Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Jak czytam Wasze posty to humor mi się poprawia ;) Mąż poszedł do pracy a ja sobie dr hous'a oglądam. Kolejny dzień zleciał. Spokojnego wieczoru i kolorowych snów :) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawaaaać:):) niech żyje bezsenność.... pewnie przewracacie się smacznie z boczku na boczek...słodkich snów dziewczynki, ja sobie poserfuję, a co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki! Oj! ja też dzis bardzo "ciężko "spałam, tak strasznie duszno mi było i nie umiałam się ułożyć dopiero koło 3.40 zasnęłam jak kamień. choc_ella- ja się opanowywałam przed surfowaniem, marzyłam o zaśnięciu (bo nogi jak balony, jakieś chore sny na jawie, zgagai ból gardła-a lodów nie jadłam już parę dni) No nic, a dzisiaj do szpitala na badania- przepływy, ktg i jakies inne, ale nie wiem jakie bo w skrócie mi lekarz napisal na kartce swoim charakterystycznym pismem, i guzik wiem. dam znać jak było po południu! życzę wszystkim czerwcówkom miłego dnia, u nas w końcu można oddychać (ma być 18 C)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Od wczoraj jestem niespokojna, bo miałam pobierany wymaz w kierunku gbs i troszkę się stresuję. Oby nic nie wykryło...! Miłego dnia Dziewczynki :) Żadnych więcej dolegliwości! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
Witam, ja tak czytam, że prawie każda ma ktg, kiedy się to badanie robi? Mój lekarz nic mi nie mówił o tym. Co do pakowania, to chyba dziś w końcu się zmobilizuję, bo mój mąż cały czas o tym mówi. Wstawiłam pranie ciuszków dzidziusia. Poza tym mam jakiegoś lenia znowu i jakaś rozdrażniona jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
a mam jeszcze pytanie, czy robicie sobie masaż krocza? I czy używacie do tego specjalnego olejku weleda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktg to badanie tętna płodu oraz ew. skurczy macicy, które mogą ale nie muszą przepowiadać poród. Mój lekarz robi je w miarę regularnie od 34 tc. Jeśli jeszcze nie miałaś to prawdopodobnie będziesz je miała tuż przed zbliżającym się terminem porodu a już na pewno jeśli minie 40 tc. A tak w ogóle ktg przypomina ekg tylko, że podłączone jest do brzucha ;) Mnie cały czas męczą obawy, żeby Nasza Kruszynka była zdrowa, żeby wszystko było dobrze! Tłumaczę sobie, że to wszystko jest zapisane tam na górze, ale momentami to aż mi się płakać z tego stresu chce :'( No dobra, już nie przynudzam! Masażu krocza nie robiłam z powodu przeciwwskazań zdrowotnych, ale każda położna z którą miałam okazję rozmawiać, bardzo pozytywnie o tym mówiła. Polecała oliwkę dla niemowląt. Sama nie korzystałam. Pisze tylko, to co słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielko, ja też nie robiłam masażu, nie ćwiczę też mięśni Kegla - chyba o tym zapominam, albo z lenistwa, albo..nie wiem, nie do końca może w to wierzę??..:) A o ktg pytałam wczoraj lekarza, kiedy co i jak. Sugerował, że dopiero przed samym porodem, więc pewnie już w klinice jak termin będzie bliziutko. Ale co lekarz, to inaczej mówi:) Moja koleżanka ma regularnie już od 30 tyg. robione.Aha, ja też jeszcze nie spakowałam torby, chyba już czasssss:) Alina, ja tez miewam takie dołki psychiczne...:) to chyba hormony już ostro dają nam się we znaki. Sny o dziecku mam prawie codziennie, a czasem dopadają głupie myśli, czy sobie poradzę, czy nie zrobię krzywdy takiej małej Kruszynce. ech, my przyszłe Mamy to mamy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się - jestem taka przybita, że aż strach , może to z niewyspania? bo przecież nie ma czym się martwić, chyba, że tym, że misiek nie chce wyjść! a ja czekam i czekam i czekam....... No dobra, po badaniach!ktg- prawidłowe, przepływy w pepowinie ok, łozysko III stopnia- stare, wód o dziwo dużo (bardzo się cieszę- wczoraj wyżłopałam prawie 5 litrów wody!),ale dzis w ogóle pić mi się nie chce., ponownie misia zważyli i zmierzyli, wyniki podobne do ostatnich 3371 g i średnio wielkości odpowiadające 38/39 tyg.