Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Marzycielka no w tym drugim linku to faktycznie kolorki już fajniejsze jest w czym wybrać :) przesuszona ja też nie pomogę jeśli chodzi o zawroty głowy bo ich nie mam.. co do pracy to ja jestem na zwolnieni od początku bo niestety musiałam to zrobić dla dobra firmy a raczej dziewczyn pracujących ze mną a teraz wiem że i dla mnie to wyjście z sytuacji było najlepsze :) Palusia kochana bo Ty chyba sie orientujesz najbardziej w tych wózkach :) znajoma ma termon na ten tydzień i jak pytałam jaki kupili wózek mówiła że X-lander xa powiedz mi czy to dobry wózek???? Bo w sumie z wyglądu mi się podoba a znajoma jak już urodzi to mi napisze jak się sprawuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka moze moja opinia na X-landera XA cos Ci pomoże: 1. Drogi-około 1700zł albo nawet lepiej 2. Dosc ciezki 3. nie ma mozliwosci zamontowania spacerówki tyłem do kierunku jazdy! to wady, a zalety: 1. swietnie sie prowadzi 2. dobrze wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie X-landery uchodza za jedne z najlepszych wózków. Model XA bardzo ładnie sie prezentuje, ma duze koła wszystkie pompowane-to tez jego zaleta. ale brak mozliwosci obrocenia spacerówki :/ jak dla mnie to duzy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka dziękuję bardzo za info o tym wózku :).. Ja to będę mieć problem z kupnem :( u nas nie ma hurtowni gdzie można by było obejrzeć wózki bardziej znanych firm :( nie wiem jak ja kupie wózek skoro nie mam pojęcia a chciałabym chociaż zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja wcozraj znudow ogladalam łózeczka kolyski , noi zakochalams ie wtych kolyskach pokazalam dzis mezowi i teraz rozwazamy co kupic , zastanwiamy sie nad takim czyms http://allegro.pl/wozek-kolyska-lozeczko-na-kolach-hit-i1435369784.html albo http://allegro.pl/wozek-kolyska-lozeczko-na-rolkach-kojec-lozko-eko-i1444882298.html albo łózeczko turystyczne , mam nadzieje ze maz zdecyduje sie na kolyske :) tylko ze trzeba bedzie kolo roku zmieniac nałózko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek U nas dzisiaj piękna pogoda i chcialoby sie na spacerek wyjsć a tu nic z tego bo umierania ciąg dalszy. Katar nie przechodzi. nie umie normalnie oddychac i caly nos mam obszczypany ech... Gardło dalej boli a do tego jeszcze od wczoraj pulsuje mi ból w skroniach. dzisiaj zarobi tylko obiadek i caly dzień pewnie znowu pod kocykiem a szkoda bo mezul ma dzisiaj wolne i moglibysmy go aktywnie spedzic :( Stell - mi na zastój w nerkach lekarz poradził brać urosept albo zurawit bo tez zaczynałam miec kolki a rozkurczowo buscopan i puki co mam spokój. No i przede wszystkim pić pić i jeszcze raz pić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
witam, w ten prawie wiosenny dzień:-) u mnie pięknie swieci słońce, od razu dostałam innej energii do działania:-)- oby już taka pogoda została i ocieplało się coraz bardziej. co do wózków Espiro Gtx i Enzo evo to oba widziałam w sklepie-właśnie tymi dwoma jesteśmy najbardziej zainteresowani- i powiem wam na "żywca"wyglądają super, fajnie się je prowadzi- tyle ile można po sklepie:-)i w składaniu sa dobre. a poza tym znajoma która ma roczne dziecko polecała mi tego Gtx właśnie. Enzo evo nie ma chyba przestawianej na dwie strony spacerówki ale wygląda na bardziej wypasny niż Gtx:-)- jest chyba o model młodszy. mnie też wczoraj wzięło na