Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

mam pytanko ja tez dostała kilka ubranek od kolezanki na tzw pozyczenie. Na szczeście nie jest tego duzo ale tak sie zastanawiam bo kurde wiesz jak sie zniszcze i bedzie brzydkie to co oddasz takie?? Wiem ze jest to odciazenie troche budzetu ale ja chyba odloze do szafy te rzeczy i uzyje ich tylko w razie nagłej potrzeby. Wiesz my rodzimy na wiosne a w zasadzie juz lato wiec nie potrzebujesz cieplych ubranek a potem w miare jak zobaczysz jaka dzidzi bedzie to bedziesz sobie powoli sama kupowała takie zeby pasowaly. To jest moje zdanie i ktos sie moze z tym nie zgadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze włąsnie tak jak napisala czarnykotbialykot lepiej poszukać sobie jakiejs okazji na allegro. Bodajże Ziolka tez kupiła z takiej aukcji. a co do tego bólu brzucha to tez taz czasem mam identycznie jak ty i zaraz po chwili mija. Mopze to faktycznie jakas przygotówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
to pocieszające jest to że nie tylko ja mam takie objawy :-) co do ubranek to mam miesiąc do myślenia :-) jeśli odmówię to i tak wiem że się nie obrazi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bomi - ja kupilam ale na ebayu, a oni z UK nie zawsze chca wysylac za granice. Wiekszosc ciuszkow, ktore kupilam sa w stanie idealnym. czarnybialy- w weekend bede robic "przemarsz" przez ciuszki, ktore mam i pewno czesc odrzuce, bo jest tego za duzo. Zamawialam dla chlopca, ale sa tez takie unisex, moge ci wyslac na maila zdjecia, jesli cos ci sie spodoba, to moge wyslac do ciebie, ale zalezy od wagi ile bedzie kosztowala przesylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny W sumie ja tylko na chwilkę. Chciałam się tylko przywitać z Wami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tych ubranek dla małego mam mnóstwo. Wszystkie używane, jeszcze mama mi przywiezie w przyszłym tyg tam mam kombinezony i kurteczki na jesień zimę super. Jak to się mówi darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby:) Co do pożyczania ciuszków jakoś dziwnie bym się czuła też miałam taką propozycję gdyby babeczka u mnie była ale mamy chłopca i problem z głowy, nie wiedziałabym jak te ciuszki używać. U mnie wylazł żylak ehh wkurzyłam się. Wprawdzie żyła jest poszerzona nie wypukła ale nie znoszę tego. Muszę ginka poprosić o jakieś tabsy bo wiem że jakieś można brać. Na przyszłą zimę usunę paskudztwo mam nadzieję że więcej nie wyjdzie. zula powinno przejść po ciąży jak nie polecam peeling kw migdałowym jest delikatny plus kremy apteczne np drula. Ja miewam przebarwienia z racji ciemnej karnacji np po syfkach czasem ale kw migdałowy pomógł nawet na plamy po ospie. Ja żadnych płatków nie kupuję bo miałam a nie przydało się do niczego, a do pępka w szpitalu na receptę cos dawali. Przemywało sie i czystym gazikiem przykładałam a drugim zawiązywałam. Pewnie ile szpitali tyle technik Ja zabieram małego na naukę pływania. Wyszaleje się chłopina i będzie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
dzieki ziolka, ja może źle sie wyraziłam. ja oprócz tych kupionych na allegro mam jeszcze troche kupionych z lumpków i tesco tak że wydaje mi się że ubranek mam dość. jeszcze raz bardzo dziekuję za dobre chęci, może inne dziewczyny skorzystaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
