Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

prolaktynka śliczne te żyrafki :) ja kupowałam młodemu pościel z firmy Blanka - super jakość , po prawie trzech latach prania , pościel wygląda jak nowa http://allegro.pl/oryginalna-posciel-2-elem-piekny-wzor-i1499990152.html a tu więcej wzorów na ich stronie : http://www.blanca.com.pl/oferta/komplety/index.html może komuś się jeszcze przyda. A ma/miała któraś komodę kąpielową ? Kusi mnie strasznie... Tylko drogie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy - ja też jakąś ciężką noc miałam ... może rzeczywiście coś wisi w powietrzu ... Wiecie co , może to głupie , ale zestrsowałam się wczoraj tą chmurą radioaktywną z Japonii :( Co ekspert to opinia. Jedni mówią ,że nie ma szans na promieniowanie , bo daleko , a inni ,że nam nic nie mówią ,żeby paniki nie wywoływać , a w Niemczech już odnotowano podwyższone promieniowania. Chyba nie będę o tym myśleć .Sorki za wywód :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tą z zielonymi piratami i exlusive nr 43. Uwielbiam je :) tą drugą kupiłam nawet z baldachimem , którego ani razu nie użyłam :) Baldachim służył za zapasowe prześcieradełko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) w koncu w domku! Mam sie oszczedzac, zero wysilku, wiecej odpoczywac i brac leki na podtrzymanie, a bedzie dobrze :) lekarz prowadzacy ma zadecydowac o załeżeniu krażka...zobaczymy. A teraz uciekam sie zdrzemnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka - super ,ze jesteś w domku :) :) :) , odpoczywaj jak najwięcej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapinka dzięki za zainteresowanie. Z Olciem lepiej może nie dobrze ale od wczoraj nie wymiotował, boli go jeszcze brzuch, puszcza straszne gazy i popuści czasem muszę sprawdzać bo nawet sam bidulek nie czuje. Spał trochę w dzień a tak to leży i bajki ogląda. Zjadł troszkę chlebka krupniczku poimy go smecta lnem i czym chce. Myślę że do jutra będzie dobrze ale wymęczyło go strasznie. Bał się jeść że zwymiotuje. Udało mi się mate fishera kupić za 70 zł z przesyłką ale tą prostokątną a karuzele kupiłam nową czekam z utęsknieniem az przyjdzie Prolaktynka super pościel ta z żyrafką tez bardziej mi sie podoba. Fajnie taki wysyp dzieciaczków:) będą sie fajnie bawić na imprezach rodzinnych Ja mam pościel po starszaku więc nie kupuję, prześcieradełka też są w świetnym stanie, kupie tylko matę ochronna na materac. aganik trzymaj się babo. sylonia grupa )0 nie ma nic współnego z konfliktem. Konflikt jest między czynnikiem Rh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wrzucilam wczoraj zdjecie swojego brzucha golego na poczte, ale nie moglam na forum wejsc, jakis blad mi wyskakiwal, a mam jak niektore z was, wczoraj wstalam z bolem brzucha, nawet nie tyle brzucha co boku, lewy bok boli i ciagnie przy ruszaniu sie, jak leze albo siedze jest w porzadku, ale najgorzej przy chodzeniu albo ubieraniu sie gdy musze podniesc noge, no spa nie pomaga, to chyba nie jest bol skurczowy z macicy, bardziej mi na nerke wyglada, sama nie wiem, a dziecko lezy u mnie kilka dni juz w poprzek brzucha i kopie okropnie, az nieprzyjemne kopniaki, ide jutro do lekarza, powiem o tym bolu, to nie podbrzusze boli, nie krwawie nic, tylko wslasnie bok az mnie kuli jak chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapinka my też właśnie z mężem rozmawialiśmy że kurde jak był wybuch w Czarnobylu to ja za miesiąc od tego siedziałam w brzuchu a teraz Japonia i nasza córcia siedzi w brzuchu-ironia... Mam nadzieję że do