Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość młoda@mamusia
w sumie ,wczoraj przezyłam dłuzy stres i nerwy . zapomniałam o tym . ale jak znow bedzie cos nie tak to pojade na to pogotowie odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze od tego stresu , jak pojawi sie to wiesz co robic no i nie stresowac sie az tak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda@mamusia
wiem wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde!! mój Tomek jeszcze nie wrócił z pracy, ma jakąś kontrolę i nie wiadomo o której skończą ;-( A jutro już na 10:30 musi jechać do pracy, bez sensu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika77-de
Wrocilam:)Juz nie bede plakac ze nie mam sie w co ubrac.a bynajmniej nie powinnam przez nastepnych kilka dni.Czerwony super dresik z polarka-cieplutki,miecutki ,3 rozne dluzsze sweterki -po 10 euro:) Z bolem nie ma zartu lepiej do lekarza jak najszybciej.Chodzby po to zeby powiedzial ze jest wszystko ok i zeby sie nie martwic. Mama z de -fajny pomysl,moglybysmy pochodzic po sklepach.Byle pogoda byla jakas lepsza bo u nas wlasnie zacza padac ziarnisty deszcz-cos w stylu drobniutkiego gradu.A zapowiadali snieg. W offenbach czasem jestem w kosciele,jak bede sie wybierac dam Ci znac. Od pewnego czasu mam okropnego smaka na.....wode,zwykla ,nie gazowana.Tak jak ma sie czsem smaka na ser,bialy czy cos innego-mi tak okropnie smakuje woda.Jak nigdy.Moglabym o niej wiersze pisac. Nie pije jej duzo,poprostu delektuje sie nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiaaa
Witam Dziewczyny Trochę późno, ale dopisuję się, koleżanka mnie namówiła, bo nawet bym na to nie wpadła. moja pierwsza ciąża, termin mam na 1.06, 13 tydzień i 1 kg do przodu, brzucha nie mam, a jak czasami mam to na pewno nie ciążowy,hehe. w sobotę miałam drugie usg, maluch ma 8 cm, na płeć podobno za wczesnie, tak mi powiedziała w gabinecie, ale z tego, co przejrzałam w waszych wpisach (tabelki, siódemki) to wychodzi dziewczynka:) my od początku mówimy, że to córcia, więc się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda@mamusia
oj juz nic nie boli:)jak narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda@mamusia
do arkadiaaa . u mnie tez w piatek bedzie 13 tydzien . a na 05.06.11 mam termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny u mnie znow gorzej z samopoczuciem myslalm ze mdlosci juz za mna a tu niestety nie , pogoda brzydka bo popadało troszke sniegu i teraz mokro chyba dzis nigdzie nie wychodze jak niebede musiala jakos czuje ze nie mam nanic sil a trzeba ogarnac w domu noi malej wymyslic jakies zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki U mnie zimno, na szczęście nie pada, ale zapowiadali cały czas śnieg. Kasiunia ja ci współczuję bo ja się czuję już całkiem dobrze, bez mdłości itd tylko jedzenie nie zawsze smakuje. Np teraz jem cały czas kanapki z twarogiem i ogórkiem. Powiem wam (tylko nie krzyczcie) jakoś ciężko mi się przyzwyczaić do synka. Mój Olek się cieszy że bracicha będzie mieć, ale ja muszę pożegnać się z marzeniem o córce bo więcej dzieci nie będziemy mieć. nawet ciężko imię znaleźć. Najważniejsze by był zdrowy. Co robicie na obiadek?? Ja zbieram się by zacząć porządki świąteczne ale znowu gardło pobolewa i szczerze mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
i ja zamierzam zabrac sie za pozadki swiateczne ale caly czas odkladam musze dywany poprac w kuchni 2przedpokoj i łazienki , na obiad to niewiem co , zupe mam ale na 2 zobacze jeszcze poki co wykapalm sie i bede ogarniac dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
siedze teraz zwezam staniki , i tak mnie to wkurza ze nie moga robic mnijszych w obwodzie ,mam obwod 65-70 a miseczke D i tragedia bo najmniejsze na rynku 75 , no a wsklepie teraz niekupuje bo i tak nie na dlugo te staniki zostana , w 4 tygodniu kupilam za 100 iles w sklepie i niestety juz jest za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ale sobie dzisiaj pospałam. prawie do 9, gdyby nie telefon ostrzegawczy męża, że zamek w furtce zamarzł to jeszcze bym spała:) Młoda mamusiu ja bym chyba pojechała wczesniej do lekarza, taki silny ból jest niepokojący, jak sie powtórzy to od razu na izbe przyjec, tam bez gadania Cie dokładnie zbadają. Agnik ambitna jesteś, do końca kwietnia, a kiedy masz tc?? Ja mam na poczatek czerwca, ale