Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Ziolka-faktycznie szpiczasty:-) Ale to na chłopaka, tak ?;-) tzn. takie zabobony są-szpiczasty na chłopca, okrągły na dziewczynkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia bo widze ze i Ty masz ten link z dzidziusiem :) muchy też chciał mieć ale wklejało jej się jakieś tekścidło o muchach więc może skoro teraz tu jesteś to utworzysz jej ten link??? ziolka ale masz fantastyczny brzusio :) taki śmieszny :D fajniutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze was, na dziewczynke! na dziewczynke! :D :D sluchajcie szczupla jestem a tylko brzuch wyskakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
macie jakieś sprawdzone kalkulatory tygodni ciąży? podzielcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa w pracy:D Ale wy dzisiaj jestescie aktywne:) Muchy w nosie uśmiałam się jak zobaczyłam te mikromuchy w suwaczku hihihi:) Neecia , Palusia współczuje rwy kulszowej, podobno czasami tak w ciazy jest, a leku chyba na to nie ma, jedynie przecierpieć:( Brzuszki super, mój wyskoczył dziwnie do góry i robi sie okragły jak piłka:D Musze poprosic M o fotę:) Agnik, ja planowałam chodzic na basen, ale teraz się troche boje. Dopiero co wyleczyłam infekcje, a na basenie z tą higiena ludzi róznie:( Ale fajnie by było popływac, podovbno ból;e kregosłupa od razu przechodza. Ziółka nic nie wiem na ten temat tego wózka, ale jak dają to brać:) U mnie w pierwszej ciazy według kalendarza płaci wychodził chłopak i sie sprawdziło, ateraz powinna byc dziewczynka, ale narazie nie wiadomo co do konca siedzi w srodku. Chciałabym juz wiedzić na 100%, bo ciezko gadac do brzucha bezosobowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chiński kalendarz sie sprawdził.Sprawdzałam na kilku stronkach i tylko raz wyszła dziewczynka a tak to zawsze chłopak.No i jest chłop:). Ja już w żadne zabobony nie wierze.Niby słodkie na dziewczynke.Ja jadlam same słodycze i co?kolezanka raz mi powiedziała"ale ty sie brzydka zrobiłaś"hehe niby też na dziewczynke,i jeszcze miłam kilka innych przykladow ale juz nie pametam.Także dziewczyny czekajcie spokojnie na usg i sie nie nakrcajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa Ewcia dziekuje Ci!!!!!!! nareszcie mam !!!🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 nie bylo mnie bo slub nasz ogladalam taka jestem zadna emocji ze siedzialam i ryczalam :)ech kiedy to bylo ach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia z tymi zachciankami na słodkie to róznie bywa, ale koleżanka miła hihihi, tak z grubej rury od razu,. Mó mówia ze ładnie wygladam wiec pewnie chłopak. Ale mojej mamie jak była ze mna w ciazy tez tak gadali, a urodziłam sie ja - ku rozpaczy taty:) A ja za tydzień jadę w góry z rodzinką, nie moge sie juz doczekac. Jak dostane urlop w pracy:D Ledwo przyszłam i już chce wolne:) Szkoda tylko, że w tym roku narty nie dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze swojemu brzuszkowi nie robilam zdjec ale jak tylko zrobimy to wysle tez :)a pytanko mam czy Wy bedziecie robic sobie jakas sesje ciazowa???? My mamy juz zamowiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio Prolaktynko tak sie ciesze bo mam juz od razu w stopce i zawsze moge zerknac przy okazji ile tam juz nam minelo :) a co do mikromuch Jado to tez sie usmialam po pachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co ja sama po sobie widze,że ładniej wyglądam teraz niż przed ciążą. Ładniejsza cera, oczy jakieś inne... Więc to też nie jest reguła. Ale faktem jest,że na poczatku to wyglądałam jak mały potworek. Pelo pryszczy,do tego twarz napuchnięta, od nie wiadomo czego... Ale mam koleżanki, które też były z corkami w ciąży i wyglądały kwitnąco,a te z chłopcami niekoniecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo jak i ja!!! tez jakos mi sluzy i nie widac nic np po twarzy itp itd :)ale nie jest powiedziane ze na chlopka bo dokladnie moja kolezanka chodzila z dziewucha i wygladala slicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja dopiero teraz, mąż wyszedł dawno temu do pracy, a ja położyłam się spać. Czy Ty ja nie znam płci dziecka?:D Oj :( Oby tylko do wieczora, mąż wróci i jedziemy do mamy :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik ja mam usg połówkowe we wtorek :) a następną wizytę 7.02.