nas nie dojdzie a jak już coś to malutko... Nie ma się co martwić na zapas.. mnie to wczoraj ten brzuch tak bolał że każdy ruch dzieciacvzka mnie bolał :( a w dodatku mała leżała chyba w poprzek i myślałam że mnie rozerwie :( fajnie że Wam sie ta pościel podoba :) my zwykłeg baldachimu nie będziemy kupować ale ze względu na to że mała urodzi się w porze letniej a my mamy okno wtedy otwarte na non stopie to taka moskitiera będzie chronic przed paskudztwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia u nas jest bardzo duża rodzina :) i dzieci coraz więcej :) moja babcia będzie mieć 4 nowych prawnuków :) 2 dziewczynki i 2 chłopców :) ostatnie urodzi się w sierpniu i będzie 31 prawnukiem :).. No ale nie ma się co dziwić moja babcia miała 14 dzieci :) 7 chłopcó i 7 dziewczynek :) tak się udało :) z czego tylko jeden kawaler a reszta ma swoje rodziny :) gdyby każdy miał przyjechac ze swoimi dziećmi a te dzieci znowu ze swoimi rodzinami to ostatnio wyliczyliśmy że w domu byłoby ok 120 osób :) wiecie taka mała kameralna impreza w gronie rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba żartujecie z tym promieniowaniem, nic nam nie grozi, to kolejne straszenie mediów, nie pamiętacie jak miała być epidemia ptasiej grypy, ludzkość była zagrożona, potem świńska grypa, to samo, Czarnobyl jak słyszałam, też nie wyrządził takich krzywd jak to się kiedyś ludziom wydawało. Nic się nie martwcie, bo nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie ja mam to samo :) czasem myślę o tym jak to będzie i za Chiny nie umiem sobie tego wyobrazić :) ciągle to dla mnie takie odległe :) mimo że mała daje o sobie znać coraz częściej i mocniej to nie umiem :) ale jestem najszczęsliwsza że mam ją w brzuchu i mimo że jeszcze się nie widziałyśmy kocham ją najbardziej na świecie :).. Wierzę że wszystko będzie dobrze a wczerwcu spełni się moje jedyne w tym momencie najważnijesze i najpiękniejsze marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) matko co z tymi bólami? mnie też to męczy, dziś w sklepie złapał mnie taki ból,że się przestraszyłam, mormalnie jakbym okres miała. W nocy bolał mnie prawy jajnik, ale jak zmieniłam pozycję to przeszło, chyba Lilcia uciskała. Tak sobie myślę, że to teraz chyba normalne. Moja siostra na tym etapie ciąży miała szyjkę krótszą o połowę i leżała (pisałam o tym już kilka razy) więc chyba nie mamy co za dużo się bać. Ona urodziła tylko tydzień przed terminem. Tydzień temu byłam na wizycie i było ok, więc mam nadzieję,że nic się do tego czasu nie zmieniło. Poza tym coś ostatnio wolno czas płynie... gdzie tu do czerwca, choć pocieszam się tym,że na 99 % moja ciąża będzie skrócona o 3 tygodnie. A jeśli tak, to zostaje mi jeszcze 11 tygodni. Nie wiem czy aż 11, czy tylko 11 :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka- o rany! to Ty masz tej rodziny:):) moj tata ma 10orga rodzeństwa.. Czyli też sporą mam rodzinkę :) na samym naszym weselu było 140 osób, z czego 70 zrezygnowało... także możemy sobie przebić piątkę:) Właśnie porobiłam opłaty domowe, i niewiele zostało na wyprawkę..ale na penwo coś pokupuje:) Właśnie moja bratowa mi napisala,czy nie chce troszke ciuszków dla maluszka (ona ma po swojej siostrze). Aż się zdziwiłam:) z chęcią wezme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka welcome home:P palusia ale ci się udało z tą matą. A co krwi to grupa 0 nie ma nic wspólnego ale z konfliktem serologicznym(czyli czynników Rh), natomiast z konfliktem grup głównych (A B O) sporo. Wielu ginekologów nie daje nawet