Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
a co do rozstepow to pare jasnych mam po pierwszej ciazy jak komus pokazuje to mowia zenic niema ale ja widze , a wyskoczyly mi po porodzie smaruje sie perfecta mama na piersi i brzuch 2 oddzielne kremy , w 1 ciazy tez tego uzywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
cześć. kasiunia jak zwykle na posterunku forum , ty chyba masz klucze do forum i nam otwierasz wcześnie rano:-) mała moja też skopała o 6.20 mnie ,ale fajnie przynajmniej wiem że jest ok . wczoraj byliśmy u rodziców moich i cały czas podczas rozmowy ona mnie kopała , fajnie może słyszała dziadków swoich , wujostwo i rodzeństwo cioteczne , to cię cieszyła . z mężem się śmiejemy że może mała mnie tak poganiała żeby szybciej do domu jechać , a nie siedzieć w gościach :-P swoją drogą to ciekawe co taka mała istotka słyszy itp. ja przytyłam 8-9 kg ale chyba większość w brzuchu może w bokach coś poszło , ja mam nadzieję że już nie długo się skończy to tycie ? czy jeszcze bardziej zacznie się tyć? co do odchudzania po ciąży , to zawsze można zjeść tasiemca:-P -ostatnio to chyba modne jest ,a co za różnica czy dziecko nas łaskotało od środka czy jakiś robaczek długiiiiiii :-P :-P :-P dziś zaczęłam 26 tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Hej dziewczyny, ja też już wstałam, wybieram się właśnie na tę nieszczęsną glukozę, już jestem głodna a to na czczo trzeba, masakra, dobrze że mój mąż ze mną jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Tasiemiec? Łeeeeee, ja ostatnio oglądałam "Obcego" i podczas filmu tak się dziwnie czułam bo malutka się wierciła w brzuszku a w filmie pokazywali jak z bohaterki wychodzi obcy:) Kilogramy to my stracimy szybko, wstawanie w nocy, niedosypianie, bieganie z wózkami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jakoś u nas wiosną pachnie;) a tv mówili że po 15 to ma już przyjść:) Super. Mały w przedszkolu piesek po dłuższym spacerku a ja w łóżeczku i wszędzie okna pootwierałam niech się wywietrzy, bo mój M mi nie daje. W ogóle ciągle mnie przykrywa i grzejniki odkręca a mi tak gorąco ehh normalnie wstęp do menopauzy. Wczoraj przesiedziałam w domu, mały w brzuchu spokojniutki taki ale dziś harcuje. Poczytałam wczoraj książkę, cały dzień na kanapie nic mi sie nie chciało. Chyba znowu w ciąg książkowy wpadłam. Dziewczyny coraz mocniej leci mi siara i piersi mnie bolą szczególnie sutki też tak macie? mam pytanko jak miałam parazytologie na studiach mieliśmy tasiemce w formalinie cały słoik 500 ml zajmował jeden osobnik blee ale zajęcia były świetne:) Rozstępy z poprzedniej ciąży to mam tylko na piersiach bo mi bardzo szybko z B na d skoczyły teraz też mam D ale jakoś chyba rozstępów nowych brak. Smaruje się zaraz po kąpieli oliwka z Rossmana dla kobiet w ciąży i na to krem z tej serii czasem w ciągu dnia się dosmaruję. Zamówiłam sobie Palmersa z neta słyszałam że dobry. Ostatnie dni skóra mnie tak swędzi na brzuchu piersiach o dłoniach nie wspomnę bo mam jakieś niby uczulenie niby egzemę a ciąża to potęguje. Zaczęłam sie kąpać w mydle dziecięcym i chyba na kostkę się przerzucę bo mam takie eko z Turcji, jak to nie pomoże chyba apteka mi zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika86
