Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdfcvczxvzx

2M + 1K - Ktoś doświadczył???????

Polecane posty

Gość gość
Miałam kilka razy trójkącik, było bardzo fajnie przyznam szczerze, ale ostatnio uciekłam od facetów jak zobaczyłam jakiego wielkiego c***a miał jeden z nich, takiego okazu to jeszcze nie widziałam, po prostu przestraszyłam się go, zamknęłam się w łazience i wyszłam aż obaj poszli do swego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heja!!! A ja bylem i nie zaluje-uwazam ze wiele novum tam poznalem zasmakowalem i dzis tez szukam takikego ukladu! bardzo fajnie bylo,no moze nie od razu ale z kazdym spotknaiem poznawalismy wzajemnie i potrzeby i oczekiwania czy tez fantazje. A Ona miala spora wyobraznie i namietna jak poranna mgielka - nauczylem odlotowej minetki,tez smakowalem piss z jej myszki sex analny i orany ponad potrzeby jak i wspolne harce na 2 baty w roznych konfiguracjach... tez liczylo sie moje zdanie,moze nie najwazniejsze lecz po pewnym czasie tez zapedzalismy sie w ten zaulk... Klimaty bdsm dominacji fantazji przeplataly z ogladanymi p****lami i my nie bylismy /momentami/ gorsi - nawet oni mogli od nas uczyc! Coz,reasumujac wazne zdrowie higiena dyskrecja i bezpruderyjnosc !!!! bylismy nawet na plazy naturystow nad Wisla i tam pokaz pieszczotek i.... slinacy faceci lezacy na brzuszkach i coraz blizej nas przyblizajacy.... jesli jest pani parka chetna na powyzsze - czekam na odzew /pawrysz2008@vp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj wieczorem czekała na moją żonę niespodzianka...przed wyjściem do pracy zaproponowałem żonie seks z opaską...nie do końca jej mówiąc co będzie się działo. Nie wiedziała, że będę z kolegą ale to za chwilę...wykąpany i ogolony wkroczyłem do sypialni. Żona spała albo udawała, że śpi...delikatnie rozchyliłem kołdrę i ujrzałem podciągniętą koszulkę koronkową i jej cipkę udekorowaną stringami koronkowymi i dziurką...rozchyliłem jej uda dotykając jej piersi. Nogi rozchyliły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ukazując jej delikatne wargi sromowe...była tak wilgotna i podniecona, że bez najmniejszego trudu wszedł do środka (a mały nie jest). Parę pchnięć w jej cipkę spowodowało, że westchnęła z rozkoszy. Wyciągnąłem go gwałtownie a jej cipka rozwarta czekała na kolejny ruch. Nachyliłem się i szeptnąłem...a teraz niespodzianka kochanie i zawiązałem jej oczy. Rozłożyłem żonie nogi i ręce zapinając na nadgarstki rąk kajdanki. Jeszcze raz wsadziłem jej penisa w cipkę i wyciągając usłyszałem jej jęk. Palcami rozchyliłem jej wargi sromowe i zatopiłem w jej cipce język...wiła się i zakrzyczała...wsadź mi proszę...a za drzwiami czekał kolega a jego penis stał na baczność w gotowości na swoją kolej. Szeptnąłem do ucha żony...poczekaj zaraz przyjdę...poleciałem do kuchni bo bitą śmietanę. W tym czas kolega wszedł do sypialni jego penis większy od mojego drżał i czekał na pchnięcie...wszedłem do sypialni i ponownie nachyliłem się nad cipką żony...bitą śmietaną ozdobiłem jej różową cipkę i językiem zlizywałem z jej cipki śmietanę razem z nektarem z cipki. Podniosłem jej nogi w górę rozchylając je na boki. Odsunąłem się...kolega ze swoim ogromnym penisem zbliżył się do żony cipki. Jego glówka stała na przeciw jej cipki...nagle z całym impetem wsadził żonie swojego penisa do środka. Nastąpił lekki opór ze strony cipki żony...wargi sromowe rozchyliły do granic możliwości wpuszczając go do środka. Boże on ją rozerwie...pomy$lałem. Jego penis wszedł cały do środka wywołując krzyk rozkoszy u mojej żony. Myślałem że eksploduję tu i teraz. Z mojego penisa popoprostu kapało. Parę ruchów w przód i w tyl spowodowało że cipka mojej żony dopasowała się do jego ogromnego penisa. Żona wiła się z rozkoszy j€cząc jak oszalała. Stanąłem nad twarzą żony i czekałem na ten moment. Żona krzyczała...zaraz będę miała zaraz b€dę miała...kolega kiwnął głową że zaraz będzie dochodzil. Gwałtownie ściągnąłem opaskę z oczu żony i wystawiłem mojego penisa przed