palusia ten kw. migdałowy to jest jakiejś konkretnej firmy?robisz go sobie sama czy u kosmetyczki.I jeszcze napisz jesli możesz"więcej danych":-) o tym kremie drula. ja też mam ciemniejsza karnację i troche pozostałosci po syfkach pojawiły mi się też jakieś 2plamki odsłoneczne-bledną zima ale jak trochę sie opale to znowu robia sie silniejsze. masz może takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnybialy nie ma problemu :) Ja po prostu rozumiem, ze ktos moze nie chciec kupowac nowych. Ja sama kupila pare nowych, a reszte uzywane, przeciez i tak pare razy wlozone i juz beda za male. A sama nie chce przeplacac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
zrezygnuję jednak z propozycji bo nie zechce mi się np. robić fotek zdjęć -no bo jak zapamiętam co jej a co moje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula - są rózne kremy wybielające przebarwienia np z flos-leka na efekty ( zbladnięcie ) trzeba czekać ok 6 tygodni no i tej wiosny musisz odpuścić sobie opalanie buzi słońcem już teraz używaj kremów z mocnymi filtrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam z bakteriami w moczu
hej, czy jezeli wyszly mi w moczu pojedyncze bakterie to gin cos przepisuje na nie czy dopiero jak liczne wyjda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
Witam, ciężko było Was nadrobić. Ja po wizycie, mała waży 780g i jest dość wstydliwa jak to kobieta, bo i teraz i poprzednio nie bardzo chciała pozować. Lekarz stwirdził, że mam nisko łożysko i będzie obserwował co dalej. Powiedział, że mam się nie martwić, bo nie jest to łożysko przodujące. Co kolwiek to znaczy. Przyplatała się jakaś infekcja i dostałam jakiś proszek do wypicia i globulki. A poza tym ok. Pisałyście o witaminach ja biorę femibion natal2 i póki co wyniki ok. Wyskoczyłam dziś na zakupy ale jupiłam 2 bodziaki w realu, bo już nie było wyboru. Za to idę odwiedzić koleżanki, które urodziły niedawno i jednej kupiłam dresik bo chciała w 5-10-15 za 30zł a drugiej sukieneczkę z dżinsu w tej samej cenie. Słodkie te ciuszki. Co do pączków to moja mama piecze domowe więc się będę objadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki..ale znowu mam nadrabiania... My już po urodzinkach..hehe fajnie i śmiesznie było. ERyk tak się cieszył ze dał wujkowi kwiatka..chcial go zabrać do domu:) śmieszek mój mały. Ja też kupilam lozeczko z ikei za ponad 100 zl.( 2 lata temu) Ja byłam uparta na biale meble i bale lozeczko. Moj mąż jest lakiernikiem i pomalował mi lozeczko na biale:) pieknie wyglada...a za nowe biale bym musiala dac o wiele więcej kasy. przynajmniej jak bym kupowałą z ikei. Meble tez w ikei kupiliśmy..mamy je do teraz i jestem z nich bardzo zadowolona. Ja się czuję taka ciężka dzisiaj...brzuch mnie cos pobolewa...tak delikatnie,ale czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i aważniejsze..mąż dał mi spokuj i już nie chce faworkow:):):) juppi...przynajmniej nie bede musiala pol dnia w kuchni siedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
25 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki! Nie nadrobie czytania Was no i nie za bardzo będę zaglądać bo mamy mały problem, otóż skraca mi sie szyjka, więc musowe leżenie. Na szczęście szpital mnei ominął ale nie wiem co będzie za dwa tygodnie jak sie to nie zatrzyma to chyba wyląduje na oddziale. Tak bardzo sie boje że zacznie się poród:( A czułam się tak dobrze a tutaj taka diagnoza:o ehhh A z pozytywnych rzeczy to tylko jedna otóż udało nam się wybrać imię będzie Jakub, więc kompromis osiągnięty:) Pozdrawiam was cieplutko i życzę wszystkiego dobrego oby wasze szyjki były długie i zamknięte aż do porodu. Dużo zdrówka dla Was i maluszków i do zobaczenia jak będzie lepiej:) Papa! Zmykam leżeć d..ą na południe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
