Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cux

KAFETERIANKI!!! Przygotowanka i staranka na 2043 rok...!

Polecane posty

Gość hehehe zgadzam sie
dzieckiem moze jestes ty :) jak laska ciagle bedzie sie skupiac na tym zeby zajsc w ciaze to nigdy nie zajdzie :) zauwazylam ze staraczki traktuja dziecko jak kaprys. po wielu latach brania tabletek nagle zachcieqwa im sie dziecka. pobawia sie nim i wracaja dopracy a dziecko do zlobka .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieckiem to już dano przestałam być,swoje dziecko również mam,nie wchodzę na ich tematy,nie czytam co piszą więc nie wyśmiewam się z nich,to ich sprawa,ale uważam że to co robicie jest nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe zgadzam sie
to jest taki mechanizm. jak kobieta stawia sobie za glowny cel dziecko i wszystko sie wokol tego kreci to zaczynaja sie problemy z plodnoscia. caly czas w stresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe zgadzam sie
smiejemy sie z glupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArcyAngel
Jaką trzeba być dopiero pustą panną, żeby czytać coś co was w ogóle nie interesuje. Jak studiujesz historię to czytujesz tematy o medycynie estetycznej i wyśmiewasz operacje plastyczne? Puknijcie się w te puste baniaki. Już naśmiałyście się z niepłodności kobiet, a teraz do garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kasia****
Wyśmiewaczki, może czas zmienić temat i zacząć najeżdżać na kobiety które chcą się za wszelką cenę pozbyć swoich dzieci. Teraz lecą "Rozmowy w toku". Zachęcam do pisania na ten temat. Właśnie te kobiety które chcą się pozbyć 12 tyg. ciąży, nie jedzą, noszą ciężkie rzeczy albo kąpią się w gorącej wodzie aby poronić - zasługują na ostracyzm. Nie wiem jak można zestawiać te dwie rzeczy i spośród nich wybierać 'staraczki' aby się z nich naigrywać. Kobiety które pragną mieć dziecko i zrobią dla niego wszystko i nazywają je pięknie FASOLKĄ, a kobiety które mówią: "Nie chcę tego bachora co jest we mnie". Mam nadzieję że teraz zaczniecie pisać właśnie O NICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kasia****
Nie ma za co przepraszać, to jest jedyny sensowny wpis na tym forum. Mam nadzieję, że te które się tak świetnie bawiły tu czyimś nieszczęściem, klikną na Twoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×