- czyli się zgadza. Zaliczyla tez anestezjologa- załozył mi karte pokazał filmik jak się znieczula pacjentki i tyle. zalecenia- seks, by w terminie sie wyrobić. Czuje się jakby ktos po mnie przejechał. rety. nawet truskawki mi tak nie smakują;( no nic, do przeczytania mamuśki! uszy do góry! Aha- masaż krocza bardzo polecała połozna, ale ja mam opory, (zalecała oliwką, wazelina, kremami itp.)celem ma być nie popękanie krocza. A z tym ktg to różnie, mój lekarz teraz mnie wysyła jak na sr..., a wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oj Dziewczynki widze, że łapiemy depresję przedporodową, a co to będzzie później. Myślę, że to oznaka zmęczenia już tym stanem i troska o Maluszki! Choc_Ella no ja myślę, że już każdą oznaką porodu możemy się cieszyć, to już naprawdę końcówka. Migielusia moja kuzynka urodziła wczoraj w terminie córeczkę 2700g i 49cm, dostała 10 pkt, więc myślę, że nie masz co się martwić o swoją Kruszynkę. Gamedesire to Ci Mały Artsyta rośnie. Kiedyś przeczytałam, że dzieciaczki z częstą czkawką w brzuszku są troszkę nadpobudliwe. Przykładem jest moja Milenka, często miała czkawki (zresztą do teraz) i jest jak huragan. Ale czy to prawda to nie wiem. Alina123 pomyśl, że ten wymaz to tylko dla dobra Maluszka, nawet jak wyjdą pozytywne wyniki, to podaje się antybiotyk i dzieciątko jest bezpieczne. Marzycielka ja ani w poprzedniej ciąży ani teraz nie miałam ktg, więc chyba to nie standart. Mój lekarz twierdzi, że jak czuje ruchy dziecka, to jest ok. A masażu krocza nie robiłam, bo jak o nim przeczytałam, to mój ogromny balon mi to uniemożliwiał. Angua - jeśli chodzi o moją córeczkę, to ja chyba zrobiłam błąd w drugą stronę, tzn. za bardzo ją do siebie przywiązałam. Praktycznie ona jest od paru miesięcy tylko ze mną i tu chyba tkwi przyczyna. A Ty kochana korzystaj z sexu, bo Mikołajek gotowy do wyjścia. Ciesz się, że wszyściutko dobrze, dotrwamy. Zrobiłyście mi smaka tymi truskawkami. Objadłam się wczoraj i dziś. Zaplanowałam, że jeszcze na Dzień Mamy zrobie sernik na zimno z truskawkami. No i myślę, że jeszcze przed porodem zdąże upolować czereśnie. Noce też koszmarne, ale jeszcze tydzień dam radę. Lilka, Dora, Przesuszona, Justka, co u Was? Pozdrawiam i życzę nam wszystkim lepszych humorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tylko nie mogę się zebrać do pisania . od rana mam nieregularne skurcze rano były co 20 min puźniej co 15 min ok 12 wygasły wcale i przedchwilą znów miałam . ale nie ma co panikować napewno wieczorem przejdzie chyba że mała zrobi niespodziankę na dzień matki . mój m powiedział żebym się wstrzymała do piątku bo on ma gorący okres w pracy i nie ma czasu rodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rferfe
lilka ale miałabyś słodki prezent na dzień mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczeta!!!! Czytam wasz posty i sama nie mam nic do dodania. Nie mam jeszcze depresji ale dola napewno! Sama nie wiem. Jak bylam u poloznej kilka tygodni temu to powiedziala mi ze jak na jej oko to urodze w 38 tygodniu. I 38 tydzien sie zaczyna i nic jeszcze nie czuje. Czytam o tych wszystkich bolach przepowiadajacych i nic takiego mi sie nie dzieje. JA sie nastawiam na porod w ciagu kilku nastepnych dni a pewnie znajac moje szczescie przenosze 2 tygodnie!!!;-( I taka bedzie kara za sluchanie jakis pierdol!!! Tez opieka w uk jest gorsza niz w Polsce! Ja o KTG to moge tylko pomarzyc!!!!! Pewnie by mi zrobili jezeli pojde do szpitala i powiem ze cos jest nie tak ale po co klamac?Mam wizyty u poloznej co tydzien ale co ona mi moze powiedziec? Podotyka brzuch, poslucha serduszka przez kilka sekund i powie zeby przyjsc za tydzien!!! Oj chyba wlasnie mi sie depresja zaczyna;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, dorwałam najnowszą gazetkę z Bierdonki - widziałyście??:) coś dla naszych maluchów, pampersy, chusteczki, smoczki i inne cudeńka. Aaa no i płyn i proszek Lovela w fajnej cenie:) Tak że jak czegoś Wam brakuje, to może warto. Buziole:) Ja dziś jakaś padnięta, zmusiłam się też do wypicia ok 2 litrów wody, ja wiem, że człowiek nie wielbłąd - pić musi. Ale żeby na siłę??!! Hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! :) Ja też podczytywałam na bieżąco wszystkie posty, ale dopiero teraz znalazłam chwilkę na napisanie. Fajnie, że u Was wszystkich wszystko w porządku. Ja też często dołuję się myślami, żeby chociaż córeczka zdrowa się urodziła... i zaczynam stresować się porodem, bo się na cc nastawiam. DO lekarza lecę dopiero w przyszłym tygodniu i myślę, że też będę miała ktg. Mała wczoraj wyjątkowo mało aktywna była, ale pomyślałam, że nie będę na zaś panikować... ! Dzisiaj trochę więcej się wierciła- po truskawkach !! :) Chodzę się tylko na nie czaję po warzywniakach :) myślałam, że już nie wytrzymam tak mi się ich chciało. I mam cały czas ochotę na lody śmietankowe. Zauważyłam, że pod koniec ciąży zaczęłam wymiękać i pozwalać sobie na jedzenie więcej rzeczy, których sobie odmawiałam przez te wszystkie miesiące :P Torba nadal nie spakowana, a już 37 tydzień, ale to pewnie tylko dlatego, że jeszcze nie orientowałam się co mi potrzebne. Dla dziecka nic, bo zdecydowałam się na prywatny poród i tam wszystko dadzą dla dziecka. choc_ella super, że zamieściłaś ten link z gazetką, pewnie przeszła by mi koło nosa taka fajna ofera, tym bardziej, że szaleję na punkcie rzeczy z disneya i z Kubusiem Puchatkiem :P a teraz to na pewno się wybiorę sprawdzić co i jak :) Buziaczki dla Was wszystkich kochane! Spokojnej nocy i kolorowych snów! :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Mamuski! W końcu się wyspałam! Tylko dwa razy wstawałam do łazienki, a i misiek jakiś spokojniejszy od rana, bo wczoraj to myslałam , że chce wyskoczyć;) Alina123- Twoja kruszynka będzie zdrowa i takiej mysli się trzymaj!, nie wolno dopuszczać złych scenariuszy do swojej główki!!!Jeszcze troszkę a przekonasz sie o tym! A o wyniki , dokładnie tak jak mamuska anusika pisze nie martw się, najwyżej weżmiesz antybiotyki. Widzisz ja do tej pory nie wiem czy lekarz pobrał mi wymaz w tym kierunku, bo nic mi nie powiedział, a pytałam, a termin mam za tydz., to dopiero jest stresujące. Marzycielka- ja juz pranie tak dawno zrobiłam, że nie pamietam jakie mamy ciuszki, muszę dziś zrobić rekonesans po szafce dzidziunia choc_ella- rety, torba jeszcze nie spakowana? a ja siedzę na tej torbie od miesiąca!! i czekam, ale teraz wiem, że zrobiłam błąd, najlepiej by było, gdybym teraz się za to wzięla, a tak to wariuję z tego OCZEKIWANIA! Świetnie , że zamiesciłas ten link na stronę biedronki! Ja już czekam na te proszki od tygodnia (biedronke mam pod nosem) i kupię po jednym chybaa, bo mam już zapas (po 6 kg), ale chodzi. ja wczoraj odpuściłam z piciem- tylko ciut ponad 1 l. mamuskaanusika- lepiej żeby się nie sprawdziło z ta czkawką, bo mój mały ma ją kilka razy dziennie, boje się , że w tym przypadku może być nadpobudliwy, a rodzice to tacy spokojni ludzie....A i przeslij nam po kawałku tego sernika na zimno z truskawkami!! Lilka1237- świetnie, że masz juz skurcze, to pewno te przepowiadające, no chyba, że dziś czujesz je mocniej i dostaniesz ten prezent na dzień matki?! justka- no tak co kraj to obyczaj, rzeczywiście niewiele może połozna w ten sposób powiedzieć (dotykając tylko), ale za to w moim przypadku czuję przegięcie w drugą stronę , co dwa dni w szpitalu na badaniach, a usg ostatnio co tydzień, mam nadzieję , że to nie zaszkodzi maluszkowi, zwłaszcza, że niektórzy lekarze wykonują boleśnie wszelkie czynności względem mojego brzuszka. Nie bój się doczekamy się, jeszcze się czerwiec nie zaczął! dora 87- ale dzisiaj juz bez smutasów!wszystko z twoją malutka na pewno w porządku, ta aktywność maluszków