Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość młoda@mamusia
wkoncu zaczyna sie u mnie pojawiac brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyza myzaaa
mam pytanie staram sie z męzem o dziecko wczoraj nad ranem obudzil mnnie ból w okolicahc tak jakby wątroby przez 3 h nie umilam zasnąc ale jakos minelo i do tego co prawda torche wymusialm wymioty ale ni e przeszlo dopiero po 2 godzinach zasnelam dzis mam 8 dzien cyklu a moj tem wynosi 37 ,00i od owulacji jest wysoka spadla tylko nie znacznie mam metaliczny smak w ustach pobolewaja mnie jajniki miesaczke mialam 10 pazdzernika niby milam bo nie byla taka jak zawsze w srode miam norlanie okres ,w czwartek byla ae juz nie taka po poludnia nie bylo jej wclae az do piatku gdy rano znow pojawily sie plamienia i w sobote juz nie bylo zawsze mam 4 dni dni okres i zawsze pierwszy dzien to sa tylko plamienia i rozkreca sie dopiero na drugi dzien a tu bylo inaczej i moja tem nie spada nadal jestem jaks ospala i zmeczona robilma test w tatym tygodniu w czwartek ale wyszled negatywny niewem co myslec poczekac pare dni i zrobic kolejny test czy isc na bete???????dodalm ze jestem zdorwa ani nie jestem przezioebiona ani nic mi nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem:( wiem ze jej kazal ograniczyc wode wlasnie przez puchniecie i zatrzymanie wody w organizmie... ja u jej ginekologa nigdy nie bylam bo mnie przerazil tym, ze w 5miesiacu przepisal jej relanium, gdyz strasznie byla nerwowa i z nerwow robilo jej sie slabo, mdlala... dla mnie polaczenie silnego leku uspokajajacego plus ciaza jest troche przerazajace, no ale z tego co slyszalam i widzialam to wiele kobiet bierze relanium w ciazy z zalecenia. wystarczy wpisac w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda@mamusia
bycmoze masz cos z jajnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyza myzaaaaa
nie to raczej nie jajniki moj okres byl inny niz zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyza myzaaaaa
mialo byc 10 listopada mialam miesiaczke pomylilam ise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika77-de
Witajcie.Czytam Was od poczatku ale jakos odkladalam wlaczenie sie w dyskusje.Jestem w 10 tygodniu ciazy i termin mam na 10.06.2011. Tez sie bardzo martwie czy wszystko ok,niby czuje sie w normie ale ciagle mam mdlosci,spadki cisnienia i zasypiam w pierwszej minucie kiedy sie tylko poloze.Dzis zacza pobolewac mnie na dodatek brzuch ale to pewnie dlatego ,ze macica sie szybko powieksza.Zeby szybko zlecialo do czerwca bo z tym samopoczuciem to przestalam sie bac porodu :)nawet.Bedzie super jak jak juz mlode bedzie spalo w lozeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam nowe mamay. Jado życze byś już lepiej się czuła i nie przejmuj się że nie tyjesz lepiej się ciesz bo to się zacznie dopiero. W I trymestrze nie trzeba nic utyć. kasiunia ty waga piórkowa ja chyba za dzieciaka tyle ważyłam. aganik to faktycznie cud z dzidziusiem My w 1 cyklu ciąża biochemiczna a to był drugi cykl że się staraliśmy. Chyba super płodni jesteśmy ziolka szwagierkę masz dobrą> hihi ja to pewnie na wiosnę po sklepach pójdę a jak będę w szpitalu mąż kupi, bo szkoda wcześniej bo 1 gwarancja 2 gdzie ja to postawię a 3 nie jestem przesądna ale..Niestety ja raczej nic nie dostanę, tak jak poprzednio. Jutro do gina to muszę się z rana zważyć , bo mam sie sama na swojej wadze będzie bardziej adekwatnie. Odebrałam ostatnie wyniki nie mam HIV hurra ( tak myślałam ale jak kopertę otwierałam to jednak lekka obawa była). Jak kupowałam małemu wełnę w pasmanterii to były takie słodziuchne skarpetki z falbanką, jak będę mieć curusie to muszę takie kupić. Przyszły mi spodnie z all co wklejałam linka i są ładne ale w udach za wąskie w szoku jestem może uda się zwrócić. Jednak H&M ma najlepsze spodnie. muszę jeszcze jedna parę kupić, bo dziś mnie juz cisnęły i chyba trzeba niedługo pomyśleć nad zmianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia90
