Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość jagna841
piesek jest taki jak go wytresujesz :-) Jak sie wprowadzilismy to wszyscy byli przerażeni a teraz nie ma sąsiada ktory ich nie wymizia już mam czasami dość bo ja sie spiesze a tu kazdy nas zaczepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płacę 50 zł. W tym: - badanie - cisnienie - USG - rozmowa A na USG 3d muszę iść osobno, również prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak idziecie do Gin to zabieracie mężów? Ja na początku chodziałam sama, aż w końcu Pani GiN zaprosiła mojego G. żeby przyszedł ze mną :) od tamtej pory- chodzi regularnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula i martuska_de na naszej poczcie w kopiach roboczych jest tabelka wiec sie dopiszcie bo chyba Was tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zabieram męża na ważniejsze wizyty tj. Usg w 12 tyg i połówkowe. I zawsze bardzo mu się podoba bo Gin tłumaczy wszyściutko co widzi :) Kurcze ja jakoś nie czuję tematu tego Usg 3d... Naoglądałam się w necie, koleżanka pokazała mi swojego synka i nie mam przekonania... Ani dla mnie ani dla mojego M nie podobają się te zdjęcia... Nie planujemy się wybierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się wpisałam do tabelki :) Wynika z niej,że jestem jedną z ostatnich czerwcowo mam :) aneczkap776 A mnie ciągnie na USG 3D, bo chciałabym poznać płeć :) Tylko dlatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ja płace za lekarza 100 zł za każdą wizytę i za każdym razem mam 3 d robione Dzieki temu juz wiem ze maluszek ma moje rysy twarzy z czego jestem bardzo szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko tak strasznie mi przykro ;(:(;( Ja dzisiaj czuję się też jakoś nie bardzo.. nie będę Was zadręczać szczegółami, bo wczoraj już dałam popis moich umiejętności:) Dziwnie boli mnie w tej pochwie ciągle mam jakieś kłucie.. i już sama nie wiem co robić, czekać czy nie czekać? Ale chyba lekarz jakby widział, że jest źle nie puściłby mnie do domu?prawda? Ja też liczę od czwartku do czwartku:) w ten czwartek będzie 24 tydzień.. chciałabym już czerwiec:) a najlepiej żeby już był maj:) moja malutka dzisiaj bardzo spokojna jest.. ale taki jakiś ten dzień jest.. Co to jest USG 4D czy to jakieś późniejsze po 3D? czy lepiej widać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi strasznie podoba się ta żyrafka na ścianie, zastanawiam się czy czegoś takiego też nie namalować: http://allegro.pl/safari-lozeczko-klups-w-24h-promocja-cenowa-i1452387565.html ewentualnie żyrafka która jest przy nazwie agutek: http://www.agutek.pl/c/24/niedlugo-przybede.html Która się wam bardziej podoba? Co do łóżeczka to nadal nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
myszka pyszka jak ci lekarz mowi zebys sie nie martwila to niepotrzebnie siebie nie zadręczaj. Ja miałam takie same bóle i lekarz powiedział ze to normalne ze pochwa sie przygotowuje do porodu i sie rozciąga tak samo macica. Róznica miedzy 3 a 4 d jest taka ze 3d to zdjęcie w trówymiarze a 4 d to filmik w trójwymiarze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola-tez brałam pod uwage knurów bo mam blizej, ale jak slyszałam historie ze zmarło tam 5 dzieci przy porodach z winy lekarzy to wycofałam sie. Pojade do Gliwic. marzycielka-polozne i pielegniarki sa rozne....ciezko ocenic na jaka sie trafi :| ja tez czasami odczuwam ból jak Filip sie wierci. Czasami kopnie w pecherz, albo wciska sie pod zebra. Postukam w to miejsce i przechodzi :) ucieka gdzie indziej harcować. syloonia-u nas przychodzi polozna po porodzie, ale ile razy nie mam pojecia. chyba 3. zula-moj maz byl ze mna 2 