Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

hEJ:) Daria, daj znać co u Ciebie i jak sie czujecie z Malenstwem:) o, jestem pierwsz 3.03.2011 :) Oki, już północ-lece, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
witam Pączkowo was dziś :-P my już jednego zjadłyśmy ,pyszny był . uśmiechają się jeszcze kilka z talerza do mnie , ale trzeba ćwiczyć silną wolę i zostawię na potem :-) dziś jak najdzie mnie natchnienie robię listę co dla mnie do porodu trzeba i chyba z grubsza będą listy zrobione ,i czas ruszyć się z domu po zakupy .mam nadzieję że nie zbankrutujemy do porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLOŁ ciężarówki:) Wpadłam na chwilkę, żeby napisać co tam u mnie ( jeśli ktoś jest zainteresowany:D:D:D) Więc tak: W zeszłym tygodniu w środę wylądowałam w szpitalu, niestety nie w mojej klinice tylko moim rodzinnym szpitaliku:( Tam poleżałam sobie z magnezem i chrapiącą kobitką. Ale tak chrapiącą, że nawet moja dzidzia spać nie mogła i cały czas się wierciła:D: Wylądowałam w związku ze skurczami i twardym brzuszkiem. Ale po nocy przeszedł brzuszek ale skurcze zostały. Byłam później u mojego gina i przepisał mi jeszcze chyba Hydroksyzyne czy coś takiego ( nie mam przy sobie). Moja szyjka dalej się skraca i mam kategoryczny zakaz chodzenia do pracy ( jeszcze w zeszłym tygodniu byłam- idiotka ze mnie) i mam leżeć i starać się jeszcze przez 4 tygodnie wytrzymać. Dzisiaj zaczęłam 25 KW.Mój gin jest naprawdę super:) powiedział, że donosimy tę ciążę we dwoje i to małymi kroczkami:). Najpierw miałam wytrzymać do 24 KW teraz nosimy do 28 KW a później do 32 KW itd... Ponieważ cały czas leżę i nic nie robię. ( oczywiście czytam, dokształcam się itd...:D:D) to nie mam NIC dla mojej dzidzi. Której w międzyczasie zdecydowaliśmy się dać na imię EMILIA:) Co myślicie kochane: Julia- piękne ale popularne Alicja- podoba się mojemu Mężulkowi Emilia- ładne ale ja już sama nie wiem:D:D:D:D For Malinowa głowa do góry i dasz radę:D:D jak ja dam radę to ty też. Moja szyjka zaczęła się skracać jakieś 2/3 kw temu i nadal dzidzia w środku:)wizytę mam w następnym tygodniu (chyba, że będzie coś niepokojącego to wcześniej) i jak będzie dalej się skracać to mnie zaszyją:( nie wiem co to znaczy bo mój gin nie chciał mi tłumaczyć żebym się nie denerwowała zresztą powiedział, że jak będę odpoczywać i leżeć to na pewno będzie dobrze:):)no i nie pierwsza jestem i pewnie nie ostatnia:) Dobra nie zanudzam więcej...:D Trzymajcie się i proszę pączusia zjeść:D Mój mężuś powiedział, że najsłodszego ma w domu ( czytajcie mnie) i innych dzisiaj nie próbuje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
myszka pyszka twój mąż chyba liczyć nie umie :-) w domu ma 2 najsłodsze pączusie , tylko 2w 1:-) powiedzcie jaką butelkę ze soczkiem trzeba kupić na początek do picia i do mleka ? znaczy mam nadzieję że sama będę karmić ale tak na czarną godzinę trzeba mieć butla:-) i jakie pampersy na dzień dobry trzeba kupić ? no i do czego jest sól fizjologiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja zamiast bawić sie z paczkami upieklam wczoraj ciasto-cappucino -jest tak mega slodkie ze nikomu juz chyba nie przyjdzie do glowy przynosic do domu paczki;) jade dzisiaj do wiekszego miasteczka, poogladam wozki, zajde do lumpeksu, dla malenstwa nie mam jeszcze nic, zupelnie nic, ale mam prawie 4 miesiace czasu, jesli nic sie po drodze nie wydarzy, wiec chyba nie ma co panikowac, wozek kupimy dopiero w maju moze, po co ma stac nieuzywany na gwarancji? czytam o tych waszych skracajacych sie szyjkach i mam wrazenie ze z samego czytania moja sie kurczy, niby gin mowi ze zamknieta i nie skraca sie, ale wcale mnie nie uspokaja propos imion, mial byc michal, ale zmienila mi sie koncepcja i intensywnie mysle nad Janem-Jaś, Janek, podoba mi sie Myszka- ja mam na imie Alicja;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie, Myszka- Emilia ładnie, Alicja też super, podoba mi się nawet pomimo tego, że moja