(pn). co do szpitali, to mogłabyś napisać coś więcej jeśli słyszałaś jakieś opinie? głównie o wojewódzkim? bo ja póki co słyszałam same pozytywy o miejskim i na razie rozważam opcję rodzenia właśnie tam, ale wojewódzki też biorę pod uwagę. muszę we wtorek pogadać z lekarką. poza tym my chcemy poród rodzinny i w woj. jest wymagane min.3 wizyty w szkole rodzenia aby mieć taki poród. neciaa ty też z naszej mieściny, to jest nas 3 :) co do płci, to mi wszędzie wychodzi, że dziewczynka, a już 3 raz lekarka potwierdziła,że syn :) co do wyglądu to mówią mi, że nic się nie zmieniłam. no i jem wszystko jak leci (słodkie, gorzkie - bez różnicy), dobrze, że tylko 2kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie....
daria ja tez jeszcze nie znam płci ale mam nadzieję ze tylko do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie... Ja mam wizytę 10 lutego, jeszcze tyyyyyyyyyyle muszę czekać, a i tak nie wiadomo czy się małe "ujawni" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się tym razem jakoś nie nastawiać na to ,że wreszcie się dowiemy. Bo po ostatniej wizycie wyszłam baaaaaaaardzo zawiedziona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
no właśnie ty wyszłas ....a ja nie mam zamiaru wyjść bez tej wiedzy ;-) zresztą to połówkowe więc i tak trzeba dziecko pooglądać dokładniej więc może coś się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo tak, tak;) 3 Nas jest;) I właśnie ja też chciałabym się dowiedzieć czegoś o szpitalach, bo kurcze co opinia inny szpital, i nie wiem jaki wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
zamknę się z ginem w gabinecie i niech robi co chce tyle ze ja muszę wiedzieć kto we mnie siedzi. ....nie rozumiem osób które nie chcą znać płci aż do porodu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziwczyny ale sie rozpisałyście!! Mysłałam zę nigdy nie skończe tego czytać :P Ja dzisiaj byłam u mamy i ku mojej radości i zaskoczeniu wyciągnęła z szafy ładnie zapakowaną moją pościel z łożeczka którą uwielbiałam za dzieciaka. Prawei idealny stan. musze ja tylko zjednej strony delikatnie podszyć. Myslalam że już jej nie ma a jednak schowała i nic nie powiedziała. Aż mi sei łęzka w oku zakeciła :) Co do płci to u mnie bedzie dziewczynka (nawet ostatnio lekarz zrobił zbliżenie dla taty zeby miał pewnośc hhihih), ale w kalendarzu chinskim wychodzi nam chłopek. Prolaktynka co do tej dziewczyny to dobrze napisałaś. My tez staraliśmy sie długo bo miałąm tak jak ty problemy z prolaktyną i jeszcze sie toxo przyplątało. W zeszłym roku poroniłam i mimo ze do tej pory cierpię na nudności i wymioty to jak tylko czuję moją Michalinkę jak sie rozpycha to mi sie lżej na serduchu robi. Tak jak tu ktoras napisała przeciez tego chciałyśmy :) Ja ide dzisiaj na badania prenatalne. Trzymajcie kciuki żeby wsystko było oki :D Odezwe sie jeszcze później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie.... ......"zamknę się z ginem w gabinecie i niech robi co chce"........... Ciekawe co mąż na to :D Ja nie mam aż takiego "parcia". Trudno, jeśli nie tym razem, to następnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
Daria mój mąż widział lekarza ma około 50 lat ,no więc zazdrosny nie jest :-) no i w sumie ginek sam zakazał nam seksu więc w tym temacie jestem spokojna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że wiesz,że to są żarty :D Nie bierz tego na poważnie :P A zakaz seksu też na nas nałożył mój lekarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×