Hej dziewczyny. Ja regularnie was czytam i śledze wszystkie wpisy. W naszej ciąży wszystko przebiega dobrze, nie mam na szczescie negatywnych atrakcji i mam nadzieje ze tak zostanie juz do końca. Dziś postanowiłam do Was napisać gdyż jestem na etapie wóżka, mam 4 typy i chciałabym sie dowiedzeć co o nich myślicie. Jeśli bedziecie mialy czas napiszcie co sądziecie o tych wózkach. http://allegro.pl/espiro-enzo-evo-3w1-14-elementow-i1461712074.html http://allegro.pl/espiro-gtx-3w1-zestaw-9-elementow-sprawdz-i1461712278.html http://allegro.pl/wozek-coneco-v3-mustang-fotelik-i1462170846.html http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-3w1-baby-booom-cr-v-3w1-i1480051182.html Napiszcie w wolnej chwili co sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny !!! Ja znów po kilku dniowym pobycie w szpitalu okropnie się boje !!! trafiłam w tamtym tygodniu w nocy z silnymi kolkami nerkowymi . Boże ja już nie wiem co się dzieje . Wypisali mnie a ból dalej po nocach gryze ściany martwie ssię o moje maleństwo lekarz powiedział że kolka może wywołać skurcze i wtedy natychmiast do szpitala . Przepisali mi tylko nospę i co dalej ... Kochane chciałam tylko się odezwać czytam was choć nieraz jestem w tyle . a pytanie do Dari - wiem że jesteś pielęgniarką powiedz czy jeżeli nie mam zmian w moczu z kąd ta kolka i ból ? Pozdrawiam was bardzo gorąco . A mój chłopczyk ma już 730 g i bardzo fika ma się świetnie . miłego dzionka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika z tych wózeczków espiro enzo jak dla mnie. On ma fajna amortyzację bo gtx jest sztywny, Enzo sama rozważałam szczególnie fiolet mi się podoba:) a widziałaś na żywo? stell współczuję bardzo a bakterie w moczu nie maja nic wspólnego z kolkami, trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) ja dopiero dziś bo u mnie był urodzinowy weekend i jakoś nie miałam czasu zajrzeć :) necia bardzo Ci współczuję :(.. Pewnie nie tak wyobrażałaś sobie to czekanie na największy skarb ale tak jak któraś z kobitek tu napisała pod sercem nosisz istotke która kocha Cię ponad wszystko i dla tego maleństwa musisz starać się żyć normalnie.. Wierzę że wszystko się ułoży mam nadzieję że Twój facet zrozumie swoje błędy a jeśli nie to znaczy że nie był wart Waszej miłości... Trzymaj się kochana.. Daria Tobie też współczuję sytuacji.. Niestety czasem tak w życiu bywa :( widzisz u nas tez niby spokojna okolica była a teraz strach siedzieć w domu :(.. Trzymaj się dzielnie :) Palusia, Weronika kurde mnie też się spodobł ten wózek super wygląda no i sprawia wrażenie bardzo stabilnego.. Trochę drogi no ale skoro miałby być bezpieczny... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia co do siary to ja nie mam ani kropelki :) w sumie się cieszę no ale suty bolą strasznie... Mam nadzieję że to tak ma być bo wstydzę się ginowi powiedzieć bo pewne by je chciał zobaczyć a ja cycki mam jak zebra :( też mi szybko urosły i rozstępy mam okropne :(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny,troche zaniebdałam forum...czytam caly czas ale jakos nie chciało mi sie pisać.Jakis humor ciążowy chyba mnie dopadł hehehe. Necia naprawde współczuje sytuacji.Ale napewno zrobiłas to co uważasz za najbardziej słuszne.Trzymaj sie A wczoraj do mnie paczka z pl przyszła.Prezenciki dla małego.i rzewczy które zamówiłam sobie na allegro.pościel z pubusia puchatka:)oczywiście tez jest.A ubranek to mam tyle że małego bede co 5 min przebierać.Duzo odkupiłam od kolezanki a jeszcze szwagierka mi przysłała po synku,także ja ubranek już nie moge kupować-mam zakaz od mojego.No chyba że jak cos mi sie spodoba to wezme ale wieksze. Także wyprawka dla synka już