Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdfcvczxvzx

2M + 1K - Ktoś doświadczył???????

Polecane posty

Gość Lubi ki
Witam :). Przezycie w tym temacie jest napawde nie do opisania. Wraz ze swoja dziewdzyna zastanawialismy sie nad trojkatem w wersji 2k 1m. Wyszlo troszke inaczej :). Po poczatkowych oporach bardzo mi sie podobalo. Moja kobieta sexownie ubrana, zadowalajaca 2 napalonych na nia facetow. Naprawde swietne. Poprostu polecam. P.S. Jedynym minusem bylo zaakceptowanie spuszczania sie na twarz ukochanej. Ale skoro miala z tego frajde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie trójkat to moze być wspanialy seks lub rozbić zwiazek.U nas był trójkąt wspaniały bo mąż sam chciał i zaproponował mi.A jak wszedł we mnie kolega męża ja trzymałam męża członka w ustach od razu mial wytrysk.W innym przypadku muszę ssać dlugo a tu chwila podniecenia i mój jęk rozkoszy i ma szczytowanie.Ja za to mialam po długim czasie.Może bylam za mocno podniecona obcym członkiem w cipce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ostro tak
Witam :) Mam 25 lat jestem fajnie zbudowanym brunetem 182 wzrostu 79 kg wagi Doświadczenie w seksie mam :) Z miłą chęcią poznam Parkę chętną na zabawę w trójkę Jestem w stu procentach hetero . Jeśli chcesz patrzeć jak twoja żonka albo dziewczyna napalona bierze mojego penisa do ust albo jak ostro w nią w chodzę napisz ! :) Nie zawiedziesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja marzę o tym jak moja pani jest rozpalona i bierze do ust k****a drugiego faceta.... a następnie chętnie chce żeby ją penetrował.... a mi robiła by lodzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas spotkania ze znajomymi zaczęła mowić o seksieW pewnym momencie gdy byłyśmy same sptała o wielkosć członka mojego męża ona zaraz odparła,że jej ma niezadużego.Ja troszke zawstydzona odpowiedziałam ,ża ma sie czym mąż pochwalić.Spytała czy nie zrobilibysmy wymiane partnerów oczywiście w grupie.Odpowiedziałam troszkę nieśmiałotak lecz musi być zgoda męża.Mąż sie zdecydował za tydzień było umówione spotkanie,bo jej córki nie będzie w sobote wróci w niedziele ,a miała ok.20lat.Gdy doszło do spotkania i byliśmy rozebrani ja miałam być pierwsza bo sama tego chciałam z jaj mężem.W pewnej chwili wesza jej córka,z reszta niedawno rozstała się z kolejnym chłopakiem.Oni chyba to planowali by mój mąz ją przeleciał bo nie byli zmieszani gdy weszła my tak.I mówili,ze w sumie nie przeszkadza im a nam ja odparłam nieśmiało,że może być fajnie.Po seksie z jej mężem nie miałam orgazmu bo wytrysk miał szybko i był mały członek.Po czym spytała mnie,czy mąż może się kochać z jej córką.Pozwoliłam mąż w sumie miał ochote bo była bardzo drobna tylko spytalam czy da radę wytrzymac dość dużego k***sika w sobie.Powiedziała córka dam radę.Wiec zaczął delikatnie mąż pieścić jej krocze potem cipkę i wchodzić po kawałku w nią.Gdy już miała szczytować nasówała się coraz mocniej na członka.Gdy szczytowała mąż wbił do końca i trzymał dość długo pomimo,ze przestała już jęczeć z rozkoszy bo lubię mieć długo ja w sobie bo powoli opada u mnie rozkosz więc zrobił tak samo z nia.Po tym seksie zaczęła meża przytulać i całować namiętnie nie zważając na mnie.Do tego mężowi pękła prezerwatywa i z cipki córeczki wylało się mnóstwo spermy.Po dłuższym czasie rozmowy a byliśmy nago gdy mężowi staną spytała czy może teraz zerżnąć ją.Zezwoliłam.Wszyscy patrzyliśmy teraz jak mąż rżnie panią domu stana na wysokości zadanie tyle,że myslałam nie będzie końca bo mąż nie mógł dojść do wytrysku a kochanka miała kilka orgazmów.Po kilku tygodniach spytała gdy spotkaliśmy się ze najomymi o powtórzenie tego seksu nie zazwolilam bo czułam zazdrość o męża i Teraz Doceniam seks z mężem bo zawsze mam orgazm.A przy odmowie powiedziała znajoma,że nie mialaś orgazmu z moim ,a ja mało kiedy go mam dlatego spróbowałam z twoim mężem a przypadkiem skorzystała córeczka.Przestaliśmy się spotykac bo maz zaczał mowic duzo oseksie z ich córka a w oczach ma błysk więc obawiam się o sój związek.Wiec przemyślcie czy warto miec taki seks.Oczywiście nie wyrzucam meżowi tego seksu z córeczką znajomych ani ze znajomą bo ja wyszłam z propozycją jamu o tym seksie.Było to kilka miesiecy temu i nie doszło do zapłodnienie ich córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś nie złą jazdę.Nie dziwię się,że masz niechęć do seksu grupowego bo możesz stracić meża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki1981
Spotykałem się tak z moją żoną i moim dobrym kolegą. To były 4 dobre i namiętne spotkania, choć za 1 razem nie było mi łatwo. Więcej na maila. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ostro tak