teściowa ma tak na imię:P Margolka- u mnie będzie Jaś, na początku tak mówiliśmy z mężem troskliwie do brzuszka,ale tak się przyjęło, że raczej tak zostanie a propo mojego męża, wrócił wczoraj z piłki(gra sobie raz w tyg. na hali) ze skręconą kostką....bez komentarza, noc jakoś przeżył(2 razy ustawiałam budzik, żeby mu to smarować) a teraz pojechał do ortopedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę pączkaaaaaa:D mężul pojechał do sklepu, czekam niecierpliwie aż mi przywiezie a po południu robię chrusciki Co do imion to ja odrzuciłabym Julię, bo w rodzinie mam dwie. Emilia lub Alicja.....nie wiem które-jak dla mnie oba ładne Słodkie to body kibica;) brat mi zapowiedział że jak tylko mały się urodzi to dostanie body i pajacyk Lecha Poznań Te są fajne: http://allegro.pl/hit-smieszne-body-kolory-duzy-wybor-r-62-i1482611654.html jeśli ja nie śpię to nikt nie śpi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w ten czwartkowy poranek M zrobił śniadanko ale pączusia jeszcze żadnego nie było. Dopiero się wybiorę na miasto. arkadiaa współczuję że M unieruchomiony będziesz miała dziecko w domu;) mam pytanko ja kupuję 2 buteleczki takie 150 ml z Tommee Tipee lub te małe z Aventu. Pieluszki na początek 1 paczka 1 pampersa 1 paczka 2 nie kupuje więcej bo zawsze gdzieś promocja na nie jest . myszka współczuję no ale fakt wytrzymać trzeba ja mam stracha codziennie że wody odejdą a wtedy du.. rodzić trzeba i tez tak sobie liczę by do tego 28tc wytrzymać a później 30tc itd Imiona jak sama napisałaś |Julia piekne ale niestety oklepane od wielu lat Alicja boskie i Emilka też ładnie ale bardziej Ala Za 3 miechy ma termin Może maluszek będzie juz z nami :) Dziewczyny mi brzuch tez twardnieje i boli jak na @ niby normalka ale mnie to juz niepokoić zaczyna. W nocy mnie taki skurcz obudził. Mam je w każdej pozycji jak chodzę leże itd Chciałam isc na basen w weekend ale odpuszczę zobaczę co lekarz mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka pyszka :) My to teraz takie pączki z nadzieniem :) Emilia prześlicznie !!! Jakbym miała córeczkę nazywałby się własnie Emilia - mnie się bardzo podoba :) I zdrobnienia świetne i dla dorosłej dziewczyny też super , a babcia Emilia również rewelacja :)) No i takie międzynarodowe .... :)) Chyba na całym świecie jest Emiliy :) Z moją szyjką nie jest źle bo ma powyżej 4cm , ale w wyniku skurczy może się skracać ( podobno to szybko idzie , więc trzeba uważać ) i dlatego mam nakaz leżenia i oszczędzania - odpukać wszystko jest ok , więc staram się myśleć pozytywnie. Zobaczymy po wizycie czy coś się skróciło... A wy jakie macie ? Smacznego wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , już dawno was nie odwiedzałam. Mój termin 2 czerwca, w środeczku siedzi Mikołaj (a propos imion), i nieżle dokazuje. Chyba smakowały mu dwa pączki własnej roboty z mamrmoladką zjedzone na sniadanie. Tak, tak, te body są rewelacyjne, ja zachorowałam na body z h&m: Born in 2011!, ale muszę odpuścic , bo koszt to 40 zł!! Rety historie ze skracającymi się szyjkami mrożą mi krew w żyłach. Ale cóż, miałam podobne podejrzenia, miałam leżec dwa tygodnie, ale nawet przy życiu na 50% obrotów nie zaszkodziło nam, i całe szczęście (wiem, troche nie rozsadne, ale jestem przykuta do łóżka od 10 tc,, już nie umiem tego wytrzymać). Życzę wszystkim PYSZNYCH PĄCZKÓW Z Nadzieniem i bez , no i oczywiście faworków extra light!