Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

cześć laski, obudzilam sie dzisiaj z wielka zaschnieta plama mleka-siary? na koszulce, jejku, pierwszy raz, troche sie zdziwiłam, dlaczego wyplywa, czy am tez? i czy to juz tak bedzie az do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik przypomniało mi się, że jest jeszcze 1 sklep z wózkami na giermków "radex", ale to chyba jest jeden z droższych w naszym mieście. co do płacenia lekarzom i położnym to nie wiem, moja szwagierka i kumpela rodziły w miejskim i tam trafiły na super położną (są 2 - prowadzą szkołę rodzenia) i nic nie mówiły o płaceniu. w pn na wizycie chcę się dowiedzieć więcej o szpitalu woj. i miejskim, ja skłaniam się na razie ku temu drugiemu. nasza ginka może być przy porodzie w miejskim, ale nie wiem czy trzeba płacić. poza tym chciałam zapisac się do szkoły rodzenia i nie wiem czy mogę - mam nadzieję, że szyjka się nie skraca i będę mogła sobie chodzić. arkadiaaa zdrówka życzę :) wiem co przechodzisz, ból nie do opisania. ja nadal swojej nerki nie doleczyłam, od wczoraj znów mnie pobolewa. ale jeszcze biorę leki i w pn się okaże co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem jestem:)czytam was cały czas,ale jakos nie miałam weny żeby odpisywać.jakis leń mnie dopadł:)i szukaliśmy wózków,troche na necie i torche jezdziliśmy po sklepach żeby wkońcu coś wybrać.Ale już ustalone...kolejny problem zglowy:)U mnie po staremu,tylko od kilku dni twardnieje mi brzuch,a raz wieczorem jak mnie złapało to nie mogłam zmienić pozycji w łóżku tak bolało:(biore nospe i jest troche lepiej.I czasami boli mnie brzuch jak przed okresem.mam nadzieje że to nie jest nic groznego. Co do siary...to mi juz leci od dłuzszego czasu,niby mało ale tak po nocy to plamki były,wiec wole wkładać wkladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem jestem:)czytam was cały czas,ale jakos nie miałam weny żeby odpisywać.jakis leń mnie dopadł:)i szukaliśmy wózków,troche na necie i torche jezdziliśmy po sklepach żeby wkońcu coś wybrać.Ale już ustalone...kolejny problem zglowy:)U mnie po staremu,tylko od kilku dni twardnieje mi brzuch,a raz wieczorem jak mnie złapało to nie mogłam zmienić pozycji w łóżku tak bolało:(biore nospe i jest troche lepiej.I czasami boli mnie brzuch jak przed okresem.mam nadzieje że to nie jest nic groznego. Co do siary...to mi juz leci od dłuzszego czasu,niby mało ale tak po nocy to plamki były,wiec wole wkładać wkladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko jeśli będziesz mieć ochotę napisz po wizycie... Wszystkie tu o Tobie myślimy.. Cos musi być z organizmem skoro odrzuca dzieciątko.. Bądź dobrej mysli i nie przestawaj wierzyć... Mam nadzieję że wkrótce sytuacja się wyjaśni i że wszystko dobrze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak wcześniej nic nie pisalam tak teraz wysyła mi dwa razy wiadomości:)ehhh ten serwer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka - jak ściśniesz brodawkę palcami to może kropelka wylecieć dorotko - moim zdaniem powinnaś zmienić lekarza albo wybrać się jeszcze do innego - jednocześnie moja przyjaciółka gdy zaszła w ciąże zaczęła chodzić tez do najlepszego lekarza w mieście. (do tej pory ma dobre opinie). straciła dziecko w 16 tygodniu trudno, stało się zaszła drugi raz sytuacja się powtórzyła jej lekarz nie wiedział czemu, badania według niego były ok - trudno zdarza się ale coś ja tchnęło i poszła do innego - ten od razu na pierwszym dokładnym badaniu - "alez pani ma niewydolną szyjkę!!" Bez zaszycia i leżenia nie donosi pani żadnej ciąży! dziś ma dwie dziewczynki a o "najlepszym lekarzu" nwet nie wspomina oczywiście, u ciebie może być inaczej, ale co ci szkodzi iść po diagnozę tez do kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny. Margo- a jakie leki Ty bierzesz? bo ja nie mogę żadnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wylądowałam z silnym bólem w szpitalu to lekarz na dyżurze przepisał mi antybiotyk - amotaks 2 razy dziennie i no-spę forte 3 razy dziennie.ale no-spę forte zmieniłam na zwykłą, bo wymiotowałam po niej. poskutkował po 4 dniach męczarni. potem na wizycie moja ginka robiła mi usg nerki i dalej miałam zastój więc przepisała mi furaginum 2 tabl. na noc + vit.c do końca lutego (czyli 3 tydzień biorę). i od wczoraj znów mnie pobolewa i zaczyna promieniować na brzuch. poza tym nadal biorę no-spę, ale to razem z luteiną i magnezem na szyjkę, bo mi się skróciła o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
pewnie ten temat juz był wielokrotnie poruszany albo i nie , ale szczerze to nie chce mi się czytać tych wszystkich stron wstecz. jakie kosmetyki do pielęgnacji trzeba mieć w domu dla dziecka ? no i jakiej firmy polecacie? chciałabym już zrobić listę i kupić żeby potem nie było wszystko na ostatnia chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wczoraj urolog powiedział, że furagin mi nic nie pomoże, bo to nie ma związku z moją przypadłością, więc u mnie te "kabelki" przy następnym ataku to jedyne wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mnie też siara leci... z jednego sutka przeźroczysta a z drugiego czasem przeźroczysta a czasem pomarańczowa... Gdzieś czytałam że może taka być ale nie wiem sama? Może ? syloonia i jak po wizycie na komendzie? O duperele wzywali? :) Ja byłam dziś na obciążeniu glukozą... Jakoś bezproblemowo to wypiłam i nawet smaczne :) Może dlatego że ciągnie mnie do słodkiego :) Powiedzcie mi kochane bo się pogubiłam, Ja myślałam że to robi się tak że najpierw pobierają krew na czczo, wypija się 50g glukozy i za godzinę znowu pobierają. A mi nie chciała przyjąć krwi na czczo (mimo że miałam mieć morfologię na czczo) i kazała wypić glukozę i przyjść za godzinę i że wszystko na raz mi pobierze... I teraz nie wiem czy wynik morfologii po glukozie będzie inny niż na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczkaa ja miałam najpierw pobraną krew z palca (zwyczajne badanie poziomu cukru) i w tym samym czasie z żyły do morfologii później dali mi glukozę i za godzinę znów mi pobierali krew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane :) Ja dziś w lepszym nastroju :) wreszcie przyszła moja przesyłka:) bluzeczki dla Dzidziusia :) są cudowne, takie malutkie i kolorowe:) Poza tym zamówiłam dziś na allegro pościel do łóżeczka: http://allegro.pl/6el-posciel-135x100-misie-i-owieczki-promocja-i1454416277.html tą pierwszą niebieską :) a co mi tam, płci nie znamy, a kolor mi się podoba:) Okazało się,że będę miała ją już dziś, bo firma jes z Wrześni i kolega męża odbierze:) Któraś z Was pisała o bólu jajnika. Ja mam taki dziwny ból od tygodnia, kłuje mnie strasznie, ale tylko wtedy gdy leże na boku, to chyba wynik ucisku. Postanowiłam sobie,że już więcej czarnych myśli nie będę miała. Myślę pozytywnie ! I kupuję już wszystko i nie obawiam się,że za wcześnie. W końcu musi być dobrze! Wszystkim chorym i obolałym Mamusiom zdrówka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryzcielka29
