Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Angua83 Tak dla potwierdzenia skoro juz masz wyprawke. Mam zamiar w aptece zakupic: oilatum -do kapieli - czyli oliwka po kapieli juz nie potrzebna? cudocrem - do pupy (ale slyszałam ze jest uzywac go w ostatecznosci, wiec mzoe jest jakis inny) linomag - na ciemieniuche octenisept - do pepka, wiec pewnie i wata i ze wzgleu an to ze moj bedzie Jas to i zasypka ... ale - jaka? WSZYSTKO WZIETE Z POPRZEDNICH WYPOWIEDZI Moze Ty masz cos innego to z checia zerkne Pieluszki: Papers lub huggies - podobno to i to dobre ale przeanalizuje ceny w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak do tego kataru co mowicie. Ja katar mam od poczatku ciazy. NIe bylo dnia abym nie pociagnela nosem i... nie zachrapala w nocy :/:P Mąż to aż sie zali ze spac w nocy nie moze jak zaczne chrapac. Co prawda od poczatku ciazy nie zazywam tez zadnych leków ani witamin. Tzn w postaci pastylek. Bo tak to jem warzywa, owoce i te zielone czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam 1597
octenisept jest w sprayu popsikać i ewentualnie przyłozić jałowy gazik. sama waty się będzie ciciać na pepuszku poki nie odpadnie zasypki - ponoć się od tego odchodzi, aczkoilwiek dobra rzecz na upalne dni do posypania w zgięciach ciałka - pachwinki, paszki kolanka - bez wzgkedu na płeć najlepiej zwykła, bezzapachowa - zapytaj w aptece polecam krem z serii oilatum sudocrem - faktycznie do czerwonej juz pupci, a jak nic sie nie dzieje to nie trzeba niczym specjalnym smarować - oilatum wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam 1597
przez siedzenie na piłce bardziej mnie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziewczyny są jusz duże 10l i 6l bardzą się cieszą mam nadzieje że nie będą zazdrosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesuszona- ja mam takie kosmetyki sól fizjologiczna- do nosa leko- do pepka (podobno octenisept dużo lepszy i zgodny z obowiązującymi standardami) gaziki jałowe i waciki bawełniane do przemywania oczek pachwinek krem pielęgnacyjny zziajki i ochronny z bambino płyn do kapieli i włosków z nivei (ale tak, ten oilatum, super- moja siostra na nim się kąpała-b. dobry- tylko, ja za szybko kupiłam i dlatego została nivea) oliwka z nivei- nutri senitive- na masaż chusteczki nawilżana- z pampersa pieluchy- pampers premium i zwykłe dla noworodka, i 1 paczkę happy bella grzebyk i szczoteczka średnio twarda do włosków mydełko - dla niemowląt Bobas- do mycia pępka lub kąpieli, gdyby coś nie tak było z ta nivea sudocream- duży na odparzenia pupę i zaczerwienienia (sama go uzywam na pachwiny, bo mam strasznie zaczerwnienione i pomaga) termometr z miękką końcówka elektroniczny nozyczki do paznokietków patyczki z belli (takie do uszu, tylko, że będę nimi czyściła dno pępka) proszki- lovella i płyn do płukania tez lovella pudru nie mam - najlepiej podobno wietrzyc pupę (bo zasypkę można tylko stosowac na sucho by się nie zbryliła w pachwinkach) ale rzadko się przydawała u mojej siostry, więc nie kupiłam to chyba wszystko--- majątek;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka1237- no to juz duże dziewczyny!!!!Na pewno się cieszą, że będą miały mała siostrzyczkę!!!!Wszystko będzie dobrze, zobaczysz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ale i tak mam stracha no i jak ja wytrzymam bez pracy nawet mój m mówi że ja chyba z dzieckiem będę pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po wizycie... i troszkę się zmartwiłam, malutka w sumie niedużo przybrała na wadze, miałam nadzieję, że przekroczy 2 kg (skończone 34tc), a tu jednak troszkę mniej:( będziemy się