ustami...nagle stop...i pochwili żona krzyknęła....zerżnijcie mnie proszę...w tym momencie wepchnąłem w usta mojej żony mojego panisa a kolega z calym impetem zagłębil się w cipce mojej żony. Wiła się jak oszalała...nagl€ prawie jednocześnie wystrzliliśmy spermą ja w ustach mojej żony a kolega w jej cipce. Żona krzyczała a my$my dalej wypelnialiśmy ją. Sperma poprostu wystrzeliła wyciekając z jej cipki i ust. Zachłannie polknęła moją porcję jak spragniona...kolega wyciągnął swojego olbrzyma z jej cipki a jej wargi pulsowały jak oszalałe...rozpiołem kajdanki. Żona pochwyciła mojego penisa w dłonie i nakierowała go na swoją cipkę...krzykn€ła...wsadź mi go kur...a. Pchnąłem parę razy i wystrzeliłem w środku a żona dłonimi masowała penisa. Wystrzelił jej na piersi. Jej cipka wyczerpana ociekała spermą moją i jego spermą. Jęczała i nachyliła się nad moim uchem....szepcząc....dzi€kuj€ kochanie to było z******te aż boli mnie cipka...było cudownieeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bylo to tak...niewinne spotkanie znajomych okazja bez okazji. Aklohol, zabawa i śmiech. Wszyscy się rozeszli do domów i pozostał na noc nasz kolega. Kąpiel i wszyscy wylądowaliśmy w swoich łóżkach ja z żonką a kolega w gościnnym. Nikomu nie chcialo się spać. Więc padła propozycja wspolnej kawki i lampki wina. Żonka siedziała kolo mnie. Atmosfera napięta. Nagle poczułem dłoń mojej żony na moim penisie reakcja natychmiastowa...wzwód. Zaczeliśmy się calować a żonka odwróciła się tyłem do mojego kolegi. Koszulka nocna lekko podwin€ła się jej do góry ukazując jej pośladki. Żona dotknęła dloni kolegi i przesun€ła ją w stronę swoich po$ladków. Na efekty nie trzeba było czekać długo...jego penis momentalnie stanął na baczność probując przebić się przez bokserki. Żona odwrociła się na plecy delikatnie rozchylając uda. Jej muszelka nabrzmiała. Kolega nachylił się na jej piersiami i delikatnie masował językiem jej nabrzmiałe sutki. Westchnęła rozchylając jeszcze bardziej uda. Jej cipka była mokra i nabrzmiała. Kolega wstał a jego penis sterczał i był gotowy do akcji. Żona przechyliła się do przodu i niespodziewanie wzięła go w usta...westchnął tylko. Czułem że zaraz eksploduj€!!! Rozchyliłem jej uda i wbiłem się językiem w jej muszelkę. Zacz€ła j€czeć. Wyciągła go z ust i szeptn€ła do mnie "wsadźmi go...prosze!!!". Ściągnąlem ją w dól. Rozchyliłem jej uda i ze sterczącym penisem wbiłem się w jej cipkę. Poczułem lekki opor a potem krzyk rozkoszy. Penis od kolegi pulsował. Żona wstala i usiadła na mnie wychylając pośladki do tyłu. Rozchyliła pośladki i wzięła jeco penisa w dloń naprowadzając go na swoją dziurkę w pupci. J€kn€ła do niego 'wsadź mi go w pupę". Kolega napierał aż cały jego penis znalazł si€ w jej pupci. Jęczała i wiła się...krzycząc "zerżnijcie mnie prosze". Nagle jej ruchy były coraz gwałtowniejsze jej cipka pulsowala. Krzyknęł....teraz, teraz mam mam. Momentalnie eksplodowaliśmy w niej. Ja w cipce a kolega w pupci mojej żony. To bylo cudowne. Żonka wstałai poszła do łazienki. Po paru minutach wrociła i polożyła się kolo nas. Nie minęło pięc minut a w jej ustach znalazł si€ moj penis. Kolega wziął w dłoń swojego penisa zaczął si€ onanizować. Wytrysnął na jej piersi a ja eksplidowałem w jej buzi. Panowie i panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam doświadczenie podajcie meila to popiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal420
Ja byłem w takim trójkącie. Rewelacja. Dołączylem do pary. I jak jest jakaś chętna para,małżeństwo zachęcam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ege Szege On
