Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kaska z BI
Dziendoberek!! u mnie jakos leci ,pogoda ladena ale nie za goraco tak wsam raz.Dzisiaj moj M wybiera sie na wyrwnie zeba madrosci to sobie wyobrascie ze bede mniala duuuze dziecko w domu ale jakos musze dac rady. Przesuszona -- to milo uslyszec taka wiadomosc ze cos juz zaczyna sie dziac, tylko tak dalej! lilka1237-- niemartw sie didzia napewno da o sobie znac w najmniej oczekiwanym momencie!! Angua83 --mam nadzieje ze przezto ze sie niemeldujesz to masz juz twojego Mikolaja przysobie. Trzymam kciuki za was dziewczyny! A sama teraz lece sprzatac moze i umnie cos sie ruszy chociaz do tego magicznego dnia mam jeszcze troche czasu!! To do puzniej pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Hej kochane! Super sie czyta, ze cos zaczyna sie dziac :) Trzymam kciuki za Was :) U nas dalej spokoj. Maly jest kochaniutki. Przesylamy Wam buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
NO! posprzatalam cala chate ale juz mam dosyc na dzis wystarczy.Ide teraz wziasc prysznic a puzniej zjem obiadek!A co tam u was dziewczyny jak sie czujecie? ok to do napisania pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesuszona do mokrej nitki mam pytanie do jakiego gina chodzisz i czy wiesz co trzeba mieć dla dziecka u nas w Międzyrzecu bo ja chyba jednak tu będę rodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia102
Hej Byłam u lekarza wszystko jest w najlepszym porządku, więc nie mam, czego się obawiać :) dzidzia ułożona główkowo, szczęśliwa siedzi w brzuszku ćwicząc kończyny na brzuszku mamusi hehe. Mój Pawełek nie jest taki malutki, bo warzy, około 3600 g., a do porodu jeszcze troszkę zostało. Chociaż lekarz mówi, że nie zna dnia ani godziny, więc mam być czujna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
Witam, dawno nie pisałam, ale w sumie nic u mnie sie nie dzieje. Dziś byłam na wizycie, dalej zamknięta, szyjka troszkę skrócona. 8.06 mam ktg, a 15.06 następna wizyta jeśli dotrwam. Lekarz kazał liczyć ruchy. Poza tym też mam ten problem co Wy ze wstawaniem w nocy siku 6 razy to tak a norma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam chyba dziś jakiś słabszy dzień. W kółko myślę o tych podwyższonych enzymach wątrobowych :( Chciałaby już urodzić a tu nic! Kompletnie nic! Żadnych nawet najmniejszych oznak :/ Dlaczego to tak jest, że jak się chce to nie ma?! :( Jeśli w pon.zrobię badania i będą wyższe to może skierują mnie do szpitala na wywołanie...."pomarzyć dobra rzecz"! Nie mogę sobie dziś miejsca znaleźć. Okna w jednym pokoju pomyłam, żeby nie myśleć i kuchnię znowu wysprzątałam, nawet czajnik wyszorowałam z kamienia. W ogóle to nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że dziś jest sobota a nie piątek :/ No nic, nie psuję Wam już humorów. Idę zrobić coś Mężusiowi do jedzonka, właśnie wrócił z pracy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ...:) Jeśli chodzi o pogodę to u mnie do południa pochmurnie i chłodniej, potem zrobiło sie parno a od 17 jak zwykle burze i deszcz ..... właśnie sie uspokoiło :) Z niecierpliwością czekam na informacje o Waszych szkrabach bo widzę, że atmosfera jest napieta i pełna oczekiwań .... przytuliłabym każdą ale do tego chyba garną sie mężowie .... więc grunt to spokój, ważne że już spakowane i gotowe na każdy moment :) Od wczoraj spadly mi obroty i mam totalnego lenia, porobiłam cos w mieszkaniu i koniec sił .... ledwo staczam się z łóżka :D Może to przez tą pogodę :( oby .... mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia i załatwienia w przyszłym