Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

cześć Dziewczynki :) Ja umieram... :( nos zapchany, oczy łzawią, gardło boli i do tego dalej boli dziąsło 😭 cale popoludnie dzisiaj przelezałam i przespałam. No ale ranmo na szybko wyciagnelam mezula do reala bo maja promocje na niemowlece rzeczy i obkupiłam sie na maxa :D najbardziej cieszy mnie spiworek do spania za ktory daliśmy 25 zł :D Mają tez śliczne bodziaki za 3,99 Dzisiaj stwierdziałm ze musze juz przystopować z ciuszkami bo w zasadzie to praktycznie wszystko juz mamy i uzbierało sie tego ze hoho. teraz musimy sei skupić na dodatkach. pieluszki, kremy, wanienka i te wszystkie inne duperele :) Daria to faktycznie tragedia ale nie mozesz sie teraz denerwować . Uciekam kobitki spowrotem pod kocyk. Miłego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) odebrałam dzisiaj moje wyniki i byłam u lekarza... Kurcze, mam anemie. Hemoglobiny miałam tylko 10,9. Dał mi jakieś tabletki ze zwiększoną dawką żelaza. A co do moich bólów brzucha to powiedział że szyjka i wszystko jest w porządku, ale kazał odpoczywać i oszczędzać się, ze studiami też. Dobrze, że staram się o tą Indywidualną Organizację... Dużo piszecie hehe :) Muszę się wybrać do tego Pepco, bo w Lubinie i Głogowie też jest. Z zakupów dla dzidzi to mam tylko kocyk, dzisiaj mi przyszedł. Pięęęękny jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwyle za późno przychodzę i na forum pustki hehe :D:D pozostało mi nadrabianie stron ;) ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczynyw cozraj skonczylasm sprzatac i prasowac przed 19 i juz nie mialam sily na nic plecy bolaly tragicznie , a mała jeszcze czasem prosi na raczki ale nie biore probuje tlumaczyc ale roznie to wychodzi Daria trzymaj sie;* :( pisałyscie o kombinezonach ja dla Zuzi mialam na 68 a urodzila sie wmaju co do ciuszkow to na 52 nie mam prawie nic po Zuzi moze z 2 pajace zaczynaja sie od 56 body kopertowe zwykle dresy, spiochy polspiochy , mam tez pare sukienek z majteczkami , pamietam ze goraco bylo jak je nakladalam , sporo mam do kupienia tez mam blisko Pepco aleja tam kupuje i najwyzej po domu zakladam , bo faktycznie te body to slaba jakos ale po domu warto zaplacic 6 zl anie 20 czy wiecej, panietam ze trafilam tam fajny korzuszek dla zuzy w tamtymroku za 30 zl i 1 dres welurkowy na roczek to takie 2 lepsze zakyupy wpepco reszta taka sobie dzis odwiedza nas kolezanka z cora w wieku mojej to jakos czas zleci milej sobotki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku :) Pewnie smacznie sobie spicie a ja musze zwijac sie na uczelnie :( wydrukuje plan, zrobie włoski (nakreciłam wczoraj na papiloty :D ) i uciekam :) Daria-to przykre ze takie historie dzieja sie dookoła nas :( no ale nie za bardzo mamy na to wplyw... odpoczywaj duzo i staraj sie o tym nie myslec. Spiworek do spania kupiła mi babcia na rozmiar 90. Bedzie luźny ale mam nadzieje ze sie Filip w nim nie utopi :P no nic miłej soboty :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ale nie chciało mi się dzisiaj wstac..ale niestety obowiązki...Uczelnia! tak mi sie nie chce tam isc,ale coż... Noc jakos minęla chociaz biodra bola i spac nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
Witam, Daria bardzo współczuję, to co się teraz dzieje, to jest masakra, kiedyś w ogóle można było nie zamykać drzwi i człowiek spokojny, a teraz... Mówicie o ubrankach ja kupiłam kilka body w c&a, cubusie i 5-10-15, ale śmieszne jest to że rozmiar rozmiarowi nie równy. Muszę pojechać do Reala skoro mówicie, że tam tanie rzeczy. Wczorajj miałam taką ochotę na jakieś kruche ciasto i znalazłam super przepis na necie z budyniem i brzoskwiniami pycha. Co do kosmetyków dziecięcych to ja uważam im mniej tym lepiej, przecież tyle chemii w tym, że szkoda dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
