Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

syloonia 89 kochana ja przytylam w ciagu miesiaca prawie 5 kg a niby powinnam do 3 kg ale musze sie przyznac ze faktycznie sobie pozwalalismy:( no wiec teraz musze ograniczyc bo mi powiedziala ze zbyt ciezko mi bedzie rodzic i wieksze obciazenie na wszystke organy bede miala a po co mi to no i jescze ze u mnie zaklada porod naturalny bo jak to stwierdzila cesarke mozna zrobic w kazdej chwili jesli bedzie tego wymagala sytuacja.a ja mam glukoze 75 i musze 2 godz czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lekarz sprawdza na fotelu ta szyjke????mi sprawdzala poprzes usg dopochwowe.a na fotelu tak mnie tam pouciskala ze dzis sie nie moglam na drugi bok przewalic w nocy :D tak mnie wszystko bolalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Muchy, masz rację z tymi cenami masakra, ceny nijne a zarobki to co? kicha. Idę ze stówką, kupuję kilka podstawowych rzeczy ze spożywki i stówka pęka, a gdzie reszta, opłaty, jakieś raty itd...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny błagam - nie możecie pisać o tyciu w tłusty czwartek , bo ja juz 2 pączki zjadłam :) :) :) Poza tym kto to widział tak kobiety w ciąży dręczyć :) A waga zależy od wielu czynników - zatrzymywania wody , puchnięcia , zwolnienia/przyspieszenia przemiany materii , więc teraz o tym nie myślcie :)) No przynajmniej nie dziś ... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
muchy w nosie , może i będziemy jeść styropian o ile będzie nas na niego stać bo nie wiadomo ile będzie kosztował:-) co do podwyżek to masz racje . nie wiem jak u was ale u nas w Bielsku chleb zwykły kosztuje 2zł za 0,5kg a w listopadzie ma kosztować 4zł . wiem w waszych miastach juz może po 5 . o cukrze to nie słyszałam że ma być 7 zł . ale że już 4 zł to już mam w sklepach i to z dnia na dzień poszło prawie 1,40 do góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz wozek to bebetto solaris juz wklejam linka :) http://www.bajka.net/index.php?p3629,bebetto-wozek-gleboko-spacerowy-solaris MA BARDZO DUZA GONDOLE I JEST PO PROSTU BOSKI: BARDZO ZWROTNY LEKKO SIE GO PROWADZI JEST GENIALNY!!!!A NAPRAWDE OBJEZDZILISMY MNOSTWO SKLEPOW Z WOZKAMI I TEN JEST NAJLEPSZY dla porownania np tako jumper x ma mniejsza gondole ale juz tako warrior ma taka sama ale i tak bebetto lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapinko przepraszam Cie i wszsytkie dziewczyny ktore ciesza sie tlustym czwartkiem :) juz nic wiecej nie napisze :) ale jak macie pytania co do wozka to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wybralismy kolor nr 90 to jest ten siwy z zielenia :)aha i nosidelka nie kupilismy bo chcemy osobno wiec tylko spacerowke i gondole i zaplacilismy w sklepie 1160 zl wiemy ze na allegro taniej ale w razie jakis awarii to bedziemy reklamowac w sklepie u nas choc facet powiedzial ze na ten wozek nie mieli jeszcze reklamacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sprawdzał raz kiedyś przez usg ale nie pamietsam jaka długość a na fotelu patrzy czy twarda i zamknieta, tak mi sie zdaje chociaz powiem szczerze, że ostatnie badanie na fotelu miałam w 13tyg:P muchy fajny wzeczek:) już masz zakup z głowy a ja ciągle sie waham. A wazysz sie tez w domu? ja mam rano na czczo zawsze 1-2kg mniej niż u ginka popołudniu. Niby niewielka różnica ale zawsze się lepiej czuje:P Ale gapinka ma racje, nie piszmy o tyciu dziś,ja tez juz po pączku, a jeszcze chrusciki bedą:D i teraz przez tydzien na wage nie wchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Syloonia, a jaką miałaś glukozę po obciążeniu? Ja miałam 181 i nie wiem czy się martwić a wizyta za tydzień dopiero. Właśnie nie wiem jak z tym badaniem i uciskaniem, chyba zależy od lekarza, mój też bada szyjkę na fotelu, troszkę po brzuszku pomacał jak tam rośnie malutka ale jest tak delikatny że nigdy nic mnie nie boli, kiedyś chodziłam do takiej babki, mieszkaliśmy w innym mieście, ta to badała wcale się nie przejmowała że boli, była bardzo niedelikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by ktorejs z Was podobal sie fiolet to polecam bo na zywo w sklepie bardzo ladnie wygladal :) my sie zdecydowalismy na zielen bo ja zawsze hcialam zielony albo z elementami zieleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ona mnie tez tak nie uciskala ze mnie bolalo jak badala tylko juz w domu jak spalam :) w domu sie nie waze i to chyba blad od dzisiaj zaczynam ale juz ciii nic wiecej nie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapinka - no tak mnie te krzyże bolą od przepracowania, nie żeby całe podbrzusze, myslę, że przejdzie, ewentualnie, że to misiek żle się ułożył. myszka pyszka, cos ty zwariowała, 54 kg to ja nawet przed ciąża nie wazyłam!!!! A przytyłam ok 7 kg (nie mam wagi:))!, i waze się tylko u lekarza, jem ta na co mamy ochotę, ale raczej zdrowiej, niz fast foody. muchy w nosie- ależ kwoty płacicie u lekarza!!, ja nie miałasm 4d, ale filmik z połówkowego mamy za 200 zł z badaniem, ale bez cytologii. mam pytanko-- na razie mamy żel dokapieli i mycia włosków w jednym z Nivea Nutri Sensitive, z bambino kremik ochronny, sudocream na odparzenia (mały), oliwka z bambino, pieluchy 3 paczki (papmpersy, pampersy premium, happy baby - bella- z wycięciem na pępuszek). u mnie z cukrem w normie, robiłam 4 tyg. temu, poniżej 100, przed i po wypiciu, ale przyznaję, że ochydztwo. No cóż, ale dalej mnie ciągnie do słodkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszka pyszka
