.pl/efektowna-tunika-kolory-great-shop-wys-24h-i1354193750.html u tego sprzedawcy są jeszcze inne fajne rzeczy. kasiunia wiesz co szczerze to dla mnie głupota brać ślub ze względu na dzidziucha, bo same wiemy jakim egzaminem dla związku jest ciąża, i dziecko. Mam nadzieję że jakoś się dogadają bo dla dziecka bardzo ważne by mieć 2 rodziców. Wiem doskonale jak to jest bo ja mam i macochę i ojczyma a tym że ojciec ma mnie w du.... nawet mojego syna nie widział, ani męża nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paulusia ja wiem wlasnie mowilam to i mamie i dla niego zeby sie zastanowil bo w sumieto jej wogole nie zna, ale postanowilam sie juz nie wtracac bo pozniej bedzie na mnie , sa dorosli , dla nich najwazniejsze mieszkaniei wesele ale kiedy co i jak to nie wiedza eh szkoda gadac a i fajna ta tunika moze zamowie ciekawe czy do swiat dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia ja myślę by za pobraniem zamówić wtedy dojdzie jak wyślą w poniedziałek Lecę zanieść zwolnienie a snieżek pada. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ja po wizycie u laryngologa krwawienie z nosa to przez bardzo wysuszoną śluzówkę. dostałam preparat do nawilżania nosa, mam nadzieję że już będzie ok. palusia ta tuniczka super miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Palusia, a jak ci się myło te okna? Bo przy -10 cięzko wypucować...i tak się od tygodnia zabieram..... Byłam dwa dni temu z wynikami u giny. Odczyn moczu mam zasadowy i jest ok. tyle piszecie o robieniu kolorku na włosach, że tak mi się zaczeło w główce kołatać. Nie farbuje włosów od pół roku i zobaczyłam swój prawdziwy zapomniany kolor :) Nawet fajny, cholewka. Teraz tylko jakiś odcień...ale po szamponetkach włosy mam takie jakieś sklejone. Czy możecie mi przypomnieć jakie farby są dla nas bezpieczne? No i proszę o adres i hasło na pocztę. Zrobię dziś jakieś zdjęcia:) kaspianeczka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
luciola wyslalam juz haslo ilogin , noja to popspacerku nie potrzebnie sanki bralam boi tak wolala isc , ale wsumie to przynajmniej zakupy jechaly na sankach:) zaraz zjem 2 sniadanko iide sprzatac ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Kupiliśmy dzisiaj karpika i własnie mężul sei z nim męczy :P ja teraz mam chwilkę spokoju i postanowiłam sprawdzić co tam u Was słychać. Odebrałam dzisiaj wyniki morfologii i moczu i wszystko w normie :) Zobaczymy jeszcze co powie gin we wtorek. Co do farby do włosów to kupiłam sobie dzisiaj z firmy Kin Glamour. Sprzedawca bardzo polecał no ale zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Nie ma amoniaku więc spokojnie można użyć :) Ogólnie powiem Wam że dzisiaj sie nie za dobrze czuje. Od rana pobolewa mnie głowa i jak poszliśmy na zakupy to mnie dopadły nudności :( dobrze że na wymioty mnei nie wzięło hihih Wiecie co Wam powiem. Zbulwersowałąm sie dzisiaj w skelpie. Stałam sobie spokojnie w kolejce do kasy uprzywilejowanej bo była mała kolejka aż tu nagle podeszła kobieta w ciąży i zaczyna robić na pół sklepu haje że dlaczego w kolejce do kasy uprzywilejowanej stoi facet (dodam ze miał w reku tylko dwie rzeczy) zaczeła się przeychać i chyba gdyby nie to że mnie już kasjerka zaczeła obsługiwać to pewnie wryła by sie przed nas. Normalnie kasjerka mimo że przyznała rację że to kasa uprzywilejowana stwierdziła że kobieta nie musiała robić afery na cały sklep bo przecież nie stoi godzinę w kolejce tylko są przed nią dwie osoby (ten facet i my). Po tym zdarzeniu nie dziwię się że ludzie traktują kobiety w ciąży jak traktują. bo jakby powiedziała to spokojnie, a nie wykrzykiwała na cały sklep, że jej sie należy bo w ciąży jest to każdy by inaczej zareagował. Potem ludzie sobie wyrabiają opinię o wszystkich ciężarnych. Ja sama zawsze przepuszczałam kobiety w ciąży niezależnie gdzie byłam. ale uważam takie zachowanie za głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tez juz dzisiaj w światecznym nastroju, ale porzadków nie robiłam:D Fajnie, ze mąż wział dzisiaj urlop i spedzilismy sobie dzień we trójke, chociaż na dwie godzinki podrzuciliśmy Bartka babci i pojechaliśmy na zakupki. Potem ubralismy choinkę i teraz tak ładnie w domu. W oknach stoją świeczniki adwentowe, choinka i za oknem pada snieg. Pieknie jest:) Palusia tunika super i myslałam, ze wiecej infomacji uzyskasz na wizycie, a tu taka rutyna. Ja pewnie we wtorek tez bede miała taka rutynową wizyte, ale dobrze, ze nie musze za nia płacic. Ciekawa jestem swoich wyników, najbardziej boję się o cukier, bo ostatnio strasznie mnie suszy:( Zdarza się, ze w nocy wstaje pić, tez tak macie?? Bomi na cere naczynkowa polecam kremy Dermiki z witamina P. Próbowałam wiele kremów, ale te sa super. Na zime kupuje półtłusty, mimo ze mam sucha skóre, a na wiosne i lato nawilżający. KOsztuja około 60 zł, ale warte tej ceny. Teraz co prawda zrobiłam odstepstwo i kupiłam z serii meritum ochronno-wygładzający i tez jestem zadowolona. Ogólnie Dermika mi służy. Zgadzam sie, ze niektóre kobiety w ciaży działają na nasza niekorzyść, ale co zrobić, tylko ze potem każdy traktuje ciężarówki jak zło konieczne. Kasiunia czy ty nie za duzo sprzatasz? A jak wyszedł kolor z szamponetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
