Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

ja chodze na NFZ i poki co wizyty mam co 3 tygodnie. kolejny raz ide pod koniec miesiaca wiec nastepna wizyta bedzie moze po nowym roku... co do bóli brzucha-mam bardzo rzadko i bardzo slabe. takie jak na @. sporadycznie mnie cos zakluje...ale nie sa to uciazliwe dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:D, jeśli chodzi o gina to ja co 3 tyg. chodzę, Kasiunia a Ty na parkową czy do Arciszewskich? A ja nadal mdłości mam i to w zasadzie cały dzień:(, mam nadzieję, że jeszcze troche i miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganik ja nie wiem co ile będę chodzić teraz idę 18.11 i to będzie 3 tyg różnicy ale mam nadzieję że to tylko teraz i będzie co 4 tyg. W poprzedniej ciąży jak chodziłam na NFZ to miałam co 3 tyg wizyty. agus zazdroszczę wolnego :) ja się fatalnie czuję i marze by zostać w domu. Do lekarza idę w przyszłym tyg to wezmę zwolnienie może z szefem się dogadam by na kilka dni przychodzić. aska2010 gratuluje:) Ja szczerze to nigdy na tym usg nie mogłam się dopatrzeć niczego, dopiero jak ostatnio byłam u tego nowego gina to był na tyle miły że mi pokazał super widok. Ja idę 22.11 na USG to będzie 12t3d zobaczymy dzidziorka. Później pewnie w styczniu połówkowe ale chyba na 3d/4d się zdecydujemy, wtedy synka weźmiemy niech popatrzy jak dzidzia w brzuchu fika. Ja mam fatalną noc i poranek za sobą. Od wczoraj mnie głowa bolała ( mam migreny) obudziłam się z bólem w oczodole ledwo oko mogłam otworzyć. Musiałam na czczo iść krew oddać do badań, babeczka pobrała naprawdę super nic nie bolało, a że nie miała wydać to poszłam do mięsnego kupiłam udka z kurki i żeby rozmienić. W kolejce zaczęło mi być słabo, helikopter w głowie. Musiałam usiąść, oblało mnie potem, babeczki chciały mi taksówkę wezwać. Na szczęście przeszło wyszłam na powietrze i zrobiło się lepiej. Obłęd jakiś. Za badania zapłaciłam 156 zł!!!!! ale było tego dużo sama różyczka IgG IgM 70 zł Głowa do tej pory ćmi i dziś najchętniej bym w domu siedziała a nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nie najlepiej. Wczoraj okropny bol w plecach, okolice ledzwi, promieniujacy do posladka. Zakonczylo sie wizyta w szpitalu, na szczescie pobadali i nic powaznego. Spowodowany najprawdopodobniej byl rozchodzeniem sie stawow i rozciaganiem macicy. Lekarz powiedzial, ze w 3 miesiacu nastepuje nagly wzrost i rozwoj organow i dlatego. U mnie ma sie co rozchodzic bo bujnej figury to nie mam :) Ogolnie czuje sie beznadziejnie- slabo mi, na dodatek zaczal sie bol pod pacha (wezel chlonny) tez nie wiedziec czemu, ale czasami tak miewam, wiec sobie nic nie wkrecam.. Oj dziewczyny chyba wszystkie zdechlaki teraz jestesmy... I jeszcze ta beznadziejna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
witam. ja mam pytanko czy ktoś tu jest z Białegostoku ? bo wyczytałam wyżeji ul .parkowa i arciszwescy. albo zbieg okoliczności. jestem w 10 tyg ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje sie, zyje, jeszcze :P u mnie taki maly szpital, maly przyniosl cos, potem ja podlapalam a na koncu maz. dzis juz troche lepiej, ale bylo fatalnie, tylko siasc i ryczec, bo glowa peka, nos zatkany, do tego te mdlosci, pieknie. katar juz ciut mniejszy i bol glowy tez, mdlosci raz mniejsze raz wieksze, ale do tego nie czuje smakow, to co jem to wybiera moj mozg na zasadzie "po tym nie powinno ci byc niedobrze", bo jak jem i tak wszystko smakuje jak wiory. ja mam wizyte u gina srednio co 3 tygodnie, teraz bede miec 19 listopada, a potem 3 grudnia i to wazne usg, pod wzgledem wszystkich tych zespolow. a dzis ide do szpitala na spotkanie informacyjne, mam zamier tam rodzic i stamtad miec tez polozna, co by byla ze mna w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa koleżankę. Ja dziewczyny rozpięłam guzik w spodniach wow ... Patrze na allegro na jeansy ciążowe i strasznie mi się jedne podobają ale mają wstawki po bokach a takich nie miałam i nie wiem jak się nosi. Może ktoś użytkował? Ja miałam te z ,,kołnierzem" z gumy i byłam bardzo zadowolona. Ewcia współczuję choróbska. Ja na wizytę idę 18 a USG mam 22 , później już nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