razy. w 12 tygpdniu o ile dobrze pamietam i na polowkowym. po 30 tygodniu znowu jedziemy sie badac i mierzyc wiec maz bedzie ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota bardzo mi przykro :( Uważaj na siebie... Smutno się zrobiło... Ja dzisiaj miałam straszny dzień... Zimno, samochód mi się na mieście popsuł , eh znów nerwy ;/ A są tu jakieś dziewczyny z Lubina?? Bo chyba coś któraś wspominała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale sie objadłam pierożki pycha więc zapraszam. mam jeszcze do zamrożenia;) Filipkowi tez smakują bo skacze. Ja się upasę jak prosię przez takie dogadzanie. Faceci to podgatunek jak mawialiśmy na studiach (biologia i same baby prawie studiowały)że do 5 roku życia rozwijają się psychicznie a potem tylko rosną. Z drugiej strony dla nich ciąża nie jest tak realna jak dla nas, i czasem warto odpuścić ;) zula ja M biorę tylko na USG bo mój gin mnie zawsze wysyła gdzie indziej bo on sprzęt ma słaby i płace za normalną wizytę 80 zł a chodze do ordynatora szpitala w którym mam rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - 3d to zdjęcie, a 4d to filmik ponoć taka to róznica martolinka - mieszkam w tym mieście - mozliwe, że kiedyś cos takiego się zdarzyło, ale przypuszczam że statystycznie nie czesciej niż w innych szpitalach....ale o 5 - nie słyszałam mi z kolei odradzają gliwce bo ponoć brud, smród i mogiła... ale słucham czegoś takiego z przyklapnięciem ucha..... tym bardziej, że pisałaś, że byłaś juz tam i jest ok. ja raz rodziłam w tym szpitalu i mam nadzieję, że i opiekę przy porodzie i po porodzie będę teraz mieć co najmniej taką samą. wiesz, tak sobie myślę....mamy tu swoją lokalną gazetkę, w której zawsze umieszczają zdjęcia noworodków z naszego szpitala. Srednio na ok. 15 dzieciaczków 2/3 są spoza Knurowa...znaczy mamy :) o czymś to świadczy z drugiej strony nasi lekarze mają też prywatne praktyki w innych miastach - może dlatego... moja koleżanka kiedys kogoś posłuchała i jechała do porodu do mikołowa. poród jak poród ale pobyt...uciekła po 2 dniach ( wtedy trzymali 3 doby ) Tak naprawdę to najlepiej by było rodzić w klinice połozniczej w Katowicach.....najlepsi eksperci ze śląska i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my znowu pospałyśmy :P myszka pyszka ja też miałam dziwne kłucia tam w środku i miałam wrażnie jakby ktoś wbijał szpilkę w szyjkę macicy lekarz powiedział że kłuciami takimi nie należy się przejmować więc przestałam o nich myśleć co do wizyty to ja równiez płace 100 zł i mam w tym usg, badanie ginekologiczne, mierzenie i ważenie :) jak przed ciążą chodziłam tylko z wynikami np mojej prolaktyny i wtedy żadne badanie nie było robione to płaciłam 50 zł jak idę tylko po zwolnienie to nic nie płacę... Do 12 tc wchodziłam do gabinetu sama po 12 jak mi już robi usg przez brzuch to zawsze po badaniu ginekologicznym woła mojego M, który oczywiście chętnie wchodzi i zadaje pytania :) my się skusiliśmy na usg 3d i idziemy 3.03 poza zdjęciami będziemy mieć płytkę z małą fajna pamiątka sama bym się chciała zobaczyć jak byłam jeszcze w brzuchu :) Dziewczyny a ja to mam taki twardy ten brzuch ale nie wewnątrz tylko na zewnątrz normalnie jak kamień czuję że jeste taki pełny.. Jej mam nadzieję że to tylko moja skóra jest tak na nim naprężona i nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pospałam i chyba bym się jeszcze nie obudziła, gdyby nie siusiu :D Poszłam do apteki po no-spe, wzięłam od razu 2 tabletki, powoli brzuch "puszcza" i Dzidziol się rusza :) na wizyty chodzę sama, bo mąż w tych godzinach jest w pracy. Z resztą nie wiem czy by poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola - byłam kilkukrotnie w Gliwicach w tym szpitalu i naprawde nigdy nie zauwazylam zeby byl "brud smrud i mogila" wrecz przeciwnie. Mi zaś wiele osób poleca Pyskowice-znajduje sie w czołówce polskich szpitali polozniczych. z tym ze nie ma tam oddzialu neonatologii i jak cos sie dzieje to przewoza do Gliwic.... z reszta tyle ile osób tyle opinii :) nie ma co sie przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