moze byc i koniec maja, i jak gin pozwoli mi wrócić do chciałabym popracować do końca marca, nie dłuzej. Potem z brzucholem juz niewygodnie siedzieć. W piewrszej ciazy w dniu porodu byłam w pracy a i tak nikt tego nie doce nił, ale juz nie pracuje w tej firmie:) Monika77z de gratuluję udanych zakupów:) Arkadia witaj:) Duże juz masz dzieciątko, 8 cm no no. Palusia rozumiem Twoje "rozczarowanie", ja w pierwszej ciazy tak miałam, teraz mi wszystko jedno. Po lekach które mi podawali i braku kwasu foliowego, którego mało łykałam chce tylko aby było zdrowe. A moja koleżanka z pracy czekała na druga córeczke, potwiedzoną kilkakrotnie, a na sali porodowej przezyła szok bo urodził się Andrzejek:) Wszytsko jest mozliwe:) Co do porzadków, ja musze najpierw w ogóle odgruzować cały dom. Przez dwa miesiące nic nie robiłam, a wiadomo, ze maz nie był w stanie sam wszytskiego robic i sprzatał po łebkach. Obiady przywoziła nam moja mama i jakos sie kręciło. Łatwo nie było:( Dzisiaj zaczne od łazienki i kibelka, oczywiscie na spokojnie, ale wiecie od wczoraj wstapiła we mnie jakaś energia, juz nie jestem taka sflaczała:) Kasiunia a byłaś w Triumphie? Tam podobno mają specjalne staniki, które rosna wraz z ciazą, może nie sa tanie, ale jak kupisz jeden zamiast 5 to na to samo wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
przejade sie do triumfu zobaczymy moze cos znajde , dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczynki, ale dziś sobie pospałysmy mam okropnego lenia, od wczoraj mam apetyt na bułki z pasztetową ale taką najtańszą w Polsce, specjalnie biegłam do polskiego sklepu i zjadłam prawie pół kg:) Mała dała wczoraj wieczorem popalic coś staneło jej na żołądeczku i bolał ją brzuszek starsznie mi jej było szkoda:( Młoda mamusia- może lepiej jedz upewnic sie u lekarza czy wszystko ok... Agnik 83 - napewno dasz rade pracowac do końca kwietnia nie będzie Ci za ciężko? Monika77-de- gartuluje zakupow, jakie masz w Darmstadzie sklepy z akcesoriami dla dzieci? Arkadiaaa- witam, dopisz się do tabelki Palusia- przyzwyczaisz się wiadomo czujesz sie zawiedziona ale to Ci przejdzie, ja na obiad dziś jakąś zupke jarzynową zrobie a za porządki zabiore się może dzisiaj ...może zobacze czy mi się będzie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Palusia-powiem Ci,że ja też nastawiam się na dziewuchę,dla chłopca też imienia nie mamy.Tylko,ze mi tak naprawdę bez różnicy,najważniejsze żeby zdrowe było. A Ty się kochana na pewno oswoisz z myślą z czasem :-) Jado-wiesz u mnie podobno ta robota, którą robię jest do 19 kwietnia. więc powiedzialam ,ze bez problemu to będę robić,a potem ewentualne poprawki-więc to będą 2-3 dni w tygodniu max. A wolę tak,bo wówczas dostanę o wiele więcej kasy niz jak bym powiedziała,ze robię tę robotę bez poprawek... No mam nadzieję,ze dam rade. Kasiunia-oj to powiem Ci ,ze ja też mam problem z bisutonoszami. Kupiłam sobie na allegro jeden,wg rozmiaru z tabeli i pierwszy raz w życiu miseczki mi są o dobre 2-3 rozmiary za duże. Pisałam do kolesia,czy mogę zwrócić, nic nie odp. I nie wiem co robić. Mi koleżanka kupiła kilka sztuk w Anglii i właśnie do mnie ida. Czekam na nie jak na zbawienie. Co do porzadków świątecznych to ja jeszcze nawet o tym nie myślałam :-/ Próbuję jakoś tak zorganizować czas by mąż miał chwilkę by okna umyć./A z tym czasem największy problem. Normalnie to wraca o16:30,wtedy już jest ciemno. Ostatnio wszystkie weekendy też pracował, albo byliśmy u rodziców. Teraz jedziemy na weekend andrzejkowy do znjaomych do Gdańska, za tydzień na Mikołajki do mojego 13-letniego brata Mikołaja. Potem będzie połowa grudnia i pewnie mróz jak cholera. Do tego taka pogoda,że nie ma kiedy tego zrobić,a ja nie będę myła. Myślę,że chatę ogarniemy jakoś na początku grudnia,co będę mogła sobie już adwentowo przyozdobic :-) A ja nie pamieam czy pisałam Wan,że miałam mieć dziś to USG,ale lekarka przelożyła na sobotę rano. już się doczekać nie mogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
agnik a jaką ty masz pracę że możesz pracować w domu i planujesz aż do kwietnia mieć pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w geodezji,a bardziej w kartografii :-) Więc siedzę przy komputerze i rysuję mapy. A praca zależy od wygranego przetargu, teraz jest wygrany taki, na który termin realizacji upływa 19 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
