Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

czesc dziewczyny mam nowy nie używany latator awentu ręczny. zapasowe części nawet nie są rozpakowane i nawet nie był od nowości wyparzony-jednym słowem nowy,nigdy nie używany! Tylko nie mam pudełka,bo rozpakowałam i wyrzuciłam. Sprzedam za 80zł. Jak któraś chętna to podaję moje gg 5946067

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
wiecie co ale mi sę dłuży ten miesiąc od wizyty do wizyty , jeszcze 2 tygodnie muszę wytrzymać i mam nadzieję że zrobi usg bo ostatnio nie robił . a jak nie , to się upomnę i nie ma zmiłuj ;-) daria podniesie cenę wizyty i chyba jeszcze częściej trzeba będzie chodzić na wizyty za nie długi czas:-) to facet zarobi (albo babka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju muchy w nosie :) widzę,że Ty tutaj. Pewno mnie nie pamiętasz ale ja Ciebie tak ze styczniowek,widzę że u Ciebie wszystko ok! bardzo się cieszę,zajrzyj kiedyś do nas,na pewno nie tylko ja Cię pamiętam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko... oj zarobi, zarobi, a później co 2 tyg będę chodziła, jakoś trzeba będzie to pogodzić. przynajmniej nie mamy problemu z imieniem. Będzie Lilianka 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to ja nawet nie wiedziałam,bo sama za niego zapłaciłam ponad 100zł. W sumie chodzi o to ,że w domu zalega nie zależy mi żeby na tym zarobić, czyli za 50zł nawet mogę sprzedać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Daria gratuluje coreczki , moja tyle samo wazyla w tym smaym tyg , teraz to juz szybciej rosna za 2 tyg na wizycie pewnie bedzie juz ponad kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Daria gratuluje coreczki , moja tyle samo wazyla w tym smaym tyg , teraz to juz szybciej rosna za 2 tyg na wizycie pewnie bedzie juz ponad kg paulusia super ze wszystko ok chyba zastanowe sie jeszcze nad tym łozeczkiem oba mis ie bardzo podobaja , wiec powiem zeby maz zadecydowal wlasnie poszla ode mnie kolezanka z corcia byla w wieku mojej Zuzi , zona jej brata rodzi jakos za miesiac i oddaje jej ciuszki po swojej malej bo tez bedzie dziewczynka , i mowi ze zapamietali jakis 1 komplecik ktorymiala jej mala a jej nie oddala i z pretensja czemu tego tez nie moze dac , ata ze po prostu wczensiej komus juz dałą , i ze to jej dobra wola ze cokolwiek oddaje bo mogla by komus psrzedac czy cos ,szok jak niektorzy ludzie nie maja skrupolow szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia- nie wiem, czy chłopak czy dziewczynka, ale raczej chłopak bo w 21tyg powiedziała gin, że na 100% chłopak a dziś ten lekarz, że: "wygląda mu na dziewczynkę", więc myślę, że pewność jest bardziej pewna,hehe, śmiesznie tylko będzie jak się faktycznie okaże dziewczynką, pójdę wtedy do tej babki i powiem nich mi kasę oddaje za te wszystkie spodenki,ogrodniczki i body w samochody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak-jutro zaczynam 30 tydzien :) i nie moge uwierzyc ze ten czas tak szybko zasuwa :P jeszcze troszke i bede tulic mojego skarba :) Daria-gratuluje córeczki :) śliczne imie wybraliscie :) kasiunia oba łóżeczka sa ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Kurcze zazdroszcze martolince :Pbo to juz u niej 30 tc . tez bym juz tak daleko chciala byc a najlepiej to juz w 38 tc :P by jak najszybciej rozwiazania bylo :D ja mam termin na poniedzialek u mojego lekarza , bede miala test na cukier tak czytam mi zawsze mierzy dziecko badz sama sie pytam ile ma cm ostatnio przed miesiacem miala ok.500-600 a dlugosci 28 cm zobaczymy ile teraz , ciezko mi doczekac tego poniedzialku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia te czarne tez bardziej mi sie podoba :) tez zastanawialam sie nad lozeczkiem czy zwykle czy turystyczne ale jednak wybierzemy tradycyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinka-a na kiedy masz dokładnie termin? Bo chyba podobnie jak ja... A to u mnie dopiero 28 tydzień... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka nooo to ja :):* witaj kochana!!!! wlasnie mi sie tak pomyslalo ze znajomy nick sie pojawil :)zajrze do Was na pewno :) pozdrow wszystkie ode mnie i synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy wiem ze jabłka mają w sobie cukier ale jako tako lekarka nie wpisała ich na liste rzeczy zabronionych, a tu masz wycinek artykułu o cukrzycy który znalazłam: Wzrost po spożyciu czystej glukozy przyjęto za 100 procent. Odpowiedni wskaźnik dla jabłek jest trzykrotnie mniejszy! Dzięki temu jabłka, w odróżnieniu od wielu innych potraw, mogą być uznane za bezpieczne i pożyteczne dla chorych na cukrzycę. Warto pamiętać, że wielu cukrzyków cierpi na nadwagę a jabłka sprzyjają odchudzaniu. Kasiunia mi sie strasznei to czarne łóżeczko podoba. My sami kupiliśmy granatowe i ni e przejmuje sie tym co inni mówią bo to moje łózeczko i to moja Mimi bedzie w nim spała i sie bawiła. Kobity co wy bierzecie na twardnienie brzuszków bo mi gin kazał tylko nospe a słyszałam jeszcze ze magnez pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - gratuluje dziewuszki :D Palusia ja tez kończe 28 tc. Kurcze leci ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi mnie lekarz na twardnienia przepisal luteine dopochwowo.. nic wiecej nie biore wiecie co, mi chyba pepek wyskoczy, juz widze tego poczatki uciekam do wyrka poczytac ksiazke i pozniej spac:) nie wiem czy Wy tez macie problemy z zasnieciem? ja czasami sie mecze do 1 w nocy czasem dluzej ale za to rano nie moge sie dobudzic i spie do 9 czasem do 10 nawet czasem slysze jak moj szykuje sie do pracy, ale nie mam sily oczu otworzyc:o zula my jednak idziemy na to usg. jutro zadzwonie sie zarejestrowac i dam Ci znac jak tam z terminami milej nocki:*🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, koniecznie czekam na informacje:) Ja chyba pójdę jutro do mojej Gin, a potem też sie zarejestruje. dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny , mnie obudzil silny skurcz łydki ,zaqwsze jakmoge pospac to cos obudzi ech , wogole jaakies mam kiepskie samopoczucie glowa boli jakos suszy znow jakby kac , z aoknem pochmurno ale podobno weekend ma byc wiosenny za oknem pochmurno, dzis maz wroci to porozmawiam o tym lozeczku mam nadzieje ze tezmu sie spodoba bardziej te czarne , bomi masz racje przeciez tonasza malla ebdzie spala anie inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
acha i jeszcze mailam zapytac alezycie wogole czasem na prawym boku albo naolecach ja jak wcozraj sie naczytalam to sie zastaanawiam , ale na plechach to moja ulubiona pozycja, mala najbardziej aktywna wtedy jest , nie mowie o spaniu tylko np o ogladaniu tv albo odpoczywaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!1 U nas śliczna pogoda. A ja zaraz uciekam do pracy. Będę dopiero pod wieczór pewnie. Kasiunia-ja jak czytam,czy oglądam tv to leżę często na plecach. a zdarza mi sie też spać na prawym boku. Niestety nie panuję nad tym w czasie snu... Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
hej Wam . u mnie szaro i buro i mokro niestety , ale ponoć weekend ma być ciepły :-) jak oglądam tv to czasem na plecach , albo na lewej stronie . jak śpie to przeważnie na lewej stronie od początku ciąży ,na prawej stronie rzadko ,a na plecach to czasem się obudzę ale chyba nie długo ogólnie na plecach spię bo mam świadomość że tak nie można więc się przekręcam. za to na brzuchu spałam chyba dopiero we wrześniu 2010 :-) idę szykować się do wielkiej akcji prasowania ubranek , bo kolejna partia mnie czeka u szwagierki - chyba za szybko jej nie odwiedzę :-P co do pożyczania ubranek to faktycznie nie które baby mają tupet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Ja bza wcyoraj na badaniach..niestetz anemia si pogorsyza. glukoya ok...mialam 80. ale martwi sie tzm badaniem HBs...musialam od rayu powtoryzc badanie bo nie bzli pewni co do wzniku. Jestem taka zdenerwowana ze spac nie moglam. po 16 wynik do odbioru:( i jeszcze robiłam Wr ale wynik dopiero za dwa tygodnie. Mam doła. Daria-gratuluję dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku sory za to pisanie ale mi sie literki poprzestawiały. Moj komp ma tak czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania nie martw się na zapas będzie dobrze . Dziwi mnie że tak późno masz te badania bo ja je robiłam w 1 trymestrze ale pewnie co lekarz to inne zwyczaje. mam pytanko powodzenia w prasowaniu ehh może i też bym prała ale proszku nie mam a nie chce mi się targać kasiunia jak z wami piszę to na półleżąco śpię