skompletowana:)jeszcze tylko w marcu kupimy łózeczo a w kwietniu wózek.A potem czekamy na maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielka ten też fajny :) tylko jest bardziej stonowana kolorystyka??? chciałabym kupić w uniwersalnym kolorze tak żeby w przyszłości mieć ewentualnie dla chłopczyka :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika - i jak po glukozie? Ja też w końcu dziś ją zaliczyłam...przez godzinę starałam się by jej nie.......o mało mi uszami nie wyszła..:/ cały czas po zjedzeniu czegokolwiek mam niesmak w ustach , więc glukozę czułam do momentu aż po badaniu kiszonego zjadłam/ wózki fajne, ale wiem jedno - wygląd wyglądem, ale ma się lekko prowadzić i być funkcjonalny... a ja żadnego "na zywo" jeszcze nie widziałam, więc nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) U mnie niedziela zleciała szybko ze ho ho :) przyjechał kuzyn meza z rodzina i spedzilismy bardzo miły wieczór :) spać poszlismy dopiero przed polnoca :) Palusia mi wczesnie zaczeła leciec siara bo od 20 tyg i to tak, ze miałam plamy na pizamce. Teraz praktycznie w ogole jej nie ma :| czasami cos poleci jak sutki scisne, ale nie zawsze. No i piersi bola okrutnie ;( Sa duze, nabrzmiałe i z rozstepami :( Brzuch mnie swedzi, ale na razie nie zauwazylam ani jednego pekniecia. Jestem w polowie 28 tygodnia wiec mam nadzieje ze na sam koniec nie wyskocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stell- doskonale rozumiem Twój ból, też mam kolkę nerkową, miałam już 2 silne ataki na obie nerki i boję się spać, gdziekolwiek dalej ruszać, bo nie znam dnia ani godziny.... a ból jest straszny, lekarze mówią, że to gorsze niż poród, więc ja się już porodu nie boję. pomogli Ci coś w szpitalu? bo mi nie, wiem, że dla mnie jedynym rozwiązaniem jest założenie jakiś"kabelków" oddzielających macicę od moczowodów, więc się na to zdecyduję przy kolejnym ataku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stell- masz kolkę zapewne z tego powodu coja, powiększająca się macica i dziecko uciska na moczowody, dlatego nie przepuszczają moczu, tak jak powinny, po jakimś czasie robi się zastój w nerkach, stąd ten ból to nie ma związku, przynajmniej u mnie, z bakteriami w moczu a nospa w ogóle mi nie pomaga, moja gin wręcz się oburzyła wczoraj, że mi ją kazali brać w tak hurtowych ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea74-rzeczywiscie nalezysz do szczuplutkich :P z reszta jak wiekszosc naszych czerwcowych mamusiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem tu nowa :] Mam termin na 12 czerwca i także po woli zaczynam kupować wyprawkę dla małego Jaśka :) Mam do was takie pytanie... otóż od soboty rano mam kręćki w głowie zaraz po przebudzeniu - nie wiem czy ma na to wpływ cukier (wyniki będę znała dopiero w czwartek) i mijaja zaraz po tym jak stane w otwartym oknie i mnie troche przewieje ale i to nie zawsze. Też tak miałyście? Czy to może zmiana pór roku taki wpływ na mnie wywiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