Chętnie bym spelnil fantazje o trójkącie i dolaczyl do pary....Niestety moja zona nie podziela moich zainteresowan :( Jestem z Mazowsza. gg 60526753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam za was na msze bezwstydnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.02 wcale sie tobie nie dziwię bo mnie na mówił chłopak na dużego k****a w trójkącie. On mnie przytrzymywał w swoich obieciach miedzy nogami i zozszeżał cipkę. Cofałam sie pośladkami gdy chciał wejsc w cipkę taki odruch bezwarunkowy. A chłopak był starszy o osiem lat od nas i mial ochotę na ostro co podobalo się mojemu chłopakowi taki maly gwałcik. Jestem dość szczupła i drobniej budowy i stąd te obawy. Gdy wbił poczułam ból ale chłopak mnie mocno przytulił do siebie i sie rozluźniłam. Dopiero po dluższym czasie zaczelam dochodzić do silnego orgazmu. Gdy skonczył mocno zalewając cipkę i wyjął mial dość mocno zakrwawionego. Gdy ponim wszedł moj ukochany ktory szybko skończył niemiał zakrwawionego chyba mnie do końca rozdziewiczył. Ale kilka dni czułam lekki ale nie miałam krwawień. Widok duzego k****a i ze masz go zaliczyć przyprawia odreszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak delikatny z dużym sprzętem mile widziany szukamy z chłopakiem do trójkąta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię takie zabawy mam 19 lat i kocham mieć k***ski w obu dziurkach na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak studiowalam za granica to pare razy z dwa kootasy mie posuwalo, nawet to fajnie bylo, ale jak probowalam dwa naraz do ciipki wlozyc to mi sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chlopak mnie dlugo przekonywal po dlugim przemysleniu zgodzilam sie Ale pierwszy raz bylam w strachu jak to wszystko bedzie wygladalo. Moj chlopak przyprowadzil swojego kolege ktorego wczesniej znalam- Na poczatku bylam zstresowana ale jak sie rozluznilam to mi sie spodobalo i walili mnie na zmiane. Kolega chlopaka mial wiekszego i wchodzil we mnie duzo mocniej bardzo mnie to poniecalo.Cos wspanialego wtenczas pierwszy raz przezylam, po tym spotkaniu od czasu do czasu powtarzamy to i czuje sie wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu debil od Ginekologa i wymiany partnerów w akcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam na studiach. Byłam strasznie napalona, same pieszczoty, lizanie, obciąganie, penetracja były ok. ale nic poza tym, żadnego wielkiego wow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli uwazasz ze nie jest to takie fajne ja slyszalem ze dla kobiety jest to ponizajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej ciężka praca niż przyjemność. Niektóre kobiety lubią ponizenie więc to chyba nie do końca o to chodzi. Facetom w takiej sytuacji bardziej zależy na własnej przyjemności i spełnieniu fantazji o trójkącie. Wolę perwersyjne zabawy we dwoje niż rywalizację dwóch samców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale doswiadczylas trojkata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to co nie bylas zadowolona ? opowiesz mi cos wiecej szczegółow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze chciala bys na meilu pogadac? mam kilka pytan ale jak nie to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ale tu nie chodzi o rywalizację, oni powinni na tyle zgrać się ze sobą by "ona" była usatysfakcjonowana. Ich przyjemność jest przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie sa zone opinie chce sprobowac z zona ale najpierw chce popytac doswiadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitera, widzę że jesteś znawcą od wszystkiego.. Przeżyłam trójkąt więc wiem o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj maila to może ktoś cię poinstruuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to czemu mi nie chcesz powiedziec wiecej ku przestrodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj maila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jednej będzie sie podobało drugiej nie. Ile ludzi tyle opinii. Napisałem jedynie że oni muszą się dostosować i współgrać inaczej jest wyścig i nerwy. A "po" pozostanie niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten całe dni na babskim forum:D Gdzie wejdę to on piter i fantazje o trójkącie Za robotę się zabierz pasożycie i rencisto Upss renciści też pracują Żona dumna piter że jesteś tak bystry :D Żenada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×