Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość myszka pyszka
agnik83 będę Ci bardzo wdzięczna za informację jak wygląda takie badanie 3D i na czym to tak naprawdę polega.. Ja dzisiaj zakupiłam pierwsze spodnie ciążowe:D:D mam nadzieję że nie jest to za wcześnie ale mam dość rozpinania guzika u zwykłych spodni:D Boję się strasznie że przytyję duuużo...jednym słowem masakra: z jednej strony to dobrze że mi wygodnie z drugiej wolałabym jeszcze parę tygodni pochodzić w starych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka pyszka- ja też niedawno dopiero kupiłam spodnie ciązowe i getry. W moje normalne co prawda jeszcze wchodzę i normalnie się dopinam,ale kupiłam te ciążowe... A co do USG 3d to niczym się nie różni od zwykłego. Moja lekarka zmieniała tylko głowicę do tego 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze!! coś nie tak z moja stopką i nie wiem jak to naprawić?? nie widać suwaczków :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po poludniu :) agnik i panna z de - ciesze sie ze z dzidziorkami wszystko w porzadku:) wlasnie zjadlam racuchy z jablkami i cos rozbolal mnie zoladek :/ polozylam sie na chwilke i moze przejdzie :) piszecie o tesciowych.... moja tez generalnie nie jest zla, bo bardzo duzo nam pomaga. Mieszkamy razem takze jakas wspolpraca musi byc. czasami sie do czegos wtraca ale staram sie nie reagowac, bo wiem ze moj M i tak nic jej nie powie... wszystko sie zmienilo od kiedy zmarl tesciu. Malzon czuje sie odpowiedzialny za matke i nie chce jej zranic...z jedej strony to rozumiem, a z drugiej czasami czuje sie odsunieta na 2 plan... Dziecka nie dalabym jej na wychowanie nawet jakby nie pracowala, bo strasznie rozpieszcza dzieci i nianczy. efekt jest taki ze 4 letnia wnuczka nie potrafi sama zjesc ani sie ubrac i jest mazgajem.... duzo by o tym pisac :P ja pojde do pracy jak dziecko pojdzie do przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko ....
ja już po połówkowym ,i okazuje się że moje przeczucie co do synka poszło w las:- ) bo będzie Ewcia :-) jej wargi sromowe mam uwiecznione na fotce :-) spoko dobrze że zdrowe. a na płeć jakoś specjalnie się nie nastawiałam się z mężem . waga 305g BPD 4.88 AC 14.33 FL 2.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
tez chciałabym już poznać płeć:D mam przeczucie że będzie to chłopak:D a mój misiu tylko się śmieje i mówi że jakoś mi nie wierzy:D u niego są sami faceci:D u mnie same kobiety:D:D ciekawe w którą stronę pójdziemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
co do teściowej to nie mogę narzekać super babka:D i cieszę się bardzo że się dogadujemy:D może dlatego że mieszka 1500 km dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko a który to tydzień?? No i gratuluję córeczki :-) Suoer,że wszystko ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik przypuszczalną wagę płodu wylicza się z BPD, HC, AC, FL ja 19 tc i 6 dniu miałam wyniki: BPD 46,5 mm HC 170,3 mm AC 144,6 mm FL 30,4 mm przypuszczalna masa: 303 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
liczyłam że 21t1d będzie a że 20 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
miało być że jest 20 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popoludniowo :) od rana zbieram sie, zeby do was napisac i jak na zlosc mam urwanie glowy w pracy. Caly weekend czulam sie ok, nie wspomne o ilosci jedzenia, ktore gotowalam i tak pozniej moj maz niczego nie chce jesc jak gdzies jestesmy, bo mu rozpiescilam podniebienie :D Dzisiaj pobolewa mnie brzuch w dol do pachwin tzn tak za bardzo to nie bol, cos tam sie dzieje. Dzidzia daje o sobie znac przewaznie wieczorem i faktycznie, jak ktoras to opisala, jakby babelki w brzuchu. izunia piszesz ze cie wezwali do lekarza, a szczepilas sie na ta grype w koncu czy nie? agnik, bomi - podobnie rozgladam sie juz za zlobkiem, bo trzeba zaklepac wczesniej miejsce, niestety ja do pracy bede zmuszona wrocic prawdopodobnie listopad/grudzien. Ja sama chodzilam do zlobka, pozniej od razu do przedszkola i uwazam, ze wcale to nie jest jakas krzywda dla dziecka. Chociaz boje sie, ze bedzie nam ciezko pod wzgledem emocjonalnym zostawic takiego malucha... bomi - ja tez musze zakupic i lozeczko i kojec. Ogladalam juz na allegro i na pewno zamowie z Polski, ceny sa nieporownywalne. prolaktynka - daj znac co tam u lekarza. Ja