cześć, a ja zachorowałam na kołyskę, strasznie ! w dużym pokoju by sobie stała, nawet jest miejsce tuż przy kanapie, żeby łątwo było bujać Chyba kupię. Nowa z materacem 200 zł, kurde, lepiej by było trafić w jakimś komisie albo co... Zrobiłam wczoraj te kluski śląskie i wyszły :) A na glukozę można wziąć cytrynę - powiedział mi ginekolog, bo wprost zapytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesuszona-w sprawie zawrotów głowy nie pomoge :/ moze inne dziewczyny tez sie z tym mecza to beda mialy cos do powiedzenia :) na pewno skonsultuj to z lekarzem. qska-pochodz po komisach dzieciecych i moze cos znajdziesz-czasami nie warto kupowac takich rzeczy nowych :) dzieciatko tego nie zniszczy a cena za uzywke o polowe nizsza :) ja własnie odkryłam ze mam w samochodzie mocowania na baze ISOFIX :D wiec na pewno ja dokupie bo ułatwia "instalowanie" dziecka w samochodzie. Klik Klik i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!! Dziewczynki my do środy jesteśmy w u rodziców i, przyjechaliśmy w piatek rano i tak średnio mam czas by pisać. Wiec tylko do Was macham!! I do spisania później!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
przesuszona - oj ciężko radzić. ja miewam różne kręćki jak za długo pośpię, ale wtedy kluczowe jest u mnie zjedzenie czegokolwiek, bo chyba poziom cukru się podnosi A może to też być jakies ciążowe chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie:) u mnie poki co spokoj. tesciowa sie do mnie slowem nie odzywa no ale moze to i lepiej. jej corunia tez nie dzwoni wiec weekend minal spokojnie. tylko ze czeka mnie samotnosc bo moj znow w delegacje wyjezdza na 1,5tyg:( dzis bylam na glukozie. z wypiciem problemow nie bylo i zaraz po tez nie, ale pozniej po 15min gorzej:o malo brakowalo a bym tam zwymiotowala.jakos przetrwalam do konca choc do teraz jeszcze mnie muli:o ble necia trzymaj sie kochana. bedzie ci ciezko ale moze wszystko sie ulozy? ja nie wiem co bym zrobila jakbym teraz rozstala sie z moim. nawet ze wzgledow finansowych, bo sama stracilam prace tydzien po tym jak dowiedzialam sie o ciazy... tez mielismy dosc powazny kryzys jak tylko zamieszkalismy razem..no ale teraz klocimy sie baaardzo rzadko. daria Ty tez sie tam trzymaj i napisz co u Ciebie:) stell bidulko zawsze cos. wspolczuje Ci tego bolu. cos jeszcze do kogos mialam napisac ale nie pamietam:D jak jeszcze raz przelece stronki to mi sie przypomni. na razie uciekam:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... nie wiem. Zapytam się lekarza. A Wy jesteście na zwolnieniu w pracy czy dalej pracujecie? Bo ja 26 tydz, krzyż mnie łamie już od 22 tyg, ciężko mi jest ogólnie a nadal siedzę w pracy. Tak się teraz zastanawiam czy będąc w ten czwartek u lekarza nie wziąć zwolnienia chociaż na 2 tyg. Bo niedość ze do tego dochodzi szkoła w ten weekend to być może zaczełabym kompletować dalej wyprawkę dla Jaśka póki mam mniejszy brzuch... :] Aaaa i mam małązałamkę - przytyłam już z 12 kg :( wiem,że nie ja najważniejsza teraz tylko dziecko ale... taka "beczka" to ja nigdy nie byłam. Pomijając fakt dużego brzucha bo poszło mi jeszcze troche w tyłek i nogi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
Ja jestmn za zwolnieniu niestety już 2 m-ce, ale musiałam, bo miałam 3 razy grypę, łykałam antybiotyki i gorączka 40 stopni i lekarz mi zabronił wracać do pracy. Mówił, że może w marcu mnie puści, ale nie wiem, teraz boli mnie kręgosłup, a mam pracę raczej stojącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pracę siedzącą - praca biurowa. Przez to siedzenie to do godz 15 mam przerąbane - a i tak przestaje mnie boleć dopiero jak sie położe - bo nawet przy chodzeniu i do tego dochodzą stopy ;/ U mnie dzięki bogu wszystko dobrze - nic nie wymaga tego abym leżała w łożku tylko prawie nonstop mam katar. Nie łykam żadnych witamin ani nic więc może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×