Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudykurakdomowy

Nie mogę znaleźć pracy!!!

Polecane posty

Gość nie łam się i próbuj
Na staż na pewno masz szanse i wcale to nie tak, że popracujesz parę miesięcy a potem cię wywalą na rzeczy nowego stażysty: mój chłopak dostał w ten sposób dobrą, stałą pracę w państwowym zakładzie, a szedł tam z myślą, że to tylko zło konieczne bo nic innego nie mógł znaleźć. I szukaj, jest początek roku, a więc nowe środki, nowe plany w wielu firmach i często nowe miejsca pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dłori
Ja wychowuję dzieci od 12 lat, w tym czsie pomagałam męzowi prowadzic firmę. Mam 3 lata doświadzcenia zawodowego ukończone studia i 36 lat. szukam pracy od 2 lat nieregularnie bo od czasu do czasu popadam w depresje, wydaje mi sie że nie ma ofert pracy dla mnie, że nic swoja osobą nie reprezentuję i wogóle jestem do kitu. W chwili obecnej firma męża niezbyt ciągnie, wiem że trzeba szukać pracy ale wydaje mi się że wszystkie ogłoszenia są z duzymi wymaganiami. dziewczyny poradżcie jak wyjść z takiego patu? Jestem bardzo załamana? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet7000
Jezeli nie masz pracy a masz troszke czasu to Zapraszam do nowego programu, który w pewny-prosty sposób pozwoli nam szybko generować dochody Jest to program partnerski który wystartował niedawno ! System wg matrycy trójkowej, uzupełniane są wolne pola, a więc my wszyscy na górze zapełniamy matrycę osobom na dole, a więc i tobie ! Wystarczy, że pozyskasz tylko 3 osoby do matrycy, która później zapełnia się przy pomocy nas wszystkich. Dowiesz się teraz jak w łatwy sposób z 17 zł. zarobisz w krótkim czasie setki razy więcej...np. 200 lub 1000 razy więcej! A to dopiero początek Całość inwestycji to TYLKO aż 17zł. ! Pieniądze dostajesz z tytułu wpłat od osób rejestrujących się w 5 poziomie. Jeśli każdy wpisze 3 osoby, to na piątym poziomie będzie - zobacz ile: 1 poziom - 3 2 poziom - 9 3 poziom - 27 4 poziom - 81 5 poziom - 243 osoby x 17 zł. = 4 131 zł. dla Ciebie To jest program "Piąta Głębokość Twoich Finansów". Z osób zarejestrowanych na piątym poziomie pod Tobą, Ty dostajesz wpłaty po 17 zł. od każdego, a więc pieniądze co chwila mogą napływać na Twoje konto. System działa od niedawna, a już wypłacono ponad 10 tys. zł ! Za kilka dni na Twoje konto także mogą wpływać pieniądze. w II etapie jeszcze lepiej i jeszcze więcej W cenie rejestracji - ciekawe e-booki, dostęp do filmów i materiałów edukacyjnych Wszystkie informacje o programie Oraz o tym jak się zarejestrować tutaj: http://depth.com.pl/?ID=3415 W programie tym kazda osoba posiada swoj osobisty profil,dokładnie zna dane komu przesyla pieniadze oraz wie od kogo je otrzyma. Kazdy zna kazdego i nie ma mozliwosci na oszustwo jak w innych programach. Więcej informacji: brunet7000@o2.pl Pisząc do mnie zaznacz, że piszesz w sprawie programu "Piąta Głębokość Twoich Finansów". Zapraszam do programu: "Piąta Głębokość Twoich Finansów". Konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet7000
Zapraszam do nowego programu, który w pewny-prosty sposób pozwoli nam szybko generować dochody Jest to program partnerski który wystartował niedawno ! System wg matrycy trójkowej, uzupełniane są wolne pola, a więc my wszyscy na górze zapełniamy matrycę osobom na dole, a więc i tobie ! Wystarczy, że pozyskasz tylko 3 osoby do matrycy, która później zapełnia się przy pomocy nas wszystkich. Dowiesz się teraz jak w łatwy sposób z 17 zł. zarobisz w krótkim czasie setki razy więcej...np. 200 lub 1000 razy więcej! A to dopiero początek Całość inwestycji to TYLKO aż 17zł. ! Pieniądze dostajesz z tytułu wpłat od osób rejestrujących się w 5 poziomie. Jeśli każdy wpisze 3 osoby, to na piątym poziomie będzie - zobacz ile: 1 poziom - 3 2 poziom - 9 3 poziom - 27 4 poziom - 81 5 poziom - 243 osoby x 17 zł. = 4 131 zł. dla Ciebie To jest program "Piąta Głębokość Twoich Finansów". Z osób zarejestrowanych na piątym poziomie pod Tobą, Ty dostajesz wpłaty po 17 zł. od każdego, a więc pieniądze co chwila mogą napływać na Twoje konto. System działa od niedawna, a już wypłacono ponad 10 tys. zł ! Za kilka dni na Twoje konto także mogą wpływać pieniądze. w II etapie jeszcze lepiej i jeszcze więcej W cenie rejestracji - ciekawe e-booki, dostęp do filmów i materiałów edukacyjnych Wszystkie informacje o programie Oraz o tym jak się zarejestrować tutaj: http://depth.com.pl/?ID=3415 W programie tym kazda osoba posiada swoj osobisty profil,dokładnie zna dane komu przesyla pieniadze oraz wie od kogo je otrzyma. Kazdy zna kazdego i nie ma mozliwosci na oszustwo jak w innych programach. Więcej informacji: brunet7000@o2.pl Pisząc do mnie zaznacz, że piszesz w sprawie programu "Piąta Głębokość Twoich Finansów". Zapraszam do programu: "Piąta Głębokość Twoich Finansów". Konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