to masz fajną pracę ,bo jesteś w ciąży i pracujesz w zaciszu domowym ,a to na pewno lepiej niż siedzieć w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko-zdecydowanie, pracuję tyle ile chce i kiedy chcę... Dziś np. wstałam troszkę poźniej, zjadlam sniadanko z mężem... Bałam się o to,ze w samotności mi będzie ciężko. ale co chwilę ktoś przychodzi,albo ja wychodzę,do tego mam internet, telefon... Nie jest najgorzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganik fakt masz fajna pracę. Ja zostanie na L4 szef stwierdził żebym nie wracała ( jego zona od początku ciąży na zwolnieniu i on z tych co twierdzą że kobiety w ciąży mają tyć) . Przeraża mnie troszkę tyle czasu w chałupie ale staram się nie rozleniwiać, poza tym inaczej jest jak się dziecko jedno ma jakoś człowiekowi czas szybciej leci. Zresztą w domu to ja się o wiele lepiej czuję,brzuch i kręgosłup nie boli. Jado dobrze że się lepiej czujesz. Teraz już coraz lepiej będzie. Wiem że do małego się przyzwyczaję a lekarz USG robił i on ma opinie niemylącego, nie łudzę się że się zmieni bo będzie mi jeszcze trudniej. Jak w grudniu lekarz mi Julka potwierdzi to po Nowym Roku zacznę chodzić za wyprawką, wprawdzie część ciuszków będzie po Olku ale trochę muszę dokupić a to taka przyjemność że po 1 rzeczy znosić będę;) Ja się wzięłam kuchnie wysprzątałam okno umyłam. Zostały mi 3 pokoje ale to w przyszłym tyg, po na 6/06 to ja zawsze świątecznie dekoruję. Muszę skoczyć do takiego sklepiku z dekoracjami coś do wazonu na stół do kuchni kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wczoraj troche porobilam na swieta , reszte pozniej jak najdzie mnie ochota duzo nie mam roboty w domu wiec luz :) czuje sie swietnie , nawet juz zachcianki ustapily zobaczymy co dalej , najwyzszy czas juz czuc sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia - poczekaj z ta plcia w 13 tyg nie jest to w miare wiarygodne ja pisalam ze kolezance mowili w listopadzie urodzila ze chlopak chlopak a dziewczynka wyszla na swiat sama nie wiem jak tomozliwe ale nie dopytywalam sie :) jeszcze czas na plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff łazienka i kibelek czystem jutro zajme się pokojami, nie ma przeginać. Ale i tak jestem dumna, jak ja uwielbiam taka czysciutką, lśniącą łazieneczkę:) Teraz zasłuzony odpoczynek. A jeszcze jakis obiad, chyba zrobie racuchy z jabłkami. Mnie bierze bardziej na słodkie niż na kwasne. Podobno to na dziewczynke, ale nie do końca w to wierze, co prawda w ciazy z synkiem słodycze omijałam szerokim łukiem, a teraz codziennie cos musze skubnąc:) Mama z de to widze, ze tez miałaś dzisiaj melodie do spania:) Fajnie, że udało Ci się dostać ta pasztetową, te zachcianki:) Palusia fajnego masz szefa z takim podejsciem:) Jak masz zielone światło to korzystaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka u was pogoda? U mnie szok, od rana błekitne niebo i świeci słonce, a wczoraj tak sypało. Az się okna prosza o umycie, ale to by było przegiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc panna z de a jak tam twoja waga przytylas cos , bo pisalas ze brzuszek lekki masz , to tak jak i ja , ja 2 kg na plusie , noi dzis juz brak energi u mnie , posprzatalam w domu jeszcze obiad corce dac , atak to leze , mialam wyjsc na dwor z mala ale jak sienie poprawi samopoczucie to odpuszcze dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
okna tez mnie czekaja , ale dzis beznadziejna pogoda i jakos energi nie mam wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiaaa
::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra jonana..................25.............3.06........k.Leż ajska luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok Olczak..................24...........ok.13.06.........Rud a Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc młoda@mamusi a.......19............9.06.........lodz myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie arkadiaaa...............24............1.06.........Warszawa to się dopisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano u mnie troche sniegu spadlo ale juz go nie ma :D kasiunia hej , wiesz ze nawet sobie wagi nie kupilam ? :D ale w sobote pojade na zakupy to kupie :P zobacze ile to na plusie mam .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×