tygodniu, nie mówiąc o wizycie u lekarza usg i KTG w poniedziałek ... wraz z całym krwiopijstwem potrzebnym do szpitala :) Przed nami weekend .... tym które chcą już urodzić życzę owocnego weekendu a reszcie spokoju i dużo wypoczynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alina 123- a na kiedy masz termin? i gdzie bedziesz rodzic?Ja jestem 3 dzien po terminie ,tez mam doła i nerwy,kiedy to nastapi.Wczoraj tez pomyłam okna i chyba mnie przewiało :(bo plecy mie tak dzis bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alina 123- a na kiedy masz termin? i gdzie bedziesz rodzic?Ja jestem 3 dzien po terminie ,tez mam doła i nerwy,kiedy to nastapi.Wczoraj tez pomyłam okna i chyba mnie przewiało :(bo plecy mie tak dzis bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 10.06 bądź 17.06, więc jeszcze trochę, ale martwię się, bo mam podwyższone enzymy wątrobowe :( W poniedziałek do laboratorium a we wtorek do lekarza. Zobaczymy co powie... Jeszcze się Kruszynka nie narodziła, a już się o Nią martwię! Spokojnego wieczorku :) Przyłączam się do życzeń Gamedesire - niech rodzą te, które chcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) I u mnie pogoda dzisiaj lżejsza i bardziej znośna niż ostatnio, nawet mała jakoś bardziej aktywna niż ostatnio. Ja się już doszukuję jakiś objawów porodowych, chociaż wiem, że jeszcze nie czas... W nocy budzę się dosłownie co 2-3 godziny... :O ale nie tylko na siusianie, więc nie wiem, być może organizm szykuje się na nocne wstawanie, żebym potem szoku nie doznała i dała radę :) Mój M nieustannie mnie pyta jak się czuję, już widzę ten stres w jego oczach. Zabrania cokolwiek mi robić, najlepeij to by mnie do łóżka przywiązał i czekał, aż urodzę heh :) a sprzątam oczami ! Czy któraś z Was, oprócz Marzycielki liczy ruchy?? Mi lekarz nic na ten temat nie mówił, a już połowa 38 tygodnia hmm.. Ściskam Was wszystkie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kolejny nowy dzień się zaczął, oby był lepszy niż wczorajszy! Dziś będę praktycznie do 20" sama, bo Mąż w pracy. Muszę pomyśleć co by tu porobić, żeby nie myśleć i znowu nie wpędzić się w jakąś paranoję! Ok. 10" podjadę do księgarni, kupię sobie jakąś książkę i bynajmniej nie będzie ona dot. tematyki ciążowej itp.! ;) Co do pogody, to zapowiada się upalnie :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Upalnie - normalnie czuje sie jak duza skwareczka jak wychodze na taka patelnie :P lilka1237 - z tego co sie orientowałam (bo kolezanka rodzila dwa razy w MP na starowiejskiej czy staromiejskiej -juz nie wiem) to zaraz po porodzie i umyciu oni ubieraja maluszka w swoje ciuszki i swoj rozek. Za jakis czas Ty bedziesz mogla we wlasne ubranka malenstwo przebrac. A tak to bierzesz co chcesz. Mi mama kazala dla malego wziac 2 szt. body z dlugim i 2 szt. body z krotkim. Do tego biore 5 szt. pieluch tetrowych, zwykle pieluchy. Co do butelek do karmienia - jak nie bedziesz miala swojego to oni maja. Reczniczek biore, rozek. Z kosmetykow do pielegnacji wezme to co mam zakupione - olian 2w1, zasypke, chusteczki i tyle. W razie czego to sie dowiezie. Oni poodbno daja wyprawke na odchodne. A i doktor M. Tarkowski jest prowadzacym. Tym zcasem uciekam sprzatac i obiadek robic. Mam tyle energii i podobno nieregularne skurcze wiec.... zeby nie myslec tylko o tym czym rece muszer zajac :):):) Pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja jeszcze w 2 paku, w nocy mialam skurcze nie regularne do terminu mam jeszcze 4 dni a tak to sie dobrze czuje u mnie dzis super pogoda wiec korzystam i jestem z rodzinka