bomi szybkiego powrotu do zdrowia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea u mnie Lidl w zakupach na 1 miejscu. Pod domem ma Piotra i Pawła ale tam niestety dość drogo, większe zakupy to w Lidlu robię. Jesli chodzi o jakosc rzeczy jest różnie wczoraj kupiłam Olkowi 3pak skarpetek za 6,99 świetne i Filipkowi tez z abs ale to wcześniej np ręczniki są byle jakie włg mnie. Kombinezon na 62 myślę że na bank będzie za mały, a na 80 zawsze mieć lepiej za duży wygodniej dzieckiem manewrować bomi kuruj się:) Wczorajsze rogaliki wszystkie zjedli dziś muszę znowu piec :) Hanka Martolinka podziwiam że wam jeszcze siły na studia zostały Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Hej Dziewczyny, ja od rana sprzątam, wreszcie się dziś wyspałam i mam dużo sił i chęci. Tylko gdzie ta wiosna, czekam na ciepełko żeby pranko mogło na dworze schnąć a nie kisić się w domu. Co do Lidla ja też pokupowałam śliniaczki i skarpetki, ponoć większość rzeczy mają dobrych jakościowo, moja siostra ma córeczkę 16miesięczną i wypróbowała rajstopki i skarpetki z różnych marketów i dyskontów i twierdzi że z Lidla są najlepsze. Widziałam też ręczniczki z kapturkiem ale faktycznie były nieciekawe. Ja kupiłam ręczniczki dla małej w sklepie dla maluszków który niedawno u nas w Lubinie otworzyli, ceny bardzo dobre i jakość też super, już 2 razy tam byliśmy i się obkupiłam, jeszcze raz planuję się tam wybrać ale to już po drobiazgi bo wszystko w zasadzie już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
martika ja tez czekam na słoneczko ale takie wiosenne , bo to co mam za oknem teraz od razu zmrozi mi ubranka do wiosny :-) Z lidla czy innych takich sklepów to nie musi byś wszystko be . Ja tam wolę kupić kilka tańszych ubranek i po jakimś czasie wywalić niż bardzo drogie jedno które też po jakimś czasie sie zeszmaci . No mięsa i wędlin to ja w życiu w takim sklepie nie kupię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Oj masz rację mięsa i wędlin to nie. A co do ubranek to faktycznie nie ma co szaleć z małymi rozmiarami, mój Adaś urodził się ponad 4 kilo i te małe ciuszki były za małe od razu, a dokupić w każdej chwili można, w końcu od czego mamy mężów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł wszystkim U nas dzisiaj słoneczko ale temperatura na minusie :( Jak ja bym chciała już wiosne, zeby posiedzieć na balkonie w słoneczku, albo na specerek spokojnie sie wybrać zeby nie musiec nakladac na siebie 15 warstw ciuchów co do ciuszków to ja raczej wszystko mam na 62, na 56 mam moze kilka ktore dostałam od siostry po maluchach. Musze przyznać ze faktycznie czasem w marketach naprawde idzie kupić dobre jakościowo rzeczy, ale to tez trzeba trafić. samopoczucie z leksza kijowe no ale co zrobić. dzisiaj znowu bedzie caly dzień pod kocykiem z mleczkiem i czosnkiem. Mam nadzieje że szybko przejdzie... Wczoraj do 2:30 nie umiałam zasnąć... lece zrobić mezulowi obiad bo do pracy dzisiaj idzie na popoludnie :( Dzisiaj pstrąg z ziemniaczkami i warzywami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie:) Daria- strasznie mi przykro, musisz sie trzymac :* Ja nie mam żadnych ubranek, stwierdziłam,że jeszcze czas.. ale jego chyba już mało :P Spokojnej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! U mnie to co się teraz dzieje, tak mnie załamuje. Niestety, rozstałam się ze swoim mężczyzną. Nie będę opisywała akcji zdarzenia i sytuacji dlaczego tak się stało. Wiem, że tak będzie lepiej dla mnie i mojego maleństwa. Strasznie cierpię, udaję wesołą, ale to uśmiech przez łzy. Nie wiem jak sobie będę radzić bez Niego. Jak sama wychowam moje cudo. Najważniejsze, że mam wspaniałych rodziców i to tylko Oni są dla mnie podporą i oczywiście mój mały Skarb pod serduszkiem. Dzięki Nim wiem, że mam dla kogo żyć i się uśmiechać. Życzę Wam wszystkim Kochane Moje samego Szczęścia i nigdy przeżywania czegoś takiego co ja. Buziaki dla Was.... Ps. Czasami nawet najpiękniejsza miłość, gdzieś ucieka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Neciaa, musi być Ci badzo ciężko, współczuję, dobrze że masz przy sobie rodziców, szczególnie teraz potrzebne Ci wsparcie bliskich. Boomi, zdrowiej dziewczyno jak najszybciej, ale mi narobiłaś smaka na rybkę i to jeszcze pstrąg, uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
neciaa trzymaj się, na pewna nie jest łatwo, ale najważniejsze, że możesz liczyć na pomoc rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciaa- skoro podjęłaś taką decyzję na pewno były ku temu ważne powody i trzymaj się tej wersji, gdy będzie Ci smutno, wszystko się z czasem wyprostuje, buziaki miłego weekendu Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia - trzymaj sei dziewczyno! Napewno podjęłaś słuszną decyzję i pamietaj ze masz kogoś kto kocha cie bezgranicznie :) Dobrze że masz wspracie rodziców bo to bardzo ważne. Ściskam Cię mocno i całuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