a twoja szyjka jakiej dlugosci jest? jak masz brac ta hydroksyzyne? mi lekarz przepisal jak w nocy nie bede mogla spac przy tych skurczach... i dodal ze niby ona dziala do 16 tygodnia ciazy.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed obciązeniem miałam 70, a po 155. Norma na kartce z lab. była na czczo 70-105 a po nie napisali jaka, dziś zapytam gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt dziewczyny te ceny tez mnie przerazaja:O za 100zl niewiele mozna kupic. jak Nas nie bedzie stac na styropian to zawsze mozemy tynk ze sciany zgryzac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy :) :) :) jutro będziemy się ważyć i martwić :) :) :) Wózek super - wygląda na wygodny :) Mnie się podoba w nim to ,że w gondoli jest taki pałąk w budce - jako rączka do przenoszenia - to jest bardzo wygodne . Mój wózek tego nie ma i żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka nooooo moj mąż to samo powiedzial :) a jak ze sciany juz zgryziemy to nam z budowy przywiezie ahahahahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapinko ta raczka jest wazna rzeczywiscie ale i wazna jest tez raczka zeby byla ze skorkopodobnego materialu a nie gabkowa bo ponoc sie niszczy szybciej i brudzi a ze skorki zawsze mozna przetrzec i juz :)ja naprawde bardzo serdecznie Wam go polecam! rama po zlozeniu jest bardzo mala kola po zlozeniu ma w osi czyli nie zajmuja wiecej miejsca niz rama tylko mieszcza sie i nie odstaja dodatkowo to zawsze kilka cm swiecej i nie trzeba kol sciagac :)gondole sie bardzo latwo zaklada na klick klick i juz jest j co najwazniejsze jest najlzejszy z tych wszystkich wozkow bo wazy chyba 13 kg jakos tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Casualplay S4 jeszcze po starszym synku , on ma uchwyty do przenoszenia po bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Syloonia, proszę, zapytaj o tę normę po 50g glukozy, będę czekać z niecierpliwością na info od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jesli masz po starszym synku to chyba rzeczywiscie nie ma co kupowac nowego :)dziewczyny a ja zostalam przy swoich witaminach i dodatkowo kupilam sobie kawey omega 3 i pije wode z jodem ustronianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny w TŁUSTY CZWARTEK:) Ja jeszcze pączka nie zjadłam zadnego,ale wczoraj objadałam sie faworkami,bo napiekłam:)pycha....a jak mały szalał,chyba mu smakowało. Od5 dni zgaga mnie pali,masakra.Już nic nie działa:(zaczyna sie pod wieczór,i spać przez to nie moge. Brzuszek rośnie,dzisiaj może porobimy fotki to coś wrzuce na poczte. Dzisiaj ide do lekarza sprawdzić mocz,czy wszystko ok po antybiotyku, i po kolejne L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslimy jeszcze z mezem o zakupie kolyski dla dzieciaczka zeby nie klasc go tylko do lozeczka ktore bedzie stalo w sypialni narazie w pokoju stoi ale pozniej jak bysmy chcieli np w salonie siedziec sobie to zeby nie latac do malego to chyba kolyske sie kupi taka na koleczkach i bedzie przy nas :) musze czegos na allegro poszukac:) macie jakies swoje moze upatrzone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w en słodki dzień :) ja też już pierwszego pączka zjadłam, a reszta kusi :) for malinowa a jak długą masz teraz szyjkę? myszka, for malinowa będzie dobrze, leżcie jak najwięcej, to naprawdę pomaga - byłam w pn na wizycie i okazało się że szyjka się nie skraca (nadal mam 2,3cm). co prawda mam zwiększone dawki leków i dalej zakazy obowiązują, ale jest ok. w przyszłym tyg. mam wizytę w szpitalu (usg kontrolne szyjki) tak na wszelki wypadek. i ja mam do 34 tyg. donosić w razie "W". a szyjkę zawsze mi sprawdza i na fotelu i na usg. damy radę :) co do imion to podoba mi się Alicja, Emilia też ładne. nasz synio będzie Michał, chociaż m forsuje Maciej, ale mi jakoś nie bardzo. fajne te body, m nie jest fanem sportu, ale mój brat tak - i już mam zapowiedziane że ma upatrzony już dla synka cały komplet kibica :) martika mi lekarka mówiła, że norma po obciążeniu 50g jest 140. ja mam 134 i jes ok, ze słodyczy też nie muszę rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×