obserwować, na szczęście moja szyjka, łożysko, a przede wszystkim samopoczucie są jak najbardziej ok:):) lekarz uspokajał, to normalne, że może opóźniać wagowo o jakieś 2, 3 tygodnie (jak u mnie). Więc może będę lipcówką. A jak u Was dziewczyny z wagą maluszków? mam nadzieję, że wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc_ella- u mnie ważony był misiek w 32tc i ważył 2213 g!!Lekarz mówił, że może być grubasek;) po mamusi chyba, ile mierzył nie wiem, ale u mnie łozysko wtedy bardzo się szybko starzało i wód miałam mało, teraz nie wiem, mam isc jutro do lekarza więc sie dowiem.Gratuluję, że u ciebie wszystko w porządku, lipcówka, czerwcówka- wszystko jedno byle twoje szczęście było zdrowe!![] []

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) Kilka dni odpoczywałam od netu i pora wrócić do rzeczywistości :D Zrobiłam znowu kolejne "drobne" zakupki, tym razem uroczą sukienkę dla siebie :) Dzisiaj przyjechał wózek i oczywiście musiałam go poznać od podszewki tak, że znam juz każdy bajer w tym moim cudzie :D teraz będzie się wietrzył i nabierał mocy urzędowej :D U mnie jeszcze dokładnie miesiąc i zaczynam łapac małą schizę :D:D ale jak mawiaja co nas nie zabije to wzmocni więc czuję się jak Superman :D NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ 1.PodwojnaMamuska?........?...........?.................. 1-5.06/? 2.Angua83...............Kasiek......28.......Katowice.... ....... 02.06/(Mikołaj) 3.lilka1237................Lilianna....30....Lubelskie... ............03.06/(Zosia) 4.Przesuszona............Weronika.....23....Mazowieckie.. ....07.06.11/ (Jaś) 5.gamedesire39.?......Małgorzata .......39.......Kraków ..........10.06( chłopiec/Franek) 6.mamuskaanusika..... Anka.......31......Podkarpacie..... 10.06/(Antonina) 7.choc_ella...............Ela.........30.......Śląsk... .............18.06/( Nadia) 8.czarnykotbiałykot..?.....?......?...................?/ ? 9.dora87.?........?.......?..................?/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze jaka ja tu stara jestem hahahhahahahahah mnie to w szpitalu przypną drukowanymi literami STARSZA PIERWIASTKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angua83, wolałabym jednak zostać z Wami-czerwcówkami:) Poza tym na moje 30te urodzinki pod koniec czerwca chciałabym mieć córę przy sobie:) no witaj gamedesire, stara pierwiastko kochana (no, rozbawiłas mnie:) ), masz szczęście, że to odpoczynek od netu, nie od nas;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moja droga w pewnym momencie rodzina powiedziała, że jak znowu włączę kompa to mi zasadzą kopasa w :D więc korzystałam z uroków ogrodu i spacerowałam, z siostra pojeździłam po salonach meblowych bo kupiła mieszkanie i zaczynają szaleć z meblami :) A i chciałam dodać, że też jestem czerwcówką hihi i to z 30-go czerwca :D o mały włos a może plemnik :P miałabym prezent na urodzinki w postaci przystojniaka Franka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jesteś usprawiedliwiona:):) kop w cztery literki - niewskazany, no chyba, że na szczęście:) a ja już od godziny śledzę wózki na necie i dalej nie jestem przekonana stuprocentowo do żadnego:/ a to za ciężki, a to kółka nie takie, a to nie ma przekładanej rączki ( właściwie większość tak ma, co mnie dziwi).. x-lander xa chyba najbliżej oczekiwań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku też myślałam o X-landerze i uważam że to bardzo dobry wózek, poza tym zaczepiłam kilka dziewczyn z tymi wózkami i bardzo dobrze się wypowiadały:0 potem spotkałam dziewczynę z wózkiem który wizualnie mnie zakręcił i się zakochałam ..... kawał ze mnie kobiety więc nie przestraszyło mnie to, że do lekkich nie należy a że i domek itp więc problemów z wnoszeniem nie będę miała ...... dzisiaj urósł mi taki pawi ogon, że może przed snem w końcu domknę drzwi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ 1.PodwojnaMamuska?........?...........?.................. 