formalinowa ja wlasnie sobie o Tobie myslalam..ze dawno Cie nie bylo jejku 3maj sie kochana. Trzymam kciuki obys wytrwala jak najdluzej:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Formalinowa - pozytywne myślenie właczyć i to już!!! W pierwszej ciązy też tak miałam i co? Przenosiłam dzidziola 10 dni wklejam link ciekawego wózka - dzis na chwilę miałam go "w rękach" z wkładką - czyli z dzidziusiem :) Spotkałam znajomą.... Tak na szybko jak obadałam - całkiem, całkiem duża gondola, łatwo/lekko się prowadzi, ładny http://allegro.onet.pl/zipp-3x3-super-lekki-3w1-borowka-promocja-gratis-i1466073317.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uta11
hej hej! ja mam termin na 11 czerwca :) na razie czuję się dobrze, wyniki badań też mam ok, może dlatego, że biorę Femibion Natal 2 - bardzo dobrze są w nim dobrane witaminy. w poprzedniej ciąży brałam inne tabletki i źle się po nich czułam, a hemoglobina była naprawdę niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj uta i dobranoc wszystkim padam na ryjok ;) kłułam dziś paluchy, by zbadać poziom cukru...wyniki idealne...juz sama nie wiem....ehhhh ale ograniczenie słodyczy sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do for malinowej
a jakiej dlugosci ta szyjka i ile sie skrocila? czulas to jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane co do tych kropelek na kolke to ja mialam Lefax. znalazłam na zdjęciu nazwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie :) ale się dzisiaj rozpisałyście , czytałam i czytałam :) PodwójnaMama - skandal !!! Ja ok 12tc ( tuż przed Świętami czy dłuższym weekendem - nie pamiętam )poszłam do mojego gina i tam było z 20osób ( na dodatek wszystkie mamusie z brzuszkami ). Stwierdziłam ,że nie będę się wpychać po receptę ( brałam duphaston na podtrzymanie ) i pojechałam do mojej przychodni. Przychodzę a baba w recepcji nawet mnie nie wpuściła do lekarki mówiąc ,że są 3 osoby o ona zamierza o normalnej porze wyjść z pracy i jej nie interesują moje problemy i trzeba się było zarejestrować o 8 rano !!! Ryczałam jak bóbr :( Na szczęscie trafiłam na miłą Panią w aptece , której obiecałam receptę po weekendzie i dała mi leki ....Nie wyobrażam sobie jak by to było jakbym była taka chora jak Ty :( NIe wiem czy znacie taki kalendarz - tam jest kilka sposobów : http://dziecko.haczewski.pl/ Co do przebarwień - podobno schodzą po ciąży . Ja też mam okropną cerę w tej ciąży i paznokcie mi się łamią - masakra!!! Co do łóżeczek turystycznych i kojców : Kojec drewniany - taki 6-kątny rewelacja dla raczkujących . U nas stał dość długo od ok 8 - 20 miesiąca :) Potem to już bieganie się zaczęło :) Łóżeczko turystyczne mieliśmy jako dodatkowe - na dole i spełniało swoją funkcję , ja jednak jestem fanką drewnianych :) To po prostu indywidualne upodobania mamuś. For Malinowa - a w jakim stopniu Ci skraca ta szyjka - jaka jest teraz długa ? Ja teraz też muszę leżeć , bo mam skurcze i podejrzenie skracania szyjki - za tydzień kontrola to się okaże.... Zabronili mi brzuch dotykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bierzessz
gapinka - a bierzesz jakies leki na te skurcze? jak to wyglada? i ile ci sie szyjka skrocila, jakiej jest dlugosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę luteinę 3x2 tab , jeszcze nie wiem czy i o ilę się skróciła , bo za tydzień kontrola i porównanie ( to się podobno szybko zmienia ) . Teraz jest jeszcze ok . Do tego biorę 2xmagnez i nospę w razie konieczności , ale ta luteina mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bierzessz
a jakiej jest dlugosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bierzessz
a te skurcze jak wygladaja? i ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×