jest czasami różna, więc ważne , że się rusza!U mnie podobnie z jedzonkiem, też wcinam to co wczesniej było dla mnie zakazane!nie mam pojęcia dlaczego?! a torbę powoli pakuj, bo jeszcz cie malutka zaskoczy! A co tam u reszty? gamedeisre, przesuszona, mgielkusia?djacie znać! Miłego dnia Wam życzę kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Mój Mały coś od rana spokojny... tylko czkawkę miał rano...Mam nadzieję, że się rozkręci, bo nie lubię jak tak cichutko w brzuchu siedzi. Martwię się wtedy :( Narobiłyście mi ochoty na truskawki... U nas na pewno dwa razy droższe iż w Polsce centralnej, ale chyba się udam do jakiegoś warzywniaka :) Pozdrowienia dla wszystkich :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduje się 2w1 po kąpieli skurcze ustały a miałam nadzieje że się rozkręci a tak trzeba czekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej laseczki :D:D:D I ja się melduje w dwupaku :D nawet z niezłym samopoczuciem :) Lilka1237- kochana jeśli Twoje słoneczko nie chce Ci zrobić prezentu z Okazji Dnia Mamy to może nie da o sobie zapomnieć w Dzień Dziecka :) Patrzę, że aktywność naszych dzieciaczków spada :) pewnie dlatego, że mają cooraaaz mniej miejsca :) ale ja jak czuję czkawkę u małej to się wtedy uspokajam, ale mam nadzieję, że się nie potwierdzi to, że jak dziecko ma dużo razy czkawkę to nadpobudliwe :O :P bo u mnie wtedy będzie, ale nie huragan, bo to wtedy będzie za mało powiedziane ! Heh :) Może to i dobrze, szybciej schudnę i będę cały czas w formie jak zacznie się bieganie za dzidzią :D do usłyszonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki kruszynki :) Miałam dzisiaj poleniuchować ale taka ładna pogoda więc wzięłam się za rabatkę koło domu, bylam w OBI kupiliśmy kwiatki, siatki rabatowe i posadziłam to wszystko i ogrodziliśmy :D Syncio dzisiaj grzeczniutki i nie fika jak zwykle ... porządny dał mamie dzisiaj odpocząć ( oby w przyszłości też bywał taki wspaniałomyślny ) :D:D Dzięki za linka bo polecę po proszek pewnie ...... mam kawałek do Biedronki ale może ktoś sie ruszy ze mną :) Powiem Wam, że mam straszną ochotę na lody ale od tygodnia albo i dłużej męczy mnie infekcja gardła :( Miło widzieć, że jest nas tu tyle i jeszcze 2w1 ..... za każdym razem kiedy otwieram nasz topik zastanawiam się która napiszę że jesz mamusią :D ja jeszcze 2 tygodnie :) Buziaki dla WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech wy leniuchy!!! Coś dzisiaj nie stawiły się wszystkie! Ja zostałam porwana do mamy, do domku rodzinnego, jaka ulga z daleka od tych bloków;)))!!!!aż miło wyjść na dwór i posiedzieć w altance!! A dziś mama urządza nie lada impezkę z pieczonkami w roli głównej- nie wiem czy wiecie o co chodzi bo to takie regionalne danie (ziemniaki z marchewką burakami i cebulą wraz z boczkiem i kiełbaską pieczone w kociołku na żywym ogniu (aż się nie mogę doczekać)!! Alina- życzę smacznych truskaweczek!! u nas po 7 zł! Lilka1237- kiedyś wyjdzie dzidziuś na pewno! dora87- masz rację jak ma czkawkę, to wiadomo, że wszystko w porządku!oj pobiegamy sobie za tymi maluchami, oj! gamedesire39-czy ty w ogóle masz brzuszek? jak ty się schylasz ? zwłaszcza nad tym sadzeniem kwiatuszków trzeba się nieźle nagimnastykować, ale w tym stanie myślałam, że to niewykonalne!!! Pozdrawiam Przyszłe Mamusie!!! I Serdeczne Życzenia dla naszej jedynej Mamusi - PodwójnejMamusi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angua ...... wykonalne hahahahaah ja kobieta pracująca jestem i niczego sie nie boję (żarcik ) prawie szorowałam brzucholem po ziemi ale szło całkiem nieźle .... dzisiaj całkiem dobrze się czuje i to chyba dlatego tak mnie napadło na prace w ogrodzie :) a brzuchol mam ogromny tylko jakiś taki dzisiaj współpracujący :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny u mnie nic nowego dalej jestem w dwupaku, noc mialam koszmarna obudzilam sie o 3 w nocy. Z strasznym bolem