Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Haniu to moja pierwsza ciaza i nosze pod serduchem małego Filipka ;) mlodziudka bylas jak urodzilas pierwsze dziecko ;) bole zoladka mialam czesto nawet przed ciaza...nic nigdy nie znalezli :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89 takie kłucie i promieniowanie może być na tle nerwowym, przyjanmniej ja tak miałam, ale daaaaaaaawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miałam 19 lat jak urodziłam Eryczka:)Ale nigdy tego nie załowałąm..powiem Ci ze trafiłam na takiego super faceta i bylam juz z nim 5 lat wiec wiesz...oboje chcielismy miec dziecko..planowalismy slub..a dziecko to wszystko tylko przyspieszylo. wiesz zaczelam studia i bylo ciezko..ale mialam pomoc i wsparcie meza:) kochany jest:) a teraz to niestety wpadka:P ale juz sie z tego ciesze...bo napoczatku bylam załamana. czasami jak mam zły dzień to własnie mysle jak moglo do tego dojsc...z ta wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kochane...ja myśle ze mam cos z nerkami. bola mnie..a poza ty to mam strasznie podwyzszone leukocyty w moczu i bakterie. mam cykora... czy to mogą być nerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinka-no tak się składa,że jest żołnierzem. No i niestety słuzba,nie drużba. Poza tymi poligonami to nie jest źle. NIe moge narzekać. Ale te poligony to czasem masakra. W ubieglym roku był np. równiutko miesiąc. A to jest już długo... Dziewczyny! dajcie linka do tej pościeli z Kubusiem. A moja dzidzia dziś cały dzien była spokojna,nie chciała mnie kopać jak byłam w pracy,ani potem jak wróciłam do domu.A teraz zjdałam kolację i dzidzia sobie fika :-) Ale byłam w pracy i wróciłam tak głodna,że teraz jestem cały czas głodna. Zjadłabym coś,ale nie wiem co... Martolinka-może lepiej faktycznie pójść do lekarza,żeby zobaczył co jest z tym żołądkiem. Daria-trzymaj się tam Kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żle mi sie skopiowało...ale sobie poradzicie. hehe całosć trzeba wziać...qrde a konczylam technikum informatyczne:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka89 a może to zapalenie dróg moczowych, pęcherz jak boli to tak promieniuje i do tego ma się bakterie, ale nie chcę się wymądrzać, najlepiej do lekarza idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jutro wkoncu ide:) ale ja całe zycie mialam problemy z zapaleniem pecherza. i mialam inne objawy niz teraz...teraz praktycznie nie mam zadnych..tylko tak jakby mnie nerki bolaly. boje sie..ale mam nadzieje ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dziewczyny i ja dziś w podłym nastroju, dobrze że dzień się kończy. Byle do marca przetrwać później pójdzie z górki. Ewcia racja z tym laktatorem ale gdzieś czytałam ze potrzebny a szczerze to już zapomniałam jak to było. z tego chicco zrezygnuję bo ta spacerówka ma słabe recenzje i na płasko się nie rozkłada. Jednak ten jado Fyn mi się podoba ale M nie. może jak na żywo zobaczy to zmieni zdanie. Szpitale to temat rzeka, staram się jak najbardziej pozytywnie nastawić i mam nadzieję że wody mi nie odejdą, bo wtedy każą od razu jechać do szpitala a ja wolałabym jak najdłużej w domku. Poza tym nie ma co przesadzać to tylko 2 dni idzie przeżyć, ja byłam tak synkiem zachwycona że w nosie miałam całą resztę. aganik bo mężczyźni szaleją za córkami:) Mój dziadek tak chciał córkę a dopiero 4 się udała (biedna babcia). daria hardcorowiec z ciebie sama wenflon wciskać eh ja bym odlot miała. Jedź do szpitala nie ma co Wy dziewczynki w ogóle młodziutkie. Ja w waszym wieku o dzieciach nawet nie myślałam;) Ja tu chyba jedna z najstarszych;) Czasem na prawdę jak stara babcia się czuję jak ta rwa mnie męczy eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj w ciąży to różne dolegliwości się przyplątują :(:(:( niestety Ja mam nadzieję,że to moje ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Cudne te pościele:-) Dziekuję bardzo za linki :-) Palusia-ja też nie jestem juz taka małolata,a pierwsze dzidzi... Jak moja mama była w moim wieku to ja juz miałam 7 lat... Ah...Ale czasem tak wychodzi. Ja się cieszę ,że przed 30 się wyrobiłam. :-) Uciekam do wyrka,bo mnie muli strasznie!! Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj z męzulem zrobiliśmy kolejne zakupki dla Mimi :D Obiecałąm sobie że bede wszystko kupowała w kolorach uniwersalnych ale kicha :P wiekszość mam różowe :P heheh mezul sie smieje ze jak sie lekarz jednak pomylił i wyskoczy chopek to bedziemy mieli różowego boba :P Agnik ta pościel jest jeszcze z ochraniaczem jakbyś chciała :P Palusia - jestemy w tym samym wieku a ja uważam ze młode dpupcie jeszcze jestśmy hihihi :) co to 30 - ka na karku :P Ty już masz przynajmniej jednego szkraba a to moja pierwsza kruszynka :) Moja mama urodziła moja siostre w wieku 19 lat a siostra rodziła jak miała 21 tylko ja sie wyłamałam :P Daria trzymaj sie tam!! Mam nadzieje że Ci szybko przejdzie. Moja teściowa też jest pielęgniarkąi też sie nasłucha jakie to one wredne są ale nie raz byłam u niej w pracy i wiem jaka to ciężka robota i widzę jak ona sie poświęca więc nie przejmuj sieo gadaniem ludzi. To zawsze jest tak ze wszystkich wrzuca sie do jednego worka i powiem ze mnie to strasznie denerwuje... spokojnej nocki mamusie i brzusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) No i sobie pochorowałam, musiałam złapać od kogos jakies świnstwo. Dwa dni nic nie jadłam,tylko wymiotowałam, jestem osłabiona na szczescie goraczka spadła, bo w poniedziałek jak wrociłam ledwo żywa z pracy miałam 38 stopni:( Mam nadzieje, ze dziecku nic to nie zaszkodziło. Kopało mnie strasznie oprzez te dwa dni,m pewnie z głodu:( Wczoraj musiałam zwlec sie z łózka bo byłam zarejestrowana na usg połówkowe. Niby wszytsko jest w porządku, według usg termin porodu mam na 27 maja, a jestem juz w połowie 23 tygodnia. No i moje dziecko ma jednak ogonek:D:D Przerwe troche tą dziewczęca passe:) Prolaktynka, Mgiełkusia gratuluje córeczek. Ewcia te złe wspomnienia to z Zielonej Góry pewnie? Całe szczęscie, że teraz sporo sie zmieniło na lepsze. Daria jak tam, żyjesz? Chyb ajednak to nie były wczesnociazowe dolegliwosci tylko tez tak jak ja złapałas jakieś dziadostwo:( Mam nadzieje, ze u Ciebie tez już lepiej. Co do wieku.... koleżanki ja w kwietniu kończe 34 lata, wiec ja tu chyba najstarsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!! A tu tylko Jado zaglądała od rana? ;-) ja się wyspałam,zjadłam śniadanko. teraz czekam na mężulka i zabieram się do pracy. Pogoda paskudna- +10 stopni i znów topnieje ten durny śnieg i znów będzie cudny krajobraz na trawnikach. Wrrrr... Jado-zdrówka życzę!! miłego dzionka i będę zaglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pospalismy,ale kiepski humor nie chce mnie opuscic od kilku dni :( Jado- ja lezalam na patologii ciazy, ale slyszalam ze na porodowce jesz lepiej. tak czy siak sila by mnie tam nie zaciagneli. na lozku obok lezala 14latka z poronieniem. byla w takim szoku ze trzesla sie jak epileptyczka. wolalysmy pielegniarke bo strasznie krwawila, ale krzyknela z konca korytarza ze tak musi byc. dziewczyna chciala isc do ubikacji, wstala i to co z niej doslownie chlusnelo... koszmar dziewczyna zemdlala.dopiero wtedy ktos przyszedl. dziewczyna byla w 14 tc, nie mogli jej wyczyscic bo nieletnia i potrzebny byl podpis rodzica, a nikt nie