a możesz wkleić jeszcze raz ten link ze spodniami z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia, szkoda bo te spodnie naprawde sa super. ja dzisiaj to samo myslalam sobie, ze w piatek skocze do sklepu i zakupie jakies gacie i marzy mi sie spodnica tez jeansowa, tylko z rozmiarami ciezko, strasznie przebrane. temat szwagierki to temat rzeka :) musieli potem odsprzedawac rzeczy. Ja tez za wczesnie nie bede zakupowac dla dziecka calego ekwipunku. Jeszcze tylko jutro i mam weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam ze sprzedawcą mogę spodnie zwrócić bo maja przetarcia i dziurkę. Ziolka no ja sobie jakieś upatrzę na allegro spodenki bo u mnie w mieście nie ma sklepów z fajnymi rzeczami. Spódniczkę też chcę taką przed kolano. Gardło mnie drapie i chrypke mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka79-na prawde tyle sie staralismy :) ale w koncu sie udalo i jestesmy przeszczesliwi :) sprawdzilam ta metode z 7-kami i wyszedl mi synus :) wszedzie wychodzi chłopak :D super co do wagi-ja nadal na minusie 2 kg. i ciesze sie z tego powodu :P moze uda mi sie przybrac max 10 kg. ostatnio spytalam kolezanke ile przytyla w ciazy-37 kg!! tragedia. wydaje sie niemozliwe, ale wygladała jak paczek. Niska filigranowa dziewczyna zamienila sie w maszyne :D ale dzis dziecko ma 8 miesiecy a ona wrocila do wagi sprzed ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia, ja ostatnio tez zamowilam sobie z internetu, ale nie trafilam ani z rozmiarem, ani z fasonem. Wole do slepu, dobrze, ze mam taka mozliwosc. Moja garderoba "uszczupla sie", nie mam co na siebie wlozyc :) Na gardlo sproboj plukac gardlo, albo miod z cytryna pic. martolinka ja ma na razie ok 1 kg do przodu. Mysle, ze do konca ciazy dobije do 10 :) moja szwagierka - ewenement- z blizniakami przytyla ogolem 9 kg. Dziewczynki urodzily sie zdrowe po 2300g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny u mnie samopoczucie w pozadku dzis, mam pytanko pijecie kawe rozpuszczalna ? bo ja nieumiem zaczac dnia bez tej 1 kawy, (pytalam lekarza to pozwolil pic) co do spodni to ja zamowilam na alegro takie http://allegro.pl/pf-ciekawe-leginsy-jak-przecierany-jeans-s-i1323852649.html pogoda znow paskudna a trzeba po zakupy sie wybrac , zreszta dzien jak codzien tylko latem jakos latwiej wszystko przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dziewczyny , moze znacie sposonby na apetyt , moja 2,5 letnia coreczka nie chce wogole jesc, picia ograniczam bo do tego akurat ie trzeba namawiac, mleka niepije od kiedy skoncyzla rok , kaszek tez nie trawi , teraz prubuje wcisnhac jej jajko 2 gryzy wziela i niechce , jest strasznym niejadkiem , a w aptece sa specyfiki ale od 3 lat:(, na kolacje czasem zje kanapke , albo parowke , ale przewaznie nic nie moge wcisnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
zapomnialam serek jeszcze moze zje dopicia takie bakusie , teraz reklamuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia skąd ja to znam... Mój taki sam jest z tym że mój mleko zawsze chętnie, w każdej postaci. Może spróbuj paluszki rybne, keczupu daj to może. Mój ma 5 lat i ciągle jest cyrk z jedzeniem. mam nadzieje że młode będzie lepiej jadło. Olek kanapkę 30 minut je aż mnie krew zalewa. Kawkę spokojnie można pić ja wróciłam do kawy bo jakoś mi wcześniej nie smakowała. ziolka super tylko 9kg ja max 12 chciałabym a najlepiej 10 bo będzie lato i trzeba wyglądać przecież. Jak na razie od ostatniej wizyty nie przytyłam ważyłam się z rana. bardzo się ciesze bo w poprzedniej ciąży miałam 1kg na 3 tyg masakra. Mam nadzieję do świąt nic nie przytyć. Te drugie z hm spodnie sa bardzo fajne więc poszukam od nich tyle ze mniejsze wezmę chyba 36 bo ja w biodrach wąska w miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia patrzyłam na te legginsy jak dla mnie za niski stan no i ja mam za mocne nogi do takich mazai ale fajne za takie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paluszki rybne czasem zje zalezy od tego czyma dni na jedzenie czy nie potrafi 3 dni jesc apozniej 2 tygodnie wciskania chocbykesa, najgorzej wlasnie z tymi niejadkami, tez mam nadzieje ze 2 bedzie lepiej jadlo , no ja dzis sie wazylam z rana to 44kg , wcozraj pewnie sie najadlam temu 45 , wiec narazie takjakby 1 kg naplusie , tez chcialabym do swiat nic nie przytyc ale pewnie nie realne , w 1 ciazy tez duzo tylam , ale wtedy mialam non stop chec na cos slodkiego , moze dlatego a teraz na kwasne wiec mandarynki sliwki , czasem jablka , chociaz slodkiego tez czasem skubne:), tez chcialabym max 12 kg przytyc ale wg kalkulatora tycia to wychodzi ze duzo wiecej :( http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalkulator-wagi-w-ciazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia ale ty jesteś pióreczko to więcej przybierzesz a ja taka w normie 168 teraz 61kg już przed ciążą przytyłam i tak zawsze ok 59-60 ważyłam. Z Olkiem na koniec ważyłam 72 kg masakra a schudłam do 55 i byłam za chuda. Teraz mam nadzieję że zwalę do 58 chociaż. ja właśnie staram się nie objadać, zresztą u mnie to mało a często inaczej brzuch boli. Idę na 15.30 do lekarza mam stracha, nie będzie usg robił ale poproszę by zajrzał bo mam czarne myśli... No i na szczepienie z synkiem mam nadzieję że go zaszczepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski!! Ja dziś jakoś dziwnie poddenerwowana od samego rana,nie wiem co się dzieje... Chyba muszę sobie meliskę zaparzyć, mam nadzieję,ze troszkę mnie uspokoi. Tylko tyle,żeby mnie nie uspała ;-) Samopoczucie ok,ale piersi bolą straszliwie... JA USG mam za tydzien i juz też czekam na to;-) Co do niejadków to mam chrześniaka,który ma 7 lat i zyje o samych slodyczach, ja na to patrzeć nie mogę. On nic innego nie je. Nie widziałam tego dziecka żeby miał w rączce kawałek chleba. Teraz do szkoły bierze rogaliki z czekoladą... a jego mama twierdzi,że skoro nie chce jeść nie będzie go zmuszała... Chrzestna mojego męża jest pedagogiem zajmuje się dziećmi z ADHD autyzmem itd. I byli u nas i akurat moj chrześniak był. I od razu stwierdziła,że on ma ADHD i psychiczne zaburzenia jedzenia i łaknienia i wymaga opieki psychologa i pedagoga. Jak powiedziałam o tym jego mamie to się obraziła na mnie,ze chcę z niego zrobić wariata i u czubków go zamknąć! Ona nie widzi,że robi krzywdę swojemu dziecku :-( A mnie dosłownie coś trafia jak widze,jak on sie zachowuje... I dziwi mnie,że jeszcze nauczyciele w szkole nic z tym nie robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
noto niezbyt madrzepostepuje , moja slodycze tez ale bardziej kinder , bo drozdzowekpaczkow nawet nie tknie , nawet ciast wlasnej roboty ,dostaje slodycze jak babcie przychodza , czyli 1-2 w tygodniu , a ja dopiero do lekarza na usg miedzy 8-10 grudnia jeszcze tyle czekac zwariowac mozna ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Usg ma genetyczne w poniedziałek już mam stresa. Ja nie pamiętam od kiedy na wizycie tętno płodu sprawdzają? aganik to od słodyczy pobudzony jest ten chłopczyk. Rodzice nie chcą widzieć problemu a jak coś się stanie będzie płacz i lament. Mój dostaje słodycze ale w weekend czasem ciastko jakieś w tygodniu. Słodycze nie dość ze zapychają to strasznie pobudzają i pełno chemii w nich i tak naprawdę nie wiadomo jaki będzie mieć to skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
tetno sparwdzal mi na poprzedniej wizycie 8 tydzien z usg byl , a 9 od OM , ja tez wlasnie w grudniu na usg genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) kasiunia mam identyczne legginsy:) nosze rozmiar 36/38 i kupilam 36 to musialam wszyc po bokach bo byly za luzne:/ ale pewnie juz niedlugo:) ja wizyte mam 29listopada, ale nie mam pojecia czy bede miala usg genetyczne. To bedzie 11t i 4d od OM, ale nie wiem czy lekarze licza od OM czy odejmuja te dwa tygodnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, wczoraj mnie wzieło na przegląd szafy i kartonów z małymi rzeczami po córci nie myślałam ,że aż tyle teo mam. Kasiunia co do apetytu 2,5latki moja też nic nie chce jeśc więc daje jej talerz z zjedzeniem zawsze staram się wymyślic np. uśmiechnięte kanapki kaszka z owocami jeśli nie chce jeśc to zostawiam i tyle jestem zdania ,że jak zgłodnieje to zje tylko w tym czasie żadnych słodyczy ,żadnych owoców do podjadania soków i soczków najwyżej herbatke albo wode. Pomaga mała jak złodniej raz dwa zjada to co jej przygotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zle sie wyrazilam:) chodzilo mi o usg. ja mam regularne cykle 27-29dni dlatego licze 2 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Jak Wasze samopoczucie? Ja tak się chwaliłam, że mam taki apetyt, że zero mdłości, że super się czuje. A od kilku dni, zero apetyty, muszę w siebie wciskać. Czuję takie jakby lekkie mdłości. Musiało mnie to dopaść wrrrr. Odrzucają mnie wszystkie zapachy. Wczoraj byłam na wizycie, dostałam zdjęcie mojej małej kruszynki;) Buziaczki kochane! Miłego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×