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia uważaj , bo u mnie się też zaczęło od tego ,że mnie skurcze w nocy budziły . Lepiej trochę poodpoczywać . Przy chłopakach to ciężko czasem - wiem :) , ale chociaż troszkę poleż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj z mezem sie zasiedzielismy do 1, bo jak tylko maly poszedl spac to zachcialo nam sie pograc razem, a jak sie rozegralismy to raptem tak pozno sie zrobilo :P Myszka, Syloonia- mi abrdzo sie Emilka podoba, sama sie nam tym imieniem zastanawialam, ale tutaj tak nie bardzo pasuje. Palusia- pytalam swoja lekarke o te bole jak na miesiaczke i twardnienie. w pierwszej ciazy mialam tak, ale duzo pozniej, to mi powiedziala, ze w kolejnych ciazach wszystko zaczyna sie duzo wczesniej i o ile zaraz to przchodzi to nie ma sie co denerwowac i martwic. badala mnie i u mnie szyjka dluga, zamknieta. no i moja niunia w koncu pokazala co tam ma miedzy nogami tak wyraznie ze nie ma watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam paczkowo:) jeszcze zadnego nie zjadlam bo musze sie z lozka zwlec i isc do sklepu a nie chce mi sie:o naprawde dziewczyny trzymajcie sie. te skracajace szyjki tez mnie przerazaja. ja na ostatniej wizycie mialam wszystko ok no ale to bylo prawie miesiac temu. na wizyte ide w poniedzialek. a moja siostra na porodowce:) dopiero dzis ja wzieli na oksytocyne bo miala bakterie w moczu i musieli podawac antybiotyk...no i teraz czekam a gdzie prolaktynka? mam nadzieje ze u niej wszystko dobrze. odezwij sie kochana:) no i martuska_de tez nam zniknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Duzo zdrówka i odpoczynku dla mamusiek ze skracajaca sie szyjka! :* 3mam kciuki aby maluszki posiedziały w brzuszkach jak najdluzej :) Ja tez jeszcze nie jadlam paczków :( ale po południu wybieram sie do kolezanki wiec wstapie do sklepu i zjemy razem przy herbatce :) ona tez ciezarna wiec bedziemy mialy o czym pogadac :P body za 40zl? o matko :P dla mnie za drogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi skurczami to jest tak - jeżeli są niebolesne i trwają kilka sekund , jest ich od kilku do kilkunastu na dobę - to są to skurcze przepowiadające - macica sobie ćwiczy i wszystko ok . Jak jednak pojawiają się bolesne , dodatkowo bóle krzyża, są bolesne i jest ich dużo więcej lub nabierają jakiejś regularności - trzeba reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imion to u nas tez Alicja na 100% Emilia tez piekne ale w rodzinie juz sa 2, Julki tez no a Alicji nie ma zadnej. gorzej z imieniem dla chlopca. Zastanawiamy sie nad Patrykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - ja głosuję za Alicją :) syloonia - usmiałam się jak zobaczyłam te napisy na body gdybym kupiła to własnie z tym nie spaniem myslałam, że pod biurko zlecę jak zobaczyłam - moja mama to super laska....hehehe...nawet kolor włosów mamy można dopasować wszystkie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka my juz po wizycie, no wiec tak zaczne od tego najwazniejszego ze z dzieckiem wszystko jest dobrze i ze mna od srodka tez!przeplywy dobre , szyjka tez ok ma niby 3,8 cm ale zupelnie sie na tym nie znam??????moze jakas specjalistka mi powie czy to rzeczywiscie ok bo lekarka powiedziala zebym ciut wiecej lezala:\ ale najgorsze jest to ze ja jej robilam kilka miesiecy z rzedu zwykla glukoze z krwi i utrzymywala sie w granicach 88-93 i myslalam ze jest wszystko oki no bo przeciez norma jest 75-115 a ona mi z tekstem ze mam za duzy cukier i mam isc teraz na cukier z obciazeniem i mam wyeliminowac slodyczecalkowiecie bo za duzo przytylam ; no myslalam ze sie porycze !!! i teraz musze byc na diecie i isc za 2 tygle na ta glukoze a najf-gorsze jest to ze ja jak wstane to musze od razu szybko zjem bo mi sie cofa TO JAK JA NIBY MAM ISC NA TO BADANIE I CZEKAC GODZINE NA POBRANIE KRWI I POZNIEJ JESZCZE JEDNA GODZINE NA DRUGIE POBRANIE KRWI????jestem zalamana ;( oczywiscie o zadnych paczkach mowy byc nie moze bo juz i tak mam wyrzuty ze mi tak dupsko uroslo no ale skad ja mialam wiedziec ze ten cukier jest za wysoki jak sama powiedziala ze jest dobry dla kobiety w normalnym stanie ale nie w ciazy !!!!!aaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapinka - Rety , no to sie wystraaszyłam, bo krzyze to mnie bola od poniedziałku, ale zrzuciłam to na karb zbyt intensywnego ruchu, fakt dwie noce nie mogłam spać przez bóle , takie jak przy miesiączce, ale przeszło, tzn. jeszcze ból krzyża został. To moje pierwsze maleństwo, więc nie wiem czy tak ma byc.. lekarz