nad jeziorem. Kochane zycze wam milej soboty a dziewczyna ktorych maluszki chca juz wyjsc szczesliwego i szybkiego porodu do pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzatane lecz nie wszystko.... zostala lazienka i przedpokoj i dwa okna... :) Kurcze ile mi tego owadctwa wlecialo i teraz tylko bziuczy. PRrzemeblowałam nasza sypialnie i tym samym przystosowałam do obecnosci nowego czlonka rodziny :):):) Obiadu nie zdazylam zrobic ale m cos sobie odgzał... jeszcze ubranka poprasowac bo jakies znowu dorwałam :):):) A tym czasem leze sobie i sie wachluje i jest błogo :) Tym czasem... Przez weekend mam zamiar sie zajac soba wiec pewnie nie bede tu zagladac,. A jak od poniedziałku sie nie odezwe tzn ze COS sie dzieje :):):) Pozdrawiam i udaanych ostatnich chwil w 2paku dla co nie których :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam co słychać u choc_elli??? Pewnie już rozpakowana, bo jak ostatnio pisała to działo się u niej niemało :) No i Angua też się nie odezwała :) Mi jakoś dzień zleciał. Trochę posprzątałam mieszkanko, obiadek ugotowałam, nawet na spacer pojechałam :) Stłukłam też mój ulubiony kubeczek. Taki super fajny litrowy. Niemiłosiernie cieplutko dziś u nas :) Jeśli już dziś nie zajrzę, to życzę spokojnego wieczorku i przespanej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhuuu, kochane:):):) chyba wiecie co Wam chcę napisać.... dostałam najpiękniejszy prezent na Dzień Dziecka.... NADUSIA PRZYSZŁA NA ŚWIAT:):):) 3 tygodnie przed terminem, waga 2590g i całe 51cm szczęścia:) tak więc kontrolna noc na oddziale z powodu tych moich nieszczęsnych plamień (ba!krwawień!!) zakończyła się decyzją o cesarskim cięciu na następny dzień rano:) Jesteśmy już w domku, maleńka sobie śpi, ja karmię piersią i jestem mega szczęśliwa.:) czyli co jest, obijacie się dziewczynki, co;)?? zmieniamy szybciutko tabelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć_ella ..... wielkie gratulacje nasz czerwcóweczko :):) Wspaniale, że jesteście już w domku całe i zdrowe .... przytul od nas swoja skarbeńkę i powiedz, że ma tu cały zaprzęg ciotek :D No dziewczyny czekamy na następne dobre wieści :) Póki co wykąpsiałam się nic juz nie robię ..... pora na błogostan i lenistwo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
Witajcie kobitki!! a ja wlasnie wrocilam ze spacerku z M i wlasnie niewiem co mam robic bo brziuszek sie srasznie napina i tak jakos dziwnie mi a do terminu mam jeszcze 5 dni.no niewiem zobacze jaki minie noc. choc_ella gratulacje i duzo zdrowka i spokoju dla was zycze!!! ok to koncze na dzisiaj,pozdrowienka pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć_ella ...gratulacje !!! u mnie noc spokojna dzisiaj po południu na KTG do szpitala i decyzja co dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choc_ella GRATULACJE! Wiedziałam, że Twoje milczenie nie jest przypadkowe! :) Super! Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :) Jeszcze raz gratuluję :) Ja miałam dziś beznadziejny sen. Otóż, byłam w szpitalu, niby urodziłam a za moment okazało się, że to dziecko nie moje a innej kobiety! Już zaczynam schizować! Jadę do kościółka. Spokojnej niedzieli! Zajrzę później, może kolejna przekaże radosne wieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Czerwcowe przyszłe Mamusie...:) Jak wam minęła Sobota? U mnie bardzo upalnie byłam z Rodzina nad Jeziorem i było super. Wczoraj mój M w końcu zamontował w drzwiach tarasowych moskitierę....:) Choc_ella ...