Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość mam pytanko....
no i u mnie dziś pochmurno , a wczoraj było tak super.pewnie to nie wypada jak kobieta kobietom składa życzenia na dzień kobiet , ale co tam ,mam dobry humor mimo kolejnego roczku .... wszystkiego naj naj kobietki te duże i te malutkie ,pod naszym serduchem noszone .już za roczek nasi mężowie oficjalnie będą składać nam kobietom i naszym córeczkom życzenia :-) dziś to tylko córkom do brzuszka mogą :-) wczoraj naprałam ubranek i w nocy mi się przyśniły :-) wariatka ze mnie :-) moja mała to czeka jak na rozkaz żeby mnie kopnąć , bo dziś obudziłam się i cisza nie kopie . no to ja , w myślach córeczko kopnij mamę z okazji urodzin - kilka sekund i kopnęła , potem córeczko kopnij na dzień kobiet - i znowu kopnęła . normalnie rozumiemy się bez słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
mam pytanko urodzinki dzis masz , wszystkiego najlepszego , spelnienia marzen , buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
tak. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko wszystkiego najlepszego:D i dla wszystkich kobietek 🌼 w dniu naszego świeta kasiunia chodzi ci o ten wózek, który wcześniej wklejałaś-genetrix gx4??? Jeśli tak to promocją się nie przejmuj, wg mnie to promocja nie jest. Ten wózek miał taką cenę jeszcze jak Majka leciała a my w ciązy nie byłyśmy. Sprzedający chyba chce stworzyć efekt Superoferty więc napisał zawyżoną cenę i skreślił ją, że to niby wózek tyle kosztował Jem bułeczkę z twarożkiem i rzeżuchą:D mniam mniam, muszę nową porcję zasiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
sylonia dzieki , tak chodzi o ten wozek gentrix zamowilam go problem z glowy , onby przyszedl caly:) i dobrze sie sprawowal ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko- wszystkiego naj 🌼 Palusia- ja tez nie mam wozka, pewnie kupie w maju i tak by stal gdzies w kacie :P ziolka- ile u was kosztuje bugaboo? my dzis idziemy rodzinnie do dentysty, a jutro odbieramy klucze od dzialki :D normalnie tak sie ciesze ze chyba szampana kupie :D za to czwartek stresowy bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
oki dam znac jutro ma przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) mam pytanko-sto lat z okazji urodzin :* czytam Was na bieżąco, ale cały czas teraz kreci sie temat wózków :P a to ze ja juz wózek mam to sie nie udzielam ;) dzis robie zakupy na allegro-łącznie z proszkiem i płynem DZIDZIUS, wiec jak tylko dojdzie paczka to biore sie za pranie ubranek :) luciola-dostałaś mojego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Wam sprzedawce na allegro Sklep--Myszka ma duzo przydatnych rzeczy i za wysyłke płaci sie tylko raz-12zl i to za kuriera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
no idzis załatwiamy Zuzi przedszkole mam nadzieje ze przyjma ,dziewczyny moze sie orientujecie mozna skladac do 2 naraz podania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj kobietki:-) Mam pytanko-dla Ciebie podwójne życzenia!! Sto lat Kochana!! Co do wózka to ja jeszcze nie mam pojęcia. Tak samo z łózeczkiem. Poczekam do kwietnia i wtedy na bank kupimy coś! Mój T. w czwartek już jedzie na poligon. Do końca miesiąca :-( Aż mi się smutno na serduchu zrobiło ;-( ale jakoś wytrzymam. Najważniejsze,że to nie w maju! Ja teraz do końca przyszłego tygodnia posiedzę u siebie,bo musze iść do pracy. Poza tym mam ten kurs. A potem pojade do rodziców i zacznę robić zakupy na allegro. Nie pamiętam czy Wam pisąłam,że w środe byłam na USG. Mała ważyła już 1018,poza tym wszystko ok. Teraz chyba w czwartek mam wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) i zycze wszystkiego najjj w Dniu Kobiet 🌻 a dla mam pytanko podwojne zyczenia:) niech malenstwo rosnie zdrowo a na czerwiec zycze lekkiego porodu:D mnie kolejny roczek stuknie 30marca zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko jak i wszystkim mamusiom na tym