juusta do Arciszewskiego , do dr Lipskiego , bielszczanka ja tez jestem z bialego , umnei ogolnie samopoczucie juzlepsze wieczorme i popoludniu dopadaja mdlosci ale juz nie tak intensywne , najgorsze sa wzdecia u mnie brzuch napompowany , no i troszke juz go widac byl;am teraz z cora na zakupach noto juz czuje ze troszke dzinsy cisna , ale nieprzejmuje sie bo to rozmiar 34 tych spodni a ciazowe z poprzedniej ciazy sa jeszcze spore za duze , wiec najlepiej w leginsach chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
u mnie wizyta tez na poczatku grudnia w kierunku zespołów , robi aje miedzy 12 a 14tygodniem, cos takiego lekarz mi mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny nie zagladałam pare dni młoda jest chora i nie mam siły na nic, mdłości juz mi tak nie dokuczaja poki co jest ok za tydzien mam wizyte u lekarza to bede wiedziala czy jest juz ok czy dalej mam brac leki... trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Ja dziś byłam w pracy, dopiero wróciłam. Jutro idę na pożegnanie koleżanki. Jedyna osoba,z którą miałam najlepszy kontakt odchodzi :-( Ale coś czuje,że jak wrócę po dzidzi to już do innego działu-oby!! Co do samopoczucia to mdłości jednak są , słabsze,ale są . I coraz częściej mnie jkregosłup zaczyna boleć nie wiem od czego. Co do badań to ja tyle samo zapłaciłam. Pobrała mi wtedy 6 strzykawek i prawie tam zemdlałam,bo wierciła mi w tej żyle a krew nie chciała lecieć. Coś jeszcze chciałam ale nie pamietam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) kilka dni temu pisalam tutaj ze nie widac serduszka w 7tc od OM. bylam wczoraj na kontrolnym usg i bilo serduszko:) cudowne uczucie. jesli pozwolicie to dolacze do Was:) termin mam na 16.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja za to dzisiaj byłam ustalić datę ślubu cywilnego :) 15.01.2011 lekarza mam 18.11.2010 też srednio co 3 tygodnie, nie mialam jeszcze usg.. i nie mogę się doczekać kiedy wkońcu zobaczę malucha. czuję się ok, chociaż od rana mam lekkie mdłości, jak nigdy... witam nowe mamusie :] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!:( Dziś byłam na USG. Nigdy bym się nie spodziewała, że usłyszę najgorsze:( ;( ;(... nic więcej nie piszę, bo nie chcę, żeby Wam się udzieliło. U was widzę jest dobrze - tak trzymać! Pozdrawiam i to chyba tyle o mnie na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonana- trzymaj sie! w takim momentach nie wiadomo co pisac, bo chyba zadne slowa nie sa w stanie sprawic by bylo lepiej. potrzebny jest czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna - jestem z Tobą myślami i współczuję ja dzisiaj odebrałam wyniki krwi no i mam za mało czerwonych krwinek, reszta w normie, toxoplazmoza w klasie IgG - wynik wątpliwy, w IgM -ujemny więc pewnie będę musiała po jakimś czasie powtórzyć badanie, czekam jeszcze na wyniki w kierunku cytomegalii i różyczki. Zakupiłam dziś spodnie ciążowe, dziewczyny jaka wygoda nic nie gniecie i nie uciska :D są świetne. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biel1984
Hej..mam pytanko zrobilam hcg i usg w 5 tyg.po stosunku, nic nie wykazalo, Zrobilam 4 testy ciazowe- negatywne ostatni 8 tyg.po stosunku. Boje sie pomimo tego, ze jestem w ciazy..Przyjaciolka mowi, ze powinanm isc do psychiatry:):) Co myslicie kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biel 1984 ja prawdę mówiąc nie rozumie Twojego posta... :) bo skoro zrobiłaś tyle testów i nic nie wykazało, a piszesz, że boisz się że jesteś w ciąży?.. ja proponuje iść do ginekologa powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.. jonana - nie wiem co napisać :( naprawdę wspólczuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