lewego boku, trwalo to z pol godziny i przeszlo o 13 znowu mialam taki sam bol tez trwal pol godziny. Co do wagi mojej malutkiej to nie przejmuje sie bo ja jak sie urodzilam wazylam 2800gram. Ja juz mam torbe spakowana dzisiaj wypralam posciel i baldachim do lozeczka, jutro jak wroce z ktg to wyprasuje i juz lozeczko przygotuje na przyjscie malej. Dziewczyny co to za doly was lapia musimy teraz myslec pozytywnie bo nasze kruszynki odczuwaja nasze Zle samopoczucie :( Angua 83 ja tez ubranka popralam i poprasowalam na poczatku kwietnia ale raz w tygodniu zagladam i ukladam na nowo bo sa takie slodkie :). Mamuskaanusika moze zapytaj sie swojego lekarza o ktg, ja mieszkam w niemczech i mam robione ktg od 34 tygodnia ciazy co wizyte, teraz mam robione ktg 3 razy w tygodniu to jest super posluchac tonu serduszka mojej kruszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gamedesire podziwiam cie ze jeszcze masz tyle sily na sadzenie kwiatkow, moj M by mi na to nie pozwolil i tak mam juz zakaz odkurzania i mycia podlog ja mam tylko odpoczywac bo tak mi polecil lekarz :( aj znowu mnie zaczyna kloc ta lewa strona chyba zrobie sobie kapiel moze przejdzie ok dziewczyny znikam bo juz pozno buziaczki milej i bezbolesnej nocy do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Ja dziś szalałam! Mój Mąż do teraz siedzi ze zdziwioną miną ;) Zrobiłam obiad, potem podwieczorek. Proponowałam nawet, że przygotuję kolację, ale Mężuś chyba bał się powiedzieć na co ma ochotę! Ze strachu ;) Ostatnio mam na prawdę tyle energii, że aż się sama sobie dziwie :) Ale nie narzekam! Dla Kruszynki wszystko przygotowane. Jeszcze tylko torbę spakuję i...oczekuję :) Truskawki po 7 zł !? U nas po 18 zł/kg! Jutro z rana wybieram się na targ po warzywka, może tam będzie przystępniejsza cena ;) Nie wiem jak u Was, ale u mnie jest tak, że jak tylko odwrócę wzrok od tv to natychmiast "krasnale" włączają kanał sportowy ;) I te "groźby", że już niebawem będzie dwóch na jedną ;) Angua83- danie faktycznie regionalne :) Smacznego! Trzymajcie się ciepło! Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
Witam, podziwiam, że macie jeszcze tyle energi, ja sie tylko trochę pokręcę i już ledwo żyję. Dziś w końcu sie spakowałam, trochę porasowałam i odwiedziłam mamę i teściową, a teraz ledwo żyję, nogi spuchły, tak wiec czas do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, pobudka :) Jakoś nie mogę spać. Błąkam się po mieszkaniu już od 3 :) Chyba czas na śniadanko, bo głodna się robię. Słonko właśnie wstaje. Zapowiada się ładny dzień :) Miłego i spokojnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ptaszynki! Od rana wkręciłam sobie , że brak badania na paciorkowca może być bardzo niebezpieczny dla dzidki. Muszę się dziś skontaktować z lekarzem w tej sprawie, będąc w szpitalu na kolejnym ktg. mam nadzieje, że mnie nie "spławi".Wydawało mi się, że chodząc prywatnie powinnam mieć wszelkie informacje o badaniach i takie też przeprowadzane przez lekarza, albo po otrzymaniu zaleceń powinnam sama udać się na takie do laboratorium. A tu proszę, nigdzie nie mam wyników z tego badania, więc nie było robione, poza tym skoro pobierane są wymazy przez lekarza, to chyba oswieciłby mnie. Sama teraz nie wiem,.. A wy wszystkie miałyście robione?Bo mój termin się zbliża, a tu taka wpadka... Alina- ja też dziś nie mogłam spać- to przez to ciężkie jedzenie..., no i misiek się kręci ciągle! Marzycielka- ja też po całym dniu chodzenia mam nogi jak balony!a do teściowej idziemy dzis, bo wczoraj jej nie było, więc znowu opuchnę jak żaba! Życzę miłych poranków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno. Wasze terminy , które podajecie są wg OM, czy wg usg z prenatalnych? MNie lekarz cały czas wkręca, że trzymamy sie 2 czerwca (z usg- prenatalnych), ale wg OM mam termin na 8 czerwca. i sama juz nie wiem W ogóle nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×