Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

do wszystkich zdeustowanych, niezadowolonych itd. to kto zostal zaproszony do nowego forum nie zalezy od ilosci przeczytanych postow czy udzielanych odpowiedzi, ale od zaufania. dosc mamy dziwnych komantarzy, niemilych sytuacji itd. wiec niech nikogo nie dziwi fakt ze ze zostal zignorowany jesli pojawil sie dopiero teraz. tyle ode mnie w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
szkoda że kończy się to forum:-( ja was czytałam często po pracy czasem coś pisałam.... no szkoda... powodzenia dla wszystkich cięzarówek odchodzących na prywatne forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele dziewczyn pomaranczowych udzielalo sie tu tylko wtedy gdy czegos potrzebowaly (olcia200) nigdy nikomu nie pomogła, ani nie napisała nic innego nawet nie wiadomo w ktorym jest tygodniu, nic zupełnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, między nazwą a usmiechem są dwie spacje! właśnie to zobaczyłam :) juz sie zalogowałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ten temat nie zostanie zdjęty to "nowe"czerwcówki, które nie będą na priv niech tu piszą ja ze swojej strony postaram się odpowiedzieć na jakieś pytania, pomóc - jesli będę potrafiła temat będę mieć wciąż w obserwowanych po prostu z każdym dniem my "stare" znamy się coraz lepiej i coraz więcej piszemy o swoich prywatnych sprawach a potem ktoś obcy to wykorzystuje dogaduje, obraża samo podczytywanie to troszkę mało. trzeba było dać coś od siebie jesli ktoś tego nie rozumie - to głąb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapinka masz juz dostep do forum. jagna z Toba jest problem. Bo mam wrazenie ze ktos sie pod Ciebie podszywa. Sprawdz swoje maile i mi odpisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja widzę, że przenosiny :P To też się zarejestruje:P Przynajmniej spróbuje:D aneczkap776 czekam na fotkę. Ostatnio się przestraszyłam bo ja w 26 mam taki brzuch jak moja koleżanka w 33 więc w 33 ja będę chyba jak czołg wyglądać:D A propo żalów na temat dołaczania do nas hmmm nie rozumie ja pisałam na pomarańczowo potem zaczerniłam się, pisałam o sobie, udzielałam się i jakoś nie czułam że ktoś mnie dyskryminuje itp. nie rozumie tych oskarżeń :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA Czerwcowa mama
Laski - to zalosne. Stare bywalczynie forum decyduja o tym, ze te ktore zostaly tu zostawione ku ogolnej rozpaczy, MOGA tu dalej pisac. Jakie to dobroduszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Hej! moze zostaje tu ktos, to tak jak ja ma malutkie dziecko w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
sorki za zamieszanie z tym innym mailem ;-) juz wyslalam na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusikamamuska
Podwójna Mamo, ja należe do tych, które podczytują, ale aktywnie nie uczestniczą w tworzeniu tego tematu, ale teraz chętnie popiszę. Mam już jedno dzieciątko, a z drugim mam termin na 10 czerwca. A Twoje dzieciątko ile ma latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Moj maluch ma 1,5 roczku :) ciekawe, czy pojawia sie tu jeszcze jakies mamusie, ktore maja dzieci z taka mala roznica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusikamamuska
Podwójna Mamuśko, moja córcia za kilka dni skończy pięć lat, więc u mnie to dość duża róznica wieku, ale mam koleżankę, u której jest taka różnica jak u Ciebie, mówiła, że początki były trudne, ale teraz jest super. Ja w sumie żałuję, że tak długo czekałam, ale zawsze było jakieś "ale". Teraz u mnie ma być dziewuszka - Antosia. A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam nadzieję, że i ja będę miała z kim porozmawiać bo wreszcie mam L4 i trochę więcej czasu dla siebie. Jestem "starą pierwiastką" więc nie dziwcie się mojemu brakowi doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusikamamuska
Ja też od marca jestem na L4 i mimo, że to moje drugie dziecko, to chętnie powymieniam się spostrzeżeniami i planami dotyczącymi porodu i wyprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czemu nie mogę się zalogować na poczcie jak możecie to wyślijcie mi na mojego maila namiary na nowe forum :) bo wchodziłam po linku od martolinki a teraz nie mogę wejść na wspólnego maila :) a przecież na nowym forum się udzialałam już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela34
Do podwójnej mamusi i nie tylko Napewno jest nas tutaj więcej i tak sobie myślę, że nawet dobrze że część sobie przeszła na osobne forum, niech sobie tam piszą co chcą i basta... a tutaj teraz mniej bedzie zaśmiecone przez tematy co właśnie zjadły czy o której wstały, teraz tu można będzie szybciej wszystko ogarnąć i zapytać o konkretną poradę czy udzielić odpowiedzi jeśli się coś wie... Bo tak szczerze mówiąc jak dla mnie wcześniej był tu gąszcz niepotrzebnych niekiedy tematów. Ja tutaj zamierzam zostać w każdym razie i wierzę, że niejedna z Was myśli podobnie:):) Jestem mamą 22 miesięcznej córeczki i oczekuje drugiej (prawdopodobnie też dziewczynka) 26 czerwca:):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
mela- zgadzam się z tobą, czasem był tu mega 'miszmasz"tematyczny ....i mam nadzieję że to forum będzie istnieć -będą pisały doświadczone "rodzicielki':-) i te zielone-jak ja ...ja jestem w 27tgdn., termin na 19.06, oczekuję prawdopodobnie dziewczynki pozdrawiam wszystkie ciężarówki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Witam! Ja również czytałam to forum od początku pomimo to sie nie udzielałam. Zgadzam się z tym, że czsami było trudno ogarnąć te strony. Mam termin na 3 czerwca i jest to moja pierwsza ciąża( prawdopodobnie będzie dziewczynka ale do rozwiązania róznie może być:)). Ostatnio lekarz mi zasugerował to, iż nie wie czy nie będe miała cc bo dziecko jest od początku ułożone pośladkowo. Mam nadzieję, że ma dużo czasu i się przekręci do godziny 0. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusikamamuska
Madzior , a ja bym chciała cesarke. W ogóle na myśl o porodzie paraliżuje mnie strach, mimo iż jeden poród mam za sobą. Ostatnio powiedziałam do męża, że jak zacznę rodzić to mu nie powiem, tylko sobie sama w domu urodzę. Nastawiacie się na poród rodzinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×