inka linka - serduszko było widać dlatego, że wg miesiączki Ty już jesteś w 9 tc (widzę to po terminie porodu, bo ja mam podobny, data ost. miesiączki 10 wrzesnia, tez jestem w 9 tc) bardzo mi przykro z powodu Jonany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonana współczuję . Naprawdę nie wiem co ci napisać , najlepszym lekarstwem jest czas. biel twoja koleżanka ma rację idź do psychiatry bo ty w ciąży na bank nie jesteś. aguś też mam za mało ertrocytów i za niski hematokryt co za tym idzie ale nie jest jakoś dużo po niżej normy. U ciężarnych jest to norma bo krew się rozrzedza. Ja na razie odebrałam hbs neg i wr neg Reszta tzn hiv toxo i różyczka w poniedziałek. Też sobie fundnęłam portki jedne rurki HM z pasem na bęben a drugie z takimi wstawkami po bokach. Wszystko z allegro i używane, bo nowych to ja u siebie w mieście nie kupię fajnych takie babciowe same. Poza tym cena 160 za 1 parę przesada. Olczak gratuluję ślubu to fajne przeżycie. My braliśmy konkordatowy jak synek miał 10 mscy i na tej samej mszy chrzciny były, też było fajnie ale z małym dzieckiem organizować ślub ciężko. inka linka super że wszystko ok:) Co do samopoczucia to mdłości przeszły tylko boli mnie gardło i szczypią oczy:( No i rwa kulszowa z różnym nasileniem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qska wiem ze to juz 9tc ale jak pisalam wyzej na pierwszym usg bylam w 7tc od OM i byl pusty pecherzyk z cialkiem zoltym dlatego sie zmartwilam, bo wiekszosc dziewczyn widzi juz serduszko w 7tc a u mnie nic nie bylo:( ale na szczescie jest serduszko i dzidzia rosnie:) mam zapalenie pecherza i zapisal mi urosept. troche boje sie go brac ale zapalenie pecherza jest chyba bardziej niebezpieczne dla dziecka niz tabletki joanna bardzo mi przykro:( tak jak napisala ewcia_82 w takich momentach nie wiadomo co napisac... mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do grona:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna bardzo mi przykro trzymaj sie cieplutko... Hej Dziewczynki jak waze samopoczucie? Ja od paru dni nie mam mdłosci tylko zmęczona jestem jakaś ,córcia już prawie zdrowa ,dziś szaleje to już jest ok. Pomału mnie ogarnia ątmosfera świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) samopoczucie coraz lepsze :) mniej mdlosci, boli glowy i wymiotów :) wracam do zycia :P nadal szybko sie mecze i jak dlugo stoje to bola mnie plecy, ale to bedzie sie pewnie nasilalo. Jak prasuje czy sprzatam robie sobie co jakis czas przerwy i jest ok :) juz nie moge doczekac sie kolejnego USG :) bedzie to 14-15 tydzien :) maluszek bedzie juz wielki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ewcia - szybkiego powrotu do zdrowia! Z tego co piszesz to system w De podobny do tego w UK. Tez ide najpierw na spotkanie z polozna, tak w zasadzie to tylko z nia sie bede widywac nie z lekarzem. palusia-ja tez mam wizyte 18.11 a pozniej USG w szpitalu 29.11. Co do ciazowek to tez zakupilam z "kolnierzem" wydaja sie bardziej rozciagliwe, tzn te wstawki mnie nie przekonuja. Moje kolezanki tez tak samo twierdza. To chyba zalezy od osoby, jak ktorej wygodnie. A co do moich dolegliwosci to mam tak samo - rwa kulszowa! Pisalas rowniez o badaniu w kierunku rozyczki. Tutaj w ogole o tym nie slyszalam. Czy jest to konieczne ???? Ja nigdy nie chorowalam na zakazne-nawet jako dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jutro termin i bede widziec moje dziecie po raz pierwszy :D mam nadzieje ze trzyma sie tam dobrze :) co do samopoczucia , czuje sie dobrze , wymiotow brak ,piersi-juz moge spokojnie na brzuchu spac :Pbo mnie nie bola ale napewno nadejdzie bol , juz tak mialam ;) to juz 10 tydz . :) jonana- przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jutro termin i bede widziec moje dziecie po raz pierwszy :D mam nadzieje ze trzyma sie tam dobrze :) co do samopoczucia , czuje sie dobrze , wymiotow brak ,piersi-juz moge spokojnie na brzuchu spac :Pbo mnie nie bola ale napewno nadejdzie bol , juz tak mialam ;) to juz 10 tydz . :) jonana- przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×