1-5.06/? 2.Angua83...............Kasiek......28.......Katowice.... ....... 02.06/(Mikołaj) 3.lilka1237................Lilianna....30....Lubelskie... ............03.06/(Zosia) 4.Przesuszona............Weronika.....23....Mazowieckie.. ....07.06.11/ (Jaś) 5.gamedesire39.?......Małgorzata .......39.......Kraków ..........10.06( chłopiec/Franek) 6.mamuskaanusika..... Anka.......31......Podkarpacie..... 10.06/(Antonina) 7.choc_ella...............Ela.........30.......Śląsk... .............18.06/( Nadia) 8.czarnykotbiałykot..?.....?......?...................?/ ? 9.dora87. Dorota........24.......Pomorskie..................20.06/Maja I ja się dopisuję w końcu do tabelki :) w moim przypadku wózek jeszcze poza zasięgiem, wypatrzony, ale nie kupiony. My się zdecydowaliśmy na Taco Jumper X, mam nadzieję, że się dobrze sprawdzi w praktyce :) tylko z kolorem się zastanaiwam. Korci mnie róż, ale biorąc pod uwagę, że być może w przyszłości będzie synek, to w różowym wózku nie chciałąbym go wozić :P Co do kosmetyków.... jestem goła i wesoła, nie wiem zupełnie co kupować... ale liczę na to jeszcze ogarnę temat zanim urodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, i dora się uzupełniła:) coś mamuśka podwójna się długo nam tu nie melduje, czarnobiałykot też imprezuje:):) mam nadzieje, że wszystko ok u Was, dziewczynki. Ale i tak coś mało tu nas, hmmm, tylko tyle czerwcowych słoneczek ma się urodzić? aha, taco jumper też biorę pod uwagę (fioletowo-szary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Mąż szedł wcześniej do pracy u już nie mogę zasnąć, już po śniadanku nawet jestem;)))))) gamedesire- a pochwal się tym wózkiem, bo nie wiem jaką karetą będzie mały Franek jeździł!my już wózek mamy stoi w dużym pokoju (bo gdzie indziej miejsca brak) i się wietrzy, uszyłam nawet pokrowce na koła, bo straszne ślady robił na panelach (z gumy prawie nie do usunięcia!)Mamy zielonego Baby Design Espiro Enzo Evo- ciężki, ale podobała nam się, oczywiście od początku miał być xlander, xa, ale, jak od 1 marca zmienili cenniki i cena poszła o 400 zł i więcej w górę to daliśmysobie z nim spokój, odchorowałam i wybraliśmy enzo evo. O Tako Jamper X też mysleliśmy, ale jak go zobaczyłam na żywo, to wydawała mi się malutka gondolka, ale może tylko mi się wydawało... A tą sukienkę, to naa jakąś okazję?-Super wam się udało zaplanować narodziny kruszynki w ten sam msc, co Twoje urodzinki!!!Moje już minęły, ale cicho sobie powtarzam, że Miki zrobi mi prezent na dzień Matki (no przecież może wyjść te parę dni wcześniej;))I dobrze siostra mówi- MARSZ NA DWÓR!!!WDYCHAĆ Świeże powietrze!! a kompa pod pachę i dalej z nami śmigaj!! No i nie martw się staruszko- jakoś to będzie!!do odważnych świat należy! choc_ella-tak to nic , że nas tu nie dużo, liczy się jakosć a nie ilość!!! dora87- jeszcze zdążycie z zakupkami! nie martw się!! delektuj się tym ja wczoraj jak dopadłam jeden sklep, tak wyszłam z 6!!!!!parami spodenek na Mikołajka!!!Zwariowałam! (powinnam wygrzewać to swoje d....sko, żeby wyzdrowieć, ale i tak wyszłam na dwór!! (zahaczyłam też o fryzjera) No i byliśmy u położnej na edukacji dla ciężarnych (tak się to u nas nazywa)-dała nam zaświadczenie, o uczestnictwie i teraz w szpitalu nie powinni robić problemu z porodem rodzinnym, ale zobaczymy czy nam się uda, bo ostatnio jak koleżanka tam rodziła, to męża wysłali do domu!!!