skierowania na badanie w takim przypadku, bo przed porodem ani dla matki ani dla płodu zagrożenia taki konflikt nie stanowi więc obowiązkiem to nie jest, ale każdy robi jak uważa:) Muszę wam powiedzieć, że sie strasznie wkurzyłam😠 M właśnie przywiózł mi do domu 2 szczeniaki. Znalazł je w lesie przy jakiejś leśnej drodze:O Aaaaa zaraz w szał wpadnę z bezsilności no nie mogę jakbym znalazła tego kto je wyrzucił to bym chyba zabiła! No nic, wykąpię, odrobaczę, zaszczepię i wrzucę zdjęcie na facebooka... Nie tak dawno znalazł 3 pieski też w lesie, zrobiłam tak samo i jednego zostawiliśmy a dwom udało się znaleźć dom. Mam nadzieję że teraz też sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, uwielbiam imię dla Twojej córci- LILIANNA :) słodaśne :) KONIECZNIE uważajmy na siebie, żadnego mycia okien, sprzątania ani nic! Najważniejsze jesteśmy My i nasze Dzidziusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syloonia Jejku, co za dupek mógł wyrzucić psinki!!! GRRR... powinien ponieść kare za takie coś.. Mnie się zawsze serce kraja, jak takie coś widzę, lub słyszę.. Wyśli zdjęcia na naszą poczte:) z chęcią je obejrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
No to faktycznie kameralna impreza:) Qrcze, nastraszyłyście mnie z tą elektrownią, mam nadzieję że to dość daleko i i nas nie będzie grożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula :) też mi się bardzo podoba :) z tym ,że nasza będzie LiliaNa - przez jedno "n". Zastanawialiśmy się właśnie nad "nn" i "n" i jednak została Liliana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zula ok ok wykapie, wysuszę i pykam fotkę nosz kurde:( jakbym nie miała psów to pewnie by u mnie zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak pięknie:) Obie wersje są cudne:) Mój G też był nawet na to imię zdecydowany.. potem mu przeszło..a i tak noszę pod serduszkiem Synusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Lilianka, bardzo ładnie. Ostatnio oglądałam program jak rodzice krzywdzą dzieci nadając dziwaczne imiona potem dzieci w szkole śmieją się już nie wspomnę że tacy rodzice nie mśl tym, iz dziecko kiedyś dorośnie i imię powinno fajnie brzmieć zdrabniając ale i również dla dorosłej osoby. My zdecydowaliśmy się że będzie Paulinka, myślę że też fajne dla malutkiej osóbki jak i dla dorosłej osoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytałyście może ostatnią wiadomość na naszej poczcie??????? Matko do Ciebie o co tam chodzi? nie chcę wymieniać dziewczyny z nikcka, bo ma jakieś kłopoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria,właśnie to przeczytałam.. Matko,mam nadzieję,że to nie będzie nic poważnego. Kurcze, jaki ten świat jest czasem niesprawiedliwy!! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem chamstwo.... już 5 tydzień mam zapchany nos i bolące gardło, byłam u lekarza i niby nic mi nie jest, jutro muszę się znowu wybrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Ja czytałam przed chwilą, jak widać troli nie brakuje, przekonałyśmy się nie raz, w sumie ja na jej miejscu wyparłabym się i już. Ale chyba nie powinnyśmy pisać o tym na forum, żeby nie przysparzać kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a propos maili na skrzynce... jesli ktos cos tam pisze to tu o tym cicho sza, ew. info ze na skrzynce czeka wiadomosc, a jak sa komentarze to lepiej je tam zamiescic. jestem blizsza zamknietemu forum, tym badziej ze wlasciwie te czerwcowki co mialy dolaczyc chyba juz to zrobily, ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×