Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

ewcia_82 CHYBA masz racje, tak było by bezpieczniej i bezproblemowo :) Trzeba to przemyśleć. Idę robić obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka posciel sliczna no i az 14el. ja tez chce wlasnie kupic moskitiere bo jest przewiewna i chroni przed robactwem a taki zwykly baldachim to tylko doplyw swiezego powietrza zabiera dziewczyny a moze bysmy przeszly na forum prywatne? moze wtedy mialybysmy spokoj i zadne pomaranczki nie beda nam sie wcinac niepotrzebnie i komentowac Liliana sliczne imie, tez bardzo mi sie podoba ale u mnie w rodzinie juz jest jedna Lili:) Maja tez piekne imie, sasiadka kilka dni temu urodzila wlasnie Majeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
hej . co tzreba jeszcze kupić ? mam kilka kaftaników z długim rękawem ,kilka body z krótkim i długiem rękawem ,2 pary śpiochów . wiem że śpiochów musze dokupić . coś jeszcze warto dokupić z ubranek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAMKNIETE FORUM: ewcia_82- ZA mysle ze gdybysmy takie utworzyly jako ost wpis tutaj mozna by podac info ze przenioslysmy sie a dalsze info na naszej wpolnej poczcie. to tak dla osob mniej aktywnych w tym czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrobmy glosowanie i zalozmy takie prywatne forum, bedzie swobodniej i bez przykrych niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia- jak stawiam na rampersy, body, a potem spiochy, polspiochy, pajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 1985
coś nie mogę uleżeć, nos zawalony, zatoki bolą, oj jutro koniecznie do lekarza, oby się na antybiotyku nie skończyło.... ja też jestem ZA forum prywatnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :) cóż to za plaga bólów brzuszka :( 3majcie się dzielnie :* mnie puki co nic nie dolega ale nie wiadomo kiedy co na kogo padnie :( Nie wiem, nie znam się ale czy można zrobić coś ala prywatne forum np tylko dla babeczek które mają dostęp do poczty ? Ja to w sumie nawet dobrze zrobiłam że nic nie kupiłam jeszcze bo chyba dziś się okaże że właściciel mieszkania które wynajmujemy wypowie nam umowę... Okazało się że gość jest psychiczny tak że aż szkoda gadać. Wczoraj to myślałam że nerwicy przez niego dostanę no ale nic... I chyba do moich rodziców się będziemy musieli przeprowadzić bo tak szybko nie znajdziemy mieszkania na wynajem w rozsądnych pieniądzach... Ah. może wreszcie zmobilizuje nas to do budowy :) Dziewczyny co na katar można ? Bo zatkało mnie strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczkap776 też mam nos zawalony, nie daję już rady stosuje afrin do nosa, choć pewnie nie można, ale 2 zawalone dziurki to już tragedia... 🌻 ewcia - ja też jestem ZA - napisałam wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka- moze sol morska w sprayu, jakies inhalacje z roztworu wody z sola my uciekamy na sale gimnastyczna, musze "dobic" mojego syna hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
a jak chcecie stworzyć prywatne forum? pewnie musiałabym się zaczernić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr12
Dziewczyny polecam prywatne forum. Ja właśnie jestem jedną z takich forumowiczek :) Pwoiem Wam,że z dziewczynami piszemy od roku,kiedy to zaszłyśmy w ciążę-obecnie wszystkie z nas urodziły a my dalej piszemy,mało tego-jesteśmy bardzo zżyte ze sobą :) Wcześniej też miałyśmy forum właśnie na kafe,ale strasznie irytowaly nas głupie wpisy pomaraczek właśnie,nie dawały spokoju więc uciekłyśmy :) fajne forum jest na fora.pl Można dzielić się zdjęciami,avatarkami-super ;) powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jest ZA Ja mam tak na przemian, raz dwie dziurki zapchane, raz mogę oddychać na obie, a raz leje mi się jak z kranu.... Właśnie zastanawiałam się czy można np robić inhalacje z wrzątku z solą. Dzięki ewcia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam takie forum dziewczyn z mojej miejscowości i one piszą już ok 3 lat, a zaczynały tak jak my :) jak porodziły im się dzieciaczki to wybierały się wszystkie na wspólne spacery:) później tak się zgrały, że teraz regularnie się odwiedzają. Fajna sprawa. a umie któraś z Was założyć takie forum? ja nie mam o tym pojęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻prolaktynka23:( nie obraź się, ale mi się nie podoba, jak otworzyłam ten link i zobaczyłam ten zabudowany tył tymi deskami to skojarzyło mi się ze skrzynką lub.... trumną. Wiem , głupie skojarzenie... ale to kwestia gustu :) 🌻 agnik jeśli chodzi o imię Liliana, to "choruję" na nie od jakiegoś czasu. A muszę się przyznać,że wcześniej o nim nie slyszałam. Pewnego razu mąż coś opowiadał o jakiejś Lilianie i z ciekawości spytałam kto to . I co się okazało ? jego dawna dziewczyna:D no trudno, córcia będzie miała na imię jak dawna miłość taty :D dziwne, nie? ale imię boskie ! ciekawe czy słysząc to imię mąż pomyśli o tamtej ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAMKNIETE (PRYWATNE) FORUM: ewcia_82- ZA Margolka_86- ZA Daria 1985-ZA inka linka-ZA prolaktynka-ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ZA :) tylko ,że ja nawet nie mam hasła do maila Waszego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAMKNIETE (PRYWATNE) FORUM: ewcia_82- ZA Margolka_86- ZA Daria 1985-ZA inka linka-ZA prolaktynka-ZA zula :) -ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAMKNIETE (PRYWATNE) FORUM: ewcia_82- ZA Margolka_86- ZA Daria 1985-ZA inka linka-ZA prolaktynka-ZA zula :)- ZA gabinka- ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Faktycznie ktoś nieźle chamski musiał poczytywać nasze forum.. dziewczyny, dobry pomysł z tym forum prywatnym... Po co ktos "obcy" ma ingerować... Już nieraz się wtrącały jakieś dziwne osoby hehe... Też jestem ZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×