(poród był w nocy, a właściwie nad ranem)została sama jak palec!!! Podwójna mamuska i czarnykot biały kot- - gdzie uciekłyście? Życzę miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Mąż szedł wcześniej do pracy u już nie mogę zasnąć, już po śniadanku nawet jestem;)))))) gamedesire- a pochwal się tym wózkiem, bo nie wiem jaką karetą będzie mały Franek jeździł!my już wózek mamy stoi w dużym pokoju (bo gdzie indziej miejsca brak) i się wietrzy, uszyłam nawet pokrowce na koła, bo straszne ślady robił na panelach (z gumy prawie nie do usunięcia!)Mamy zielonego Baby Design Espiro Enzo Evo- ciężki, ale podobała nam się, oczywiście od początku miał być xlander, xa, ale, jak od 1 marca zmienili cenniki i cena poszła o 400 zł i więcej w górę to daliśmysobie z nim spokój, odchorowałam i wybraliśmy enzo evo. O Tako Jamper X też mysleliśmy, ale jak go zobaczyłam na żywo, to wydawała mi się malutka gondolka, ale może tylko mi się wydawało... A tą sukienkę, to naa jakąś okazję?-Super wam się udało zaplanować narodziny kruszynki w ten sam msc, co Twoje urodzinki!!!Moje już minęły, ale cicho sobie powtarzam, że Miki zrobi mi prezent na dzień Matki (no przecież może wyjść te parę dni wcześniej;))I dobrze siostra mówi- MARSZ NA DWÓR!!!WDYCHAĆ Świeże powietrze!! a kompa pod pachę i dalej z nami śmigaj!! No i nie martw się staruszko- jakoś to będzie!!do odważnych świat należy! choc_ella-tak to nic , że nas tu nie dużo, liczy się jakosć a nie ilość!!! dora87- jeszcze zdążycie z zakupkami! nie martw się!! delektuj się tym ja wczoraj jak dopadłam jeden sklep, tak wyszłam z 6!!!!!parami spodenek na Mikołajka!!!Zwariowałam! (powinnam wygrzewać to swoje d....sko, żeby wyzdrowieć, ale i tak wyszłam na dwór!! (zahaczyłam też o fryzjera) No i byliśmy u położnej na edukacji dla ciężarnych (tak się to u nas nazywa)-dała nam zaświadczenie, o uczestnictwie i teraz w szpitalu nie powinni robić problemu z porodem rodzinnym, ale zobaczymy czy nam się uda, bo ostatnio jak koleżanka tam rodziła, to męża wysłali do domu!!!(poród był w nocy, a właściwie nad ranem)została sama jak palec!!! Podwójna mamuska i czarnykot biały kot- - gdzie uciekłyście? Życzę miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że dwa razy to samo, wyświetlił mi się błąd;) A to masza tabela czercówek: NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ ❤️ 1.PodwojnaMamuska?........?...........?..................1-5.06/? 2.Angua83...............Kasiek......28.......Katowice........... 02.06/(Mikołaj) 3.lilka1237...............Lilianna....30....Lubelskie...............03.06/(Zosia) 4.Przesuszona..........Weronika.....23....Mazowieckie......07.06.11/ (Jaś) 5.gamedesire39......Małgorzata......39......Kraków.............10.06/Franek) 6.mamuskaanusika..... Anka.......31.......Podkarpacie..... 10.06/(Antonina) 7.choc_ella..............Ela...........30.......Śląsk..................18.06/( Nadia) 8.czarnykotbiałykot..?.....?......?...................?/? 9.dora87...........Dorota........24.......Pomorskie..................20.06/Maja 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wczoraj zakupy dokonane - udane. Dziś pakowanie torby :) - oby tylko po spakowaniu nie jechać od razu do szpitala - takie szczęście, że jak już coś załatwie to to nie ma co czekac :P Wczoraj odwiedziła nas nasza znajoma z mężem co niedawno urodziła córeczke - 2mc temu. Szkrab taki mały, że nawet główki bałam sie dotknąć :( Co to będzie z moim. Tak śmiechem żartem mówię że nie dotkne bo się będę bała - a w rzeczywistości oby tak nie wyszło :| Heh tak mi opowiadała co i jak pzred i po porodzie, że dziś śniło mi się karmienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ..... jej jakie z Was ranne ptaszki :) Ja przed 8 nie potrafię sama oczu otworzyć :D korzystam z ostatniej możliwości pospania bo noce rózne, czasem jak kamień nawet nie wiem kiedy noc minęła a czasem jak na ruszcie z boku na bok. Apropos zakupów to wozek myknęłam sobie Peg Perego GT3 trójkołowiec o którym dużo powiedziały mi znajome, teoretycznie wózek nie do zajechania wszędzie pójdzie po piachu, śniegu i błocie .... sama jestem taki łazior więc chciałam mocny wózek. A sukienka hmmmm cale lato zawsze biegam w kieckach a tu wszystkie moje jakieś taki przyciasnawe :P więc kupiłam jeszcze jedną na balon-brzuch a potem po porodzie będzie lepiej ( łudze się ). Mowicie o pakowaniu torby do szpitala .... jeszcze o tym nie myślę, jakoś obiecałam sobie że powstrzymam się z tym do dnia matki :D Jutro wypiorę ciuszki i poprasuję a potem ostatnie zakupki ale to juz tylko koszulki nocne, biustonosz i jakiś leciutki szlafrok bo te które mam w domu nie nadaja się do szpitala ... chyba zbyt frywolne na taką wizytę hhahha Siostra w ramach zabicia mojego jakże wypełnionego obowiązkami czasu postanowiła wyciągnąć mnie do galerii handlowej i oczywiście użyła małpa jedna podstępu .... od tygodnia strasznie nosi mnie na pizzę a przez całą ciąże z wiszącym językiem obchodziłam każda pizzerię :D także dzisiaj skuszę sie chyba na kawałeczek bo inaczej zwariuję .... tyle sobie juz odmawiałam, że mam nadzieje iz to nie zaszkodzi .... jakby co jutro będe opłakiwac swoja głupotę i wmawiać wszystkim, że zgaga jest po czymś innym :D Oj rozpisałam się .... no to dziewczyny miłego dzionka dużo na świeżym powietrzu bo pogoda przynajmniej tu w Małopolsce przepiękna :D do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzień dobry:) Angua83 pierwsza dziś zaatakowała z rana, dobrze że nic nie pisałam po 4 rano ( a tu byłam, hihi). Jakoś wyspana byłam, ptaszki ćwierkały...:) co do wózków, mamy bardzo podobne gusty, Mamuśki. Każdy o którym wspominacie, też braliśmy pod uwagę. No i chyba jednak przy tym x-landerze najdłużej się zatrzymuję... u mnie pakowanie torby jeszcze poczeka, coś czuję, że przenoszę tego mojego Krasnoludka, ale tez nie mogę się oprzeć, jak widzę coś pięknego z ubranek;) przesuszona, ja to sny o dziecku dosyć często miewam. Ostatnio, że urodziłam...trojaczki:) No, ja rozumiem, dwójkę (czego bardzo chcieliśmy), ale trójpak. Hmmm, jak ja bym to ogarnęła, hehe. a propos frywolnych koszulek, (o Ty frywolna kobietko, gamedesire;) ), ja też mam takie jedwabne szlafroczki-cienkie, grzeczne, stonowane kolorki co prawda, ale nie wiem, czy w takich wypada do szpitala. Mamy brać taki gruby, miśkowy szlafrok?? A pizzy sobie nie odmawiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ 1.PodwojnaMamuska?........?...........?.................. 1-5.06/? 2.Angua83...............Kasiek......28.......Katowice.... ....... 02.06/(Mikołaj) 3.lilka1237...............Lilianna....30....Lubelskie.... ...........03.06/(Zosia) 4.Przesuszona..........Weronika.....23....Mazowieckie.... ..07.06.11/ (Jaś) 5.gamedesire39......Małgorzata......39......Kraków..... ........10.06/Franek) 6.mamuskaanusika..... Anka.......31.......Podkarpacie..... 10.06/(Antonina) 7.choc_ella..............Ela...........30.......Śląsk.. ................18.06/( Nadia) 8.czarnykotbiałykot..?.....?......?...................?/ ? 9.dora87...........Dorota........24.......Pomorskie...... ............20.06/Maja 10.Marzycielka29.........?...............29...