przyszedl. postanowili ja czyscic, bo robilo sie z nia coraz gorzej. wszystko dzialo sie lozko obok. jak ja przywiezli z czyszczenia to tez masakra. zle zareagowala na narkoze. majaczyla, wymiotowala, trzesla sie. obraz jak z horroru, a nam kazali sie odwrocic, nie patrzec i sie nie denerwowac. nie chcieli wpuscic jej chlopaka, bo to nikt z rodziny itd, ale jak wpadla w jeszcze wieksza panike to go dopscili. choc bylo juz pozno zadna z nas nie miala nic przeciwko by zostal przy niej nawet cala noc, bo przy nim byla spokojna. mamsia (wygladala niewiele starzej od corci) z facetem mlodszym od siebie wpadla dnia nastepnego. dlugo nie moglam dojsc do siebie, sadzilam ze takie historie to tylko w marnych serialach. pamietam jak tlmaczylysmy malolacie, ze jest bardzo mloda, szbyko dojdzie do siebie, a kiedys rodzi piekne i zdrowe dziecko. i wiecie co powiedziala? ze jak tylko wyjdzie to beda sie starac dalej. posciel piekna, a wiecie czy mozna kupic sam ochraniacz? chetnie kupie, bo posciel mi niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia-a czemu Ci posciel nie będzie potrzebna/ Powiem Wam szczerze,ze ja jeszcze tej całej wyprawki moim małym móźdżkiem nie ogarniam. za dużo tego wszystkiego,a do tego za duży wybór na rynku... Może jak zacznę stopniowo kupować z listą to jakoś wszystko gładko pójdzie. Mój męzu chce jechać do jakieś podobno taniej hurtowni. Ale chyba zrobię tak,ze wydrukuję sobie te liste co Margo przesłała pospisuje wszystkie ceny z allegro, rzeczy które mi się podobają i dopiero wtedy pojadę,bo tak to bez sensu. Ciągle będe myślała,czy na all nie dostanę taniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie :)) Jestem tu pierwszy raz i widzę, że ciekawe dyskusje się tu toczą więc pomyślałam, że i ja chętnie wymienię sie z Wami spostrzeżeniami :) Może po krótce się przedstawię: Mam na imię Karolina, wiek 21 w tym roku a termin porodu na początek czerwca :) Widzę, że większość z Was zna już płeć swoich pociech, a ja wczoraj z takim nastawieniem, że się dowiem byłam u lekarza ale nie robil mi usg i mam iść (drugi raz już) na te badanie ultrasnonograficzne..wizytę mam 3 lutego..już się nie mogę doczekać!! :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ochraniacz tez chętnie kupię bo mam 2 ale takie już nieciekawe, a pościeli 4kpl więc starczy a zamierzam Filipa w śpiworkach kłaść. Niestety w każdym szpitalu zdarzają się niemiłe sytuacje. Koleżanka jak rodziła w lipcu u nas miała super opiekę skakali koło niej jak koło jajka bo pacjentka ordynatora. Opowiadała że była jakaś małolata po porodzie i położne bardzo niemiłe były dla niej. Leciały teksty chciałaś się pier... to masz itd szok że niby inteligentne osoby tak się zachowują. Niestety taka prawda że kobieta kobiecie największym wrogiem wystarczy poczytać co niektóre tematy na Kafe Moja mama w moim wieku miała 9 letnie dziecko;) zawsze byłam zadowolona z tego że mam młoda mamę zresztą zawsze fajnie się dogadywałyśmy. Jestem zdania że dzieci powinno się mieć wtedy kiedy się chce i stać a nie wtedy kiedy powinno. bomi ach tam róż jest super ja tez bym kupowała. Ja dla małego na razie już nic nie kupuję bo sporo już tego a jeszcze mam podostawać. Wszystko raczej w żółtym i błękicie. Jado bidulka rzygającą masz tą ciążę. Gratki synka Ja mam w lutym kolejną 18 tkę hihi Ja zaprowadziłam małego do przedszkola i tak źle się czułam że położyłam się M stwierdził że źle wyglądam. Pospałam troszkę. Wiecie ta pogoda chyba nas nie nastraja zbytnio, na szczęście u mnie śniegu już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik- bo dziecko bedzie spalo w spiworku :) dla mnie to najlepsze rozwiazanie, przetestowane na Eryku :P napisalam do tego sprzedawcy czy da rade kupic tylko ochraniacz, jakby byla corcia to kupie ten z nr 1 :) Karolcia- witamy :) mam w ten sam dzien usg i tez sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganik dobrze robisz. U mnie takie 2 niby hurtownie ale właśnie ,,niby" Jadę tam w przyszłym tyg wózki oglądać bo mają wybór. Dla Olka tam kupowałam i bardziej np body opłaca kupić sie w 7 pakach na allegro np primarka są śliczne i jakościowo b. dobre miałam dla Olka. Pajacyki na allegro też masz w 3 pakach np po ok 35 zł a w takiej hurtowni 1 będzie ze 30 zł kosztował. Myślę że warto ceny porównywać bo z internetu zamawiając można kilka stówek zaoszczędzić. aganik ja też sam ochraniacz bym chciała bo pościel mam ale może się jednak skusze bo piękna. Choć jedną będzie maluszek miał nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) i też dopiero dowiesz się płeć?? Widzę, że wszystkie już w szale zakupów, mnie tak ciągnie- już kupiłam takie pojedyncze ciuszki bo nie mogłam się oprzeć ale wszyscy mówią to jeszcze za szybko na większe zakupy.. I tak się powstrzymuje cały czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ewcia jestem w szoku po tym co napisalas...14 lat i ona chce sie starac o dziecko wow...chociaz byla sasiadka mojej siostry urodzila w wieku 13lat. to bylo jakies 2lata temu. dzieckiem zaopiekowala sie jej siostra 18letnia z chlopakiem.. ja w tym wieku jeszcze sie bawilam a o dzieciach nie myslalam o sexie nie wspominajac... za 2miesiace koncze 23lata i niektorzy mowia mi ze za mloda jestem na dziecko ale ja tak nie uwazam. ja jeszcze wyprawki nie kompletuje ale wczoraj siostra mnie zastrzelila... powiedziala zebym wszystko kupila po porodzie..jakas przezorna sie zrobila a moja mamuska u siebie upolowala gruby kocyk 110/90 za 28zl. kazalam jej kupic uniwersalny bo plci jeszcze nie znam. dostalyscie jakies ulotki, probki, gazetki od lekarza na polowkowym? bo ja dostalam juz w 12tc i tam jest lista calej wyprawki. jakbyscie chcialy to moge spisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- witamy ;-) Ja Ci powiem,ze też jeszcze zupełnie nic! nie mam . Obiecałam sobie,że zacznę w lutym/marcu i tak będzie. Teraz mamy końcówkę stycznia,pojadę do rodziców tam też raczej nic nie kupię.. Poprzeglądam tylko rzeczy, ktore zostały po moim bracie i chrześniaku moze coś neutralnego wybiorę. Troszkę się zawiodłam,bo na poczatku ciąży 2 koleżanki obiecały mi ciuszki. A teraz sie okazuje,ze owszem,ale,że chca pożyczyć... a ja nie bardzo na pożyczanie,bo po 1. mogę zniszczyć, a po drugie skąd będę wiedziała co od kogo pożyczyłam. Mam sobie jakieś karteczki przyczepiać czy co? Więc chyba będę musiała wszystko kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka-ja niestety jeszcze nic nie dostałam od lekarza. Od koleżanki dostałam troszkę ulotek i gadżetwó. A wyprawkę pewnie,że spisuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! ja dzisiaj mam wizyte!!!juz nie moge sie doczekac:) ale z drugiej strony to mam cykora jak cholera! mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:) Trzymajcie się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to Wam pozniej spisze po obiadku:) tam jest ogolnie wszystko i mysle ze lista jest praktyczna. na razie uciekam na zakupy Karollaa witamy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- na 1 wizycie gdzie dalo sie cos podejrzec lekarka powiedziala ze chlop, ale to rowniez moze byc pepowina, na dwoch kolejnach ze susiaka nie widac i raczej to dziewczyna, czekam wiec teraz na to polowkowe razem z 3D, mam ogomna nadzieje, ze tym razem sie dowiem konkretniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×