czytanie- od dłuższego czasu czeka na mnie parę ksiązek i jakoś tak wena czytelnicza mnie opuściła:-) aż tu wczoraj ...:-) pozdrawiam wszystkie cięzarówki już wiosennie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Luciola - nie było tak żle z tą glukozą, najgorzej że to takie ciepłe, ale wypiłam szybko, z tym że potem trochę mnie muliło. A do tego czekanie całą godzinę. Pobrała mi krew a jak wyszłam z tamtąd czekał na mnie mąż z pyszniutkim pączusiem, zaraz mulenie mi przeszło. Pojechałam załatwić kilka spraw i wróciliśmy po wyniki, wyszo mi 181 po obciążeniu. Norma jest chyba do 240? Stell, przykro mi że cierpisz, oby to ostatni raz taki nieoczekiwany pobyt w szpitalu. Martuśka ja chodzę do Gaworczyka na Przylesiu, bardzo dobry i fajny lekarz. Na połówkowym byłam w Medicusie, bo chcieliśmy 3d od razu zrobić na pamiątkę, a Ty do jakiego lekarza? Jeżeli chodzi o Feminę to zastanów się jeszcze, jednak to nie szpital, a nie daj boże coś by się działo to nie mają sprzętu takiego jak w szpitalu, ja słyszałam że dziecko wiozą wtedy aż do Legnicy, ja wolę nie ryzykować, w końu to tylko 2czy 3 doby.Oczywiście wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
dzięki Inka, jakaś padnięta jestem, idę rozprostować kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po wizycie. z synkiem wszystko ok, waży już 1037g. szyjka na szczęście się nie skraca - kanał zamknięty. ale nadal brzuch mi twardniał, więc mam zwiększoną dawkę luteiny i no-spy. furagin na nerkę mam brać do końca ciąży. poza tym nakazy dalej obowiązują (leżenie i zero seksu). ginka powiedziała, aby do 34 tyg. się nic nie działo, to mi odpuści szlabany, bo wtedy już się płucka wykształcą do końca w razie szybszego porodu. co do glukozy to mieszczę się w normie i lekarka powiedziała, że wszystko ok. natomiast żelazo mam na pograniczu (norma 11 ja mam 11.9), ale zapobiegawczo mam zapisane tabl. i na następną wizytę mam powtórzyć morfologię. za tydzień mam usg kontrolne szyjki w szpitalu, potem kolejna wizyta 21.03 i w 30 tygodniu usg 3D w szpitalu (25.03). no to teraz biorę się za nadrabianie zaległości w czytaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam prolaktynka co do x landera to go kupiliśmy z M, własnie model xa :) trafiliśmy świetna ofertę na allegro za ok 1200 zl i tak jak dziewczyny piszą minusem jest to, że nie można spacerówki montować w obu kierunkach ani nie ma przekładanej raczki ale budka w spacerówce rozkłada się tak, że wątpię, żeby dziecku wiało w buzię czy ślepiło go słońce, jest dość ciężki (ok.15 kg) ale świetnie się prowadzi i jest bardzo zwrotny a kółka są naprawdę duże i myślę, że poradzi sobie na moich wiejskich drogach, jest solidnie wykonany i pani w sklepie, gdzie oglądaliśmy go na żywo przed zakupem na allegro powiedziała, że to jest porządna marka i wyższa półka idę jutro na glukozę, niestety muszę jechać sama i mam nadzieję, że bedzie ok życzę zdrówka wszystkim pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i mogę się zapisać do szkoły rodzenia, dostanę tylko zaświadczenie, że nie mogę brać udziału w ćwiczeniach. lekarka mówiła, że warto się zapisać, posłuchać o czym mówią na zajęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj spokojnie :) Ja wyekspediowałam mezula na zakupki i postanowiłam na chwilę do was zerknąć. cały dzien poleguje. juz mnei normalnie wszystkie kości bolą :P MAm kurka wodna tak zatkany nos ze nie umie oddychać, a jak probuje wypróżnić nos to aż mnie głowa zaczyna boleć spowrotem. co do wózków to ja sie nie wypowiadam bo juz mam wybrany i zdania razczej nie zmienimy :) jedyne co to nie umie zdecydować sie na kolor ale jak znam życie to napewno coś z czerwienią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo poszukaj sobie jakiejs dobrej szkoły bo czesto sie zdaza ze płacisz a nic nie wynosisz z takich zajęc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do margo