Ja miaam zwzczajnie krew z zyly pobierana pziej pilam glukoze i po 2 godzinach znow pobierali krew. Nikt nie mial z Was problemow z takim bolem jak pisalam wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie takie miałam wyobrażenie o tym badaniu... I tak sobie zażyczyłam ale babka w laboratorium powiedziała że nie, że absolutnie i że za godzinę mam przyjść... Hm. Najwyżej jak będzie źle to znowu powtórzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko co mama to inna odpowiedź ja dla Olka miałam płyn do kapieli, krem do dupki zwykłe żaden sudocrem bo on jak dla mnie to tylko na odparzenia, oliwka i jakiś kremik na buzię dla Ola był zimowy teraz pewnie jakis letni. Wszystko z Bubchen bardzo dobre kosmetyki. Na początek tak było potem kupowałam schlekerowskie, rossmanowskie są świetne. Teraz też zacznę od Bubchen hipp lub penaten. Ogólnie odradzane sa dla noworodków J&J. Chusteczki nawilżane w domu przeważnie nie używałam bo małego po kupce myłam jakoś czyściejszy był i mniej paprania pod kran i tyle. Nie przepadałam za Pampersem wolałam te ze Schlekera ale cholerka zamknęli mi. margolak u mnie przy naciśnięciu brodawki troszkę leci ale nie jakoś dużo. Z Olciem dopiero po porodzie Hanka ja mam bepanthen zawsze;) na ranki itd jest świetny mam nadzieje że tym razem z karmieniem pójdzie lepiej aganik świetna babcia. Pic trzeba by małowodzia nie było. Faktycznie od wody utyjemy jak nic. Tak z marudzenia to mój tesc odtatnio powiedział że ja nosze okulary bo nie lubie zielonego a on uspokaja:) ( rozmowa była na temat kolorów na ścianach powiedziałam że zielonego i niebieskiego nie lubię) Póxnij przy stole teksty że mój M utył jego brat i dziewczyna a ja mówię że schudłam ( ze szwagrem i jego jakoś nam sie nie układa). teściu sie pyta ile utyłam a ja powiedziała że kobiety o wiek i wage się nie pyta. boszz ja nie wiem skąd ludzie się biora Ja tez nikomu nie płacę mają pensje i za to powinni sie opiekować rodzącymi najlepiej jak potrafią. Przez to płacenie ludzie których na to nie stać są gorzej traktowani. Ludzie uczą lekarzy i położne łapówek więc nie ma się co dziwić Ja miałam fantastyczna babcie i strasznie by się cieszyła że będziemy mieć drugie. Uwielbiała Olka:) ja mam dziś ogórkowa bo została, jutro będę obiad kombinować Byłam na mieście i powiem wam że ciesze się że zostały mi zakupy przez neta tylko, bo nie dość że co chwila sikać się chce ( a nie ma gdzie) to jeszcze w sklepach słabo mi się robi jak stoję, jak chodzę ujdzie i w ogóle turlam sie jak żółw. Jak bym maiłam za miesiąc lub 2 dopiero zacząć latać to chyba bym nie dała rady lub kupiła na odwal w 1 sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Daria :) no proszę jak nam tu powiało optymizmem :) oby już tak zostało :) pościel śliczna :) ja też chyba w końcu zamówię jakąś bo mnie korci strasznie :D no ale może do połowy marca się jeszcze wstrzymam :).. jak sytuacja z mężem??? Pogodziliście się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryzcielka29
Daria dzięki za odpowiedź. A pościel jest śliczna :) Ja się nie przejmuję, że niebieski niby dla chłopców, bo ja będę mieć dziewczynkę, ale niebieski mi sie bardzo podoba i nie zamierzam kupować wszystkiego różowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia ja też właśnie mam tak samo :( po całym dniu na mieście w niedziele brzuch mnie do dziś pobolewa :( no i robi się coraz ciężej a ja jeszcze nic nie mam i postanowiłam że w kwietniu pojeździmy popatrzeć za łóżeczkiew i wózkiem no ale jak to wyjdzie to sama nie wiem na pewno będę się toczyć :) marzycielka mnie też czasem pobolewa jak na @ biorę no-spe i czekam jakby nie przeszło to na bank bym to sprawdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka23:( kochana, wczoraj po powrocie z pracy już chciał się pogodzić, ale ja nadal czułam się urażona :D:P poszedł dziś rano do sklepu, zrobił śniadanie, odebrał paczkę z poczty, ale widział,że ja nadal jestem obojętna, to wystopował. Chodził smutny, aż w końcu nie wytrzymałam i powiedziałam,że mam już dość kłócenia się :) zaraz pyszczek mu się uśmiechnął. Wyjaśniliśmy sobie wszystko, przeprosił, powiedział,że tak reaguje bo on również się strasznie martwi o to dziecko i nie dopuszcza do siebie złych myśli, a jak ja mam czarne wizje, to jego szlag trafia. Także jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryzcielka29
