Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Dzień doberek wszystkim mamusiom i brzusiom :) Za nami dzisiaj troszke lepiej :) Głowa puki co nie boli, zaczyna mi sie odtykać nochal ale czuje ze mi wszystko jeszcze siedzi w środku. Kołyski przecudne ale my juz kupiliśmy łózeczko turystyczne bo Mimi bedzie czestym gościem u babci jak wroce do pracy to bedziemy babciom podrzucac tez kojec. U nas dzisiaj słoneczko i na plusie az chcialoby sei wyjsc z domu ale wole jeszcze nie ryzykować i sie podkurowac. Necia super ze pogodziłas się ze swoim. Ciąża to bardzo turdny czas dla związku ale wierze ze dacie rade i bedzie wszystko super :D Co do płci to od mezula kolegi zona rodziła tydzień temu i chodziła do gina na NFZ. Jak sie go na ktorejs wizycie zapytała o płeć to jej powiedział że za takie informacje płaci sie dodatkowo. Normalnie masakra. Ja bym chyba skarge na takiego gina złozyla... dzisiaj na obiadek schab w sosie grzybowym ale nie mam w zupełności pomysłu na jutro :( Podrzućcie jakiś pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielka te koszule sa beznadziejne (przynajmniej jak dla mnie) takie szmatki. Lepiej dołożyć 10 zł i kupić sobie z vienetta secret, ja mam taka i jest świtna gatunkowo. Nic sie po praniu nie dzieje i nie blaknie od razu jak niektre. necia zapomniałąm dodać ze super ze z dzidzią wszystko oki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
Bomi dzięki za informacje. A co do obiadu dziś mam pomidorową z makaronem, wczoraj miałam pirogi z kapustą i grzybami. Jutro nie muszę gotować a na czwartek chyba łazanki zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
ja własnie zżarłam łazanki w barze pracowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia - czyli rowiązanie nr 1 :) super!!!! właśnie wróciłam z auchan kupiłam 5 bodziaków z krótkim za 3 zł każdy - naprawdę fajne i dwa z długim - też za 3 - tylko 2 sztuki bo juz nie były takie fajne - takie zwykłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstawiłam szaszłyki do piekarnika do tego będzie ryż na ostro mniam. Podpiekę wszystko i lece po małego a później na spacer. U mnie w czwartek to chyba same pączki będą:) koszule do karmienia to ja na allegro kupię :) i tak to do szpitala tylko bo ja wolę piżamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
dziewczyny, a gdybym tak nazwała córke Jola ? Co myślicie o tym imieniu. Kurde, trochę mnie nęci. Bożena, Teresa, Grażyna, Elżbieta to już nie, ale Ewa i Jola podobają mi sie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
u mnie dziś pomidorowa z ryżem a na drugie spagetti, uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qska kwestia gustu mi z tych imion Ela się podoba mam dobre skojarzenia ale Tobie ma odpowiadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
wcale nie jestem jakas napalona, ale ciekawi mnie taka ogólna opinia publiczna, no bo jeśli większość zapytanych obób powie, że nieeee, to ja bez żalu się wycofam ;) Myślę też o Ewie dośc mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zakupilam sobie cusik dla siebie:) http://moda.allegro.pl/nowosc-dlugi-kardigan-na-guziki-ze-sciagaczem-i1484315259.html szukalam jakiejs sukienki na allegro na ta komunie i nic nie ma:( jeszcze chrzciny sie szykuja ale to zaloze jakas biala koszule i spudnice albo spodnie. gorzej z ta komunia bo chcialam jakas fajna kiecke. moze podpowiecie cos? kurcze siostra dzwonila lezy od wczoraj na patologii i nie wywoluja jej jeszcze porodu:o bidula sie tam nudzi. nie wiem czemu to tak dlugo trwa w koncu jest tydzien po terminie. ja to bym chyba wolala zeby mnie wzielo w domu i od razu na porodowke, bo takie lezenie w szpitalu i czekanie to chyba najgorsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka-ja mam taki sam kardigan i mam jeszcze 2 troche inne...super sie je nosi...dopasowuja sie do