idz nakurs stylizacji paznokci, nie jest drogi a zajęcie zawsze znajdziesz i prace w salonie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha.12
Ja też długo szukałam :/ znalazłam w końcu w obuwniczym i zarabiam ... 1000 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_konsultantka
A praca jako konsultantka w takich firmach jak Avon, Oriflame - myślałaś o tym? Jakiś czas temu weszła na rynek jeszcze jedna firma , która oferuje produkty dla domu i dla urody - większa rozpiętość towarów i ceny przystępne więc ludzie nawet chętnie kupują te rzeczy. Zajrzy na stronę www.betterware,pl i poczytaj. Jeśli zdecydujesz sie sprzedawać to zyskujesz na każdym produkcie 30% ( bo kupujesz produkty o tyle mniej), dodatkowo za większe zakupy sa dodatkowe rabaty. Sa tez i tacy, którzy budują swoje grupy i zarabiają na tym ogromne pieniądze. Jeśli chciałabyś sie zapisać to obecnie to inwestycja tylko 10zł wpisowego i można zacząć sprzedawać, a na początek dostaje sie jeszcze jakiś prezent:) gdybyś była zainteresowana napisz do mnie betterware2010@gmail.com to wyjaśnię Ci więcej i mogę Cię wprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_konsultantka
Źle wpisałam adres strony oczywiście www.betterware.pl znajdziesz tam katalog produktów online, to zobaczysz co sie sprzedaje, a dodatkowowo wiele cennych informacji - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe to betterware
chętnie zajrzę i jakby co to sie skontaktuję:) a można na dwa fronty, tzn Avon i betterware???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Program partnerski
A może jakiś program partnerski? Polecam www.szybkafaktura.pl- tutaj jeśli pozyskasz klienta na ich program ( księgowość internetowa) masz płacony procent od miesięcznego abonamentu, jaki ten klient uiszcza. To opłacalne, bo w większości programów partnerskich wypłaty sa jednorazowe, a tutaj masz wypłatę co miesiąc, a dodatkowo w miarę pozyskiwania kolejnych twoja wypłata miesięczna rośnie. Fajna sprawa, poczytać można na stronie, jak do dokładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuhhbgyg
Ja znalazłam prace na poczcie polskiej, wysłałam cv i po pół roku zaprosili mnie na rozmowe kokosów nie zarabiam ale polecam wam próbować może się uda dodam że nie miałam tam żadnych znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 30li kryzys wieku
wiecie co?? jak czytam , niemam pracy , niemam kasy!NIEROZUMIEM, ja jakbym miesiac nie pracowała to bym była na ulicy!!!!!!!!!!!niemam wlasnego mieszkania , niemam chłopa.Nieam rodziny, sama samiutka, u mnie jak nie pracuje nie zyje!.Niemam oszczednosci...zeby pozwolic sobie na ''szukanie'' biore co jest, niewazne co , gdzie i zaile, niewazne o ktorej godzinie rano, niewazne do ktorej.Izawsze mam co jesc, chodz zarabiam marnie............ ale chwytam sie wszystkiego i przestancie pierdolic. ze niema nic, jest praca tylko wy sie nia nie skalacie, bo daleko bo marne pieniadze itp...bo wiecie ze wam zrec dadza i macie dach nad glowa..........i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzamm sie z poprzedniczką !
Wiele ludzi nie szuka bo im sie nie chce czy co? Mój mąż od wielu lat zatrudnia ludzi- przeprowadza wiele rozmów o pracę i wiecie jak to wygląda? Umawia sie z nim na indywidulane rozmowy np 10 osób, a przychodzi 1 , 2 a reszta nawet nie zadzwoni i nie przeprosi - a on traci cały dzień na czekanie na tych błaznów - koszmar A mówi się, że nie ma pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martayyy

Będę Warsaw Concierge Group polecał każdemu i każdej. Praca która ciągle przynosi nowe wyzwania ale też nowe możliwości, jeśli ktoś chce naprawdę poprowadzić swoją karierę w stronę rozwoju to warunki będzie miał tutaj idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

Wybierz się do http://www.talenthunters.com.pl pomogą przygotować CV oraz list motywacyjny. Ogólnie zajmują się doradztwem personalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petore

EuroKadra, przez agencję pracy się zgłaszajcie, bo tak jest zdecydowanie najłatwiej o znalezienie pracy. Na rynku możliwości zatrudnienia jest po prostu bardzo dużo, a czy to wykorzystacie, to już inna kwestia. A jak to będzie dalej wyglądać na rynku? Czas pokaże. Na pewno pod względem inwestycyjnym moment jest znakomity i warto działać, warto zmieniać pracę. A jak inni to wykorzystają to już całkiem inna kwestia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×