neccia trzymaj sie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika ja tez uwielbiam pstrąga tak samo makrelkę, karpia dorsza i flądrę. Jak jestesmy z mezulem nad morzem to ja nic innego oprócz fladry nie chce jesć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
necia przykro mi , ale skoro tak zdecydowałaś to na pewno jest to dobra decyzja dla ciebie i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia - ja również przyłączam sie do dziewczyn, choc mam iskierke nadzieji ze do siebie wrócicie :* 3maj sie dzielnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Kochane;* Smutno mi i ciężko. Ciągle wymyślam nowe zajęcia, żeby tylko nie myśleć. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
witam Was dziewuszki w sobotę Necia i Daria - o kurcze, trzymajcie się, życzę dużo siły. Ja dziś od rana tylko gotuję i gotuję. Właśnie robi się bigosik, na obiad było spaghetii i teraz jeszcze robię gulasz z warzywami na jutro i jutro planuję dorobić do niego kluski śląskie, bo wyczytałam, że Wy robiłyście i postanowiłam spróbować. Co do ubranek to kurcze nie mam jeszcze gdzie ładować, więc się powstrzymuję z kupowaniem. Muszę też najpierw przywlec z garażu kartony z ubrankami po starszej córce. Sama nie pamiętam co tam dla niej miałam swojego, bo większość była pożyczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
bigos pyszny tylko żeby ktoś jeszcze mi go zrobił :-) albo gołąbki .... dziś nie miałam weny na gotowanie . skończyło się na białym barszczu i kanapkach na obiad. a jutro też nie mam pojęcia co zrobić , chyba coś na szybko może spagetii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia współczuję ale tak jak dziewczyny piszą skoro tak zdecydowałaś i tak będzie najlepiej dla ciebie i dziecko to trzymaj się tego. Czasem lepiej samemu chować dzidziusia niż w złej atmosferze. najważniejsze że masz oparcie w rodzicach. Z czasem się wszystko ułoży. My byliśmy na spacerze chłopaki po jeziorze chodzili pięknie tak zamarzło a u nas było 2 stopnie na plusie ale wiatr zimny ale mimo wszystko przyjemny spacer. M wybiera się z kolegami więc ja pobuszuję po necie a potem książeczka i do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
macie jakieś linki godne poczytania na temat ciąży itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z humoru :) > Zacznijmy kochanie > On: No to zacznijmy kochanie. Najpierw usiadzmy sobie wygodnie. > Ona: Dobrze. A teraz powiedz mi jak to sie robi? Tyle o tym slyszalam od kolezanek. > On: Najpierw wez go do reki. > Ona: ALE OBLESNE > On: Zapewniam cie, nie ma w tym nic oblesnego. Chwyc go za glowke jedna reka > Ona: Tak? I co dalej? > On: Tak, a pozniej pociagnij druga reka. > Ona: Ach tak > On: No wlasnie, widzisz jak dobrze idzie? > Ona: I co teraz? > On: Teraz possij. > Ona: NO Ty chyba zartujesz??? > On: Nie, nie zartuje. Zacznij ssac. > Ona: Oblesne. Naprawde ludzie tak robia??? > On: Tak. > Ona: Jestes pewny? > On: Tak, mowilem ci ze jestem doswiadczony. Dla mnie to nie pierwszy raz. > Uwierz mi. Possij chwile. > Ona: (ssie) Hmmmmmmmm... > On: No, co uwazasz? > Ona: Slonawy w smaku. > On: No, to chyba dobre nie? > Ona: Nawet nie glupie. I co teraz? > On: Teraz rozsuwasz nozki. > Ona: CO, co ty powiedziales?? > On: Rozsuwasz nogi. > Ona: Tak miales na mysli? > On: Tak, tylko musisz bardziej odgiac nogi bo bedzie ciezko dojsc. Pokaze ci > Ona: A, rozumiem. > On: Wlasnie. I znowu bierzesz go w raczke. > Ona: Hmmm... > On: Jak go juz wyciagniesz to wsadzasz go do buzi. > Ona: Taaak. > On: Ooo, wlasnie tak. > Ona: A co zrobic z tym zoltawym? To tez sie polyka?. > On: Zalezy od upodobania. Mozna polknac jak sie chce. > Ona: Sprobuje....Hmmmm.... PYCHAAA > On: Hmm, no nie glupie. > Ona: --- > On: Popatrz teraz na mnie. Sprobuje wyciagnac to rozowe palcami. > Ona: Ooooo? > On: Czasem sa male problemy. Mozna sobie wtedy pomoc ustami. > Ona: Hmmmmmmmm > On: Mozna tez troche possac, to czasami pomaga. > Ona: (sucks) Hmmmmmmmmmmmm > On: Aaa Teraz poszlo > Ona: Taaak, czulam. > On: I jak? Smaczne bylo? > Ona: Musze sie przyznac ze nie glupie. > On: Chcesz wiecej? > Ona: Tak, chetnie. Powiedz mi tylko czy to musi byc tak cholernie skomplikowane??? > On: No, kochanie, ja ci na to nic nie poradze. Tak sie je raki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze znalazlam to na moim starym mailu-maz tzn wtedy obcy dla mnie facet bo sie nie znalismy jeszcze-wysłał mi to jak uczyłam sie do matury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×