jejku ale stronek dziś nadrukowałyście :-) dorota przykro mi ,nie wiem co napisać więcej ... ja płacę róznie za wizyty. niby 50zł wizyta i 50usg , ale wychodzi na to że raz płacę 100zł (wizyta + usg + b.ginekologicze ,+ważenie +ciśnienie) a za miesiąc za ten sam zestaw badań z pogawędką na wizycie płace tylko 50zł , i tak na zmianę jest . penie dla stałych klientek ma inny system brania kasy . nie powiem pod tym względem to mi się podoba. martuśka z de też mi dziś samochód się zepsuł , tyle że w garażu przez noc coś się zepsuło , i trzeba było zaholować do serwisu . no i znów kasa poleci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane ja lecę widzę że Was nie ma :( idę czekać na męża miłej i spokojnej nocy wszystkim życzę... Buziaczki do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj to raczej ciuchutko u nas:) Ja właściwie pół dnia spędziłam i spędzam nadal na prasowaniu:) ale mi si taka góreczka nazbierała więc nie ma wyproś:D a ja muszę mieć wszystko wyprasowane:D:D i tak prasuje sobie z przerwami.. zaczynam powoli zastanawiać się nad wyprawką dla naszej dzidzi:D piękne są ubranka:) takie maciupki i mięciutkie:) zacznę kupować tak za miesiąc koło połowy marca.. myślę że powinnam dać radę. Do ikei też wtedy się wybierzemy no i urządzanie pokoiku dla naszej dzidzi:) Chciałabym już maj:) wiosnę :) i wszystko gotowe na przyjście małej..:kupione i przygotowane D:D już się nie mogę doczekać czerwca.. lipca i życia z naszą słodziutką myszką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
właśnie wróciłam od gina jednak nic nie wziął za 2 recepty do tego jeszcze dał gratis mi jakies nowe witaminki dla kobiet w ciąży wiec kasa w kieszeni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka fajne to lożko:) Tylko szkoda,że nie ma zdjęcia jak sie je rozłoży. myszka pyszka Ja tez mam kupe prasowania, ale jutro sie za to wezme :P dzis robie sobie od tego wolne :) jagna841 To Ci sie udalo:) zawsze troche wiecej w kieszeni, można wydać na np. ubrania dla Maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedziałam i liczyłam ile mnie wyniesie zakupy dla małego. M jeszcze nie wie wyszło ok 2200. W tym jest wózek łóżeczko materac przewijak i drobiazgi dla mnie (2 staniki 3 koszule podkłady) . Nie wiem czy to dużo ale wydaje mi się że ujdzie. Do tego rzeczy apteczne jak pielęgnacja pępka krem na suty, kosmetyki i proszek do prania na wózek czeka sie do 4 tyg inka linka wygląda fajnie to łóżeczko ale jest z gąbki o ile dobrze widzę i nie wiem czy dobrze maluchowi się będzie spać myszka pyszka tez mam prasowania ale odwlekam ile mogę :) Ewcia ja mam pytanko Pierzesz w persilu sensitive? Mały nie miał uczuleń ? bo zastanawiam się by kupić żel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski!! Ja wróciłam od koleżanki, znów z torbą pełną ciuszków! Mała jak byłam tam to fikała ,teraz znów cisza. towarzyskie to moje dzidzi... Co do wyprawki to ja licze zmieścić się w 2000.Ale faktem jest,że ja sporo rzeczy już mam. teraz zjadłam kolację i moglabym pójść spać,jakoś tak wymęczona jestem i w sumie to nie wiem czym... Własnie widziałam w wiadomosciach,że nie zapowiada sie szybkie nadejście wiosny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×