Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klempa

Znacie kogoś??

Polecane posty

Znacie kogoś, kto dostał pracę po wysłaniu odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w necie?? Bo ja nie i coraz częściej twierdzę, że te wszystkie ogłoszenia o pracę to pic na wodę fotomontaż. :D Wysyła się te cholerne CV i nigdy żadnej odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dostałam ale odpowiedziałam na ponad 100 ofert w necie i w końcu opłaciło się. Oczywiście wcześniej był jeszcze egzamin i rozmowa. A na moje miejsce 46 kandydatów. Ale udało się :-) a miałam już duuuużego doła, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluję Diabłowi powyżej. A temu jeszcze wyżej życzę powodzenia, może wreszcie ktoś się odezwie. :) Pytałam, bo wysłałam mnóstwo CV, można liczyć w setkach i nic, totalnie nic. Beznadziejna jakaś nie jestem, w każdym przypadku spełniałam warunki, a i tak kapa. Mam czasem wrażenie, że oni te stanowiska mają już z góry obstawione, ale mają wymóg umieszczania ogłoszeń. A zresztą wali mnie to już teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluję Diabłowi powyżej. A temu jeszcze wyżej życzę powodzenia, może wreszcie ktoś się odezwie. :) Pytałam, bo wysłałam mnóstwo CV, można liczyć w setkach i nic, totalnie nic. Beznadziejna jakaś nie jestem, w każdym przypadku spełniałam warunki, a i tak kapa. Mam czasem wrażenie, że oni te stanowiska mają już z góry obstawione, ale mają wymóg umieszczania ogłoszeń. A zresztą wali mnie to już teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak,trzeba sie duuuuzo nawysyłać żeby coś znaleźc. a nie jak twierdzi ajkis kretyn na moim topie o pracy że jak sie wysyła gdzie popadnie to tak jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda, to faktycznie jakiś kretyn. Trzeba się naprawdę nacudować by się ktoś odezwał. Człowiek wręcz potem w doły popada, bo ma wrażenie, że jest beznadziejny i nic niewarty. :) Ale nie damy się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie pic na wodę tylko jak na jedno miejsce jest 20 osób to wiadomo że łatwo się go nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo zę prawie wszystko odbywa się po znajomości.jak słucham moich znajomych to chyba prawie nikt nie załapał pracy tak po prostu,tylko wszystko przez jakieś układy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, a potem jak mowisz ze nie mozesz znalezc pracy to mowia ,,no co ty, praca jest, chyba nie szukasz naprawde"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wierze ze u mnie w miescie moge znalezc prace, jaka bym chciala. po prostu przegladam ogloszenia i wysylam tam, gdzie po prostu mam jakies szanse:recepcjonistka, obsluga klienta....lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pracodawcy popadli w paranoje i szukają pracowników z 2 magistrami 5 letnim doświadczeniem, 3 językami, najlepiej jakby miał 20 lat, własne auto i chciał zarabiać 1200-1500 i takie wymogi zazwyczaj stawiają komuś na stanowisko na które praktycznie potrzeba niewiele doświadczenia i wiedzy aby móc pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puff1313
szczerze mowiac czy prace sie dostaje to nie wiem ale osobiscie do mnie dzwonilo pare osob jak wysylalam cv przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skjkashdjhasdgas
ja mam obecna prace od 3 lat. z pensja 5000 i dostałam sie z ogłoszenia. osobiscie jednak wiem ze jets to baardzo trudne i wszedzie sie licza znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
na jakich stronach szukacie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×