a ten nakaz lezenia to masz bezwzgledny? czy np. po mieszkaniu chodzisz? jakie masz dawki lekow i jakiej dlugosci szyjke? rozumiem ze kontroluje ci ja co tydzien? dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj spokojnie tutaj:) Chyba pogoda się poprawia to spacerki poszły w ruch. My też dziś sporo na dworze byliśmy juz tak fajnie wiosną pachnie:) qska ja jestem przeciwniczka bujania bo jak nauczysz to masz przechlapane ale te kosze na kółkach są super ale one ok 500 zł kosztują i tylko na 5 miesięcy więc jak dla mnie szkoda kasy aganik miłego wypoczunku bea my w lidlu spożywkę kupujemy a jak przy okazji coś się trafi to kupuję ale fakt czasem ludzi ogrom a ja nie lubię:) inka linka moj M w przyszłym tyg tez jedzie na delegację i sama z Olciem bedę i znowu do gina z synkiem pójdę:) przesuszona zawroty są normalne bo zwiększa się ilość krwi serducho więcej pompuje na tym etapie mogą się zdarzyć ale dla pewności zapytaj gina. No już coraz ciężej z chodzeniem po sklepach. ja dziś zaszłam za body kopertowym zobaczyć jakie ceny i koszt 14 zł za zwykłe na krótki na allegro taniej nawet jak doliczyć koszty. Chyba ze 3 szt zamówię. prolaktynka wiesz Xlandery sobie chwalą ale spacerówka tylko tyłem do mamy i chyba na całkiem płasko się nie rozkłada, gondola nie jest zbyt duża i jak dla mnie to wózek sztywny. zależy jaki wolisz ja lubię miękkie wózki które można podbić. Xlander jest z wyglądu bardzo ładny polecam skarbnica wiedzy o wózkach http://forum.gazeta.pl/forum/f,22462,Wozki_dzieciece.html i jeszcze bangla opinie użytkowników chyba wszystkie modele są http://www.bangla.pl/wozki/spacerowki/x-lander-wozek-spacerowka-xa-p991.htm Na allegro za 1200-1300 możesz trafić z poprzedniej kolekcji a waga to chyba normalna przy wózku z dmuchanymi kołami, coś za coś:) czarnykot ja skończyłam co zaczęłam wczoraj czytać mam jeszcze jedną do przeczytania a później może do biblioteki się wybiorę, bo bym kupiła ale już nie mam gdzie trzymać książek. margo spory ten twój synek. Mój gin pomiarów nie robi wysyła mnie do innego więc pewnie zobaczę ile młody waży po 30tc bomi a co kupujesz? ja Jedo koniec i kropka:) zamówię na koniec kwietnia bo ok 4 tyg się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zamawiamy Baby merc Q7 - X i tez jestesmy zdecydowani bo ma wszystko czego chcemy a cenowo jest taniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi tą szkołę ,którą wybrałam polecały mi koleżanki no i jest za darmo. ponoć bardzo ciekawe zajęcia, nawet ginka polecała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pytanie do margo" - mogę chodzić po mieszkaniu np. zrobić sobie herbatę, do toalety itd. szyjkę mam 2,3 mm, a biorę luteinę 2x2, no-spę 3x1 i magnez 3x1. nie, nie kontrolowała co tydzień, na poprzedniej wizycie 3 tyg. temu się okazało,że szyjka się skraca, więc dostałam leki i na następną wizytę miałam się stawić normalnie za 3 tyg.gdyby jednak coś się działo mam do niej dzwonić lub do szpitala jechać. jednak teraz mam dodatkowe usg za tydzień, i jak będzie wszystko ok to potem wizyta 21.