ciala. super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za p[omysły :) na obiadek. W porozumieniu z mezulem na jutro wybrana jednogłośnie została pomidorówka :D Inka moze coś takiego. Nawet jak Ci jednak nie spasuje na okazje to za 25 zł myśle ze sie opłaca http://allegro.pl/sexy-tunika-bluzka-sukienka-dla-przyszlej-mamy-i1479252948.html Ja od tego sprzedawcy kupiłm kilka bluzek i mimo ze troszke czekałam na przesyłkę to całkiem fajne są i bardzo tanio ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qska - mi sei i Ewcia i Jola podoba :) Mam kolezanki co sie tak nazywają i bardzo fajne dziewuszki z nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, tak pokrotce to u mnie w zasadzie ok, byle ten tydzien i od niedzieli mam u siebie mame na tydzien no i wolne od pracy. Synek skacze w brzuchu, tylko przyplatala mi sie jakas infekcja, wiec musze czekac na wizyte u rodzinnego, bo nie wiem czy moge nawet uzyc Clotrimazol? Czy ktoras wie moze, czy moge uzywac, ale tylko na zewnatrz nie w srodku, czy lepiej nie. Sorki, ze pisze, ale nie wiem co zrobic... qska- co do kolyski tez sie zastanawiam, ale faktycznie do 6 miesiecy, potem dziecko za duze i to bujanie.. Imie Jola zle mi sie kojarzy, Ewunia, Ela- ladne. Ale to tylko moje odczucia martika- na szczescie w UK nacinanie krocza maja za barbarzynstwo , wiec raczej mnie ominie. palusia - ja chyba zakupie nawet ten termometr do wanienki -sa tez takie, ze mierza i temp. wody i powietrza, chociaz moja mama twierdzi, ze najlepszy jest lokiec :) necia- ciesze sie na dobre wiadomosci, gratulacje. Najwazniejsze, ze maluch zdrowy! Dziewczyny mnie na zgage to nawet migdaly nie pomagaja. Sprobujcie na czczo pic len mielony, zaparza sie wrzatkiem i wypija zawiesine. Jest paskudne, ale ratuje sie lyzka miodu. Co do ubranek to mam ich tyle, ze spokojnie moglabym trojaczki miec. Te co kupilam na Ebayu, polowa byla nowa z metkami, reszta jak nowe, nie zniszczone, a dostalam jeszcze od kolezanki. Jak mama juz bedzie, to bedziemy siedziec i segregowac. Lece jesc obiad, gulasz z lopatki w sosiku+surowka z marchewki :Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
ziolka ja używałam clotrimazol w porozumieniu z lekarzem więc raczej można, ale może idz do lekarza sprwdź co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
qska mi tez podoba się Ewa , bo będzie u mnie Ewcia :-) necia fajnie że facet poszedł po rozum do głowy i zrozumiał wszystko . a ja dziś kupiłam proszek 5kg lovela za 38zł , i chusteczki w kauflandzie . za to na ubranka tam nie ma co patrzeć bo dużo droższe niż w innych sklepach. pochodziłam po mieście 2 godziny i teraz jestem zmęczona jak nie wiem co , najchętniej poszłabym spać już .chyba się starzeję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
inka linka mi się wydaje że twój ginek naciąga cię na kasę dodatkową bo jeśli jest wszystko ok to nie ma sensu chodzić co 2 tygodnie. ja chodzę co miesiąc , i tez jest dobrze wszystko nic mnie nie boli itp . za wizytę raz 50zł ,a na drugi raz 100zl . takie moje zdanie.a wiadomo jak cos się zacznie dziać to i tak polecimy do ginków. ciekawe jak przyjdzie czas jak my będziemy częściej ,czyli co 2 tygodnie na wizytę chodzić , to co ile dni ty będziesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszle mamy:) dawno NAS nie bylo :) a jakoś tak wyszlo! napisze w skrocie co u nas: brzuch -brak rozstepow sutki-swedza okolice pępka-swędzą!!!! brzuszek - swędzi czasem krecha od łona do piersi az :) piersi- minimalne rozstepy po bokach! ruchy-maluszek tak wariuje ze caly brzuch mi lata :) samopoczucie- hormony czasami daja w kosc i rycze skóra głowy- swedzi po kazdym myciu wlosow chyba mi szampon nie sluzy wizyta u gina- jutro wyprawka- brak wozka, wanienk, kosmetykow i wszystkiego dla mnie do porodu TO BY BYLO NA TYLE :) hihi aaa i brzuszek jak pileczka cooooraz wiekszy i ledwo wlaze po