Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cux

KAFETERIANKI!!! Przygotowanka i staranka na 2043 rok...!

Polecane posty

Gość ooooooooooohahahahaha
Wejdźmy tam dziewczyny, zawsze lepiej coś poczytać, bo kurwa z nudów idzie zdechnąć jak sie chłopa nie ma :( Czasem popłaczę w poduszkęz tego powodu że nikt mnie nie chce, ale czasem mówię wam, mam takiego powera, że tworze takie topiki zeby tym kurwom ktore produkuja te paskudne bachory dokopać, dołączycie do mnie - dzięki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraczka2043
gdzie jestescie dziewczyny? Poszłyście po wyprawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviannaaa
Witajcie kochane staraczki :) Uważam, że stanowczo za późno zaczynacie się starać, ja to już od pierwszej miesiączki mam wszystko skompletowane - leży w piwnicy i czeka na dzidziusia w końcu nigdy nie wiadomo kiedy mogę zajść prawda? Mam już: nosidełko, wózek, 10 par body, 2 pajace, 50 par śpioszków, 30 par bucików i tyle samo skarpetek, i chyba ze sto paczek pieluch juz mi sie nie miesci to wszystko ale tatuś obiecał ze powiekszy piwnice Codziennie mierze tempke oczywiście:) Jak jest owulka to uważam, żeby się nie wycierać po bracie bo on sobie czasami wali pod prysznicem (słyszałam hihi). Jak już będę miała misiaczka to od razu zaczniemy się starać o naszą fasolinkę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wqrzyłam się na sąsiadkę, która uważa, że lepsze jest robienie kariery, niż bycie ciążowym rozklapiochem, lansującym modę na spodnie dresowe z dziurą w kroku. Ze złości nasrałam jej na wycieraczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraczka2043
vivianna zazdroszczę ci,że już wszystko masz,ale czy to będzie modne za 30lat,mają teraz takie bajery wyjśc i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viviannaaa A masz już super odrzutowy chodzik z funkcją natychmiastowego usypiania, wycierania dupki i przewijania, rekomendowany przez samą Żanet Kalytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviannaaa
Jak nie będzie modne, to misiaczek kupi mi nowe:) A Ty lena coś tam sama jesteś chora, już dawno powinnaś zacząć się starać, co za nieodpowiedzialnosc! Mama Cię nie uczyła, że trzeba mierzyć tempke i wiedzieć kiedy jest owulka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
o kurwa popłakałam sie ze śmiechu...ale zaraz-to chyba dobrze bo śmiech to zdrowie a musimy przez nastepne 33 lat życ zdrowo dla naszych bejbisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
Fakt Żanet rządzi proponuje ogłosić ja naszym guru... kto jest za?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zgłaszam jako 35 letni
prawiczek. Mogę charytatywnie mierzyć wasze tempki i sprawdzać organoleptycznie śluzik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviannaaa
O nie doczytałam Twojej stopki lena - wybacz, to dobrze, że się starasz:) Mam nadzieje, ze w Twoim brzuszku rosnie fasolunia:) Tylko nie wiem czemu piszesz ze jestesmy chore, przeciez sie staramy tak jak Ty:) Niestety nie mam tego super chodzika :(:(:( Ale wiesz jak juz bede miała bejbika to bede wolała sama zmieniac mu pampersiki i oglądac jego kupeczki - to takie słodkie :) Poza tym misiaczek bedzie mi pomagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraczka staraczka
a słyszeliscie okreslenie bebikopitka??heee co to sie robi z bab w ciazy z normalnych kobiet zlansowane mozgi , po tych kaszkach. skretyniennie czeka kazda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cux - lecz się :(
nauczycielka....hehehe - to teraz TAK TO się nazywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja swojego skarbuszka kuci kuc
i ku nazwę Elmo :) Prawda że słodko? I będę wydawać pieniążki żeby miał diużo zabaweczek. gili gili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraczka2043
do prawiczka moją tempkę w pochwie mierzy meteorolog,tylko jemu ufam. Po za tym jem grochówkę i fasole i przy okazji sprawdza kierunek moich wiatrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cux- ty jesteś jebnięta! Walnij się w głupi łeb! Wiem, że niektóre laski przeginają, ale one marzą o dziecku! Jeśli masz dziecko to się ciesz, ale nie nabijaj się z inn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boshhheeeeee
ale macie frajde co? a debilne tematy o malolatach bojacych sie wpadki was nie bawi? aaaa no tak przecież sa rowniez waszego autorstwa wiec same z siebie nabijac sie nie bedziecie. Przeciez to o co pytacie zakladajac 101010101010 temat czy wpadlam jest powaznym problemem prawda? ryzyko ze zajdziecie w ciaze po palcowie lub gdy polkniecie sperme jest przeciez realne co nie? kafeteria spada na psy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie staraczki
tesz sie staram z mojim partnerem bożydarkiem o fasolinke, próbujemy już trzeci miesiąc i nic. Bardzo mocno się przytulamy tak jak ksiondz nakazał, nie wiem czy dobrze to robimy bo fasolisi nie ma! Chyba musze iść jeszcze raz do księdza żeby mi pokazał jeszcze raz jak sie robi bejbisia w brzusiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeptem Jolu
A czy dożyjecie tyle lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka _srelka
dziewczynki...doradźcie..czy spermka mojego misiuńka wytrzyma w słoiczku kilka dni? bo mój skarbuś wyjeżdża, a u mnie owulka dopiero za 4 dni! :( co robić...szukać innego reproduktora? (może zdążę) czy ryzykować niepowodzenie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvbff
elka...lepiej postaraj się o reproduktora, bo spermka w słoczku nie prztrwa...chcesz to wypożycze ci mojego... ja mierze tempkę od piewszej miesiaczki i ostatnio ciągle mam podwyższoną czy to ciąza?! a śluzik to mam taki biały i pachnie rybką...już się nie moge doczekać fasolci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka2043
nie ukrywam,że babcia mi kołyskę dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_duży_cyc
śliczna kołysia...też chce takom dla mojego dejbisia!! Ja kupiłam wczoraj w lumpexie 2 kilo ubranek...po wypałcie dokupie jeszcze z 2-3 kilo...mój fasolinek będzie miał wszystko co najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka2043
a gdybyście miały córeczkę to tutaj są takie fajny lalki barbie :) polecam dziewczynki: http://www.widelec.pl/widelec/1,99763,7641999,10_najdziwniejszych_lalek_Barbie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka2043
tylko wklejajcie bez spacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frre
oj...ta pierwsza jest scuuuudna!!! Na pewno kupię ja mojej fasoluni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×