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Ja mogę bardzo polecić X-landera. Jak dla mnie to nie problem z ta spacerowka tyłem do mamy...wiekszość wożkow tak ma. Super się go prowadzi,amortyzacja tez ok. Na duzym śniegu bardzo dobrze sobie radzi. Po poltora roku wyglada jak nowy...material w ogole nie wyblakł...wszystko prałam normalnie w pralce. Polecam:) A co do dnia..ja spędziłąm go super..byłam na zakupach...kupiłąm pościel dla Eryka i sobie tuniczke:) Byliśmy na długim spacerze..teraz jesteśmy padnięci..młody już spi. a Mnie wysiada kregoslup. Kochane poradzcie cos na zgage!!! dopadła mnie i nie moge sobie poradzic..mleko nie pomaga. Kołyska super sprawa...Ja ktora mam to juz wrzucilam na poczte wiec mozna zobaczyc. Powiem wam że małego w niej nie kołyslam i spał w niej do 4 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka- spróbuj maślanke, podobno lepsza niz mleko. Ale tylko z plotek wiem, bo osobiście nie mam zgagi (na szczescie). Dziewczyny do szkoly rodzenia będziecie chodziz same czy z męzami? Bo moj cos nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ja chyba nie będę chodzić do szkoły rodzenia ,ze względu że mój mąż pracuje na różne zmiany więc częściej byłabym sama niż z nim , a jakoś głupio bym się czułam sama . a poza tym u mnie chyba szkoła jest zamknięta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane :D ja dzisiaj od 6 na nogach... Na uczelni do 16.30, masakra. Byłam zanieść podanie o IOS , jutro mam przyjść do dziekana hehe :) Ja chodze do Gochy na Ustroniu , on przyjmuje też w Feminie. Na USG byłam w Feminie, ale robiłam 2D, mimo to sprzęt wypasiony mają. Co do porodu, to jeszcze będę rozmawiać z moim, jakąś decyzje podejmiemy. :) Kupiłam dzisiaj w realu body po 3,99, jedne nawet z Disneya się trafiły. W końcu zaczęłam z tą wyprawką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek 99
mam pytanie po ile par kupujecie tych bodów kaftaników pajacyków śpioszków? wiem że każda kupuje według uznania , ale może doświadczone mamy wiedza lepiej niż ja zielona przyszła mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do margo
a jak wygladaja te twardnienia u ciebie i jak czesto? ja miewam dosc czesto, chociaz ostatnio to raczej czesciej wypinanie sie dziecka... luteine mam brac pod jezyk 2 tabl. 3 razy dziennie.. magnez sama sobie dawkuje bo sa zroznych firm i o roznym stezeniu.. no-spa powiedzial ze nie dziala ale jak chce to sporadycznie mam brac, w szpitalu ostatnio uslyszalam zeby za czsto nie brac bo potem dziei ospale sie rodza... ale nie wiem czy cos w tym jest,, powiedzial mi to nieznany mi wczesniej lekarz... co do lezenia to tak jak ty, ale moj gin jest zdania ze lezenie plackiem i tak ie pomaga... jezeli chodzi o szyjke to powiedzial ze skoro mi sie nie skraca to jest ok mimo tych twardnien.. moja miala 3 cm jak mi badali w szpitalu, potem u mojego gina 4cm. a na ostatniej wizycie 3,7 ale moj gin powiedzial ze to nie skracanie a granica bledu przy pmiarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety o ile wiekszy najlepiej kupić stanik do karmienia bo nie wiem czy rozmiar wiekszy niż teraz mam wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i najlepiej ile sztuk kupić? czy dwie wystarczą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×