schodach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszle mamy:) dawno NAS nie bylo :) a jakoś tak wyszlo! napisze w skrocie co u nas: brzuch -brak rozstepow sutki-swedza okolice pępka-swędzą!!!! brzuszek - swędzi czasem krecha od łona do piersi az :) piersi- minimalne rozstepy po bokach! ruchy-maluszek tak wariuje ze caly brzuch mi lata :) samopoczucie- hormony czasami daja w kosc i rycze skóra głowy- swedzi po kazdym myciu wlosow chyba mi szampon nie sluzy wizyta u gina- jutro wyprawka- brak wozka, wanienk, kosmetykow i wszystkiego dla mnie do porodu TO BY BYLO NA TYLE :) hihi aaa i brzuszek jak pileczka cooooraz wiekszy i ledwo wlaze po schodach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy powinnas sie czesciej pojawiac na forum, bo po prostu smieje sie do lez :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu banan na twarzy i maly az w brzuchu podskakuje, tak sie smialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam powiedziec ze staralam sie czytac Was na bierzaco ale nie zawsze sie udawało bo zostawić Was na chwile!!! i naskrobane jak cholerka powinnysmy wydać to wszystko jako poradnik przyszlych mam :) super! mozna sie dowiedziec wszystkiego!! my jutro na wizyte jadymy i w sumie nie stresuje sie tak jak zawsze to juz chyba ten czas ze sie cieszymy i odpychamy zle mysli jak najdalej od nas:) a poza tym maluszek tak kopie slicznie:)powiedzcie dziewczyny jakie lykacie witaminy???? ja lykam prenatal classicczy ktoras z Was jeszcze takie wcina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wazna informacje mam: bylismy ostatnio z mezem w sklepie z wozkami i dowiedzielismy sie ze u nas najczesciej kupowanym wozkiem jest bebetto a teraz nowy model solaris polecam!!!!jezdzilam nim i jest po prostu extra i ma jedna z wiekszych gondoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi dzieki:) tez wlasnie ogladalam ta sukienke. jest ladna i bardzo tania a do tego mysle ze nadaje sie na komunie. jakos specjalnie odpicowac sie nie musze:D mam pytanko- kochana chyba pomylilas mnie z sylonia:) ja na wizyty chodze co 4tyg i place 50zl:) ja dzis na obiad mialam kaczke pieczona..pozostalosci po wczorajszym obiedzie, a ze moj w delegacji to za bardzo z obiadami teraz wysilac sie nie musze. jutro zrobie zurek i starczy na 2 dni:D no muchy w koncu do Nas wrocilas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy - mnie zawsze się kojarzysz z linkiem o prawdziwywch muchach :) zamiast suwaczka :) qska- piękne imiona...ja sama zastanawiałam się nad Ewelinką ziolka - ja piłam ten len ale z łyżeczką zagęszczonego soku wiśniowego - podobne do kisielu wychodziło zastanawiałam się który proszek kupić, ale w końcu kupiłam płatki mydlane...bo se myślę, że pierwszą partię wypiorę w nich i oszczędze dzidziolowi ewentualnego uczulenia już wszpitalu. potem będę eksperymentować :) och, jak ja już bym chciała ten czas..... Fajnie, że już marzec - zaczynam szykować wyprawkę i wić gniazdko:)... w końcu, bo w porównaniu z wami jestem w lesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy ja lykam Falvit na zmiane z Omega 3. Jesli chodzi o wozek to ja raczej zdecyduje sie na Bugaboo 3 w 1. Po pierwsze jest lekki jak piorko, do autobusu, tramwaju bez problemu sie wladuje, do samochodu super sie sklada, po drugie WSZYSTKIE pokrowce, mozna prac w pralce, lacznie z gondolka, po trzecie spacerowka moze byc i przodem i tylem do kierunku jazdy. Poza tym w wiekszosci pozniej uzywa sie wylacznie spacerowki, wiec nie chce ciezkiego wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
to sorry inka linka za pomyłkę :-) dużo nas tu jest i chyba mam sklerozę jakąś w ciąży . :-) lulolcia28 ja też jestem w lesie z wyprawka , i to bardzo ciemnym :-P proszek i chusteczki mam jedynie . czyli zaczęłam zakupy od tej brudnej strony :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×