Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

witam:) ahh no tak walnelam sie. to pieluszki bella maja wyciecie na pepek a nie pampers. moze tez na pampers sie zdecyduje na poczatek a pozniej jakies tansze. a jeszcze chcialam sie zapytac odnosnie szerokiego pieluchowania. zakladamy pampersa i na to tetrowa ale czy w upale nie bedzie maluszkowi za cieplo? czy pampersy sa na tyle szerokie ze nie trzeba dodatkowo zakladac tetrowej pieluchy? co do tych klotni to tez wydaje mi sie ze jakis trol czyta Nas na bierzaco i tylko czeka kiedy bedzie mogl sie do czegos przyczepic...tak jak ten podszyw martolinki-musial ten ktos czytac wczesniej bo skad by wiedzial ze martolinka chce swojemu synkowi dac imie Filip? uciekam pomyc okna bo dzis ladna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) ale tu było gorąco.... na te komentarze najlepiej nie zwracać uwagi - jak nie ma reakcji - nie ma zabawy i trolle szybciej znikają. Inka inka - gratuluję siostrzeńca :) Fajnie będziecie miały z siostrą - razem dzieciaczki będą się chować :) Co do pieluszek , to powiem Wam ,że owszem te z belli mają wycięcie na pępek , ale jak dla mnie to one są gigantyczne !!! Chyba ,ze coś zmienili w rozmiarówce , bo przy pierwszym synku te z wycięciem na pępek stosowałam dopiero jak z Huggisów już dawno miałam 2-ki. Napiszę Wam jak ja miałam przy małym - też nie cierpię na nadmiary gotówki , więc oryginalnych Pampersów nie stosowałam aż do 4-ki i wtedy jak je odkryłam to zobaczyłam ,że wcale nie oszczędzałam kupując inne , bo Pampersy lepiej chłoną i na dłużej starczają. Ja na początku stosowałam Huggisy ( mają śliczne obrazki :) :) ) i byłam bardzo zadowolona dopóki młody nie zaczął się bardziej ruszać . One mają bardzo szerokie rzepy i potem obcierały mu nóżki . Zmieniliśmy na te z Rossmana - fajne , ale żeby nie było odparzeń trzeba je było zmieniać co chwilkę , więc dużo więcej schodziło . Potem były te z Belli i mi nie spasowały ( były wilgotne jak się przejechało ręką - warstwa siuśków :) , no i w końcu Pampersy - naprawdę super , starałam się kupować w promocji - czytałam gazetki i robiłam zapas :). Ale muszę napisać ,ze bardzo długo stosowałam pieluszki Tesco ( fioletowe ) - bardzo mi pasowały i potem na zmianę z Pampkami je kupowaliśmy :) Np - w dzień Tesco , w nocy Pampersy. Ja to normalnie wykład strzeliłam :) Tak tylko się chciałam podzielić spostrzeżeniami :) Wiem tylko ,że moja przyjaciółka stosowała tylko Bellę , bo tylko na te mała nie miała odparzeń - wszystko zależy więc od maluszka. Miłego weekendu Wam życzę i jak najmniej niemiłych gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki ja nie dość że źle się czuję to ogólnie nastrój nieciekawy :( inka czytałam że już się nie pieluszkuje szeroko, ja nie będę W sprawie kocyków myślę że sama się walnęła i teraz ściemnia nie mniej odpuszczę bo głupio by mi było jagna ale okazja z ta działką:) Ja piekę rogaliki z ciasta francuskiego bo mi paczka została a termin się kończy, a i kupiłam gofrownicę w końcu a tyle już przymierzałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Dziewczyny, z tymi kocykami to jakaś farsa, babka się machnęła i tyle a regulamin allegro jest taki że jeżeli ktoś wystawia swoją cenę to klamka zapadła i już. Kiedyś czytałam o przypadku gdzie koleś się machnął i wystawil auto za śmieszne pieniądze, i ktoś kupił i nie było odwrotu. Zasady są proste, tak więc nie musicie się zgadzać na jego warunki, towar został kupiony i już, maile to on może sobie pisać, oczywiście decyzja należy do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę że sie po prostu pomyliła z ceną. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić oszusta, który włamał się jej do systemu, spośród kilkudziesięciu aukcji wybrał tą z kocykami i zmienił cenę z 32zł na 7zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzialki to super sprawa, zwlaszcza przy chodzacych juz dziecich. bezpiecznie, jest sie gdzie wyszalec, a i rodzice moga odpoczac, pogrilowac.my umowe kupna podpisujemy przed nastepnym weekendem :D niestety popatrzylam na prognoze pogody dlugoterminowa i do polowy marca ma byc maks 5-8 st, wiec za mocno sie nie wyszalejemy. inka linka- tak szeroko pieluchuje sie tylko dzieci ktore maja problem z bioderkami. normalnie wystarczy sama pojedyncza pielucha. a co do pieluch jednorazowych, to slyszalam, ze te z Lidla sie dobrze spisuja. uuu szkoda kocykow, taka cena... ale mysle zesprzedawca powinien isc na jakies ustepstwo, np bezplatna wysylka w normalnej cenie czy cos w tym stylu, w ramach przeprosin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :] jednak moje chorubsko uniemożliwiło mi pójście na wesele... eh... trudno... tylko szkoda było patrzeć na wystrojoną mamę i siostrę a ja w dresie, zakatarzona machałam im ... Widzę że nadal temat pieluch się toczy ... :) i jeszcze ktoś nam tu zamieszanie wprowadza hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
do mnie zima wróciła i zimniej i chmurno jest ... ja chcę wiosny , chociaż by żeby było te 10 na plusie w dzień i słonko ... co do kocyków , to w m jak mama jest kocyk a 140 zł do kupienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) u mnie choróbska ciąg dalszy :( mam mega wielkiego migdałka i coś czuję że tantum verde nie pomoże na ten ból :(... W dodatku ten katar :( macie jakieś domowe sposoby??? Na szczęście nie mam gorączki ale i tak się boję o maleństwo :( życzę miłego weekendu :) a chorowitkom szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
z allegro nie jest tak latwo jak myslicie, sama sprzedaje na nim wiec wiem ... Sprzedawca wystarczy ze poda powod do allegro ze towar zostal uszkodzony i sprawa zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
prolatkynka mi lekarz przepisal antybiotyk w sprayu i pomoglo na gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
codo szerokiego pieluchowania to wlasnie jak dziecimaja problem z bioderkami my musielismy dla Zuzy niestety no i wmaju sie urodzila wiec latem ale tylko po domu, pozniej okazalo sie ze ma jeszcz eprzykurcz nozki i rehabilitacje metoda vojta tragedia oczywiscie samemu w domu 3 razy dziennie , prze zokolo 2 miesiace ale naszczescie wszystko ustapilo i pozniej juz ok bylo chociaz czasem podkurcza paluszki w nozce a i wlasnie tak jak gapinka pisze pampersy sa bardzo chlonne i wcale ich duzo nieidzie iwsumie wychodzi prawie na to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
martolinka na katar inhalacje z sola fizjologiczna 2-3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ochprzepraszaszam nie martolinka tylko prolaktynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:) melduje sie na chwilke, widze, ze tutaj wrzalo :) U nas zimno jak cholera, a juz sie cieszylam, ze kurtke zmienie ns ciensza, bo w zimowa juz sie nie dopinam... Zgaga mnie meczy od czasu do czasu i najbardziej pomagaja mi migdaly. Jutro juz mame bede miec u siebie :D i ciesze sie na tydzien wolnego, prawdopodobnie bede tylko do was zagladac okazyjnie. Rozpisujecie sie co chwile na temat poziomu glukozy. Ja nie mam pojecia jak z moim cukrem, bo tutaj nie robia tego badania. Co do pieluch to bedzie to metoda prob i bledow , na szczescie mozna dostac po pojedynczych probkach z roznych firm na sprobowanie. jagna- piszesz, ze dzidzius kopie. Mi lekarz w szpitalu powiedzial jedno, ze jak dizecko jest ruchliwe to bardzo dobry znak! ewcia - udanego remontu! palusia- jak te rogaliki robisz? Ciasto w kwadrat i po prostu zwijasz, czy z jakims nadzieniem? prolaktynka- jak domowe sposoby nie pomoga na migdal, idz do