Jeśli masz ochotę żeby twoja kobietka possała innemu facetowi penisa brała go głęboko do usteczek Jeśli chcesz widzieć jak masuje jej cycuszki albo bawię się cipką ... Jeśli chcesz zobaczyć jak twoja kobieta pieprzy się z innym facetem przy tobie napisz do mnie na maila Dawid_Spadlo91@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam,że wpis robiłam chaotycznie bo nie mogę przyjść do siebie po tym seksie męża zwłaszcza z córeczką znajomych,a minęło już troszkę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do: gość wczoraj rany, kto to pisał ? co za bełkot. Ani jedno zdanie nie jest poprawnie napisane. Ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego 2M+1K a nie 2K+1M :) z punktu widzenia faceta to uklad znacznie ciekawszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9,47 pisze,ze nie potrafi sie pozbierac wiec co się dziwisz,.A ty zapewne zboczony polonista hahaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to wspaniały seks tylko wszyscy muszą mieć przyjemność.Dlatego najlepszy jest seks z wymianą Partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie ma tekiej zazdrości ze strony męża gdy widzi tylko jak rżnie żonkę kochanek.Ale on tez rżnie kochanke w wymianie patnerów.A ma rację ta osoba rozpisująca się o obecnośći przy badaniu cipki u ginekologa przygotowuje to męz do obecności osoby obcej w sewrze intymnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyprowadziłem kiedyś do domu kolegę, tak pogadać i popić sobie trochę, po jakimś czasie zasnąłem chyba ale obudziły mnie dziwne hałasy, otóż w sąsiednim pokoju mój kolega ****ał mi żonę, byłem zły na niego, ale jak zobaczyłem na żywo seks mojej żony to stanął mi k***s i przyłączyłem się do nich, nie pomyślałem że mojej żonie tak wielką radość sprawia seks z dwoma facetami, po jakimś czasie przyznała się że już miała trójkącik wiele razy jak ja byłem za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sra ta ta ta.. ale belkot i sciemy! Jasne.. A kosmici u was byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.A ma rację ta osoba rozpisująca się o obecnośći przy badaniu c*pki u ginekologa przygotowuje to męz do obecności osoby obcej w sewrze intymnej! ------------> Buahahahahah, przecież to ty sam/a piszesz o tych wspólnych badaniach i trójkątach, myślisz że ci, co są już długo na ero nie rozpoznają twojego bełkotu, ale debil/ka z ciebie. Zboczony analfabeta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest przy tym jak ginekolog wkłada do cipki palce więc nie widzę w tym nic dziwnego w tej obecności.A ja na inny temat ,jak można cieszyć się widokiem włożonego k****a w cipkę żony?Bo tak właśnie się dzieje u nas podczas takiego seksu mąż się raduje gdy ja jęczę podczas seksu z kochankiem.Mnie by nie cieszył widok męża który pieszy kochanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bełkocz już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat fajny tylko ze czasem bzdury piszą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza ten jeden przymuł mitoman od trójkątów dziś , reszta jego postów w tym wątku jest łatwo rozpoznawalna, w innych też. Temat spoko ale bez fantazji na poziomie ucznia szkoły dla ociężałych umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim panią ! Tak z innej beczki polecam wam udział w konkursie z okazji dnia kobiet do wygrania są bony na zakupy o wartości 250 zł ! : http://dzienkobiet.5v.pl Mi sie udało wiec postanowiłam się pochwalić pozdrawiam Karolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym ginekologiem dobrze ,że pisze ta kobitka mająca rację.Tylko ,że tu nie o tym w większosc***iszą.Chodzi o dobre rżnięcie swojej kobiety przez obcego ,lub obcych facetów kilku facetów przy akceptacji męża i jego oglądaniu całego przebiegu.A może i racja ,że obecność swojego faceta przy penetracji pochwy przez ginekologa oswaja z penetracją cipki k*****m przez kochanków.Nie jest mąż podczas seksu w trójkącie impulsywny i kontroluje odpowiedzialnie sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym ginekologiem dobrze ,że pisze ta kobitka mająca rację.Tylko ,że tu nie o tym w większosc***iszą.Chodzi o dobre rżnięcie swojej kobiety przez obcego ,lub obcych facetów kilku facetów przy akceptacji męża i jego oglądaniu całego przebiegu.A może i racja ,że obecność swojego faceta przy penetracji pochwy przez ginekologa oswaja z penetracją cipki k*****m przez kochanków.Nie jest mąż podczas seksu w trójkącie impulsywny i kontroluje odpowiedzialnie sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim panią ! Tak z innej beczki polecam wam udział w konkursie z okazji dnia kobiet do wygrania są bony na zakupy o wartości 250 zł ! : http://dzienkobiet.5v.pl Mi sie udało wiec postanowiłam się pochwalić pozdrawiam Karolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze chodzę razem z żoną do gina. Ma takiego fajnego, młodego ale zna się na fachu. Nauczył mnie robić żonie palcówkę, że ma aż damkie wytryski. Co fachowiec to fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sobotę zrealizowałam te marzenie. Kochałam się z dwoma facetami jednocześnie, obydwaj ode młodsi.Zupełnie nieznajomi, poznani w pubie.Ja 32, oni jeden 28,drugi 20. U jednego z nich w motelu, jego własnym. W sumie od 22 do 5 rano się pieprzyliśmy.Sandwich z dwoma był też.Z***biście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można tak bez gumki do końca jak wszyscy zdrowi są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją żonę zerżnęli we trzech jak się napiła na imprezie firmowej, potem nie mogła na dupę usiąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×