Śląskie............19.06(córeczka) Witam, dawno nie byłam, ale kłopoty w rodzinie niedstety. Widzę, że Wy nie próżnowałyście :) Wpisałam sie również do tabelki. Co do wózków to mamy zamówiony Tako Wariorr szaro fioletowy. ALe ogólnie to jesteśmy w lesi z zakupami, mam nadzieję, że w tym tygodniu zamówimy łóżeczko i rzeczy do szpitala, bo trzeba sie pakować. Co do szlafroków to ja sobie kupiłam cienki bawełniany, bo na lato taka frota to nie bardzo chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocka spacerowa co 2 godziny do kibelka prawie zaspałyśmy do szkoły .Mała coś dzisiaj leniwa prawie się nie rusza muszę chyba zjeść jakieś ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam doświadczenia z niemowlakami i tymi wszystkimi sprawami, ale jak wczoraj sobie uświadomiłam ból porodowy a ból przy karmieniu (gdyż nie hartowałam piersi) to dziś poleciałam do apteki i kupiłam nakładki silikonowe Z AVENTu do karmienia piersią. Nie wiem czemu ale ból brodawek bardziej mnie przeraził niż sam poród. Do tego zakupiłam pas uciskający po urodzeniu, do tego jeszcze bluzeczkę alaciążówkę w modne kwiatki w tym sezonie (i góra bluzki z innego materiału jednolitego niestety uwidacznia wszystkie małe fałdki spod stanika) - jak tak mnie poczytać to ja tylko narzekam :P Właśnie teraz zacznę pakowanie torby :) Jest tak gorąco, że siedzę w samej bieliźnie (zresztą nawet jak zimno to mogę się spocić że szok) Tym czasem do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, super, że się rozkręcacie kobitki! Mnie właśnie odwiedziła koleżanka z pracy, poplotkowałyśmy i od razu dzień miło leci. Przesuszona ja smaruje brodawki od kilku tyg. maścią Maltan, poprzednim razem po powrocie ze szpitala też używałam tych kapturków Avent. Śniło mi się dziś, że karmiłam moją Małą i miałam mnóstwo mleka, a tak naprawdę ja nawet siary jeszcze nie mam, a Wy? Gamedesire smacznej pizzy i bez wyrzutów sumienia. Uwielbiam pizze i nawet w ciąży sobie nie odmawiałam. Choc_Ella na pewno Córcia przybierze jeszcze odpowiednią wagę! Marzycielka mam nadzieje, że kłopoty rodzinne zażegnane. Ja sie na temat wózków nie wypowiem , bo mamy po starszej córci, a na przyszły rok planuje zakupić jakąs fajną spacerówkę. Teraz biorę sie za robienie biżuterii, bo obiecałam małej siostrzenicy, że jej zrobie koralik na Komunię brata. A to takie moje hobby, na którym cierpi najbliższa rodzina, bo ich potem moimi dziełam obdarowywuje. Za godzinke po córę do przedszkola. Do "napisania"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej!\ Kurcze al macie poczucie humoru!! Ja to rzeczywiście mam taki frotowy szlafrok w dodatku biały, na pewno się poplami, ale już mi sdię nie chce nic kupować, zreszta szkoda mi kasy, A te kapturki z Aventa to mam, ale nie wiem czy nie lepszy byłby Bephanten Przesuszona- zobaczysz, że jak zobaczysz swoje maleństwo to je od razu pokochasz!!a z tymi zakupami to rzeczywiście szalejesz, ale kiedy jak nie teraz!!!! choc_ella- ale ty masz sny!! ale u mnie podobnie, dziś śniło mi się że zostawiłam własne dziecko dzioeń po porodzie i poszłam do pracy. Dopiero przed wejściem przypomniało mi się , i mojemu, z kim to dziecko zostawiliśmy...no z nikim,,...rety wstałam zlana potem..Obym nie była wyrodna matką marzycielka 29-witaj!! lilka1237- no to smacznego ciacha!!mąż mi wprowadził zakaz na słodycze od zeszłego czwartku, ale i tak po kryjomu zjadłam wczoraj rogala z czekoladą:)))) mamuskaanusika-ja mam siarę od 1,5 msc!! ciągłe wymienianie wkładek strasznie wkurza, ale wiem że cyce się przygotowują::))!!Przynajmniej masz miłe zajęcie z tą biżuteria!!! i docenia cię siostrzenica!! gamedesire- oj tak pizza!!! z podwójnym serem!!!marzenie! No to pa lecę do lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×