różnie przeważnie na lewym ale czasem mi lewy drętwieje więc trzeba się przewrócić. Dziś to w ogóle ciężką noc miałam budziłam się co chwile może dlatego że M nie ma. Jak to człowiek się przyzwyczaja do drugiego. łózeczko te czarne mi też bardziej sie podoba nawet bardziej praktyczne, ja mam oliwkowe z pieskiem takie chłopaczyńskie ale bez tych misiów itd bo kupowałam dla roczniaka więc było to zbędne inka ja z zaśnięciem nie mam kłopotu gorzej z budzenie w nocy jest bomi ja biorę magnez z potasem Aspargan czy jakoś tak, do tego diosminex na żylaki zaczęłam brać U mnie przepiękna pogoda w nocy chyba padało ale jest pięknie świeżo pachnie wiosną, wybieram sie do pracy zwolnienie podbić i chyba jakieś wiosenne dekoracje podjadę kupić:) Dziewczyny jak z tymi oknami można myć ? Z Olkiem myłam do ostatniego dnia. Mam taki syf ze szkoda gadać a nikogo kogo mogłabym wrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciążówki:) U mnie paskudna pogoda, przez takie przedwiośnie można dostać doła:) ale tak jak piszecie u mnie też ma być wiosennie przez weekend, no i mam nadzieję będzie już coraz cieplej i cieplej:) Bo zima to mi się już znudziła:) Chociaż jeden aspekt zimy jest cudowny:) Siedzieć z mężem w salonie przed kominkiem w ręce grzaniec własnej roboty a na tarasie piękny śnieg i mróz:) A obok nas nasza myszka:) Jutro jadę do lekarza i troszkę się boję, ale mam nadzieję, że będzie już ok i tak do końca ciąży. ja też dzisiaj odbieram badania i też mam nadzieję że będzie ok:) Wczoraj miałam troszkę czasu i pobuszowałam po sklepach. Jeszcze się powstrzymuje z kupowaniem. Ale jest trudno:) Są takie śliczne ubranka i takie malutkie. Aż trudno dać wiarę, że to na dzidzię a nie jakąś laleczkę:) Dzisiaj wybieram się do fryzjera i może uda mi się wepchać do kosmetyczki:) zobaczymy..Dzień w każdym razie zapowiada się spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) agnik-ja mam termin wg OM na 26 maj. I wg tego licze tygodnie. Kasiunia ja leze tak jak mi jest wygodnie-byle nie na brzuchu. Mały kopie nie zaleznie jak sie uloze. bomi-ja łykam tylko magnez z B6. I to nie codziennie tylko jak mi sie przypomni :P hanka-nie martw sie. Na pewno bedzie dobrze :* palusia-ja tez czekam na proszek az mi przyjdzie bo zamowilam na allegro i od razu biore sie za pranie i prasowanie :) A co z oknami? kurcze na swieta bedzie trzeba umyc :/ teraz nie sa jeszcze takie zle...pewnie bede walczyc razem z tesciowa. U mnie pogoda pochmurna :( i wiaterek. Kompletnie nie mam planów na dzisiejszy dzien :| ogarne troszke w domku a pozniej nie wiem co bede robic... moze na uczelnie na przyszly weekend cos przygotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Hej Dziewczyny, ale pochmurno dzisiaj, chyba się nie wyspałam wcale jeszcze, obudziła mnie sąsiadka z góry, wychodząc do pracy łazi w buciorach po domu i stuka obcasami, ale mnie to wkurza, codziennie po 7mej to samo. Jeżeli chodzi o okna to ja się już na coś takiego nie piszę, pod koniec marca przyjeżdza siostra do mnie na 2 tygodnie, u nich remont będzie, więc powalczy z moimi oknami:) Jutro ma być już ponoć śliczna pogoda, a dziś to nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no i ja się witam !!! Umnie też nie ciekawie za oknem hm... W poniedziałek mam wizytę u gina. Ach zobacze moje rozbrykane szczęście . Martika to mamy ten sam koszmar ja też mam sąsiadkę nademną która punkt 7.30 lata w szpilkach tylko że ona ma 80kg więc huk nie z tej ziemi . Ja mam troszkę sprzątania ale to nic dziś mam super humor , po południu jedziemy po komodę dla małego i może coś jeszcze się skrobnie ... Wiecie co pomyślicie że chora jestem ale mam problem z imieniem nie możemy się zgodzić z M a i moj synek ma też dużo do powiedzenia ostatnio powiedział - mamuś jak mój brat będzie miał na imię Aleksander to nie będe się z nim bawił - no i masz babo placek . M upiera się przy Dominiku jeju laski ja trochę taka przesądna jestem i czytałam znaczenie imion i tak Dominik mi nie pasuje i kojarzy mi się z gróbym urwisem . doradżcie coś ah nie wiem może - Tobiasz, Orest, podoba mi się Adam ale w mojej rodzinie są same Adamy . Lece zjem coś miłego dzionka życzę całusy trzymajcie się cieplo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×