forum zyczymy z Witusiem samych radosnych dni oraz duuuzo szczescia ,zdrowia i milosci :) moze banalnie ale prosto z serca :D 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Hej Dziewczyny w ten piękny słoneczny poranek, to dla nas kobiet i naszych malutkich kobietek tak świeci chyba słoneczko:) Mam pytanko, wszystkiego najnajnajjjj w dniu urodzinek . Pisałyście ostatnio o brzuszkach to ja też dziś zmierzyłam sobie, o rety, mam 120 cm, w 6tym miesiącu tak mnie wybuliło, jutro mam wizytę u ginka. Jak się uda to dziś wrzucę fotkę brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego kobietki i dla Waszych malutkich również :) martika - właśnie zmierzyłam swój brzuch - ja mam 115 cm :) więc zaraz Cię dogonię :) Możemy plasować się w czołówce :) :) , tłumaczę się tym ,że ja wysoka jestem :P Ja w ogóle zauważyłam ,ze ten mój brzuch takimi skokami rośnie - przez 2-3 tygodnie stoi w miejscu , a potem ma skok :) i kilka cm do przodu wybija :) Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ptanko - 100 lat :) Przede wszystkim duuuuużo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia , no i żeby w czerwcu poszło łatwo szybko i przyjemnie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
U mnie też takmi skokami właśnie rośnie, zauważyłam po spodniach, nagle nie wchodzę w te, które nosiłam na luzie i sięgam po szersze, mam kilka par z szerokimi pasami. Ale już ciepło się robi to nie będzie kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko - wszyyyyyystkiego naj dla Ciebie z okazji urodzinek :* :D Dla wszystkich wszystkiego naj naj spełnienia marzeń i lekkich porodów oraz zdrowych dzidziulek :D z okazji Dnia Kobiet! :* Ja dzisiaj ide na wizyte, jak zwykle całą w strachu czy wszystko oki dobra lece żurek gotować i potem szykować sie do gin. Do napisania poźniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
mam pytanko najlepszego i dla calej reszty kobietek tez !!! Ja ma w brzusku 95 i czekam na ten wasz skok, ja noszę leginsy prawie cały czas wiec obawy ze sie nie zmieszcze nie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wrzuciłam Wam coś fajnego z okazji Dnia Kobiet na maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko... Wszystkiego co najpiekniejsze, usmiechu, szczescia i zdrowia:) KOBIETY zyczę Wam samych pogodnych dni, usmiechu, radosci, spelnienia marzen oraz cudownych dzieci:) czy jak sie idzie na USG 3D to badanie robi się dopochwowo czy normalnie na brzuszku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć baby Głowa mnie boli od rana. M wypił wczoraj piwo a ja mam kaca masakra. już mu zapowiedziałam że jak pije ma spać w salonie bo chyba te wyziewy wywołują ból głowy mam pytanko sto lat zdrowego bobasa i lekkiego porodu życzę a która to wiosenka? martika pokaźny brzuszek:) kasiunia myslę że można do ilu chcesz przedszkoli powodzenia życzę bo dzieci do przedszkola powinny chodzić zupełnie inaczej się rozwijają martolinka kopsnij linka do sprzedawcy. Ja dziś robię gołąbki takie z kapustą w środku takie kulki w sosie pomidorowym to na jutro też będzie. Na podwieczorek może gofry małemu zrobię a co") Ja dzis kwiatka w lidlu dostałam a od M mam obiecana bombonierkę Linda tą wielką pycha ;) Jagna ja też w legginsach dziś śmigam:) Kupiłam nawet takie ciążowe na allegro ale nie polecam bo coś potwornego. mam jedne z Promod i Top shop są super w rozm L do końca ciąży starczą na bank a jakosć 100% lepsza niż te ciążówki z all. Czy wam też tak gorąco ?? ja w nocy sie gotuje zaraz pościel zmienię na lżejszą i niedługo piżamy na krótki wyciągnę bo oszaleje tam mnie duzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć baby Głowa mnie boli od rana. M wypił wczoraj piwo a ja mam kaca masakra. już mu zapowiedziałam że jak pije ma spać w salonie bo chyba te wyziewy wywołują ból głowy mam pytanko sto lat zdrowego bobasa i lekkiego porodu życzę a która to wiosenka? martika pokaźny brzuszek:) kasiunia