🌼 serdecznie gratulacje ... super że już jesteście w domku... i że wszystko jest Ok.....:) Dziewczyny pewnie dziennie jedna z nas będzie spadać do Tabelki niżej ....:) Ja mam do terminu jeszcze 3 dni, jutro mam KTG więc zobaczymy co na nim wyjdzie.....choć myślę że urodzę długo po terminie bo jeszcze mi nawet czop nie odpadł, ani brzuch mi nie opadł w dół, śluz mam raczej jasny żadnych brunatnych plamień.... choć wiem że nie zawsze każda kobieta ma te wszystkie oznaki...:( Więc czekam na jutrzejsze KTG a później zobaczymy....:) Ja dzisiaj muszę jeszcze poprasować parę ubranek i pieluch i mogę czekać na moją księżniczkę....:) Ok dziewczyny życzę wam miłej i spokojnej Niedzieli....👄 Dla rodzących szczęśliwego i lekkiego porodu....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pomownie byłam na KTG jakieś skurcze wyszły ale słabe jutro na 8 rano mam się stawić na oddział i zobaczymy co dalej jak wyjdę to napiszę do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było:) z wieelką przyjemnością wpisuję siebie jako szczęśliwą mamusię:) tak że "uciekam" z listy wyczekujących NICK............IMIĘ........WIEK......MIASTO..........TERMIN/PŁEĆ 1.Angua83..............Kasiek......28.......Katowice.....02.06/(Mikołaj) 2.lilka1237.........Lilianna....30....Lubelskie.... .........03.06/(Zosia) 3.Przesuszona.......Weronika.....23....Mazowieckie.... ....07.06/ (Jaś) 4.justka246..........Justyna.......27......UK..... ..........07.06/ (Olivia) 5.Mgielkusia......Agnieszka.....27.........De..... .....08.06/(Paulinka) 6.kaska z BI.....Kasia......31Bielefeld......09.06/(Roxana) 7.gamedesire39.....Małgorzata......39.......Kraków......10.06/Franek) 8.mamuskaanusika.....Anka.....31.....Podkarpacie.....10.06/(Antonina) 9.Alina123.Alina.........26......Koszalin..........10 .06/(Synek) 10.Marzycielka29.........?.......29...Śląskie.. ..........19.06(córeczka) 11.czarnykotbiałykot..?.....?......?..............? /? 12.dora87................Dorota........24.......Pomorskie ...20.06/(Maja) 13.Karolcia102......Karolina......26......Pomorskie ....25.06/(Pawełek) Nasze „czerwcowe mamusie" NICK ..IMIE...WIEK..MIEJSCOWOSC...MALENSTWO...T.C./DATAUR..GR/CM 1.PodwojnaMamuska?........?.......synek.............37/12 .05.?/? 2. choc_ella.....30....Śląskie....Nadusia ....37/01.06..2590/51 wracam do mojego skarba, muszę poprzytulać:) będę zaglądać, buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
choc_ella - serdeczne gratulacje. Super, że masz już swojego maluszka przy sobie:) Ja w sobotę byłam na grilu z rodziną, dziś znów się widzieliśmy i jakoś weekend zleciał. Mam potworne skurcze nóg, czy Was też męczą? Jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gratuluje nowej mamusi :):):) U mnie dzien jakos zleciał. troche na spaniu, troche na dworze z psiakiem. Ogolnie w ciagu dnia ciezko bylo ze wzgledu na slonce.Ale pod wieczor bosko :) Niestty nic nie czuje. Wiec pewnie cos sie zacznie dziac dopiero we wtorek. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Te przezywanie przyjscia na swait malucha przez znajomych i rodzine zaczyna i mi sie udzielac - zwlaszza tym ze juz dwie mamusieurodzily i to przed terminami. A u mnie bedzie albo termin albo PO terminie :/ a ja już Wam przez to zazdroszcze. Nawet nie wiecie jak zaczynam sie cieszyc ze zaczyna mnie pobolewac w tych miejscach co trzeba ale szbko sie okazuje ze to jeszcze nie czas i pora. Ale koniec smecenia. Dzis pojedziemy na USG a jutro juz w dniu terminu do szpitala :) Teraz na dobre sie rozbudzilam wiec jeszcze troszke poleze i pjde sprzatac w kuchni i M moze sniadanko zrobie, pranie wstawie - tak zeby troszke glowe zajac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×