lekarza. Mnie lekarka szczegolnie uczulila na angine, lepiej sie wyleczyc niz miec powiklania po niedoleczonej. Milego weekendu kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Zapytam Was ile macie cm w brzuszkach? Jeśli nie chcecie nie piszcie, pytam z ciekawości, bo wydaje mi się, że ja mam jakiś za duży chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 89-90 cm. I naprawdę mam duży, szczególnie moja Mama tak mówi, wieczorem to już w ogóle bo + wzdęcie;) To chyba dlatego, że szczypior ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi własnie mama mówi, że mam mały i w ogóle mi nie rośnie... ;) jestem wysoka i może dlatego jeszcze tak bardzo nie widać, a poza narazie ok 4 kg przytyłam. ale dla mnie mój brzuch też jest już ogromny hehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia może to Nam mamuśkom się tak wydaje prawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno :) Ale w końcu przestanie nam się wydawać i będziemy mieć naprawdę ogromne brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) W koncu moge sie rozprostowac po całym dniu :) wykorzystam to ze maz oglada TOP GEAR i posiedze troszke na forum :) Co do trolli to na tego typu forach nigdy ich nie brakowało. Siedza w domu i z nudów czytaja wszystkie posty i tylko czyhają na odpowiedni moment aby sie wtracic i zakłócic spokój. szkoda gadac. za robote by sie jakas wzieli :P pieluch juz wiecej nie kupuje. jak skonczy mi sie zapas to kupie paczke czegos tanszego na próbe. Choc rzeczywiscie moze byc tak ze zuzywa sie ich wiecej i na jedno wyjdzie czy kupie jedna paczke pampersów czy dwie czegos tanszego.... wyjdzie w praniu. ile cm w brzuszku? ostatnio mialam 106 wiec teraz bedzie duzo wiecej :P czuje sie jak słonik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz sie tak smiesznie kołysze na boki :P ciezko mi sie wstaje, schyla... szybko sie mecze i bola mnie plecy :( byle do maja! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, że naszym maleństwom jest wygodnie w brzuszkach :) Ja dzisiaj praktycznie cały dzień sama w domku, jedynie z pieskiem hehe. A jeszcze mój "ukochany" mnie wkurzył, bo ledwo co usiadł na gg , to juz musi iść, bo mama i jej chłopak chcą żeby z nimi posiedział... Niech sami sobie siedzą a nie ja się nudzić będę. :) Jeszcze nie jest moją teściową a powoli zaczyna mnie ta kobieta drażnić ... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuska to co dopiero bedzie po slubie :D hehe ale pociesze Cie ze ja tez nie mam ze swoja lekko ;) ok dziewuszki musze polozyc sie na plasko bo zebra mnie bola jak nie wiem :( mały sie rozpycha. Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia to lepiej, żeby siedział z Nimi, niż ze swoją Ukochaną do tego w ciąży? Dziwna Mama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki urok teściowej ... :) Ja to mam gdzieś , bo i tak rzadko się z nią widuję :P A co do Niego , to ma czasami jakieś odpały "mamisynkowania". Dobranoc martolinka :* ja sobie już wzięłam laptopa na koleana, bo też żebra bolą od takiego wysiadywania przed kompem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny u mnie znow zima snieg sypie , echh gdzie ta wiosna :( mala kopie strasznie szlam spac zasowala a zasnelam po 20 obudzilam sie na sisuiu kolo 4 znow zaczela i nie wiem ileniemoglam zasnac no i teraz Zuza obudzila i znow kopie, z1 strony fajnie bo wiadomo ze oki , ale az boli ja to w brzuszku mam 86 , ale juz mi ciezko chodzic , wczoraj mialam kiepski dzien i az plakac mi sie chcialo ze chce tego czerwca bo juz tak ciezko a to jeszzcze 3 miesiace i to pewnie spuchnie sie najbardziej , najgorzej ze Zuza tylko mama wszystko zrobi nic od nikogo wiecej nie chce, ale juz dosc bo nie dam rady wszytkiego sama zrobic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×