Prolaktynka właśnie za tydzień mam wizytę, nie chcę od razu panikować i lecieć do lekarza, ale jak po nospie nie przejdzie to się wybiorę wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że nie tylko ja mam taka taktykę :) też lubię mojego M przetrzymać ale jak widze że jest smutny to nie wytrzymuje :).. Dobrze że sobie wszystko wyjaśniliście :) teraz trzeba razem wszystko przetrwać i wspierać się wzajemnie :) ja też wczoraj mojemu powiedziaam że jeśli kiedyś brzuch zaboli inaczej jak do tej pory to bez gadania wsiada ze mną i jedzie bo dziecko jest najważniejsze i też przytaknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielka nie ma co czasem czekać :) ja też się zawsze zastanawiam jak mnie boli czy zadzwonić do lekarz czy się wstrzymać.. Ale dobro dziecka jest dla mnie ważniejsze od tego co ktoś o mnie pomyśli :)... Poleż troszkę może przejdzie :) wiesz tam się nam wszystko teraz naciąga to w sumie na logikę nie może przejść bez objawów no ale skąd możemy wiedzieć jaki ból co oznacza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D Dorotko jesli bedziesz miala ochote to napisz do Nas czasem i jak bedziesz po wizycie. Bylas z Nami tak dlugo i jakos ciezko bedzie sie tak pozegnac:( zycze Ci kochana duzo sily i wierze, ze kiedys dolaczysz do grona szczesliwych mam. Tego Ci zycze z calego serca:) przytulam arkadia wspolczuje dolegliwosci:( zdrowka zycze:) Daria moj to samo powtarza, ze on sie martwi o dziecko ale jest optymista a jak ja mu marudze ze dlugo malenstwo sie nie rusza to tez szlag go trafia:D ze zawsze doszukuje sie czegos zlego. wczoraj tez sie pogodzilismy bo lazil za mna i robil maslane oczka. zawsze jak strzela takie miny to mi sie kojarzy kot ze shreka hahaha. ja dzis na obiad mam mielone, ziemniaczki i buraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
codo grup krwi to ja mam RH- maz RH +, ale o zadnej szczepionce nikt mi niemowil w 1 ani w tej ciazy , wiem ze po porodzie mialam jakies zastrzyki ,jak nie zapomne to na wizycie sie zapytam Hanka dla mnie ta masc nie pomogla na sutki , zreszta nic mi niepomoglo i po miesiacy przestalam karmic bo , mialam dosc placzu przy kazdym karmieniu tak mnie strasznie bolalo codokosmetykow to ja do kapieli uzywalam oilatum niczym wiecej nie smarowalam małej , nie bylo potrzeby mialam wrazie czego sudocrem ale naszczescie nigdy nie miala odparzen zadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przez te nerwy cały dzień miałam brzuch twardy i bolał, ale starałam się nie panikować, wzięłam no -spę i dziś jest już ok :) Dzidzia szaleje od rana :) za 2 tygodnie mam wizytę i mam nadzieję,że usłyszę same pozytywne rzeczy. Dziś stwierdziliśmy,że w połowie marca robimy resztę zakupów. Z bonów, które dostałam na święta zostało mi 300 zł i mam zamiar kupić pieluchy, butelki, oliwki, zasypki i takie róźne pierdółki. Zostanie nam tylko łóżeczko, które obiecała nam Mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie mój M to nawet o ciążach i chorych dzieciach nic nie chce oglądać taki wrażliwy. Mężczyźni sa dziwni trzeba sie ich nauczyć. Nie można całkiem odpuszczać ale troszkę tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Daria posciel sliczna zastanowie sie ktora kupic ta czy z kubusiem , zalezy tez od łozeczka bojak turystyczne to ochraniacze nie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paulusia moj teznioc o chorych dzieciach nie oglada no i mi zabrania , bnawet jak jest gdzies u lekarza chore to zabrania patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×