mówi, ze tak. A tak nawiasem, jeśli byłaby dziewczyna, to tez miała być Ala, albo Basia, no ale jak wiemy , że 100% chłop, no to Mikołaj. Butelki mam już dwie z Aventa, jedną 250 ml i jedną 125 ml, mam nadzieję , że wystarczy, zamierzam karmic piersią, a butle, to tak w razie "W", no i też dwav smoczki uspokajające, pół szafki ciuszków, reęczniczki, kolderki, poszewki, kosmetyki, wanienka, itd..., brakuje tylko łóżeczka i wózka, no i oczywiście naszego maleństwa, ale trzeba być cierpliwym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Witam Wszystkie Mamusie !! Zajrzyjcie, i sprawdźcie !! Za grosze mnóstwo firmowych ubranek niemowlęcych !! http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 19246712 ***pajacyki pakowane po 7 sztuk od 17.99 ***7pak body od 13.99 *** sukienki *** zestawy dżinsów, bluz ***buciki ***kurteczki ***kombinezony SPRAWDŹ !!! http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 19246712 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co ja mam dziewczyny zrobić:) Alicja czy Emilia?? :D Ostateczny wybór należy do mnie.. ( brzuszek mam ja:D) Ewcia dlaczego Emilia nie bardzo u Ciebie? Mi bardzo zależy żeby imię było ok w PL i De... A jak z Alicją? będę Ci wdzięczna za info:) Obiecałam sobie rano, że jak będę ważyć powyżej 54kg to nie jem pączka jak poniżej to zjem... No i jest powyżej:D:D ale pączka i tak zjem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angua - ja absolutnie nie chciałam Was nastraszyć ... :( A te krzyże to bolą Cię jak na @ czy tak ze zmęczenia ( u mnie to różnica) Przeważnie wtedy boli aż do podbrzusza - cały dolny pas . Ale może u Ciebie jest wszystko ok i tylko dzidziuś ugniata . Jak skurcze ustały to najważniejsze. muchy w nosie - 3,8 cm to chyba ok ( nie jestem ekspertem :) ), ale rzeczywiście więcej odpoczywaj. Skrócone bardziej to pomiędzy 2-3 cm - bezwzględne leżenie - tak miałam w pierwszej ciąży. Wszystko zależy czy na następnej wizycie nie będziesz miała krótszej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj na usg widzialam jak nasz szkrab mnie bezczelnie kopie tak slodko lezal na brzuszku i nozkami do gory mnie kotlowal :D aaa i zapomnialam napisac ze za usg 4d plus pobranie cytologii zaplacilismy 300 zl myslalam ze z krzesla spadne:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny po prostu chyba dzisiaj mam dola i musze sie wygadac! widzicie jak wszystko drozeje????no normalnie szok cukier juz kosztuje ponad 5 zl a ma kosztowac 7!!!!!! to ja chyba zaczne pic bez cukru( w sumie i tak musze:/) no ale bez przesady ten rzad nas pusci z torbami jak jeszcze tevaty popodnosza a juz o wejsciu euro nawet nic nie pisze:/ bedziemy styropian jesc chyba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy ja miałam tak, że pobrali mi na czczo, dali glukozę do wypicia i musiałam godzinę tam siedzieć po czym pobrali drugi raz. Miałam 50g tej glukozy, a babka która była przede mną miała 75g i po wypiciu czekała 2godziny na pobranie. A ta lekarka przesadziła z tym tekstem,że za dużo przytyłaś. Nie bierz sobie tego do serca. Ja mam 4,5kg na plusie a codziennie jem słodycze, zdarzają się czasami jakies fast foody, za to moja koleżanka z pracy (termin na 18 maja) uważa na dietę od początku ciąży je tylko zdrowe i lekkostrawne potrawy i co....? 18kg przytyła i mówi, że pytała lekarki czy nie za szybko przybiera na wadze, a lekarka jej na to: szybko to pani będzie zrzucać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
angua napisz jakie kosmetyki będziesz używać dla dziecka? pierwsze co zrobie na wizycie za 3 tygodnie to wlazę na fotel do ginka i niech mi powie w pierwszej kolejności co z szyjką . ostatnio było ok , ale jak sie naczytam co u was sie dzieje to sama się boję . ja co prawda samą glukoze we krwi robiłam raz ,ale wyszło mi 87 i norma jest 70-105 i zarówno rodzinny lekarz jak i ginek powiedzieli że cukier mam ok. widocznie co lekarz to inna opinia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×