myslę że można do ilu chcesz przedszkoli powodzenia życzę bo dzieci do przedszkola powinny chodzić zupełnie inaczej się rozwijają martolinka kopsnij linka do sprzedawcy. Ja dziś robię gołąbki takie z kapustą w środku takie kulki w sosie pomidorowym to na jutro też będzie. Na podwieczorek może gofry małemu zrobię a co") Ja dzis kwiatka w lidlu dostałam a od M mam obiecana bombonierkę Linda tą wielką pycha ;) Jagna ja też w legginsach dziś śmigam:) Kupiłam nawet takie ciążowe na allegro ale nie polecam bo coś potwornego. mam jedne z Promod i Top shop są super w rozm L do końca ciąży starczą na bank a jakosć 100% lepsza niż te ciążówki z all. Czy wam też tak gorąco ?? ja w nocy sie gotuje zaraz pościel zmienię na lżejszą i niedługo piżamy na krótki wyciągnę bo oszaleje tam mnie duzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam pytanko - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) i dla wszystkich kobietek z okazji naszego święta :) umówiłam się już na usg kontrolne szyjki na jutro na 14.30, a w czwartek zaczynam zajęcia w szkole rodzenia - lekcja mycia noworodka :). będzie 10 lekcji każda po 2h. szkoła za darmo, opłata jest dobrowolna 50zł za cały cykl 10 lekcji. bomi fajnie, że napisałaś o wózkach, ja na początku wahałam się pomiędzy tako jumper a aby mercem, a odkąd marzycielka pokazała linka do warriora, to zmieniłam zdanie na właśnie ten wózek, bo ma podwójnie wzmocniony stelaż i większą gondolę. a po twojej opinii o baby merc chyba zrezygnujemy z tego wózka. palusia my też bez wózka, dopiero po 20 kwietnia będę mogła chodzić więc pewnie dopiero po świętach się wybierzemy po wózek i łóżeczko. w brzuszku mam 97cm, nie wiem czy to duzo czy mało jak na 28 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
dzięki dziewczyny za życzenia :-) palusia niestety 27 już mi stukneło , a pamiętam jeszcze jak wczoraj szłam pierwszy dzień do "zerówki " .... co do usg kontrolnego szyjki to trzeba gdzieś się umawiać? nie robi tego ginek ? ja to swego dorwę lekarza za dwa tygodnie , i mam nadzieję ze szyjka jest super:-) miałam sprzątać w pokoju dla dziecka , poprzenosić dokumenty ubrania do innych szaf w pokojach , wynik tego że już mam 3 pokoje z bałaganem :-( palusia co do gorąca to , mi czasem jak jest 21 stopni w domu to zimno.ja do tych ciepłolubnych należę :-) teraz też mam rozpalone centralne w domu , ale ze względu żeby mi ubranka szybciej wyschły , także przyjemne z pożytecznym mam:-) ja od męża dostałam merci i kartę do bankomatu żebym poszłam na zakupy sobie . ale niczego nie potrzebuje , więc wolę tę kasę wydać na zakupy dla córeczki , na które z początkiem kwietnia sie chyba wybierzemy :-) dobra idę swój bałagan sprzątać ,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko - ja mam dodatkowe usg z racji tej skracającej się szyjki i moja ginka sama chciała umówić się na dodatkowe usg. ale nic nie płacę za badanie. i mam nadzieję, że nadal jest ok i szyjka się dalej nie skraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Wysłałam Wam fotki brzucha i mnie na maila :-) Ja mam wizytę w poniedzialek. Myślałam,ze w czwartek,ale jednak w pon idę do gina. I chyba we wtorek na szkołę rodzenia,niestety do końca marca sama :-( Mi jest od początku ciąży gorąco,a ostatnio śpię odkryta i już też kombinuję zmianę pościeli na letnią :-) Ja dziś z okazji dnia kobiet kupiłam w cukierni torcik. A w sumie jak nic nie dostanę od męża tragedii nie będzie,bo tak dużo ostatnio mi pomaga (w zasadzie robi wszystko),że nawet nie mialabym pretensji o to,że nic nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia - ja chodzę non stop w krótkim rękawie , bo inaczej padam i duszno mi się robi - w poczekalniach itp Ale generalnie już nie wiem jak małego ubierać , bo mi gorąco , a on zimne łapy ma :) Pytam go co 5 min czy mu nie za ciepło :) :) Najchętniej wszystkie okna miałabym pootwierane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×