Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdfcvczxvzx

2M + 1K - Ktoś doświadczył???????

Polecane posty

Gość gość
dzieki ze sie chociaz ty jeden wypowiadasz podalem meila ale nikt innty nie chce sie wypowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale do konca nie wiesz na jakiego faceta trafisz chyba ze to jakis kollega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, nie każdy ma czas żeby od razu pisać. Popisz sobie z Piterem21 on się udziela na każdym wątku to doświadczenie ma haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:03 właśnie się poplułam że śmiechu. Napisane idealnie,no prawie...bo coś mi się wydaje, że nasz znawca nie ma żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie jaki żal z braku wiedzy? Weź się za pracę darmozjadzie I erotomanie gawędziarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.19 Dobrze że twój mąż ma idealną żonę :D Może z Piterem zrôb sobie trójkąt o i czworokąt :D D Dobry ale tylko w doradzaniu na każdym temacie Erotomani gawędziarze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie wiekszosc gawedziarzy a moze jest jakies inne forum lepsze od tego co powaznie potraktuja ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz pracuje tak duzo polakow za granica juz ponad trzy lata mial juz wracac ale zmienil zdanie i po urlopie wrocil zpowrotem. Juz nie tesknie tak bardzo za nim bo mam przyjaciela bardzo fajnego ktory pracuje za niego a ma czym pracowac. Gdy go poznalam to nawet mi przez glowe nie przeszlo ze takiego penisa facet moze miec, po kazdym spotkaniu z nim jestem bardzo zmeczona ale zadowolona bo chodz mam juz kilkanascie wiosenek i oprocz meza wczesniej paru facetow mnie posuwalo i tez rozne dyszle mieli ale tak mocno mnie nie rzneli, Pewnego wieczoru gdy juz po wszystkim lezalam obok tego znajomego, zapytalam sie go co on mysli o tym jak by przyszedl z swoim kolega i obydwa na zmiane by mie bzykali, po chwili uslyszalam od niego czy dobrze nad tym sie zastanowilam. Odpowiedzialam ze tak zechce sprobowac.nie dlugo czekalam bo juz na nastepnym spotkanie przyszedl z kolega.Jak zobaczylam ich obydwuch z stojacymi bolcami to az zaniemuwilam ale sie nie poddawalam i obydwa do buzi wzielam. Final byl taki ze takiego seksu w zyciu nie mialam i tak z sily nigdy wczesniej nie opadlam ale nie zalowalam ze na taka rabanke sie zgodzilam,Nawet w obie dziurki mi ladowali a ja pare razy odlecialam ale dwa h/u/j/e w ccipce mialam cos wspanialego przezylam.Moj przyjaciel dalej w mojej dziurce pracuje i z swoich obowiazkow super sie wywiazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu wycinaj przegrywa jak grzyba muchomora bo przegryw to osobnik który spierdolił w życiu wszystko co było do spierdolenia i jest toksyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxe@onet.pl

A ja miły i kulturalny, po co te nerwy, jeśli ktoś ma ochotę to chetnię spróbuję choć mam brak doświadczenia. Klasy, dyskrecji i odwagi mi nie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem wielokrotnie.

Dla kobiety zmysłowy seks z dwoma facetami to gigantyczna przyjemność i gigantyczne orgazmy. Ważne, żeby wszyscy czuli się komfortowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno nawet założyłem tutaj wątek w temacie:

https://f.kafeteria.pl/temat-7532226-jak-znalezc-kobiete/?tab=comments#comment-51722326

  ponieważ od dłuższego czasu bujam się z, poważnym jak dla mnie, problemem znalezienia partnerki, która lubi seksualne eksperymenty i zrozumie jak to jest spalać się w żądzy, niezaspokojeniu i braku akceptacji z drugiej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violeta

Ja dzięki chłopakowi że zezwolił na seks z mim i naszym kolegą mam szczęście przeżywać silny orgazm gdy mam w obie dziurki. Tylko w takim układzie 2m i 1k  lub 2m i 2k można mieć w obie dziurki. Mimo wszytko jest trudno zaproponować seks koledze który nas dość często odwiedza. Gdy zaczęliśmy w trójkącie zawsze kolega zawsze u nas nocuje gdyż kilkukrotnie chłopak z kolegą odbywają stosunki ale zawsze przy moim chłopaku by nie był zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 00:15, Gość gdfcvczxvzx napisał:

Hello Współnie z małzonkiem mamy pewne plany co do seksu grupowego typu 2m+1k , jeszcze się nie zdecydowalismy na to .. Chciała bym poznać wasze opinnie , przezycia, sugestie i wszystko co jest z tym zwiazane..

Taki sex jest uzależniony od zdecydowania męża i żony.Nie ma możliwości na zazdrość.Miałem podobną sytuację....najpierw były ,rozmowy,analiza,a w końcu realizowaliśmy nasze fantazje.Oczywiście,że były pewne emocja w pierwszym spotkaniu.Staraliśmy się,aby to były nieznane osoby,starannie dobrane.Na spotkaniu była miła atmosfera,oprawa---kawa,ciasto,dobre wino.Po przywitaniu---kwiaty dla Pani,delikatne pocałunki,mnie osobiście sprawiało przyjemność,że byla wspólna akceptacja.Dla rozluznienia przy muzyce potańczyliśmy i w miłej atmosferze...dotykania,pieszczoty.W pewnym momencie byliśmy wszyscy podnieceni i pieszczotom nie było końca..Spotkanie było rozciągnięte w czasie ipo pewnej organizacji dalszy ciąg odbywał się w sypialni..Osobiście dyskretnie zostawiłem żonę z Panem,ale bardzo byłem ciekaw jak wykorzystają chwilkę.Po zakończeniu spotkania,gdy już zostaliśmy sami,doszliśmy do przekonania,że bylo urocze.Zdziwieni byliśmy,że bardzo zbliżyliśmy się do siebie.Nie było żadnych nieścisłości.Nie zostały w nas żadne niedomówienia,żadnych zlośliwości. Takich spotkań było kilka.Jestem przekonany,że jeśli jest wspólna akceptacja to nie zaszkodzi miłości,a wręcz przeciwnie pomoże  dbać o swoją prawdziwą miłość.Są jednak osoby,rodziny,które nie potrafią zrozumieć takich sytuacji,a nawet wręcz są zazdrośni o takie wzorowe  małżeństwo.Bardzo życzę odwagi,wspólnego zrozumienia i realizacji swoich oczekiwań.----Edward---Eva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×