moze i za duzo ale ciagle balagan chyba ten moj mały urwis taksmieci bo calyd zien same jestesmy , i z 2 prania dziennie jeszczerobie, a szamponetki jeszczenie uzywałam , z dzien albo 2 przed wigilia pofarbuje kolor doradzila kawowy braz , czarny odradzila bo naodrostach na swwietle bedzie granatowy , jak wyjdzie zle to na prawoslawne pofarbuje u fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a cod o skory to umnie sie wysusza ale na brzuchu i na piersiach i swedzi a na reszcie normaln amam nadzieje ze w tej ciazy nie dostane rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z maluchem w domu tak jest, ciagle gdzies coś leży:) Ja na rozstepy, a raczej przeciwko nim, kupiłam sobie krem z serii AA Ja i Mama, zobaczymy czy skuteczny, bo brzuszek troszke juz rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja w 1 ciazy uzywalam z tej serii http://www.sklep.dax.com.pl/serie/perfecta-mama/ teraz tez chyba bede , chcialam jakos kupic juz bo pisza ze od 4 miesiaca ale kobieta doradzila zeby odczekac jeszcze z 3tygodnie mimo ze jestem w 4 zeby lozysko dobrze sie wyksztalcilo czy cos,narazie oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczełam smarowanko kilka dni temu, moze za wczesnie?? Niby tez od 4 miesiaca, a te dax tez wypróbuje, widziałam je w rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boomi - trzeba było wyjąć swoją kartę ciąży i pomachać paniusi przed nosem. Przecież nie jest napisane, że tylko kobitki w widocznej ciąży bez kolejki :) A pan mógł powiedzieć, że też jest kobietą w ciąży tylko cierpi na hirsytyzm:) kiedyś na kafeterii był taki temat - cos w stylu: wredne baby w ciąży. Niestety ludzie podawali przykłady z życia.....niestety. Niektórzy posaunęli się wulgaryzmów, typu że kobieta w ciąży to dzi.... Tacy ludzie to albo nienawidzą swoich matek, albo się z jajka wykluli....japońskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorową porą Dziś wybyłam w teren. Byłam ze zwolnieniem załatwić muszę je do zusu zanieść bo niestety na szefie polegać nie mogę. Odwiedziłam koleżankę pogadałyśmy miło i fajnie;) Kupiłam M sweter więc z głowy prezenty teraz tylko zapakować. bomi no nieciekawa sytuacja ja się z czymś takim nie spotkałam za to z nagminnym nie przepuszczaniem w kolejce ciężarnych owszem. Nagle wszyscy nic nie widzą. Jado niestety też myślałam że inaczej dokładniej będzie a nie jak na NFZ, no nic z USG poczekam do połówkowego pewnie. Pić mi się też chce ale ja się nie martwię. My też choinkę ubraliśmy, ale M nie w sosie a mały kaszle i tak do dupy trochę Kasiunia od kiedy na L4 jestem więcej się brudzi i tez ciągle coś robię mimo że mój 5 latek swoje rzeczy sprząta ale nakruszy rozlej itd Ja mam krem perfecta i oliwkę rossmana używam na raz. Od czwartego miesiąca czyli po skończonym 3 bo wtedy brzuch zaczyna rosnąć. W Polsce są bardzo dobrze testowane kosmetyki gdyby miały szkodzić to by ich nie dopuścili. Jedynie retinolu nie można luciola jajko japońskie boskie uśmiałam się;) a u mnie wczoraj z -2 było więc luz z oknami z tym że ja tylko z zewnątrz szyby orypałam z grubsza, żeby świat widzieć. W moim regionie zawsze w zimę najcieplej a latem najzimniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak na bardzo szybciutko :P u nas wszystko dobrze. bylismy kilka dni w Polsce, a na swieta przejezdzaja do mnie tesciowie, wiec mam teraz sporo roboty. ale taka swiateczna to ja lubie. no i najwazniejsze, bedzie CHLOPAK :D na 80% cieszymy sie bardzo (pewnie to samo bym sie cieszyla z dziewczynki) bo ja wlasnie tak obstawialam. wszystkie wyniki w porzadku. tyle piszecie, ze pewnie nie nadrobie wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie ;) ja sie tylko witam i spadam do roboty :) ostatnio nie wyszorowalam lazienki bo nie mialam wody destylowanej :| maz zabronil uzywac innej do tego urzadzenia zeby sie kamien nie zbieral :) ahh z chłopami i ich zabawkami :P zabieram sie do pracy :) pozniej jeszcze zajrzę. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny no ja to na dzis skonczylkam sprzatanie wyszrowalam kuchni9e 1 dywan uprałam no i jeszcz z 2 prania i luz zaczelam od 7 , odsapne ide sie wykapie i bede leniuchowac maz na popoludnie do pracy ale naszczescie jutro ma wolne to cos wymysle zeby niesiedziec w domu:) a co tam uwas? weekend i ciszaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×