mam wizyte dopiero za 2 tygodnie!!! Ale to sie dluzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka tak byłam dzisiaj u lekarza,ale wezwali mnie w innej sprawie.a jeżeli chodzi o szczepienie to mi pismo przysłali,zejak cche to moga mnie zaszczepić.Ale rozmawialam z kilkoma osobami i mi odradzali.Także narazie sie wstrzymuje. mam pytanko,gratuluje dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz zerknęłam na moje BPD i mam pytanko. I w sumie nie mogę odczytać czy to jest 4,07 czy 4,97. Bo wydało mi się jakoś małe w porównaniu. ale jak patrzę na te wymiary to jest podane 20 t. 5 d więc wszystko się zgadza. Tylko z pomiaru kości udowej wychodzi 21 t.i 5 d. A podobno może być różnica w różnych pomiarach nawet do 3 tygodni,wiec nie ma tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po zakupkach i pojedzona :) Agnik - można obliczyć przypuszczalną wagę płodu. Potrzebujesz do tego AC czyli obwód brzuszka i BPD czyli długość dwuciemieniowa. Tu jest stronka gdzie można sobie to policzyć http://mediweb.pl/interactive/calc24.php mnie się mniej wiecej zgadzało :) Gratuluje zdrowych dzidziulek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja tylko chcialam dac znac ze czuje powolutku ruchy dzidzi :) PRZYNAJMNIEJ TAK MI SIE WYDAJE:D a tymczase narazie mnie nie bedzie postaram sie wpadac do Was na chwilke pozdrowionka i buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
u mnie przy BPD -4.88 I obok mam 20t5d+/- 1t5d przy ac -14.33 i 19t4d+/- 2t4d fl-2.99 19t2d+/- 1t6d agnik ja mam takie dokładniejsze dane . lepiej to nie wnikać ,mniej stresu:-) ile wy tyjecie tak miesięcznie? i czy was lekarz waży w butach i spodniach i bluzkach ? bo mnie gania na wagę tak jak stoje czyli w butach i ubraniu ,i wpisuje wagę taką do karty .trochę to nieprawdziwa waga bo jednak ubrania ze 2 kg ważą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak mnie dziś te wymioty męczą :(:(:(:( Co zjem, to zaraz zwracam. Chciałabym żeby był już luty, zawsze krócej do wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BPD jest jednak 4.87 ,po prostu ten aparat 8 pisze jako zero przekreślone. mój mąż to rozszyfrował, wiec wszystko w normie. Tylko wyczytałam,ze skoro ta kość udowa jest taka dluga będzie oznaczało,ze dzidzia wysoka będzie. I w sumie to nic dziwnego-ja mam 176 cm, mój mąż 185,a mój brat 203 cm wiec to nawet rodzinne ten wzrost :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poczatku ciazy mam niby 2-3 kg na plusie...ale ostatnio malo jadlam przez chorobe i chyba znowu stracilam te kilogramy :/ a waza mnie tez tak jak stoje-w ubraniach i butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ważą bez butów zaraz przed badaniem ginekologicznym :D tzn, sama wchodzę na wagę za parawanem, a lekarz zapisuje. Na ostatniej wizycie (17 tc ) nie miałam jeszcze kg na plusie, a od tej pory się nie ważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wagę to jak ide do gina to polozna zawszed kaze sciagnąc przynajmniej buty. mno ale ja sie waże sama w domku i mniej wiecej mi sie ta waga zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ja Ci naprawde współczuje . Ja sie rano mecze ale potem z reguly mam spokoj. czasem mnie pomecza popludniu mdłości ale coraz rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89 wierszyk jest boski, jak przeczytałam pierwszy raz to aż płakać mi się chciało. Nie ma piękniejszych słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko- gratuluje corci:) ja tez mam przeczucie na synka ale zobaczymy co tam wyjdzie:) mam nadzieje ze na kolejnej wizycie sie dowiem bo jak mi nie powie to sie przywiaze do usg i nie wyjde dopoki mi nie powie hehe. mnie lekarz wazy bez butow, ale w ubraniu wspolczyje Wam dziewczyny tych mdlosci i wymiotow. ja mialam je bardzo krotko. teraz jestem non stop glodna:) gdybym mogla to bym sobie korytko pod broda zawiesila i bym non stop jadla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja muszę uważać na to co jem bo mi się ostatnio przytyło wg lekarza za dużo . a jak dużo się przytyje to ciężko rodzić będzie ech. mi się wydaje że jem normalnie . ale święta były między wizytami więc chyba przez to . co tu jeść żeby dostaczać wszystkich witamin dla ewci , i nie tyć za dużo? chyba zieloną trawkę musze wykopać spod śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×